• GoHome Professional
do 190000 eura 80 m2 namešten - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 190000 eura 80 m2 namešten - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 80 m2 namešten

  • Za upit "do 190000 eura 80 m2 namešten" pronađeno 305 nekretnina - prosečna cena 1.842 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • 2.sprat
    • novogradnja
    • uknjižen
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Klisa, 154.500 €, 73,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan porodičan stan, bez ulaganja. Stan je namešten, sa kompletnom belom tehnikom. Ne zahteva apsolutno ulaganja. Prilikom opremanja se pazilo na svaki detalj, a sam nameštaj je veoma kvalitetan. Idealan za miran, porodičan život. Nekretnina vredna svake pažnje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 soban stan u PETROVARADINU površine 73m2. Stan je Penthouse. Prodaje se namešten. Odlična lokacija mirna za život. Svi dostupni sadržaji u blizini. Odlično je povezan sa glavnom saobraćajnicom Preradovićeva ulica. Mogučnost kupovine i garaže uz stan. Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.500 €, 73,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan namešten uknjižen trosoban dupex sa predivnim pogledom. U ceni stana komplet nameštaj. Komforne spavaće sobe, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, kao i kuhinja. Prelepa terasa za uživanje gde staje garnitura za sedenje i uživanje. U blizini gradskog prevoza, mega marketa "LIDL",....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 190.550 €, 73,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u novoj kvalitetnoj zgradi,uknjizen i bez ulaganja. Stan se nalazi u potkrovlju,a krovni prozori ne remete funkcionalnost prostora,već ga osvetljavaju i čine prijatnim za boravak.Prodaje se kompletno namešten,što ga čini idealnim za useljenjem bez dodatnih troškova.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102083, V/VI, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se sastoji iz ulaza sa plakarima, gostinskog toaleta, dnevnog boravka, trpezarije, kuinje, i odvojenog spavaćeg bloka koji poseduje veću i manju spavaću sobu i kupatilo. Stan poseduje zatvorenu terasu.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 195.700 €, 73,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan četvorosoban stan u novogradnji, idealan za porodičan život. Nalazi se u mirnom delu Petrovaradina i u neposrednoj blizini autobuske stanice, prodavnica, vrtića, škole i svih ostalih potrebnih sadržaja za život. Izuzetno svetao stan, prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 163.770 €, 73,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1095373 Na prodaju uknjižen trosoban stan na Novom Naselju-Šarengrad. Stan je KOMPLETNO RENOVIRAN pre dve godine, sve je rađeno "po meri" i prodaje se NAMEŠTEN. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje sa sopstvenim prozorom, hodnika, dve....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten, troiposoban -penthouse stan, na 4.spratu u zgradi novije gradnje sa liftom na dobroj lokaciji u Petrovaradinu. Stan ima prostran dnevni boravak, odvojenu kuhinju, veliku dečiju sobu 24m2, koja moze da se preuredi u dve sobe, spavaću sobu, galeriju, ostavu, hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 184.215 €, 73,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je veoma prostran trosoban stan u mirnom delu Nove detelinare u Cika Stevinoj ulici u blizini Novosadskog Sajma i svih drugih gradskih sadržaja.Stan se nalazi u zgradi relativno novije gradnje sa liftom na 2/5 spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na Petrovaradinu. Stan se prodaje kompletno namešten i lociran je u centru Petrovaradina, u blizini vrtića, škole, Doma Zdravlja i gradskog prevoza, na 3 km od centra Novog Sada. Strukturu stana čini velika dečija soba sa mogućnošću pregrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 191.580 €, 73,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan u PETROVARADINU površine 73m2. Stan je dvoetažni duplex. Nalazi se u kvalitetnoj vili, Miran koncept stanovanja. Odlična komunikacija sa Gradom. Parking ispred stana. Pripadajuča ostava uz stan. Ispred stana ograđeno dvorište oko 33m2. Izuzetno funkcionalan i iskorišten.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-305 (od ukupno 305)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>