• GoHome Professional
do 190 m2 namešten klima do 470 eura/m2 što skuplj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190 m2 namešten klima do 470 eura/m2 što skuplj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 namešten klima do 470 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "do 190 m2 namešten klima do 470 eura/m2 što skuplji" pronađeno 119 nekretnina - prosečna cena 499 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 446 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 493 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 50000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRBAS, 68.000 €, 175,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Vrbas - prodajem kompletno namešteni kuću starije gradnje ..renovirana ...odmah useljiva .. Vlado ..065 8288628 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 44.500 €, 89,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na Futoškom putu. Poslovni prostor je površine 89m2. Idealno za advokatske kancelarije, IT sektor, kancelarije ili druge tihe delatnosti. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 100%. Za više informacija pozovite 066 82 92 100 ili 066 82 92 500,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namesten stan 85m2 na 4.spratu sa dve spavace sobe i dve terase idealan za porodicu sa decom.Cena zakupa je 500e+depozit+agencijska provizija. Za dodatne informacije pozvati na tel.:0646685341 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190 m2 namešten klima do 470 eura/m2 što skuplji'
37.500 €
37.500 €
37.500 €
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na dobroj lokaciji izdajem povoljno poslovni prostor. Poslovni prostor se nalazi na glavnom putu kod hotela Sheraton. Dovoljno prostora za besplatno parkiranje. Mali dodatni troškovi. Futoški put 5, Sprat, Delimično namešten, Potreban depozit, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten troiposoban stan na Bulevaru oslobođenja u blizini Dnevnika i futoške pijace. Stan je veoma svetao, ima dve terase, kupatilo i odvojen wc. Poželjno zaposlene osobe i studenti. Useljiv 01.09.2025 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 36.000 €, 72,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 IZDAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN TROSOBAN STAN 📍 Lokacija: Kod Lutrije, Bulevar kralja Petra I 📐 Površina: 72 m² 🛗 Sprat: II sprat ✨ Karakteristike stana: 🌞 Svetao i dvostrano orijentisan 🛏️ 2 spavaće sobe 🍽️ Trpezarija 🍳 Kuhinja 🛁 Kupatilo 🛋️ Dnevni boravak 🌿 2 terase 🔑....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 35.500 €, 71,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na Telepu, useljiv od 01.10, potreban depozit. Uz stan ide i parking mesto. Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.500 €, 71,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namešten, trosoban stan na Bulevaru Slobodana Jovanovića. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Nalazi se na prvom spratu zgrade. Jedan deo stana će biti renoviran, useljiv od 01.09. Slobodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Ševina ulica. Renoviran, kompletno namešten 3.0 stan u kući površine 70m². Poseduje dnevnu sobu , dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom , hodnik, kupatilo. Grejanje na TA peći i klimu. Odmah useljivo, obavezan depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Konjarnika u ponudi je namešten dvosoban stan u odlično održavanoj zgradi. Stan je površine 62m2+5m2 lođe. Veoma je funkcionalnog rasporeda bez prolaznih soba. Sastoji se iz predsoblja, kuhinje, trpezarije, ostave, velike dnevne sobe, velike spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 67 m² u samom centru Novog Sada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, jedne spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, odvojenog wc, kao i terase. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade. Sa terase stana pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije nalazi se kompletno namešten jednoiposoban stan u samom centru Novog Sada. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, odvojenog wc i terase. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Obavezan depozit u visini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 33.000 €, 66,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan,namesten stan 66m2.Bela tehnika nova( bosh,lg).Stan poseduje ostavu i podrum.Cena zakupa 500e+depozit+agencijska provizija.Useljiv odmah. Tel.:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten i kompletno opemljen stan,lep raspored hodnik,dnevni boravak,kuhinja,3 sobe,kupatilo,toalet,terasa,idealno za porodicu ili ljude koji rade od kuće,dozvoljeni su kućni ljubimci,useljiv odmah,cena 500e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban depozit, Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

