• GoHome Professional
do 190000 eura 80 m2 što manji parking - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 190000 eura 80 m2 što manji parking - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 80 m2 što manji parking

  • Za upit "do 190000 eura 80 m2 što manji parking" pronađeno 2 828 nekretnina - prosečna cena 1.869 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • 1.sprat
    • interfon
    • namešten
    • lift
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 173.040 €, 75,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1086564 - Uknjižen troiposoban, porodični stan na Limanu 4. Fantastičan pogled ka Dunavu i Fruškoj gori. Uknjiženo je 75 m2, ali u stvarnosti ima 85 m2, dobijenih zagrađivanjem dela hodnika. Trinaesti sprat, lift, terasa, ostava, biciklana, slobodan javni parking....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju renoviran trosoban stan na VII spratu u zgradi sa liftom u centru.Prodaje se sa novim nameštajem i kompletnom tehnikom. Unutrašnja i spoljačnja stolarija je nova - drvena.Kvalitetna keramika i sanitarija.Ima centralno grejanje - trenutno isključeno,grejanje u stanu inverter....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 110.000 €, 75,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se nalazi u naselju Erdoglija, u neposrednoj blizini Šumarica. Kvadratura stana je 75m2+terasa od 10m2, nalazi se na četvrtom spratu, renoviran je i izuzetno funkcionalan trosoban stan. Sada je trenutno prilagođen životu višečlane porodice, a od prostorija ima veliki dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 67.500 €, 75,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 59.900 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 63.750 €
10.04.2026 - 59.900 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal je nov, uz glavnu ulicu gde je velika frekventnost ljudi.MOGUĆA ZAMENA ZA STAN!!! 42m2 u nivou (to je uknjižena kvadratura) + 33m2 magacina Ugrađen gasni kotao + vodomer – ekonomsko grejanje i minimalni troškovi Sopstveni otvoreni prostor direktno ispred lokala (idealno za izlog,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 113.000 €, 75,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan, novije gradnje, 75m2 u blizini crkve Sv. Pantelejmona. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevne soba sa kuhinjom i trpezarijom. Dnevna soba i jedna spavaća soba imaju izlaz na prelepo dvorište koje pripada stanu. Iz dnevne sobe postoje....

 
 
 
  Poslovni prostor, KALUĐERICA, 120.225 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je poslovni prostor površine 75.14 m2 u prizemlju zgrade u Kaluđerici na odličnoj lokaciji u blizini Smederevskog puta. Prostor je funkcionalan, lako prilagodljiv različitim delatnostima – bilo da je u pitanju kancelarijsko poslovanje, ordinacija, showroom, studio, maloprodaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 110099, X/X, dupleks, parking, stambena zgrada. Nova kuhinja , Odlična cena , Duplex , samo za keš , lift ide do 8.og sprata , svetao , komforan ,stan za preporuku. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, na najtraženijoj i atraktivnoj lokaciji u blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi u stambenoj zgradi Po (-2)+Po(-1)+P+8. Zgrada se gradi po visokim standardima. U blizini su Pravni i Ekonomski fakultet, škole, vrtići i mnogobrojni ugostiteljski objekti....

 
 
