• GoHome Professional
do 190000 eura 80 m2 uknjižen - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 190000 eura 80 m2 uknjižen - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 80 m2 uknjižen

  • Za upit "do 190000 eura 80 m2 uknjižen" pronađeno 1 858 nekretnina - prosečna cena 1.933 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • ekskluzivan
    • 1.sprat
    • dvorište
    • centralno grejanje
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 172.000 €, 81,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo izuzetan trosoban stan na Petlovom brdu, uknjižen na 78m2, mereno 81m2 Zgrada sa parkovskim okruženjem, ispred zgrade autobusko stajalište. Dvostrano je orjentisan, sunčan, funkcionalan, iz predsoblja se ulazi u sve prostorije. Stan je u odličnom stanju dobro održavan, stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 154.500 €, 81,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen - niski troškovi za režije. 062/221-178 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Apartman, BARAJEVO, 200.000 €, 79,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman 79m2, u centru Vrnjačke Banje, u hotelskom kompleksu u neposrednoj blizini Aqva parka. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i šankom, odvojene prostrane spavaće sobe sa amreričkim plakarom, kupatila i terase. U sklopu objekta postoji spa centar. Apartman....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 136.000 €, 81,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan na traženoj lokaciji, na osmom spratu kvalitetne zgrade, sa odličnim rasporedom i orijentacijom. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, izdvojene trpezarije, kuhinje i ostave, veće lođe, toaleta, tri spavaće sobe, kupatila i manje lođe. Na....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 134.050 €, 81,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosobni stan 81m2 u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu Magdon. Stan se nalazi na sedmom spratu, kvalitetne zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i toaleta. Na podovima je tarket....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 142.400 €, 79,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1099661 Na prodaju uknjižen troiposoban stan na Klisi, u neposrednoj blizini F.K."Proleter", tržnog centra Big, sportskog centra. PARKING MESTO u dvorištu zgrade. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 149.350 €, 81,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar - Kej, ulica Dušana Vasiljeva. Izdvajamo iz ponude odličan četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak šetališta keja, Dunavskog parka, pešačke zone, Riblje pijace, osnovne škole i vrtića. Ovaj stambeni prostor na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 183.380 €, 79,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan duplex kompletno namešten sa novom tehinkom koja je pod garancijom. Nekretnina bez ulaganja, uknjižena. Nalazi se na svega par minuta od pešačke zone, blizina škole, vrtića, autobuske linije. Uknjižen je na vlasnika 1/1. Pozovite nas za dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan, možete ga kupiti putem stambenog kredita. Petlovo brdo - Mrakovička ulica, dvoetažni stan površine 84m2 na prvom spratu i potkrovlju u stambenoj zgradi sa 5 stanova. U donjem nivou je komforan dvosoban stan površine 58m2 (Predsoblje, dnevni boravak, kupatilo, hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 169.140 €, 79,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za ovaj objekat se može reći da je jedan od najboljih na potezu između Bul. patrijarha Pavla (na 3.min) i Dunava. 3 zgrade u nizu, na svakom ulazu po 4.stana, izuzetan kvalitet - od same zgrade, fasade i hodnika do unutrašnjosti i ugrađene opreme stanova. Takođe se vodilo računa o....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 105.300 €, 81,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 81m2 u Skopljanskoj ulici u Požarevcu sprat 4 ima lift- novogradnja moze bilo koja vrsta kredita - uknjižen stan ima dve spavace sobe ,veliku terasu mogućnost kupovine spoljnog pokrivenog parking mesta 8000eur cena stana 1300eur + PDV VIŠE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 183.080 €, 79,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan duplex kompletno namešten sa novom tehinkom koja je pod garancijom, nalazi se na svega par minuta od pešačke zone, blizina škole, vrtića, autobuske linije. Uknjižen je na vlasnika 1/1. Pozovite nas za dodatne informacije, naša preporuka. Terasa, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 174.700 €, 79,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jedna od par omiljenih ulica novosađana / Vase Stajića. Stan u dva u nivoa, kompletno ušuškan dvorišno, pruža osećaj kuće. Agencijska oznaka stana 1099680, Novi Sad, Centar, 79 m2, četvorosoban, treći sprat. Ekskluzivna prodaja samo kod nas. Četvorosobna nekretnina na dva nivoa, gde....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 155.000 €, 79,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u kući, površine 79m² u Petrovaradinu . Stan je kompletno renoviran, uknjižen 1/1 i prodaje se direktno od vlasnika. Uz stan dolazi i deo tavanskog i podrumskog prostora, kao i pripadajući deo dvorišta na korišćenje. Nalazi se u mirnoj, jednosmernoj ulici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 79,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična nekretnina u mirnoj i uvučenoj ulici, gde su uglavnom kuće,a na minut od Bulevara Oslobođenja.+++Agencijska oznaka stana 1055709, Novi Sad, Bulevar, 79 m2, trosoban, treći sprat, ne i poslednji. Nekretnina sa dve terase, kupatilom i odvojenim toaletom,kuhinjom sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 81,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, Štrosmajerova ulica. Uknjižen trosoban stan na jednoj od najlepših lokacija sa stanovanje, nadomak Petrovaradinskog mosta, tvrđave i šetališta keja. Ovaj svetao i autentičan stambeni prostor čine dnevni boravak, dve sobe, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 99.000 €, 81,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan lepe strukture, dvoiposoban, površine 81m2, na idealnom prvom spratu, uredne i održavane zgrade, u ulici Crkvena. Veoma je svetao, dvostrano orjentisan, ušuškan i vrlo očuvan. Grejanje je na etažno na GAS, te su zimi režijski troškovi oko 100e, a leti dosta manje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 195.700 €, 81,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U Gradiću, nedaleko od Dunava i keja, prodaje se trosoban stan na 1. spratu. Stan je uknjižen 1/1. Grejanje je na gas (ima svoj kotao). Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.000 €, 81,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116019, V/V, dupleks, lift, terasa, uknjižen, parking. AKCIJA! SPUŠTENA CENA!Prodaje se odličan trosoban 81m2 dupleks stan na Grbavici u Miše Dimitrijevića ulici na petom spratu sa liftom. Stan se sastoji od predsoblja,toaleta, dnevne sobe sa kuhinjom i terasom u donjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 162.740 €, 79,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan duplex kompletno namešten sa novom tehinkom koja je pod garancijom, nalazi se na svega par minuta od pešačke zone, blizina škole, vrtića, autobuske linije. Uknjižen je na vlasnika 1/1. Pozovite nas za dodatne informacije, naša preporuka. Kontakt telefon 0631231262....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 79,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

