• GoHome Professional
do 180000 eura do 70 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura do 70 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura do 70 m2 što veći

  • Za upit "do 180000 eura do 70 m2 što veći" pronađeno 64 580 nekretnina - prosečna cena 2.335 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 25.500 €, 55,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE DVOSOBAN KOMFORAN STAN, U RADNIČKOM NASELJU, NA 2. SPRATU, SA UREDNIM PAPIRIMA. STRUKTURA STANA: HODNIK, KUHINJA, KUPATILO, DNEVNA SOBA, DVE SPAVAĆE SOBE, TERASA I PRIPADAJUĆI PODRUM. STAN JE BEZ VEĆIH ULAGANJA, VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 115.000 €, 77,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal u glavnoj ulici, preko puta školskog centra. Komforan lokal sa magacinskim prostorom. Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 77m² · 115.000€.

 
 
 
  Kuća, ZLATIBOR, 165.000 €, 77,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju kuća na Zlatiboru, naselje Zova. Ravnogorska ulica. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju, na oko 15 minuta lagane šetnje od centra Zlatibora i zone oko Kraljev trg. Kuća je ukupne površine 150 m², sa osnovom objekta od 77 m² i nalazi se na placu površine 3 ara. Objekat....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180000 eura do 70 m2 što veći'
20.000 €
138.800 €
152.160 €
  Stan, NOVI SAD, 190.000 €, 77,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad, 190000€, 77m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Bulevar....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 142.450 €, 77,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Zgrada u širem centru, predstavlja sigurnu investiciju na jednoj od traženijih lokacija u Pančevu, gde ste na par minuta hoda do svih dešavanja i bitnih ustanova. Narodna bašta na nekoliko minuta, prodavnice i kompletan gradski sadržaj, gradski bazen, OŠ „Branko Radičević“, državni....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 141.695 €, 77,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Moderan stan u srcu Pančeva – Izuzetna gradnja, luksuz i udobnost! Prilika koju ste čekali! U ponudi je luksuzan stan u neposrednoj blizini Gornjeg grada, koji će vam pružiti savršen balans između komfora, sigurnosti i savremene gradnje. Idealan za porodice i investitore! Osnovne....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 140.000 €, 77,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.agencijapragma.com

Lesnina – Opremljen trosoban stan u novogradnji. Na drugom od četiri sprata zgrade bez lifta. Površine 77m2 sa terasom i ostavom. CG, PVC stolarija sa roletnama, sigurnosna vrata, parket, interfon, klima. Uknjižen 1/1. Prodaje se namešten. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 65.000 €, 77,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

U pitanju je nadogradnja, stan ima 77m2, poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpazarijom, kupatilo i dve terase. U sobama ima kosina. Vodomer u stanu, centralno grejanje, podna obloga parket, spoljna stolarija drvena. Stan poseduje i tavanski deo koji može da se pretvori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 77,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan u Vojvođanskoj ulici, stara klasična gradnja. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 115.290 €, 77,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 152.440 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra stan iza Banovine u ul. Stevana Branovačkog. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 77,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2024.,

www.indomio.rs

Odličan stan u Vojvođanskoj ulici, stara klasična gradnja. Poseban čar ovog strana su dve velike terase preko celog stana od kojih jedna gleda na ulicu druga na dvorište, a i tu je deo Grbavice koji je prepun zelenila. Još jedna velika prednost je to što u dvorišnom delu zgrade ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 159.000 €, 77,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji nedaleko od glavnog puta nalzi se komplex malih zgrada gde je odlična lokacija za miran život.. Prodajemo stan u prestižnom naselju etažirane površine 77 m2. Moderan i zdrav koncept stanovanja na samo 4km od TC "Merkator". Stan je po strukturi trosoban.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 138.000 € na 133.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 133.000 €, 77,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 138.000 €
05.05.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan na dobroj lokaciji, u održavanoj zgradi na četvrtom spratu od četiri. Nalazi se u blizini škole, obdaništa, pijace, puno prodavnica, stajališta gsp prevoza. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. U stanu postoje kosine, uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.500 €, 77,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo odlacan stan u kuci,uknjizen,sa parking mestom.Odlican raspored,samom stanu pripada trem od 15 m2,gradska voda,trofazna struja,i stan je funkcional sa dve odvejene spavace sobe,i svaka prostorija ima prirodnu ventilaciju.Nisu potrebna neka veca ulaganja....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 75.000 €, 77,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju objekat u glavnoj ulici nas.9.maj ( Novo selo), u funkciji poslovnog prostora - lokala, pogodnog za različite delatnosti na atraktivnoj lokaciji. Uknjižena površina je 77 m2, ima veći prodajni prostor i deo za službene prostorije, magacin i toalet. Nije potrebno veliko....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 165.000 €, 77,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U samom centru Borče, prodaje se lepa porodična stambena zgrada – spratnosti Pr., funkcionalnog rasporeda prostorija, sa velikom terasom koja ne gleda ka ulici; uknjižena je na 77m2 grejne površine, poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, kupatilo. Kuća je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 194.000 €, 77,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054594, PRODAJA NEKRETNINA, NOVI SAD - LIMAN 1, TROSOBAN STAN, 77 m2 U našoj ponudi odličan trosoban stan na sjajnoj, izvinite na najboljoj lokaciji u našem Novom Sadu, na Limanu 1. Dvostrano orjentisan, svetao, prostoran , strukturno idealno koncipiran za porodično stanovanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 166.560 €, 77,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fenomenalan trosoban stan, savršenog rasporeda na najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu! Nalazi se na 3. spratu u zgradi sa liftom, koja je okružena zelenilom. Stan se prodaje kompletno namešten. Uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbi. Preporuka! .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Lokal u glavnoj ulici, preko puta školskog centra. Komforan lokal sa magacinskim prostorom. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 77,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Cara Dušana, Medijana, 135000€, 77m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Cara Dušana, Medijana Cara Dušana.