 
  Stan, VINIK, 131.400 €, 75,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan na Panteleju, površine 75m², na visokom prizemlju. Stan se nalazi u novoj zgradi, staroj par godina, i ne zahteva dodatna ulaganja. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva mokra čvora i terase. U stanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 200.178 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 113.595 €, 75,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nalazi se u mirnoj ulici u centru Paraćina na manje od 50 metara od glavne ulice i na samoj je ivici pešačke zone. Zgrada Rezidencije ima recepciju, svog čuvara kao i dvadesetčetvoročasovni video nadzorjer je sigurnost naših stanara na prvom mestu. Privatni parking koji se prostire....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 123.600 €, 75,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan, 75 kvadrata, u vojnim zgradama na Trošarini. Stan se nalazi u zgradi izuzetnog kvaliteta i odlične očuvanosti, jugoistočno je orjentisan. Nalazi se na osmom spratu, nije zadnji. Zgrada ima dva lifta, veliki i mali. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 75,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen trosoban dupleks na traženoj lokaciji. Kosine koje ne remete funkcionalnost stana, bez ulaganja. Uknjižen 1/1 021/221-5100 486062 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban stan, uknjižene površine 67m2 + dve lođe 8m2 (75m2 ukupno), koji se nalazi na II (drugom) spratu stambene zgrade sa 2 lifta, od kojih je jedan teretni. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Delta Planet-a, Doma Zdravlja i mnogobrojnih infrastrukturnih....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis stana: U ponudi stan u Kaluđerici, Bulevar Revolucije Vrlo kvalitetna novogradnja iz 2023. Uknjižene površine 75m2 Na drugom spratu od ukupno šest Postojeće parking mesto Uzvišenje na kojoj je pozicionirana zgrada daje mu odličan pogled Veoma dobre strukture, sadrži: prijemni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 175.100 €, 75,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelep,uknjižen 2. 5 stan u Novom Sadu, SALAJKA, površine 75 m².Mogućnost kupovine garaže u dvorištu ispred koje je i parking mesto.Ostaju sve ugradne stvari u ceni. Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 169.950 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću u Jezerskoj ulici. Na samom placu se nalazi kuća i brvnara od 25m2 . Plac je na samoj granici sa šumom. Do samog placa je asfaltni prilaz. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 125.760 €, 75,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno! Predstavlajmo Vam fantastične stanove koji su u završnoj fazi izgradnje u mirnom delu Novog Sada - Klisa. Rok useljenja je za 2 mesec. Svaka stambena jedinic poseduje obezbeđeno parking mesto. Topla voda i grejanje na gas, svaki stan ima svoj kotao. Stanovi su projektovani....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude moderno opremljen trosoban stan u prestižnoj zgradi Quartet 1, na odličnoj lokaciji uz Savski park, u blizini Savske promenade i BW Kule. Zgrada je okružena zelenilom i poseduje privatno dvorište, pružajući mir i udobnost u samom centru grada. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.300 €, 75,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep nov usljiv stan na odlicnoj lokaciji. Dovoljno udaljen od gradske guzve i galame. Ususkano dvorišno orijetisan, na svega desetak minuta od Promenade, spensa, centra. Odlična linijska povezanost sa ostatkom grada.Maksimalno iskorišćena kvadratura, lepe tri spavaće sobe, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 175.000 €, 75,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

