• GoHome Professional
do 190 m2 do 56000 eura parking što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 190 m2 do 56000 eura parking što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 do 56000 eura parking što skuplji

  • Za upit "do 190 m2 do 56000 eura parking što skuplji" pronađeno 2 480 nekretnina - prosečna cena 1.212 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 53000 eura (malo jeftiniji)
    • 58000 eura (malo skuplji)
    • do 964 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • kablovska
    • uknjižen
    • potkrovlje
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 60.000 €, 75,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo moderan 3.0 stan u tek useljenoj zgradi u ulici Mirijevski bulevar u blizini TC Karaburma. Strukturu stana čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Izdaje se potpuno namešten i opremljen svom potrebnom tehnikom. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Seosko imanje između Smedereva i Smederevske Palanke, površine 1ha i 70a, većim delom ograđeno. Na placu se nalazi kuća površine 100m2 za koju je potrebno renoviranje - poseduje dva nivoa i podzemnu garažu. Na prvom nivou se nalaze dnevna soba, kuhinja i kupatilo, dok su na drugom....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 60.000 €, 74,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128816, 5.15a, prizemna, struja, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Očuvana, useljiva, prizemna porodična kuća, sa pomoćnim objektima, na 5,15 ari placa u mirnom delu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120697, 28a, prizemna, struja, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, mogucnost prosirenja, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 60.000 €, 74,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128816, 5.15a, prizemna, struja, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, mogucnost prosirenja, deljiv. Ocuvana, useljiva, prizemna porodicna kuca, sa pomocnim objektima, na 5,15 ari placa u mirnom delu....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Kneževca, u neposrednoj blizini svih neophodnih sadržaja, prodaje se kompletno renovirana garsonjera, idealna kako za život, tako i za investiciju. Ovaj funkcionalan stan odiše modernošću i udobnošću, a zahvaljujući pažljivo osmišljenom rasporedu, svaki kvadratni metar....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TOPONICA, 60.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa kuća u Gornjoj Topinici koja se nalazi na placu od 8.5 ara. Plac je u kaskadama, do kuce se dolazi stepenicama. Dvoriste i kuca su pokriveni sa video nadzorom, kao i lampama koje osvetljavaju celo dvoriste. Kuca je povrsine 170m2, sastoji se od podruma koji je povrsine....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 60.000 €, 32,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Apartman FORCE se nalazi u novoizgradjenom objektu u sklopu FOREST KLUBA. Mogućnost korisćena SPA centra. Apartman se sastoji od: dnevne sobe,spavaće sobe,hodnika,kuhinje,trpezarije,kupatila i terase. Stan je potpuno opremljen sa najnovijim nameštajem. Stan se prodaje sa nameštajem.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 60.000 €, 62,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan 1/1 na 62m2. Podrumski deo: jedna prostorija sa izdvojenim delom za čajnu kuhinju i toalet. Prizemni deo: hodnik, mala kuhinja, kupatilo. Sprat čine hodnik, terasa, spavaća soba sa izlazom na galeriju. Prilaz stanu kapija sa kolskim ulazom. Pripadajuće parking mesto....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 60.000 €, 88,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo nekretninu sa velikim potencijalom za adaptaciju i personalizaciju, smeštenu na mirnoj lokaciji u opštini Medijana. Ova kuća predstavlja idealnu osnovu za stvaranje doma po meri, a cena je prilagodljiva ozbiljnim kupcima. Osnovne informacije: Tip: Dvospratni....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 60.000 €, 122,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemlje kuće 122 m2 na Paliluli, ispod oficirskih vila. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe i kupatila. Uz prizemlje ide i pripadajući deo dvorišta. Potrebna je adaptacija, kako spolja, tako i unutra. Uknjižen, mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 60.000 €, 43,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan (42,89m2), na drugom spratu, sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, spavaćom sobom, garderoberom (ostavom), kupatilom i terasom, sa pogledom na Frušku goru, u blizini reke Dunav , na samo 200m od O.Š. Marija Trandafil i državnog dečjeg vrtića.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 60.000 €, 36,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Pogodan za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su kej, vrtić, osnovna škola, tržni centri Delta i Zona 3, autobusko stajalište. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, višenamenske sobe. Uknjižene....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 60.000 €, 52,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s552 Prodaje se kompletno renoviran, funkcionalan i svetao stan površine 52 m², koji se nalazi u zgradi u naselju 25. maj u Mladenovcu – jednoj od najtraženijih lokacija za porodičan i miran život. Stan je dvostrano orijentisan, a pogled se pruža ka mirnom delu i zelenilu,....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 60.000 €, 127,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvospratna kuca sa garazom u Mataruskoj banji kod Kaljeva. Terasa, Parking, garaža, Tavan, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 60.000 €, 46,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je stan u mirnom naselju 25. maj, koji kao poseban komfor nudi dvorište površine 60 m². U dvorištu se nalazi i pomoćni objekat od 12 m², idealan za odlaganje stvari ili uređenje po potrebi. Prostor je potpuno ograđen, što ga čini savršenim za porodice sa decom ili vlasnike....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 60.000 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