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 164.000 €, 77,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Prizemna kuća, ima 88m2, uknjižena je na 77m2 i 8 ari placa, etažno je grejanje, (prošao je i gas- tako da ko želi može se po želji povezati), klima, ima veliku garažu (u garaži ima i mokri čvor), izvorno je stanje, U dvorištu ima velika garaža, više manjih pomoćnih kućica u dobro....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.000 €, 77,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji nedaleko od glavnog puta nalzi se komplex malih zgrada gde je odlična lokacija za miran život.. Novogradnja Kablovska Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 193.000 €, 77,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113572, I/, terasa. Prodaje se stan, 77m2, u Futoškoj ulici. Dnevna soba, kuhinja, tri spavaće sobe, hodnik, dva kupatila, terasa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 126.900 €, 77,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen duplex, 77 m2. Novija zgrada, lift. Bambusov parket. Prodaje se sa svim stvarima u njemu!(Agencija za nekretnine BEST, Novi Sad, Reg. br. 393) - Šifra nekretnine: 1034756 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA, 140.000 €, 77,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi poslovni prostor u naselju Višnjička banja.U nivou prizemlju, ukupne površine 77 m2.Odlična lokacija.Pogodno za različite namene. U procesu legalizacije.Poseduje 8 parking mesta .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 110.000 €, 77,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.heroldo.com

Potreban Vam je prostor koji je idealan za sve vrste kako ugostiteljske, tako i prodajne delatnosti. Upravo smo takvu nekretninu dobili. Lokal, površine 77m2, u jednoj od najprometnijih ulica. Osim samog lokala imate na korišćenje i baštu, površine 80m2, čija je namena idealna za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 179.600 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 135.000 €, 77,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130570, VI/VII, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju troiposoban stan od 77m2 u Petrovaradinu, Blok VIII. Stan je uknjižen i nalazi se na šestom spratu od sedam sa liftom. Stan je u izvornom stanju. Oko zgrade ima puno zelenila i parkinga. U blizini su Železnička stanica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 77,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan u novoj zgradi, na odličnoj lokaciji. Blizina Limana. Stan je dvorišno orjentisan, pa je uvek mir i tišina. Odličnog je rasporeda i bez ulaganja. Izuzetna prilika za miran porodičan život. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 152.440 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2023.,

www.indomio.rs

Extra stan iza Banovine u ul. Stevana Branovačkog. Stan je veoma lepo sređen za svoje potrebe, odličan za mlade braćne parove. Blizina Centra i svih dešavanja daje mu veoma velike pogodnosti. treba vidti. Kontakt: 065/3858-888 ili na:www.status-nekretnine.com A57-20030 STATUS NEKRETNINE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 179.000 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.indomio.rs

Lux, funkcionalan, svetao i potpuno renoviran 3.0 stan, 77m2 na traženom delu Braće Jerković, u mirnijem delu sklonjen od ulice, okružen zelenilom. Na par min. od škole, vrtića, pošte, prodavnica, pijace, tržnog centra..dobro saobraćajno povezan sa većim brojem linija gradskog saobraćaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 174.000 €, 77,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050460 SOMBORSKI BULEVAR, TROIPOSOBAN STAN 77M2 U ponudi je komforan troiposoban dupleks stan, na odličnoj lokaciji - Bulevar patrijarha Pavla. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, strukturno je odlično organizovan. Na donjoj etaži su kupatilo sa tuš kadom, kuhinja, dnevni....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 165.000 €, 77,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U samom centru Borče, prodaje se lepa porodična zidana kuća, funkcionalnog rasporeda prostorija, sa velikom terasom koja ne gleda ka ulici; uknjižena je na 77m2 grejne površine, poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, kupatilo. Kuća je adaptibilna, uobičajenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 179.200 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan duplex na jednoj od najlepših lokacija u gradu- popularni Bulevar patrijarha Pavla. Nalazi se u sjajnoj zgradi, koja je građena najboljim materijalima. Sam stan je odličan, vrlo kvalitetno i moderno opremljen. Sve prostorije u njemu su vrlo komforne,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 77,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju je kompletno renovirana kuća u naselju Kolonija, do koje vodi asfaltni put. Kuća se sastoji od: ✔️ hodnika ✔️ kupatila ✔️ trpezarije sa kuhinjom ✔️ čak tri spavaće sobe Kuća poseduje gradsku vodu, hidrofor, sengrup i monofaznu struju. Idealna je za porodično stanovanje,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 144.000 €, 77,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima i opremom. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini brojnih autobuskih stajališta, osnovne škole, nekoliko vrtića, gimnazije, reke, gradskog parka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 197.500 €, 77,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Stevana Milovanova, Novi Sad, 197500€, 77m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Stevana Milovanova, Novi Sad Stevana Milovanova.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 109.000 €, 77,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan u kući, Milana Gligorijevića 1. prilaz, Zvezdara, 109000€, 77m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan u kući, Milana Gligorijevića....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 142.980 €, 77,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Izgradnja sa rokom avgust 2022. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 179.220 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je fantastičan četvorosoban dupleks stan u novijoj zgradi sa liftom, smešten u jednoj od najtraženijih ulica na Telepu. Stan je kompletno opremljen, izuzetno očuvan i spreman za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. Na donjem nivou nalazi se prostran dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 175.460 €, 77,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom: Februar 2025. godine. Sama izgradnja se nalazi na Telepu, lokacija govori sama za sebe, u blizini sve neophodno za život. U izgradnji se koriste kvalitetni materijali i oprema, stanovi će biti opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 491)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>