• GoHome Professional
do 190000 eura 80 m2 što manji namešten - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 190000 eura 80 m2 što manji namešten - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 80 m2 što manji namešten

  • Za upit "do 190000 eura 80 m2 što manji namešten" pronađeno 304 nekretnina - prosečna cena 1.841 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 206.000 €, 74,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran, trosoban stan 74m2, na 1.spratu u održavanoj, kvaalitetnoj zgradi sa liftom, u neposrednoj blizini centra, na Podbari. Oprema stana je prvoklasna, bambusov tarket, Marazzi keramika, Bocci i Minotti sanitarije, boxpring francuski lezaji, long life kožna garnitura,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Nalazi se na prizemlju u zgradi, ima dva ulaza. Namešten je, opremljen i odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 40.700 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na 6. spratu stambene zgrade sa liftom i pruža komfor i funkcionalnost. Namešten. Depozit u visini 1 mesečne zakupnine Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 129.780 €, 74,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji – neposredna blizina Futoške pijace, svega nekoliko minuta hoda do centra grada, gradskog prevoza, marketa, škola i Futoškog parka. Kvadratura: 52 m² (redukovana), realno oko 74 m² zbog dodatnog prostora pod kosinama Sprat: 4. sprat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 66.600 €, 74,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108897.Izdaje se kompletno namešten trosoban stan na Novoj Detelinari, uz koji ide i parking mesto. Stan je useljiv od 1. oktobra. Potreban depozit u visini jedne mesečne kirije, ukoliko dovodite ljubimca, depozit je veći. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 167.684 €, 74,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan četvorosoban stan ukupne površine od 74 m², lociran na prvom spratu moderne stambene zgrade na Telepu. Stan poseduje tri spavaće sobe i prostranu dnevnu sobu, što ga čini idealnim izborom za porodice koje traže komforan i funkcionalan životni prostor.Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 75.000 €, 74,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u centru Železnika, u blizini Doma zdravlja, škole, više prodavnica i ostalih lokala uslužno-komercijalnog karaktera. Stan se nalazi u urednoj, održavanoj zgradi sa puno parking mesta, okružena zelenilom. Stan se prodaje kompletno namešten. Prostorije: hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Prostran i komforan stan odličnog funkcionalnog rasporeda, sa dve spavaće sobe ( većom i manjom ), kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom, dnevnom sobom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 62.900 €, 74,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u blizini Skupštine. Dve komforne velike sobe, dva mokra čvora, 2 terase + lodja, velika kuhinja sa trpezarijom, veća ostava sa prirodnom ventilacijom. Centralno grejanje, lift, klima, kablovska,telefon. Izdaje se za period ne kraći od godinu dana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vam predstavljamo , Lux opremljen trosoban stan na Podbari od 74m2. Stan je kompletno renoviran od poda do plafona i raspolaže sa dve spavaće sobe ,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom , kupatilom, odvojenim toaletom , posebnom prostorijom za garderober, 3 terase i jednom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komplet renoviran namešten trosoban stan opremljen novijim stvarima na na odličnoj lokaciji na Limanu III u blizini limanske ambulante,izdaje se za ne pušače,bez kućnih ljubimaca,pogodno za porodice i studente,useljivo odmah. Cena 750 evra,plus depozit. Vesna 0643281911....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2023.,

www.indomio.rs

Trosoban stan, idealnog rasporeda sa lepom komfornom terasom (izlaz na terasu iz sve tri sobe), lepog enterijera, uknjižen, u lepoj novoj zgradi na mirnoj lokaciji. Prodaje se delimično namešten sa garažom u dvorištu od 15m2 sa galerijom od 6m2 koja ulazi u cenu. Ako tražite tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 154.500 €, 75,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 75,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforan stan, u centru grada Banje. Ovaj prostrani stan ima površinu od 60m2, sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila, a dodatni luksuz pruža 15m2 prelepe terase sa fascinantnim pogledom na centar Banje. Nalazi se na V spratu zgrade, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 190.000 €, 75,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051768, ADICE, UKNJIŽEN TROIPOSOBAN STAN OD 75m² <p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto; line-height:normal"> Mirna oaza udobnosti – kompletno namešten troiposoban stan od 75m² sa dve terase <p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto;....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 175.000 €, 75,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

