• GoHome Professional
do 190000 eura barem 70 m2 što manji kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura barem 70 m2 što manji kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura barem 70 m2 što manji kablovska

  • Za upit "do 190000 eura barem 70 m2 što manji kablovska" pronađeno 5 802 nekretnina - prosečna cena 1.584 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Altina, 164.000 €, 84,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Altina - Ćurčijina 3.0, 84m2 (dve terase 8m2), 2/3, EG, gas, parking. U ponudi je na prodaju odlično organizovan, prostran i svetao stan na Altini,. Nalazi se na samom početku naselja, kompletno opremljen, u odličnom stanju. Stan je u porodičnoj, stambenoj zgradi, u potkrovlju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 88.200 €, 63,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se kompletno renoviran, luksuzno opremljen stan, funkcionalan, dve spavaće sobe, sam centar grada. Internet Kablovska Lift Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja u višespratnici koja se veoma dobro održava. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura barem 70 m2 što manji kablovska'
65.000 €
65.000 €
188.180 €
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju šarmantan i funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju u Beogradu, ukupne površine 63m2 (redukovano zbog kosina), uknjižen na 35.5m2. Nekretnina se nalazi u zgradi sa liftom i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini Filozofskog fakulteta, 2.5, 63 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Nišave, na mirnoj lokaciji, idealnoj kako za porodični život, tako i za izdavanje, na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje, bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 148.420 €, 63,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji u zgradi visokog kvaliteta gradnje i opreme. Cene su sa uračunatim PDV-om pa budućim vlasnicima kojima je prva nekretnina pruža refundaciju istog. Rok uselenja je 01.03.2026. godine. Ne propustite priliku da kupite kvalitetan stan odličnog rasporeda. Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 161.400 €, 63,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan, kompletno renoviran dvosoban stan na Bulevaru oslobođenja, u blizini Železničke stanice. Ova nekretnina se sastoji od velike dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, zatvorene terase i ostave. Stan je renoviran kvalitetnim materijalima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.850 €, 63,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderno uređen trosoban stan u srcu Podbare – jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan se nalazi u mirnoj ulici, u održavanoj zgradi sa parkingom u dvorištu namenjenim isključivo stanarima.Ovaj stan odiše stilom i funkcionalnošću – prodaje se kompletno namešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 110.310 €, 63,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se stanovi u izgradnji na atraktivnoj lokaciji – Veternička rampa, na samom ulazu u Veternik. Lokacija je mirna, idealna za porodični život, a ujedno odlično povezana sa svim delovima grada. Stanovi se grade po visokim standardima, sa pažljivo biranim materijalima i završnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 121.540 €, 63,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 206.000 €, 63,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlično održavan uknjižen stan, svetao i prostran u fenomenalnoj zgradi na Keju. Bez ulaganja, ishoblovan parket. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka i dva sanitarna čvora. U cenu je uračunata kompletna kuhinja sa uređajima, ugradni nameštaj i dve klime. 021/425-112 r117....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 136.270 €, 63,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, NOVO, prodaja uknjiženog trosobnog stana u novogradnji. Prelepa, široka, mirna ulica odbarana je za izgradnju manjeg objekta sa svega nekoliko stanova. Izuzetno je funkcionalan u svojoj kvadraturi. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Drugi sprat, dve terase,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 149.350 €, 63,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban stan na Bulevaru oslobođenja, dvostrano orijentisan. Prodaje se kompletno namešten ! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Kontakt 064/8033305 021/2215100 Sifra 508957 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.100 €, 63,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u jednoj od najlepših ulica u gradu,svetao,komforan,kompletno opremljen,lep raspored,hodnik,dnevni boravak,trpezarija,kuhinja,soba,kupatilo,terasa,mirna ulica,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 01.septembra,cena 700e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 72.100 €, 63,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Ledenoj steni. Odlična investicija za porodični život. Nalazi se u blizini osnovne škole ,, Bubanjski heroji '', ambulante. Autobusko stajalište je u blizini , kao i mnogobroni trgovinski marketi. Postoje dva prilaza do kuće. Plac je površine 212m2. Kuća je ukupne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 111.895 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 161.320 €, 63,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 63m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Centralni deo Telepa, svi portebni sadržaji su u blizini Škola, Vrtić, Marketi kao i ostali sadržaji. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama Bulevar....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 100.000 €, 63,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 63 m2, plus suturen, plac 162 kroz 1507 m2zajedničko dvorište i dve garaže. Odmah useljiva kuća, čvrste gradnje, koja se sastoji od hodnika, kupatila, kuhinje sa dnevnim boravkom i dve spavaće sobe. Grejanje gradsko daljinsko,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 164.800 €, 63,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina koja se nalazi na odličnom mestu sa pogledom na Kej i Žeželjev most, a ispred zgrade je šetalište, biciklističke staze, igrališta za decu i teretane na otvorenom. Održavana zgrada sa liftom, okružena zelenilom sa puno mesta za parking. Raspored stana pruža mogućnost da....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.000 €, 63,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Paliluli, u blizini NKC-a, 63 m2. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase, na lokaciji odličnoj kako za život, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 90.000 €, 63,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo vrlo lep 3.0 stan, ukupne površine 63m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na Petlovom brdu, u blizini svih neophodnih infraktustrurnih sadržaja. PROSTORIJE: ulazni hodnik, open space koncipiran prostor (dnevna soba, trpezarija i kuhinja, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BETANIJA, 63m2, TROSOBAN Prodaje se odličan, prostran, svetao stan, sa orijentacijom na dve strane. Sastoji se iz: velikog predsoblja sa ugradnim plakarima, prostrane dnevne sobe i kuhinje sa trpezarijskim delom i terasom, dve spavaće sobe, jedna ima terasu, kupatila sa ležećom kadom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 136.270 €, 63,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064 8222 148 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 114.150 €, 63,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju trosobnih stanova na lepoj lokaciji-Gornje Sajlovo. Stanovi poseduju: hodnik,dnevnu sobu sa kuhinjom,dve spavaće sobe,kupatilo i terasu. Uz svaki stan se dobija i parking mesto koje je uključeno u cenu. Grejanje na gas. Povrat pdv-a za kupce kojima je ovo prva nekretnina.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 107.100 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Beautiful and sunny one bedroom apartment over looking the Sava River. The complex has all the amenities you need such as an indoor swimming pool, gym & children's playground. The best location in town! Call to schedule your appointment today. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.650 €, 63,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u stambenom objektu u izgradnji, Su +PR-II, kod hotela Marica, na lokaciji blizu centra grada a sa svim uslovima za zdrav i miran porodični život. Nalazi se u prizemlju , odnosno u ravni sa dvorištem predviđenom za parking mesta i kutak za roštilj i boravak vani, sa....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 106.000 €, 63,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan u Sremskoj Kamenici. Nekretnina se nalazi u mirnom i porodičnom okruženju, idealna za život ili kao investicija za izdavanje. Stan je kompletno renoviran modernim materijalima i opremom, bez potrebe za dodatnim radovima. Grejanje je etažno na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 154.500 €, 63,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten, dvoiposoban, duplex stan. U ceni su kompletan nameštaj, tehnika, kao i dve klime. Delimično renoviran, u prizemlju su pločice, a na spratu parketi. Ima lepu, veliku terasu koja je orijentisana na dvorište. Pozovite za više informacija. 021/425-112, 064/8222147, 061/6608824....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.550 €, 63,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan troiposoban stan /3 spavace sobe + dnevna/ trpezarija/kuhinja + kupatilo+wc/ . Stan je na mirnoj lokaciji u srcu Telepa i nalazi se na 1.spratu dvospratne zgrade, bez lifta, građenoj 2022.god., u mirnoj ulici sa svim potrebnim sadržajima u neposrednoj blizini-idealno....