062518545 , 063518546 Prodajemo NOV stan 33m na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci koje je smešteno na oko 1.200m od Centra Zlatibora.U ponudi imamao stanove različitih struktura i kvadratura 26m,33m,40m,46m,53m prazne ili komplet opremljene spremne za korišćenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 60.000 €, 35,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112503, PR/III, terasa, za renoviranje, ulaz prosečan, novogradnja, fasada prosečna, parking, stambena zgrada. Lep funkcionaln stan, zasebna soba, terasa od 20 m2, koja nije dodata u ukupnu kvadraturu stana. Blizina gradskog prevoza, prodavnica, skole, vrtica. Više....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća u Bečeju, Novo Selo. Kuća poseduje predsoblje, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak, velika soba i terasa. Dodatni objekat poseduje predsoblje, sobu, kupatilo, spajz, kuhinja i terasu. Dodatni objekat je izmalterisan ali nije namešten. Veliko dvorište i ostava za drva. Kuća je potpuno....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 60.000 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Selo Konatice nadomak Obrenovca je idealna lokacija za porodičan život ili vikendicu. Kuća se nalazi na glavnom putu Obrenovac - Stepojevac, svega 10km od isključenja za autoput Miloš Veliki i 4 km od isključenja za ibarsku magistralu. Preko puta kuće je autobuska stanica, svega 800m....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 60.000 €, 49,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s521 Prodaje se funkcionalan stan površine 49 m², smešten u prizemlju zgrade u mirnom porodičnom naselju 25. maj, Mladenovac. Stan ima ograđeni pripadajući deo dvorišta, idealan za uživanje u zelenilu, kao i sopstveno parking mesto. Od prostorija poseduje: dnevni boravak sa....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 60.000 €, 83,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Nikola Tesla, površine 83m2 na placu od 279 m2, 60.000e. Kuća je čvrste gradnje, betonske ploče i stubovi, i sastoji se od suterena i sprata. Suteren je u sivoj fazi i moguće ga je adaptirati u stambenu jedinicu. Sprat se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 60.000 €, 29,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107438, III/III, klima, uknjižen, garaza, parking. Konforna garsonjera na Telepu,po principu studija, ima 36m²,ali zbog kosina knjiženo na 29.m². Treci sprat bez lifta. * niski troškovi stanovanja,a grejanje na gas * parking ispred zgrade * 1/1 svojina,čisto bez tereta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 60.000 €, 36,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Velika garsonjera, po principu modernog studia, smeštena u potkrovlju zgrade na trećem spratu. ukupna površina je 36. m ali je knjiženo na 29. m2 zbog kosina - predsoblje, mali deo za ručavanje i boravak, maksimalna iskoriščenost prostora, što je za garsonjeru velika prednost. Nema....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 60.000 €, 51,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Padinska Skela ukupne površine 51 m2, po strukturi dvosoban.Dobra lokacija. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 60.000 €, 112,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nedaleko od centra Novog Bečeja ( Vrlo lepa lokacija ) u blizini reke Tise, prodaje se kuća etaže P+ Pk. Trenutno od celokupne kuće je delimično osposobljeno trosobno prizemlje površine prizemlja od 112 m 2 i u građevinskom smislu zavrešenim potkrovljem koji nije stambeno osposobljen,....

 
 
 
  Kuća, EČKA, 60.000 €, 106,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća površine u osnovi 106 m2 + potkrovlje na placu od 6 ari u naseljenom mestu Ečka. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve sobe, ostave, kupatila. Potkrovlje čine dve sobe. Po podovima postavljen parket i keramika, grejanje na gas, struja....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 60.000 €, 43,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan apartman u sklopu kompleksa Kraljevi Čardaci. Sastoji se od dnevne sobe opremljene sa ugaonim garniturom, trpezarijskim stolom i opremljenom čajnom kuhinjom. U sklopu apartmana nalaze se i dve odvojene spavaće sobe (jedna sa francuskim krevetom, dok se u drugoj....

