• GoHome Professional
do 190 m2 prizemlje do 43000 eura što veći - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 190 m2 prizemlje do 43000 eura što veći - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 prizemlje do 43000 eura što veći

  • Za upit "do 190 m2 prizemlje do 43000 eura što veći" pronađeno 415 nekretnina - prosečna cena 816 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 40000 eura (malo jeftiniji)
    • 45000 eura (malo skuplji)
    • do 546 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Novog Sada, na atraktivnoj i lako dostupnoj lokaciji, izdaje se kompletno namešten, moderan jednoiposoban stan sa obezbeđenom garažom. Nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade sa svega nekoliko stanara, u mirnom i urednom okruženju koje pruža osećaj privatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban renoviran, namešten stan na Čuburi. Dvostrano orjentisan gde je dnevna soba okrenuta ka ulici, visina prvog sprata, a spavaća soba ka dvorištu, visina prizemlje. Zgrada ima lepo dvorište u zelenilu. Grejanje je sa više mogucnosti i to Mitsubishi toplotna pumpa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude komforan, moderno namešten stan na odličnoj lokaciji – Čubura. Izdaje se potpuno namešten, svetao i funkcionalan stan u mirnoj ulici na Čuburi, u manjoj stambenoj zgradi sa četiri sprata. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Struktura stana: stan obuhvata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Trg Marije Trandafil. Neposredna blizina strogog centra grada, Matice srpske i škole. Kompletno namešten, veoma komforan dvosoban stan sa dve galerije. Ovaj lep stambeni prostor modernog enterijera odlikuju odlično iskorišćen prostor i funkcionalan raspored.....

 
 
 
  Stan, ŽITIŠTE, 40.000 €, 42,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan u Žitištu grejne površine 42 m2. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, toaleta, i dve terase. Grejanje centralno na GAS, stolarija PVC. Stan renoviran, nove vodovodne i elektro instalacije. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 42,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se sastoji iz dve odvojene sobe, hodnika i kupatila. Jedna soba je sa kuhinjom i trpezarijom dok je druga spavaća soba. Nalazi se u prizemlju zgrade. Podna obloga parket, spoljna stolarija drvena. Grejanje je na TA peć, stan poseduje podrum. Prodaje se kompletno namešten. Zgrada....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 42,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se nalazi u visokom prizemlju, na odličnoj lokaciji u blizini Pedagoškog fakulteta, parka i velikog marketa. Idealan je kako za starije osobe, tako i za studente, zbog svoje funkcionalnosti i mirnog okruženja. Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, prostrana spavaća soba,....

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 45.000 €, 42,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuca, zasebna, useljiva, sa dvoristem 5,48 ari, trofazna struja, voda, septicka jama, asfalt, bus 551. U osnovi 42m2, prizemlje i sprat, spoljne stepenice vode na sprat. Na spratu su dve prostorije. Informacija o agencijskoj proviziji se nalazi na sajtu Favorita. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan lokal na Panteleju. Površine je 42m2 i nalazi se u prizemlju. Postoji mogućnost korišćenja platoa oko lokala, a zbog svoje strukture i lokacije prostor je pogodan za kafić. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 40.000 €, 40,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Banatska, Prizemlje, Nenamešten.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 35.000 €, 40,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan u kući, prizemlje sa delom dvorišta, 40 m2, cena 35.000 evra. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Dobracina, Prizemlje, Nenamešten, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal u centru Niša, u Tržno Poslovnom Centru Kalča, u prizemlju u blizini centralnog šetačkog dela Kalče, ukupne korisne površine 40m2, uknjižene 29m2 ( galerija oko 11m2). Pogodan za raznorazne uslužne delatnosti, advokatske kancelarije, predstavništva, kozmetičke salone....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 27.500 €, 40,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