65m2 •dnevni boravak •kuhinja (ugradna rerna, sudomasina) sa prirodnom ventilacijom i manjom terasicom •ostava •kupatilo sa kadom • 2 x spavaca soba (od toga jedna manja) •posebna prostorija koja je moderno uredjena kao garderober •veca terasa * Stan se izdaje namesten, okruzen je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten ili prazan - polunamešten dvosoban stan 64m2 na odličnoj lokaciji u centru grada, Maksima Gorkog ulica, blizu Suda i Spensa. Nalazi se na 1. spratu, nema lift u zgradi. Stan ima terasu, dve sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom. Biće okrečen po želji zakujpca. Odličan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV NAMESTEN STAN NA BULEVARU MALA MIRNA ULICA DVORIŠNO ORJENTISANO USELJIVO ODMAH KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 LICENCA 928 UPIS U REGISTAR POSREDNIKA 187 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Delimično namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 1min.od KATASTRA, BUL.OSLOBOĐENJA, MAKSIMA GORKOG, PEŠAČKE ZONE, 2min.od SPENS-a i SUD-a.. Uredan i svetao salonski stan na uglu Železničke i Laze kostića, ulično orijentisan. Po strukturi dvosoban. Sastoji se od dve velike prostorije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 31.000 €, 62,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na duži vremenski period dvosoban,kompletno namešten stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini osnovne škole, više vrtića, prodavnica, tržni centar BEO. Odlična saobraćajna veza sa ostalim delovima grada. Stan je na osunčanoj strani zgrade, svetao i prostranih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 30.500 €, 61,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u Podgoričkoj ulici, iza NIS-ove zgrade. Blizina Promenade, Merkatora, Limanske pijace, fakulteta, centra kao i svega potrebnog za život. Stan se izdaje kompletno namešten. Useljiv od oktobra. Za više informacija pozvati. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 30.500 €, 61,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namešten kozmetičko frizerski salon u centru grada, ali može biti i prazan. Prilagodiće se potrebama zakupca . Prostor ima izloge i zaštitne rešetke. Od prostorija ima jedan veliki radni prostor, dve sobe, predprostor, čajnu kuhinju i toalet. Ispred lokala je moguće koristiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoba stan za poslovni prostor u centru Novog Sada, ulica Matice srpske. Prostor se izdaje za tihe delatnosti, idealno za kancelarije, škole jezika, it sektor Grejanje na struju, na norveške radijatore (u najhladnijim mesecima računi oko 7-8000 rsd). Nameštaj koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine vam sa zadovoljstvom prezentuje prelep, osunčan stan na savršenoj mikrolokaciji NBG-a! Stan se nalazi kod Arene, u čuvenim "televizorkama", osunčan potpuno opremljen i namešten za udoban život i lokacijski savršen mikro i makro konfiguracije. Sastoji se iz open space....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen trosoban stan na Vi spratu sa liftom od 60m2 na odličnoj lokaciji u blizini hotela Novi Sad ili Železničke stanice u Gagarinovoj ulici.Stan je potpuno namešten i opremljen-sve što je potrebno za udoban život-od visokokvalitetnih uređaja do nameštaja,u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv moderan i kompletno namesten dupleks Nova Detelinara,Hadzi Ruvimova. Poseduje dnevnu sobu,terasu,odvojenu kompletno namestenu kuhinju,toalet za goste,ostavu,spavacu sobu,kupatilo sa kadom i manju sobu sa plakarima u koju moze stati i mala fotelja na razvlacenje. Parking,klime,lift,video....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 29.000 €, 58,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u pasažu u Jevrejskoj ulici. Izuzetno mirna lokacija iako je u centru grada. U blizini svi sadržaji neophodni za svakodnevni život: pijaca, prodavnice, gradski prevoz, centar grada i pešačka zona Ima kuhinju, klimu, kupatilo sa veš mašinom i veliku terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 57 m2 CENTAR - ul.Dunavska, namešten trosoban stan, 1 sprat, cg, klima, vm, tv, telefon, kablovska televizija, useljiv, CENA mesečno 500 Evra + 500 Evra 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, CENTAR ul.Dunavska - 57 m2 –2500 Evra USELJIV IZ 44882....