 
 
 
  Kuća, SIĆEVO, 20.000 €, 63,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa vikendica u Sićevu. Nalazi se u naseljenom delu, okružena prirodom. Idealna nekretnina za ljubitelje prirode i života van buke. Vikendica je uknjižene kvadrature 63m2, vrlo kvalitetne gradnje sa fasadnom ciglom. Unutrašnost vikendice je potrebno adaptirati. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 194.670 €, 63,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Otvaramo vrata vašem savršenom domu! Na prodaju je elegantan dvoiposoban stan smesten na prestižnom Bulevaru Patrijarha Pavla, površine 63m². Ovaj izuzetan stan nudi prostranu dnevnu sobu koja se prostire u trpezariju i modernu kuhinju, dve udobne spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 204.410 €, 63,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se predivan i svetao, kompletno namjesten stan 63m2 na Podbari. Zgrada izgradena 2019., stan useljen 11/2019, nalazi se na 4. spratu (ima lift). Stan je dizajnerski osmišljen, rađen sav nameštaj po meri, stan u osnovi ima dve sobe + dnevni boravak. Manja soba se koristi kao....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 134.320 €, 63,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 155.740 €, 63,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja, prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Cena sa PDV-om. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 146.420 €, 63,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda na tržištu. Direktno od investitora, bez agencijske provizije. PDV za kupce I stana. Prodaje se stan u jednoj od najkvalitetnijih novogradnji u Novom Sadu. Svi materijali i oprema na zgradi su prvoklasni. Svi zidovi i spoljnji i pregradni se zidaju Klima Blokom....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 95.000 €, 63,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban namešten stan 63m2, kod Sportskog centra Pinki u Sremskoj Mitrovici. Stan se nalazi na prvom spratu, renoviran je 2014.godine, sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, dve spavaće sobe i terase. Grejanje je gradsko-toplifikacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 171.960 €, 63,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na Novoj Detelinari. Potpuno nov trosoban stan sa odličnim rasporedom, dve spavace sobe, dnevna soba sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. Zgrada je završena početkom 2024 godine, u blizini se nalazi osnovna škola, vrtić, prodavnice i restorani,....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 86.000 €, 63,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi duplex stan u naselju Krnjača ukupne površine 63,60 m2. Po strukturi trosoban. Ostaje kuhinja i dnevni boravak.U procesu legalizacije. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 103.000 €, 63,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvorišni stan, duplex, renoviran, PVC stolarija, domaća keramika, laminat. U prizemlju kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, kupatilo. U potkrovlju dve spavaće sobe sa dekorativnim kosinama. Na 5 minuta od centra grada. Naša preporuka! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 188.180 €, 63,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan dvosoban stan na odličnoj lokaciji. Bez ikakvih ulaganja. Pozovite agente prodaje za sve ddatne informacije. Kontakt 064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 97.000 €, 63,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji u zgradi koju gradi investitor poznat po visokom kvalitetu gradnje i funkcionalnim stanovima.Stanovi će biti opremljeni svom infrastrukturom i nadasve isplativim grejanjem. Postoji i mogućnost kupovine parking mesta. Zgrada se nalazi na nekoliko minuta hoda od....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 135.930 €, 63,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 594)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>