PRODAJE SE DEO KUĆE po vertikali, površine 40 m2, spratnosti Pr+1S, sa pripadajućim placem površine 374 m2. Kuća se nalazi u Prijepolju, ul.Zlatiborska 28, udaljena od magistralnog puta E763 oko 150 m. U prizemlju ima: predsoblje, hodnik, dnevni boravak, kuhinju, kupatilo i ostava,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Ker, 46.000 €, 40,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep jednoiposoban stan na visokom prizemlju u Keru na lepom mestu (blizu škola, vrtić, prodavnica, bolnica). Kupatilo je renovirano, sa kadom, prozori u jednoj prostoriji su novi pvc. Stan ima etažno grejanje, radijatore u celom stanu, kotao na struju je u podrumu zgrade. Na podovima....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ulica Dragoslava Popovića, 40 m2, dve prostorije, hodnik, kuhinja, kupatilo, ulaz sa ulice, . Centralno grejanje, internet.Pogodan za kancelarijski prostor, manju školu, ordinaciju. Agencijska provizija iznosi 50 % od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. 066-308-908 Dragoslava....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal u centru grada, površine 40m2. Nalazi se u prizemlju na veoma prometnoj lokaciji. Grejanje je na struju. Pogodan je za različite delatnosti. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje jednokratno. Hvala Vam što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi za izdavanje na visokom prizemlju u starogradnji, renoviran jednoiposoban stan, površine 40m2, odmah useljiv. Klima, centralno grejanje, mesečne režije u okviru 130e. Nalazi se u oazi mira u najvibrantnijem delu grada, u jednoj od najstarijih ulica Beograda, dubokog istorijskog....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal na Grbavici. Razrađen posao na odličnoj lokaciji. Komplet namešten lokal. Prizemlje, Namešten.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno namešten stan na prizemlju blizu Bulevara patrijarha Pavla. Sadrži mašinu za veš i mašinu za sušenje veša. Stan je u novoj zgradi koja je u potpunosti u dvorištu što garantuje tišinu. Zgrada ima interfon, video nadzor i sigurnosna vrata. Agencijska nadoknada iznosi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS NEKRETNINE - Izdajemo CARA DUŠANA - ULIČN LOKAL 40 m2 ul. Cara Dušana, izlog do ulice, lepo uređen, u dva nivoa, centralno grejanje, pogodan z arazne delatnosti, ODMAH USELJIV CENA mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit 064-829-5005, 064-829-5008, 021-6337-037, CARA DUŠANA -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODLIČAN NOV, JEDNOIPSOOBAN STAN BLIZU CENTRA , ULICA JOVANA CVIJĆA ( POZNATA PO ČUVENOM ĐORĐU BALAŠEVIĆU )ZGRADA STARA SVEGA 2 GODINE, U STANU SVE NOVO, NALAZI SE NA VISOKOM PRIZEMLJU UZ STAN IDE I PARKING MESTO U DVORIŠTU. EVROPA NS NEKRETNINE,UPISAN U REG.POSREDNIKA....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 41.200 €, 39,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN-POSLOVNI PROSTOR! U samom centru grada,na idelanoj lokacviji kao za život,tako i za poslovni prostor,stanu prizemlju,39m2,modernog rasporeda,u nivoima,sređen,Ili poslovni prostor koji je vec osmišljen i preuređen da tako funkcioniše u zavisnosti od potreba! Jednosoban stan,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 39.000 €, 39,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dorćol, lokal u blizini Bajlonija , ulični lokal sa izlogom , površine 39 m2, izložbeni prostor 27 m2, kancelarija 9m2, kupatilo i galerija . Plafon visine 3,55 m2. Troslojno staklo sa zaštitom na svim prozorima i izlozima, spolja aluminijum, unutra PVC . Useljiv odmah. Agencijska....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 46.800 €, 39,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: s297 Na prodaju stan površine 39 m², smešten u prizemlju stambene zgrade u naselju Dedinje, jednoj od praktičnih i traženih lokacija u Mladenovcu. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: komfornog dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kuhinje, prostranog hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 19.500 €, 39,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban stan od 39m2, koji se nalazi na visokom prizemlju nove zgrade na Podbari. Izuzetna lokacija, petnestak minuta hoda od Zmaj Jovine ulice. Stan je odmah useljiv i potpuno namešten. Grejanje je na gas što omogućava ekonomičnu potrošnju i niske troškove....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 25.000 €, 38,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Vikend naselje Budžak, Kupusina. Prodaje se kompletna nameštena i opremljena vikendica površine 38m2, na placu od 2150m2, izgrađena 2000 - te godine. . U prizemlju je dnevni boravak i kuhinja, kupatilo, zatvorena terasa. U potkrovlju soba. Pečenjara pored objekta, šupa, radionica.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 20.900 €, 38,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno, opermljen stan na visokom prizemlju u novogradnji u ulici Braće Lučić. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa. NIski mesečni troškovi. Mogučnost zakupa garažnog parking mesta uz doplatu. Odmash useljivo, Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Stan, KULA, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju dvorišni stan u Sivcu u blizini centra. -Površina stana je 38m2, stan se nalazi u sklopu kuće u prizemlju. -Stan obuhvata dnevni boravak, kupatilo, kuhinju i spavaću sobu. -Grejanje je na struju. -Mogućnost kupovine sa stvarima uz dogovor. *ŠIFRA OGLASA: 284. *CENA ZA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo lep, funkcionalan i kompletno renoviran stan korisne površine 45m² koji se nalazi u neposrednoj blizini Kapija Vračara. Predstavlja idealan spoj urbanog života i privatnosti jer se nalazi na visokom prizemlju kvalitetne zgrade, u mirnoj i tihoj ulici. Iz stana se direktno....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 47.000 €, 37,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Objekat P+1 sa 4 stana (2 u prizemlju,2 na spratu) u jednoj od mirnih ulica na Petrovaradinu, punoj zelenila, a uvučena od glavne magistralne ulice. Stan je u prizemlju, grejanje na gas, parking ispred kapije. Uknjižena nekretnina. Dosta dobro održavan, pogodan kako za život, tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9109201.Izdaje se moderno namešten stan (37m2) na Grbavici. Nalazi se na visokom prizemlju zgrade. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 37.500 €, 35,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo manji stan u prizemlju kuće sa svojim ulazom i ograđenim dvorištem 12m2, Stan se nalazi u blizini čkole Čegar, sastoji se od dnevne sobe, kuhinje i trpezarije, sobe i kupatila. Potrebno je renoviranje. Za više informacije pozvati:065/222 3922,065/883....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 27.500 €, 35,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lokal sa poslovnim prostorom u prizemlju od 21m2 sa magacinskim prostorom u podrumu od 14m2 , mokri čvor. Ispred lokala je parking prostor. Pogodan je za tihe delatnosti, zanatsku radnju, mini market. Poslovni prostor / Lokal, Sombor | Prodaja · 35m² · 27.500€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 22.750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan nadomak Trošarine, opština Voždovac. Stan je novije gradnje sa liftom i površine 35m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal na Crvenom Pevcu. Površina lokala je 35m2 i nalazi se u prizemlju. U sklopu lokala je i toalet. Grejanje je na inverter klimu. Lokal je na odličnoj lokaciji, u prometnom delu i pogodan je za različite delatnosti. Slobodan je od 1.marta. Agencijska usluga za iznajmljivanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Neimaru se iznajmljuje poslovni prostor od 35 m², koji je idealan za razne vrste delatnosti. Ovaj lokal nije direktno na ulici, što ga čini savršenim za delatnosti koje ne zavise od izloga i prolazne publike. U prostoru se nalazi potpuno opremljena kuhinja i kupatilo, što omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov namešten stan u Dositejevoj ulici, 5min od centra i Bulevara Oslobođenja. Nalazi se u novoj zgradi, na visokom prizemlju. Stan je dvorišno orijentisan Grejanje je na gas, po potrošnji. Dostupan od 01.02 Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 34,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo apartman u centru Vrnjačke banje, u okviru renomiranog hotela. Struktura apartmana: prizemlje i galerija. Prizemlje površine 25m2 sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila. Galerija je površine 9m2 gde je smešten spavaći deo. Apartman potpuno renoviran, bez....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Denkova Bašta, 23.800 €, 34,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Križanićeva, 34m2, lokal u pripremi, delimično renoviran može se prilagoditi za različite delatnosti. 700e mesečno + depozit. agencijska provizija 50% Križanićeva, Prizemlje, Nenamešten.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Centar, 23.100 €, 33,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan poslovni prostor u najlepsem delu Vracara, ugao Njegoseve i Kneginje Zorke. Stan se nalazi u visokom prizemlju odrzavane cetvorospratnice, sa interfonom i liftom. Sadrzi predsoblje, kupatilo, veliku prostoriju, cajnu kuhinju i manju prostoriju, koje se mogu veoma lepo....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 46.350 €, 33,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jendoiposoban stan na lepom mestu u Sremskoj Kamenici. Prizemlje sa posebnim ulazom. Pvc stolarija,klima. Grejanje na struju(jeftini računi). Cena za dogovor. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 416)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>