**NOVO U PONUDI** Trosoban stan na Bulevaru uknjižen 1/1. Stan poseduje dve terase, dva sanitarna čvora, dve spavace sobe jednu dnevnu sa trpezarijom i kuhinjom, nalazi se na 3. spratu bez lifta i stanu pripada i tavanski prostor iznad stambene jedinice od 20m2 sa mogućnošću proširenja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 196.060 €, 81,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na Grbavici, duplex, u ulici Miše Dimitrijevića. Stan je dvorišno orjentisan, nalazi se na petom spratu zgrade sa liftom. Na donjoj etaži stan sadrži predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i ostavom, toalet i terasu. Na gornjoj etaži ima hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 128.750 €, 81,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten, trosoban stan na Adicama, 81m2+++ Agencijska oznaka-1062777 Na prodaju uknjižen KOMPLET NAMEŠTEN trosoban stan na Adicama, u neposrednoj blizini Telepa i O.Š. "Jožef Atila". Stan se nalazi u potkrovlju manje zgrade, svi redovni prozori. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 65.000 €, 79,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen, trosoban komforan stan u lepoj zgradi od fasadne cigle na prvom spratu od četiri do koje se dolazi betonskom pešačkom stazom. Stan se nalazi na samo 3,4 minuta od autobuskog stajališta linije 106. Svetao i dvostran sa dve terase, etažnim grejanjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 115.000 €, 81,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119596, II/, dupleks, klima, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan na Adicama. Dupleks, uknjizen savrsena lokacija, u blizini se nalazi novo obdaniste. U blizini je takodje autobuska stanica, apoteka kao i radnja "mikromarket" na samo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.370 €, 81,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100213 Na prodaju troiposoban stan-duplex na Bulevaru Evrope. Stan se sastoji iz velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojene kuhinje, tri spavaće sobe, garderobera (6m2), dva kupatila i prostrane terase. Stan je uknjižen i može se prometovati putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 147.800 €, 79,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen 3 soban stan u Novom Sadu, NOVO NASELJE. Stan je Duplex. Komplet renoviran.Ima ostavu,biciklanu i šupu. u ceni.Prodaje se sa nameštajem po meri. Blizina svih sadržaja za život, Škola, Vrtić, pijaca, marketi kao i ostali sadržaji. Odlično je povezan sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 81,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odličnog dupleks uknjiženog stana na savršenoj lokaciji u blizini novog obdaništa,autobuske stanice,apoteke,prodavnice. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom,dečiju sobu,wc,hodnik,trpezariju. U gornjem delu se nalaze dve spavaće sobe sa plakarima celom dužinom zida.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 165.000 €, 79,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u zgradi bez lifta, u mirnom delu Novog naselja u blizini OŠ, STARAČKI DOM, VRTIĆ..Zgrada uredna okružena zelenilom i velikim parkingom. Odličan četvoroiposoban stan sa lepom velikom terasom, dvorišno orijentisan. Ovaj, izvorno četvorosoban stan sa velikim dn.boravkom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 149.500 €, 79,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan stan sa mogućnošću proširenja. Uknjižen, na dobroj lokaciji. Blizina stanice autobusa 52, 37, 50, 89, marketa, pošte. Brzo useljiv. Prostorije: dnevni boravak, kuhinja odvojena šankom, kupatilo sa toaletom, dve spavaće sobe, natkrivena terasa od 20m2. Po dogovoru bi ostao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 97.850 €, 81,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo na Salajci u blizini tržnog centra BIG Uknjižen Troiposoban stan 81 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi na Trećem spratu ima odvojene tri spavaće sobegrejanje je centralno na gaszgrada nema liftPosebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Tržnog centra BIG i Gradskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 189.000 €, 81,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i svetao stan u mirnom i atraktivnom delu Zemuna, u naselju Sava Kovačević. Stan je smešten na 1. spratu u dobro održavanoj zgradi sa tri lifta i video nadzorom, što garantuje visok nivo sigurnosti i udobnosti. Svi podaci o stanu su uknjiženi, što omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 187.000 €, 79,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105943, I/V, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se trosoban stan na Miljakovcu u Borskoj ulici, na 1.spratu,79m²,uknjižen na 72² i poseduje dve terase od (5m²+2m²).Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 81,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Adicama. Dupleks,uknjizen savrsena lokacija,u blizini se nalazi novo obdaniste. U blizini je takodje autobuska stanica,apoteka kao i radnja "mikromarket" na samo 20 metara od stana. Stan poseduje terasu od 3 kvadrata, dnevnu sobu sa kuhinjom,spavacu sobu za decu,wc,hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 81,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1064002 - Dupleks na Adicama. Uknjižen je donji deo, 43m2. Satoji se od manje dnevne sobe sa kuhinjom, dve manje spavaće sobe, kupatila i terase. Gornji deo se sastoji od dve veće sobe sa uspravnim prozorima, nije uknjižen. Grejanje je etažno na gas. Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 115.500 €, 81,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad-Adice,oglašavamo na prodaju troiposoban stan od 81m2( uknjižen na 43 m2) sa pripadajućim parking mestom ispred zgrade. Stan se nalazi u blizini novog obdaništa,marketa,pošte,autobuskog stajališta. Sam stan je prilagođen uslovima za život mlađi ljudi. Za informacije pozvati....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 93.000 €, 79,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju tri lokala koji su spojeni u jednu celinu, ukupne uknjižene površine 79m2, koji se nalazi u turističkom naselju Brzeće, koje se nalazi u podnožju istočne strane Kopaonika na 1000-1100m nadmorske visine. Nalazi se na 15-ak km od centra Kopaonika. U samom Brzeću se nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 194.670 €, 81,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan, uknjižen 4 soban stan u Novom Sadu u blizini FUTOŠKE PIJACE. Stan je uknjižen na 51m2 što je prednost kod plaćanja komunalnih usluga i koristi dodatno 30m2 Stan je Duplex.Donji nivo 51m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada),....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 152.600 €, 82,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.53 m2 sa 2 terase, I od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.53 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
  Stan, RUMA, 85.900 €, 78,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Nov, prazan, useljiv Uknjižen kao poslovni prostor od 78 m2 , a fukcioniše kao 3.0 stan. Od prostorija: veliko predsoblje, tri velike sobe, kuhinja, veliko kupatilo (i toalet), dve prostorije za formiranje ostave i garderobera. Podno grejanje Nalazi se u prizemlju nove zgrade....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Mala Amerika, 90.000 €, 82,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2024.,

www.gsigma.rs

Dva dvorišna stana naselje Mala Amerika. Stan u prizemlju površine 55 m2 po strukturi dvoiposoban. Stan na prvom spratu uknjižen na 27 m2, u prirodi je veći okvirno 55 m2 dvoiposoban. Sprat ima zasebne stepenice. Svaka etaža ima zasebno kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i po dve sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.000 €, 78,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

ponuda br. 1329 NS PRO – 3 soban, 78m2, Takovska ulica 3.sprat BEZ lifta 2 terase Zaseban toalet nadogradnja iz 2001. 3 klime Kupatilo renovirano 2022. Stolarija zamenjena 2024. - idealan za život u mirnom i tihom okruženju - uknjižen - bez trereta, moguća kupovina iz kreditnih sredstava....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 426)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>