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Bulevar oslobođenja, 57m² 🏙️✨ U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan površine 57m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na odličnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja. Stan je prostran, funkcionalan i odmah useljiv ✅, što ga čini idealnim izborom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Izvidnička. Neuseljavan kompletno namešten jednosoban stan u neposrednoj blizini vrtića, škola, Bulevar patrijarha PavlaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, odvojen spavaći blok, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Ovaj stambeni prostor koristi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89270, I/. Izdaje se lokal, 56m2, u centru. Pešačka zona. Pogodan za kancelarije, prodavnicu, butik… Lokal se nalazi u tržnom centru Pariski magazin. Ima prirodnu ventilaciju, prozor i dodatni klima uređaj pored centralne klimatizacije. Poseduje ostavu. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna ponuda.Predstavljamo vam odličan trosoban stan na najboljoj lokaciji. Centar Novog Sada. Na 6-7 minuta hoda od SNP, na 7-8 minuta hoda od SPENS-a. Zgrada je završena pre 2 godine, tako da je sav ugođaj novogradnje zagarantovan.U dvorištu postoje parking mesta za stanare.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan – Kralja Milutina (55 m²) U ponudi je stan u salonskoj zgradi u ulici Kralja Milutina, u neposrednoj blizini Univerzitetskog kliničkog centra. Stan se izdaje za stanovanje ili kao poslovni prostor za tihu delatnost (advokatske kancelarije, agencije, kozmetički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Bloku 70, Novi Beograd. Stan je površine 55m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na osmom spratu stambene zgrade od dvanaest spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Crveni krst,Vojvode Šupljikca ulica, 2.0,54kvm,polunamešten a može biti i namešten stan (stvar dogovora),kompletna kuhinja i bela tehnika,plakari,trp.sto i stolice (fale 2 ležaja), prizemlje, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, cg (info stan 13000din), NOVOGRADNJA, pogodan za PP ili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan površine 54m2 + 30m2 dvorišna terasa na Grbavici. Sastoji se iz dnevnog boravka, dve odvojene sobe, kuhinje, predsoblja, kupatila sa kadom , odvojenog toaleta i dvorišne terase. Stan je izuzetno dobro pozicioniran iz razloga što se nalazi u prizemlju zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan,namešten dvosoban stan,53m2 Lokacija:Ulica Bore Prodanovića,blizina Bulevara oslobođenja,udaljenost od Futoške pijace 900 m i 2km od centra grada Pozicija stana: 3.sprat novije stambene zgrade sa liftom,ulične orjentacije Struktura i sadržaj: dvosoban,sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Đorđa Servickog. Odličan trosoban stan, kompletno renoviran i namešten. U mirnoj ulici, okružen zelenilom. U blizini škole, ulice Miše Dimitrijevića i Bulevara cara Lazara. Ovaj lep stambeni prostor nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade. Čine ga....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, namešten stan P=52m2 na drugom spratu nove zgrade sa liftom. Struktura:hodnik, kupatilo, spavaća soba,dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, terasa i parking mesto. Namešten novom na meštajem i tehnikom. Za više informacije pozvati:065/222 3922,065883 3446. Libo agencija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan i svetao, kompletno namesten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu. Prostire se na povrsini od 52m2 i sastoji od prostrane dnevne sobe, odvojene spavace sobe, velike funkcionalne kuhinje sa trpezarijom, komforne terase od 6m2, kupatila i praktine ostave....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN – SAJMIŠTE 🏙️✨ U ponudi je moderno opremljen jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji Sajmište , idealan za udoban i miran život. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade i prostire se na 52m² , što ga čini prostranim i funkcionalnim. 🏢 🛋️ Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Rotkvarija, 52m² 🏙️✨ U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan površine 52m², koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Rotkvarija, u blizini železničke stanice 🚉. Stan je odmah useljiv i pruža odličan odnos komfora i funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Hadži Svetića. Namešten, komforan dvosoban stan u neposrednoj blizini centra grada i Temerinske pijace. Svetao dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo sa tuš kabinom. Pozicioniran na prizemlju stambene zgrade. Pripadajući deo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 119)

<< <1 2 3> >>