 
 
 
  Kuća, BELA CRKVA, 60.000 €, 107,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U lepoj vojvođanskoj varošici poznatoj po Belocrkvanskim jezerima, formiranoj na obroncima Karpata nedaleko od ušća reka Nere i Karaš u Dunav u ponudi je ova nekretnina, porodična kuća sa pomoćnim objektima i svojom baštom. Varošica Bela Crkva, sa osnovama današnjeg izgleda, formirana....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 60.000 €, 77,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 2 kuće na placu od 2,5 ara, jedna kuća je korisne površine 77m2 a druga 40m2 na dve etaže. Kuće su u dobrom stanju sa pločom ali je potrebno adaptiranje. Plac i kuće se nalaze na odličnoj lokaciji u Vlasotincu pored same autobuske stanica u ul. Mije Milenković. Prva kuća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117432, I/III, klima, lift, telefon, terasa, garaza, parking, stambena zgrada. Stan na Lekinom Brdu, 60m2 - 2 spavace sobe Kompletno opremljen stan 1. Spavaca soba - Bračni krevet sa velikim garderoberom 2. Spavaca soba - Dečiji kreveti na sprat sa velikim garderoberom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 60.000 €, 80,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban novoadaptiran namešten stan Meštrovićeva B. Jerković, kod Maxija, škole, obdaništa, pijace, tržnog centara, + TC Stadion, Braće Jerković. Nova bela tehnika, 80m2, VPR, TA, Nova PVC stolarija, Trostruko staklo 4 godišnja doba, AL roletne sa elektromotorima, kompletno....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Sremskoj Kamenici,na prometnoj lokaciji izdajemo I sprat kuće,100m 2 ,prostora koji može da se koristi i kao stan i kao poslovni prostor.Kuhinja je komplet nameštena sa belom tehnikom.Odvojeni svi računi. Obezbeđen parking za zakupca. Nataša 060/424 97 72 Sprat, Delimično namešten,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Rakovica, 60.000 €, 120,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem poslovni objekat u Rakovici u ulici Patrijarha Dimitrija bb od 120m2 pogodan za sve namene. Lokal je do sada radio kao privatan klub/udruženje i restoran, pre toga je bio ugostiteljski objekat, može da se koristi kao magacin ima kolski prilaz kao i magacinski prostor. Lokal....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 60.000 €, 120,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u Veterniku u sklopu kuće na prvom spratu. Nalazi se u potezu između stadiona Vujadin Boškov i kružnog toka u Veterniku. Poseduje prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom i izlazom na terasu, kuhinju, kupatilo, toalet, veliki hodnik i dve spavaće sobe. Ispred kuće se nalaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 59.970 €, 71,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u centru Stare Pazove -povrsine 71 m2 -vlasnik 1/1 -novogradnja -2 spavace sobe stolarija je 7dmo komorna,zvucna termo izolacija,podno grejanje.. vredi pogledati Agencijska provizija je uracunata u cenu. ***Uponudi imamo i parking mesta*** Za vise informacija pozovite....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 61.800 € na 59.950 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 59.950 €, 16,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 64.220 €
06.03.2026 - 61.800 €
01.04.2026 - 59.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nameštena i odlično održavana garsonjera od 16 m², bez ikakvog dodatnog ulaganja. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade u mirnom delu Bačke ulice, na idealnoj lokaciji kod Novosadskog Sajma. Garsonjera je funkcionalno organizovana, svetla i prijatna, sa otvorenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 59.940 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129114, PR/II. Prodaja - JUZNI TELEP - SAMO U BEOCITY - 33 m2 1,0 - soban stan. Prizemlje, u izgradnji. Useljenje leto ove godine. Moze biti 2,0 - soban. Juzna strana. Pogled na Frusku goru. Podno grejanje. Parking 5000e. Knjizi se kao garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 60.460 € na 59.900 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 59.900 €, 16,00 m2 cca 3740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 64.200 €
26.12.2025 - 63.350 €
08.02.2026 - 61.800 €
27.02.2026 - 61.280 €
25.03.2026 - 60.460 €
10.04.2026 - 59.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

- Prodaje se odlična garsonjera u mirnom naselju Banatić - U neposrednoj blizini se nalaze škole, marketi, autobuska stajališta, itd. - Ispred zgrade je slobodna parking zona, tako da je moguće uvek pronaći parking - Odlična povezanost sa svim delovima grada - Kompletno je renovirana....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 59.900 €, 57,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120400, III/III, klima, uknjizen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se dvosoban stan u Novim Banovcima,u potkrovlju,57 m2,uknjizen,ima dnevnu sobu sa kuhinjom I trpezarijom, spavaca soba i kupatilo, stan....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 59.900 €, 35,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan u modernom kompleksu u Sokobanji, u izgradnji ( Su + P + 2 + Pk), na najaktrativnijoj lokaciji, između parkova Borići i Čuka 2, blizu Specijalne bolnice " Sokobanja". To je najlepši deo Sokobanje, sa dosta zelenila u opuštajućem okruženju, udaljenom od....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 506)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>