TELEP (SEVERNI), 75m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se četvorsoban stan u dve etaže, odličnog rasporeda prostorija. Donju etažu čine: prostran dnevni boravak sa trpezarijskim delom, fizički odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, hodnik, toalet (u koji staju mašina za veš i sušenje) i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 153.500 €, 75,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Salajci,ul.Radoja Domanovica, lep, komforan, sastoji se od dve velike spavace sobe , kupatilo+wc, velika dnevna soba, odvojena kuhinja,terasa 14m2,hodnik. Centar na 5min. Na 200 m od O.Š. Vuk Karadzic, pored dva vrtića. U dvoristu se nalazi parking za stanare zgrade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 112.500 €, 75,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 72.000 €, 75,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Krnjača po strukturi trosoban ukupne površine 75 m2. Dobra lokacija, bllizina autobuskog prevoza, prodavnica itd. U procesu legalizacije. Terasa, Parking, garaža, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 177.700 €, 75,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan u Garden Hillu u Sremskoj Kamenici, stan je nov neuseljavan poseduje tri lepe spavaće sobe, dva kupatila, dnevna sa kuhinjom i terasom. Grejanje na gas sa kalorimetrima. Na kilometar od Limanskog parka, vrtić na 350m, prodavnice na 200m, osnovna škola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 59.000 €, 75,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi 4.0 naselje Borča Mali Zbeg.Stan na prvom spratu sa galerijom.Ukupne grejne površine 75 m2 +terasа .priključak na vodovodnu mrežu i elektropriključak. U procesu legalizacije Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 159.900 €, 75,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlican, lako pristupačan, ulični, svetao lokal sa dodatnim, pomocnim ulazom na N.Naselju, (Savina), dodatno sređivan, uvozna keramika, sanitarije, alarm, spuŠteni plafoni, gips, rasveta. Iz centralnog ulaznog dela je veza za, levo i desno po jednu veliku prostoriju, te za sanitarni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 185.000 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan od 75m2 na Limanu. Stan se sastoji od dnevne sobe trpezarijom,odvojenom kuhinjom i dve spavaće sobe sa bračnim krevetom, kupatila i malog ulaznog hodnika. Blizina srednje škole, parka, pijace, marketa i restorana kao i odlična povezanost linijama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 191.600 €, 75,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dvoiposoban stan, blizu Bul.Oslobođenja, 75m2. Iako je u urbanom delu grada, mesto gde se nalazi stan, pruža mira i udobnost. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, wc-a i kupatila. Za više informacija, pozovite nas. ************ Ukoliko je ova....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 142.500 €, 75,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 84302, PR/I, terasa, nov, u izgradnji. Spremni smo da Vam ponudimo apartmane u naselju pored teniskog kluba na Rudinama. Apartmani se nalaze 3,5km od centra Zlatibora u mirnom naselju koje je izgrađeno u jednom arhitektonskom stilu. Apartmani su urađeni u 2 indentične....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan-Rotkavarija- Trosoban Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Rotkvariji, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Prodajemo stan na odličnoj i traženoj lokaciji, koja vam pruža zelenilo, mir kao i blizinu svih sadržaja....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 155.400 €, 75,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju useljiv LUX stan u samom centru Zlatibora površine 67 m2 + 8 m2 dvorišne terase za 155.400 e plus PDV (stan br.1 u suterenu). Sam enterijer odiše elegancijom, prirodnim oblogama pažljivo uklopljenim u moderni karakter jedinice na koju se nadovezuje terasa koja pruža dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 140.000 €, 75,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban 75m2 u Balzakovoj ulici u Novom Sadu prizemlje gradsko centralno grejanje, topla voda, slobodan parking ispred zgrade. Three bedroom 75m2 in Balzakova street in Novi Sad ground floor city ​​central heating, hot water, free parking in front of the building. Трехкомнатная 75м2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 75,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Mirijevu 3,odlično pozicioniran. Pravi porodičan stan. Ima visinu prvog sprata. Izvorno stanje,potrebno je odredjeno ulaganje. Spavaći blok je odvojen od dnevnog boravka. Dva mokra čvora. Dve spavaće sobe ima,uz kuhinju,trpezariju,ostavu i lodju. Uknjizeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 169.875 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Direktna prodaja od investitora - - Neto površina stana 75.50m2 - - Rok završetka radova 01.12.2026. godine - - Ulazni hodnik, kupatilo, toalet 2 spavaće sobe, dnevna soba i trpezarija, kuhinja, terasa - - U cenu nije uračunat PDV (10%), moguć je povrat istog za kupce prve nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 153.500 €, 75,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem konforan svetao stan, dvostrano orjentisan. Stan poseduje dve vece spavace sobe, dnevnu sobu, kuhinju, hodnik , kupatolo, wc, veliku terasu. U dvoristu postoji parking za stanare, podrum i biciklana. Stan se nalazi na pet minuta od centra Novog Sada. Na 200 m od zgrade je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 175.000 €, 75,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, izvorno 2.5, u zgradi od crvene fasadne cigle. CG, protočna topla voda. Svetao, dvostrano orjentisan, odvojen spavaći blok. Javni parking ispred zgrade. Na odličnoj lokaciji, blizina više fakulteta, marketa, gradskog prevoza. Za preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 174.064 €, 75,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jedinstven četvorosoban stan u novogradnji u naselju Telep u Novom Sadu. Stan je dvorišne orijentacije, a sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri sobe, toaleta, kupatila i terase. Grejanje je centralno na gas i plaćanjem po utrošku. Opremljenost:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 119.500 €, 75,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je zaklonjen od buke. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi bez lifta na poslednjem 4 spratu. Postoji mogućnost da budući vlasnik napravi potkrovlje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 48.750 €, 75,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODMAH USELJIV STAN SA DVE SPAVACE SOBE,ZAJEDNICKI PARKING U DVORISTU ZGRADE. KUHINJA FIZICKI ODVOJENA. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 159.650 €, 75,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na jednoj od traženijih lokaciji u Sremskoj Kamenici. Miran kraj, park i zelenilo u okruzenju, dovoljno parkinga ispred zgrade Za više informacija pozovite nas! Kontakt: 021/221-5100 i 064/803-3306 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 485)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>