TELEP (SEVERNI), 75m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se četvorsoban stan u dve etaže, odličnog rasporeda prostorija. Donju etažu čine: prostran dnevni boravak sa trpezarijskim delom, fizički odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, hodnik, toalet (u koji staju mašina za veš i sušenje) i....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 169.950 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična nekretnina na Tatarskom brdu. Stan je bez ulaganja i prodaje se namešten. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 195.700 €, 75,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan porodičan trosoban stan na najboljoj lokaciji u gradu - Kej. Stan je pozicioniran u jako mirnoj ulici, dvostrano je orijentisan, i izuzetno osvetljen. Zgrada je odlično održavana kao i sam stan. Stan je uknjižen 1/1 tako da je moguća kupovina putem kredita,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 170.000 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100593. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prodaje se namešten, po dogovoru. Uknjižen 1/1. Troiposobnog stana na Adicama od 75m2. Pozicioniran na 1. spratu urbane vile. Stan sadrži prostran dnevni boravak sa huhinjom, hodnik, 3 spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 169.950 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lux trosoban stan u centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorišta. Stan se nalazi na 7. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je uknjižene površine 71m2 i sastoji se ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, degažmana, dve spavaće....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 170.000 € na 190.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 190.000 €, 75,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.07.2025 - 164.800 €
13.08.2025 - 160.500 €
29.12.2025 - 170.000 €
27.03.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118422, I/III, klima, terasa, uknjižen, novogradnja, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju troiposoban stan od 75m² u urbanoj vili na Adicama. Stan se nalazi na prvom spratu a grejanje je na toplotne pumpe. Prodaje se kompletno namešten. Ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 123.000 €, 75,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 75 m² + terasa, u mirnom naselju Aerodrom u Kragujevcu.Stan je svetao, odlično raspoređen i idealan za porodičan život. Sastoji se od: dnevnog boravka sa trpezarijom odvojene kuhinje dve spavaće sobe kupatila toaleta hodnika terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 175.100 €, 75,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju 3,5-soban stan u urbanoj vili na Adicama, Stan se nalazi u moderno građenoj urbanoj vili staroj svega pet godina, pozicioniranoj u samom centralnom delu Adica, izdvojenoj od ostalih zgrada, što garantuje dodatni mir, privatnost i kvalitet stanovanja. Naselje je porodičnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten trosoban stan u zgradi sa liftom, za zaposlen par, na samo 2min.od SUP-a, FUTOŠKE PIJACE, CENTRA, BUL.KRALJA PETRA.. Izuzetno uredan i svetao stan sa terasom, ulično orijentisan. Opremljen belom tehnikom u kuhinji, veš mašina u kupatilu. Stan se sastoji od; pretsoblja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan, uredan, namešten trosoban stan sa dva mokra čvora, dve lođe, u urednoj zgradi sa dva lifta, na odličnoj lokaciji. Zgrada se nalazi u centralnom delu naselja Cerak, okružena parkovskim površinama u mirnom okruženju, sa obezbeđenim prostorom za parkiranje ispred....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 208.500 €, 75,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Komforan dvosoban stan, mogućnost prepravke u dvoiposoban, na najlepšoj lokaciji u Novom Sadu. Nalazi se na Keju, na dva minuta od Riblje pijace i šetališta, okružen zelenilom. Stan je kompletno renoviran, menjane sve instalacije, postavljen PVC, sigurnosna ulazna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 165.320 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban, namešten stan u urbanoj vili u prelepom porodičnom naselju. Kompleks pun zelenila. Zgrada novijeg datuma. Stan je trostrano orijentisan. Ova komforna nekretnina sadrži dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, terasu, lođu i kupatilo. Niski režijski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR OSLOBOĐENJA, 75m2, DVOIPOSOBAN Prodaje se prostran dvoiposoban stan na Bulevaru oslobođenja. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa 2 lifta. Nekretnina je dvorišno orijentisana i nalazi se u mirnom delu Bulevara. Stan se sastoji od kuhinje sa trpezarijom, odvojenim dnevnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude moderno opremljen trosoban stan u prestižnoj zgradi Quartet 1, na odličnoj lokaciji uz Savski park, u blizini Savske promenade i BW Kule. Zgrada je okružena zelenilom i poseduje privatno dvorište, pružajući mir i udobnost u samom centru grada. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan i kompletno opremljen dupleks stan u mirnom delu Karaburme, idealan za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Struktura stana: Donji nivo (45 m² – uknjižen): Hodnik Dve spavaće sobe Kuhinja Dnevni boravak sa izlazom na lođu Kupatilo Gornji nivo (30....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 60.000 €, 75,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo moderan 3.0 stan u tek useljenoj zgradi u ulici Mirijevski bulevar u blizini TC Karaburma. Strukturu stana čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Izdaje se potpuno namešten i opremljen svom potrebnom tehnikom. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 160.500 €, 75,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 112.300 €, 75,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan, potpuno namešten dvoiposoban stan koji predstavlja idealan izbor za porodičan život ili za one koji žele funkcionalan prostor za rad od kuće. Uz stan dolazi i dodatna kancelarija i radionica, kao i privatno dvorište i parking mesto unutar dvorišta zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 102.000 €, 75,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s506 Na prodaju elegantan, kompletno renoviran i opremljen stan površine 75 m², smešten u zgradi sa garažom u širem centru Mladenovca – na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih institucija i sadržaja. Prostrani dnevni boravak sa trpezarijom krasi dekorativni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 71.250 €, 75,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan u Resavskoj ulici, u blitini Klinickog centra. Stan se nalazi na drugom spratu odlično održavane zgrade sa liftom i po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog predsoblja, prostrane dnevne sobe iz koje se izlazi na uredjeni sunčanu terasu, kuhinje, izdvojene trpezarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten dvosoban stan u centru grada, u blizini Keja i Zmaj Jovine ulice. Stan se nalazi na trećem spratu, ima lift, informatika 13000 dinara,odmah useljiv. Izdaje se na duže, dozvoljeni kućni ljubimci. U blizini vrtić, škola, gimnazija, Kej, gradski prevoz, riblja pijaca , Dunavski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten troiposoban stan na Bulevaru oslobođenja u blizini Dnevnika i futoške pijace. Stan je veoma svetao, ima dve terase, kupatilo i odvojen wc. Poželjno zaposlene osobe i studenti. Useljiv 01.09.2025 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 48.750 €, 75,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Hadži Ruvimova. Namešten, komforan trosoban stan u blizini Novosadskog sajma i Bulevara Evrope. Ovaj funkcionalan stambeni prostor ( u sve prostorije se ulazi iz hodnika) čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 44, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan u Bloku 44, potpuno namešten i spreman za useljenje. Prostor je prostran, svetao i prijatno uređen, a sama lokacija pruža mirno okruženje puno zelenila. Na dohvat ruke nalazi se TC Piramida, kao i svi sadržaji potrebni za udoban život – prodavnice, restorani,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen Lux dupleks , odmah useljiv i bez ikakvih dodatnih ulaganja, smešten u mirnom i uređenom kraju Karaburme. Struktura stana: Ulazni hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) Spavaća soba i terasa Na gornjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem trosoban,delimično namešten stan za poslovni prostor,kancelariju na lepom prometnom mestu na bulevaru kralja Petra I 32.Stan je br.9,i nalazi se na III spratu.Sa ulicom je povezan sa 2 lifta.Plaća se depozit u visini prve kirije.Stan je dvostrano orijentisan i ima pristup....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 164.800 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100593 - Oglašavamo prodaju troiposobnog stana na Adicama od 75m2. Pozicioniran na 1. spratu urbane vile. Stan sadrži prostran dnevni boravak sa huhinjom, hodnik, 3 spavaće sobe, kupatilo kao i dve terase. Grejanje je na toplotnu pumpu. Idealno za porodicu. Trostrano....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 305)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>