• GoHome Professional
do 190000 eura 1.sprat 80 m2 dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura 1.sprat 80 m2 dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 1.sprat 80 m2 dvorište

  • Za upit "do 190000 eura 1.sprat 80 m2 dvorište" pronađeno 26 nekretnina - prosečna cena 1.983 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 188.000 €, 82,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Renoviran trosoban stan na prvom spratu u zgradi sa liftom.Stan se sastoji iz dnevne sobe, prostranog kuhinjsko-trpezarijskog dela, odvojenog spavaćeg bloka sa dve sobe, kupatila, gostinjskog toaleta, terase i lođe. Izuzetna funkcionalna struktura, dvostrano orjentisan istok-zapad,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 179.200 €, 78,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za porodičan život, nalazi se ovaj potpuno nov, pažljivo osmišljen stan koji spaja funkcionalnost, komfor i savremen stil stanovanja. Na površini od 78 m², raspored je prilagođen svakodnevnim potrebama porodice, pružajući dovoljno prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 202.980 €, 77,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je trosoban stan u Novom Sadu, smešten u mirnom delu Podbare, na svega 10 minuta od centra grada. Ova nekretnina je idealna za sve koji traže prodaju stanova Novi Sad na lokaciji koja pruža savršen balans između mira i blizine gradskih sadržaja. Stan se nalazi na prvom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura 1.sprat 80 m2 dvorište'
150.000 €
150.000 €
189.520 €
  Stan, PASI POLJANA, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u kući, površine 80m2. Nalazi se u prizemlju, sa zasebnim ulazom. Kuća je pozicionirana u naselju Donji komren, u mirnoj ulici. Dvorište (87m2) je zajedničko koje ima na raspolaganju korišćenja i stan na prvom spratu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 186.000 €, 80,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKA PRILIKA - na prodaju kuća u nizu na Zlatiboru U okviru naselja Obudojevica na samo 10tak minuta od centra izdvojena od gužve i buke Kuća ima 80m2 (kao i 30m2 dodatnog tavanskog prostora), kao i pripadajuće dvorište veličine 50m2 Dvorište je oivčeno tujama, brezama i Pančićevom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 115.360 €, 80,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u Futogu- mir, sigurnost, cena odlična! +++ Agencijska oznaka stana 1100633, Futog. Četvorosoban stan u novoj zgradi Lux kvaliteta , prvi sprat, idealnog rasporeda.Zatvoreno dvorište, video nadzor, kvalitetna gradnja. Blizu škole, vrtića i autobusa. Samo 10 min od NS.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 81,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, Štrosmajerova ulica. Uknjižen trosoban stan na jednoj od najlepših lokacija sa stanovanje, nadomak Petrovaradinskog mosta, tvrđave i šetališta keja. Ovaj svetao i autentičan stambeni prostor čine dnevni boravak, dve sobe, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 150.000 €, 82,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi - uknjižen dupleks sa zasebnim ulazom i dvorištem. Prodajemo četvorosoban dupleks, uknjižen na 82m², mereno 90m², u izvorno očuvanom stanju. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade sa četiri stana. Prednost ove nekretnine je pripadajuće dvorište površine 1a, koje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 169.270 €, 83,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni (4.0) stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni za porodični život ili kao investicija za izdavanje stanova u Novom Sadu. Ovi stanovi nude savršen spoj udobnosti, privatnosti i funkcionalnosti:....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 115.000 €, 83,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na lokaciji Novi Banovci. Stan je površine 83m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Po strukturi stan je dvoiposoban i sastoji se od dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 179.990 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 179.990 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 190.000 €
12.04.2026 - 179.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju kuća na dva nivoa u Kačićevoj ulici na Zvezdari, u neposrednoj blizini Aviv parka. Uknjižena na 54m2, kuća se sastoji od predsoblja, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne i jedne spavaće sobe na prizemlju i još dve spavaće sobe na prvom spratu. Oba nivoa su normalne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 3.0, duplex, eg, 1/1, dve terase, dvorište. Odličan duplex na 1. spratu u mirnom delu Ceraka u Prištinskoj ulici. Izvorno stanje, 2 kupatila, 2 terase, tavanski prostor iznad stana, pripadajući podrum, 1ar zajedničkog dvorišta. Mala zgrada sa par stanova, lepo održavana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 194.410 €, 76,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 1. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta, grejanje na gas sa izuzetnom niskim troškovima kako u zimskom tako i u letnjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 194.410 €, 76,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 1. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 99.500 €, 84,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Petrovaradinu (Novi Sad) na mirnoj lokaciji blizu gradskog prevoza. Kuća je potpuno renovirana,dvorište sređeno,krov isto sređen,klima uređaj,veš mašina. U kuću je uloženo 50000e za sređivanje i potpuno je funkcionalna za život. Kuća ima 2 odvojene jedinice za stanjovanje,prizemlje....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 112.000 €, 85,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Veoma lep komforan stan u centru Barajeva U najstrožijem centru Barajeva u zgradi koja je kulturno dobro - predstavljamo Vam odličan i stan od 85 m2 na prvom spratu. Stan ima pogleda na dve strane, veoma svetao, sa više nego komfornim sobama. Stan ima i prostoriju za prijem gostiju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.000 €, 85,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Kuca na placu od 7a i površinom od 2x87 plus dve prostorije od po 19 kvadrata.Prizemlje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 177.427 €, 87,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni za porodični život ili kao investicija za izdavanje stanova u Novom Sadu. Ovi stanovi nude savršen spoj udobnosti, privatnosti i funkcionalnosti:....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 73,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se sprat porodične kuće sa izdvojenim delom dvorišta, u mirnom delu Durlana, ukupne površine 103 m². Stan se nalazi na prvom spratu kuće (PR+1), objekat 1m i sastoji se od dnevne sobe i dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila i hodnika, terase – trosobne je strukture.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 153.000 €, 73,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2023.,

www.indomio.rs

Trosoban stan na prvom spratu iznad koga se nalazi lako dostupan tavanski prostor.Objekat se sastoji ima svoje pripadajuće dvorište u koje možete parkirati svog četvorotočkaša. Na samom ulazu je prostran hodnik iz koga se ulazi u sve prostorije. Dve spavaće sobe su južno orijentisane.....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, cela. Kuca na placu od 7a i povrsinom od 2x87 plus dve prostorije od po 19 kvadrata.....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 150.000 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Kuca na placu od 7a i površinom od 2x87 plus dve prostorije od po 19 kvadrata.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.900 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano