• GoHome Professional
do 190000 eura 80 m2 uknjižen kablovska - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 190000 eura 80 m2 uknjižen kablovska - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 80 m2 uknjižen kablovska

  • Za upit "do 190000 eura 80 m2 uknjižen kablovska" pronađeno 216 nekretnina - prosečna cena 1.940 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 195.700 €, 75,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan trosoban stan na top lokaciji. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, dve spavaće sobe, 2 terase i kupatila. Uknjižen stan na vlasnika 1/1, bez tereta i zabeležbi. Stan se može pogledati svaki dan uz prethodnu najavu. Za sve dodatne informacije pozovite. Terasa, Podrum,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 75m2, u blizini Parka Sv. Save, na jednoj od najlepših lokacija u gradu. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi na osmom spratu sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom sa izlaskom na terasu, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 85,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan, komplet opremljen, prostran dupleks. Stan je na atraktivnoj lokaciji, u odličnoj zgradi i bez ikakvih ulaganja. Uknjižen na 85 m2, a u prirodi ima 117 m2. Atraktivno i moderno namešten i tako se prodaje - sa svim nameštajem i tehnikom, koji su u ceni. U dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 175.100 €, 75,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelep,uknjižen 2. 5 stan u Novom Sadu, SALAJKA, površine 75 m².Mogućnost kupovine garaže u dvorištu ispred koje je i parking mesto.Ostaju sve ugradne stvari u ceni. Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis stana: U ponudi stan u Kaluđerici, Bulevar Revolucije Vrlo kvalitetna novogradnja iz 2023. Uknjižene površine 75m2 Na drugom spratu od ukupno šest Postojeće parking mesto Uzvišenje na kojoj je pozicionirana zgrada daje mu odličan pogled Veoma dobre strukture, sadrži: prijemni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 75m2, na jednoj od najlepših lokacija u gradu, u centru sa pogledom na Sabornu crkvu, u neposrednoj blizini parka Čair. Stan je jugoistočne orjentacije. Stan se nalazi u kvalitetnoj starogradnji na petom spratu sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 112.300 €, 75,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan, potpuno namešten dvoiposoban stan koji predstavlja idealan izbor za porodičan život ili za one koji žele funkcionalan prostor za rad od kuće. Uz stan dolazi i dodatna kancelarija i radionica, kao i privatno dvorište i parking mesto unutar dvorišta zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 154.900 €, 85,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan u blizini OŠ "Sveti Sava", uknjižene površine 76m2, sa terasama 85 m2.. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, tri spavaće sobe, toaleta, kupatila i dve terase. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 195.700 €, 75,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan porodičan trosoban stan na najboljoj lokaciji u gradu - Kej. Stan je pozicioniran u jako mirnoj ulici, dvostrano je orijentisan, i izuzetno osvetljen. Zgrada je odlično održavana kao i sam stan. Stan je uknjižen 1/1 tako da je moguća kupovina putem kredita,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan i kompletno opremljen dupleks stan u mirnom delu Karaburme, idealan za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Struktura stana: Donji nivo (45 m² – uknjižen): Hodnik Dve spavaće sobe Kuhinja Dnevni boravak sa izlazom na lođu Kupatilo Gornji nivo (30....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 127.000 €, 75,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude funkcionalan trosoban stan od 75m² u Batajnici, smešten u prizemlju kvalitetne zgrade sa samo tri stana. Mirno okruženje, zajedničko dvorište koje koriste isključivo stanari – idealno za porodičan život. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 112.900 €, 85,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN STAN U CENTRU BARAJEVA! Cena: 112900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Barajevo, centar Površina: 85m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji od: - predsoblja - kuhinje - trpezarije - dnevne sobe - dve spanaće sobe - kupatila - terase - garaže OPIS: Prodaje se salonski....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 147.250 €, 85,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforni trosobni stan 85 m2 u blizini Hrama Sv. Luka. Stan se nalazi na drugom spratu, novije zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve komforne spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Stan je u izvornom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 154.500 €, 75,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji, u zgradi od fasadne cigle, odličnog rasporeda. Stan je uknjižen i moguća je kupovina putem kredita. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan površine 70 m², smešten na prvom spratu održavane stambene zgrade sa liftom, u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – u neposrednoj blizini Futoške pijace. Nekretnina se trenutno koristi kao kancelarijski prostor, što je čini idealnom za različite poslovne namene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 140.000 €, 75,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban dupleks stan sa mokrim čvorom na svakom nivou nalazi u mirnom delu ceraka u zgradi sa svega četiri stana.Svaka zgrada ima malo dvorište.U blizini se nalazi dom zdravlja,obdanište,škola,prodavnice i sve što je potrebno za svakodnevni život.Ima više gradskih linija.Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 75,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen trosoban dupleks na traženoj lokaciji. Kosine koje ne remete funkcionalnost stana, bez ulaganja. Uknjižen 1/1 021/221-5100 486062 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 182.000 €, 75,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji u centru Žarkova. Stan se nalazi na prvom spratu od 10 spratova Struktura stana: hodnik, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa os 18m2. Stan ima i pripadajući podrum. Grejanje i topla voda su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 209.000 €, 85,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Trosoban komplet namešten stan na Klisi,blizina Auto-puta,marketa Roda . . . stan je u prizemlju zgrade (samo dva stana),ima svoj ulaz pripadajuće dvorište,u stanu je sve novo odrađeno,ima kuhinja sa velikim dnecnim boravkom, trpezarija,dve spavaće sobe,kupatilo,ostava .....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 154.000 €, 75,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pravnog i ekonomskog fakulteta, na 200m od pešačke zone. Stan ima 75m2, nalazi se na 3. spratu, u zgradi sa liftom. Po strukturi je trosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, špajza, dve spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 185.390 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan na Limanu 2, na prvom spratu u zgradi sa liftom. u stanu sve sem kupatila renovirano. Čine ga veliki dnevni boravak sa trpezarijom, i iz njega se izlazi na terasu na kojoj su ugrađene roletne, jedna velika spavaća soba i polusoba, kuhinja sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 75,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižen trosoban dupleks na traženoj lokaciji. Kosine koje ne remete funkcionalnost stana, bez ulaganja. Uknjižen 1/1 https://klub-nekretnine.rs/property/486062 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 168.000 €, 75,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan raspored stana: dnevni boravak odvojen od spavaćeg bloka. Veoma svetao stan, trostrano orijentisan, dve terase, kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Poseduje ostavu koja se nalazi na spratu. Uknjižen. Agencijska provizija 2%. //065/930-9003// Terasa, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 193.130 €, 75,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban komforan stan na mirnoj lokaciji. Stan je jako svetao i odličnog rasporeda, tako da svaka prostorija poseduje dovoljno komfora. Stan se prodaje sa nameštajem. Uknjižen 1/1 na vlasnika, moguća kupovina putem stambenog kredita. Blizina marketa, parkova i svih sadržaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 116.390 €, 85,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodičan stan, samo 5 minuta od centra grada. Stan uknjižen 1/1 i čeka novog vlasnika. U blizini su mega marketi, škole, više autobuskih linija i dobra povezanost sa ostalim delovima grada! Stan je dvorišno orijentisan. Pozovite za više informacija. 021/425-112 r117 Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen Lux dupleks , odmah useljiv i bez ikakvih dodatnih ulaganja, smešten u mirnom i uređenom kraju Karaburme. Struktura stana: Ulazni hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) Spavaća soba i terasa Na gornjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 192.000 €, 85,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan na Konjarniku u naselju Rudo 1, u neposrednoj blizini Aviv parka. Stan je površine 85,50m2 i nalazi se na 24. spratu stambene zgrade od 27. spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, centralnog predsoblja, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 187.500 €, 75,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis lokacije: Miran kraj, sa dobrom infrastrukturom i sa dosta zelenih površina. Zgrada se nalazi u dvorištu punom zelenila, uredan ulaz, sa tri renovirana lifta ( uključujući i teretni lift). U neposrednoj blizini zgrade sa nalazi poslednje stajalište autobuske linije 26, zatim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dobar,uknjižen 2. 5 stan u Novom Sadu, BULEVAR, površine 75 m²,ima 80 m2. I pored manjih ulaganja ipak su potrebna izvesna ulaganja.Zgrada od fasadne cigle na atrakivnoj lokaciji u blizini svih sadržaja. Dva mokra čvora, ostava na terasi ,3 terase,ispred zgrade biciklana,veliki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 154.500 €, 75,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji, u zgradi od fasadne cigle, odličnog rasporeda. Stan je uknjižen i moguća je kupovina putem kredita. Iznad stana je etaža sa ostavama i kosi krov. Kontakt 062/584-746 Dragana Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo na Bulevaru Oslobođenja Uknjižen Trosoban Stan od 74 m2 na Top Lokaciji... Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.000 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU UKNJIZEN STAN,ODLICNOG RASPOREDA SVE IZ HODNIKA. U ZGRADI NEMA LIFT. DVORISNO ORJENTISAN. ZA VISE INFORMACIJA plus 3% agencijska provizija.069780578 Terasa, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen trosoban stan na odličnoj lokaciji, mir zelenilo, parking. Sa terasama ima 86 m2. Sobe velike komforne, odličan stan! uz stan ide i tavanski prostor oko 15 m2, koji je preuređen u atelje i pripada ovom stanu! Vredi pogledati! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 144.200 €, 86,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen na 86m2 u stvarnosti oko 120m2. Gornja etaža nije kompletna ušla u kvadraturu. Kombinacija krovnih i redovnih prozora. Konforne spavaće sobe u donjoj etaži a u gornjoj odličan prostor sa galerijama na kojima je spavaći deo. Nekretnina na odličnoj lokaciji - blizina centra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 181.600 €, 86,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla u zgradi od fasadne cigle. Stan se sastoji od hodnika, ogromnog dnevnog boravka sa trpezarijom i izlaskom na terasu, odvojene kuhinje i ostave, dve komotne spavaće sobe, kupatila i toaleta. Stan je uknjižen, bez tereta i odmah useljiv po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 194.000 €, 74,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Predstavljamo vam elegantan, trosoban dupleks stan na izuzetnoj lokaciji – Stari Košutnjak, jednoj od najtraženijih i najlepših rezidencijalnih zona u Beogradu. Ova nekretnina je savršen spoj udobnosti, luksuza i mirnog okruženja, idealna za sve koji žele kvalitetan život daleko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno renoviran stan od poda do plafona. Raspolaže sa dve spavaće sobe,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom,kupatilo,odvojeni toalet,posebna prostorija za garderober,tri terase,ostava. Nalazi se u odlično oržavanoj zgradi sa liftom na prvom spratu od šest. Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam LUX namešten trosoban stan u blizini centra. Stan je komplet renoviran,od poda do plafona. Rasplaže sa dve spavaće sobe, velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, odvojenim toaletom, posebnom prostorijom za garderober, tri terase i ostava. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 126.000 €, 74,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, na početku Bulevara Nemanjića, izmedju centra grada i Delta Planet-a, u blizini škola, fakulteta, parka Sveti Sava. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi sa dva lifta na jedanestom spratu (nije poslednji), uknjižene površine 74m2 + lođa. Po....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 110.000 €, 74,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića na sedmom spratu sa dva lifta. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi. Stan ima ulazni hodnik, levo je ulaz u dnevnu sobu koja je drvenom pregradom pregrađena od kuhinje, trpezariju i izlaz na veću terasu. Levo iz hodnika je spavaći blok....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 200.000 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je troosoban stan u Limanu 4, idealan za porodičan život ili kao investicija. Ovaj stan se odlikuje odličnim rasporedom prostorija, što omogućava funkcionalno korišćenje svakog dela stana. Svi prozori su opremljeni PVC stolarijom, što obezbeđuje dobru izolaciju i smanjuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 74,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan četvorosoban stan na jednoj od najurbanijih lokacija u Novom Sadu. Ova nekretnina poseduje tri odvojene spavaće sobe, potpuno odvojenu kuhinju i komfornu dnevnu sobu. Takođe na raspolaganju vam stoje čak tri terase koje možete iskoristiti za uživanje. Stan je uknjižen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 219)

<< <1 2 3 4 5 6> >>