• GoHome Professional
do 180000 eura 60 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 180000 eura 60 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura 60 m2 što manji

  • Za upit "do 180000 eura 60 m2 što manji" pronađeno 12 584 nekretnina - prosečna cena 2.164 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • novogradnja
    • prizemlje
    • parking
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZLATIBOR, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, jednu spavaću sobu na prvom i jednu spavaću sobu na drugom nivou, kao i dva kupatila. Uz stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.600 €, 55,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1094238 Na prodaju, trosoban stan iza stadiona Vujadin Boškov. Stan se nalazi na drugom spratu u urbanoj vili. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se prodaje komplet opremljen. Dobra invesrticija i za život,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.000 €, 55,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan i lepo održavan trosoban stan smešten u Mornarskoj ulici. Nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi iz 2021. godine, na visokom prizemlju, sa uređenim dvorištem koje pruža dodatni osećaj privatnosti i komfora. Stan površine 55 m² odiše praktičnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 69.000 €, 55,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dvosoban stan na mirnoj lokaciji ,u naselju Kovačićevo Ima veliku terasu Dvosoban stan, Smederevo | Prodaja · 55m² · 69.000€.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 55.000 €, 55,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji u širem centru grada, u neposrednoj blizini Doma zdravlja. Stan je svetao i prijatan za boravak, sa odličnim rasporedom prostorija koji omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora. Nekretnina je kompletno renovirana i prodaje....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 47.000 €, 55,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokala u Kragujevcu - naselje Centar Sastoji se iz dva nivoa, donji je oko 35 m2 i gornji oko 20 m2. Pogodan za sve vrste delatnosti. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 145.615 €, 55,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala Novi Sad – Na odličnoj lokaciji na Telepu u ponudi su lokali različitih kvadratura od 30 m² do 191 m², idealni za različite vrste delatnosti: trgovine, usluge, kancelarije, medicinske ordinacije, salone i druge poslovne sadržaje. Svi lokali se nalaze u modernom objektu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 124.630 €, 55,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastično opremljen suteren, prostran, sa odličnim rasporedom. Dnevni boravak sa dve spavaće sobe i prelepim kupatilom koje poseduje đakuzi i tuš kabinu. Ova nekretnina sa ovom lokacijom može biti fantastična kako za život tako i za izdavanje! Kontaktirajte naše....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 139.000 €, 55,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na lepoj lokaciji u blizini Miljakovačke šume prodaje se komforan, funkcionalan, svetao stan sa prelepim pogledom. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijskim delom, dve spavaće sobe i kupatilom. Zgrada je novije gradnje, grejanje na struju i ima svoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.800 €, 55,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodičan trosoban stan u samom Centru grada! Strukturno fantastičan i renoviran pre par godina sa kompletnim vodo i elektro instalacijama, po principu ključ u ruke. Stan je pozicioniran u jako mirnoj ulici a opet blizu svega, sastoji se od komfornog dnevnog boravka, fizički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.810 €, 55,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

DVOIPOSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU---Afencijska šifra: 1007963.Prodaje se funkcionalan i svetao dvoiposoban stan na 3. spratu zgrade sa liftom. Stan je okružen zelenilom i u mirnom je delu grada na Novom Naselju. Idealan je za porodičan život. Sastoji se od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 71.870 €, 55,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odlicna nekretnina na Sremskoj strani Novoga Sada, okruzena zelenilom i prirodom. Novogradnja. Za vise informacija kontaktirati nase Agente! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 149.350 €, 55,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja moderno opremljenog dvosobnog stana od 55m2, na Podbari.Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na samo 10min hoda od samog centra.Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnik, spavaću sobu, kupatilo i terasu.Prodaje se kompletno opremljen.Odmah useljiv i bez ulaganja.Uknjižen....

 
 
 
  Stan, ŽABALJ, 61.800 €, 55,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u samom centru Žablja, uknjižen, dvostrano orijentisan. Odlican pogled na glavnu ulicu i na dvoriste. Grejanje na gas. Uradjena termoizolacija spoljnih zidova i plafonа. Novi prozori u sobama sa roletnama i komarnicima. Stan je delimično renoviran i prodaje se polunamešten. Pozovite....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 75.000 €, 55,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prijatna i funkcionalna kuća površine 55 m², smeštena u mirnom delu Vrdnika, idealna za sve koji žele skladan spoj prirode, tišine i udobnog životnog prostora. Nekretnina je savršen izbor za stalno stanovanje, vikend-boravak ili kao investicija za turističko izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 154.500 €, 55,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na još boljoj lokaciji koja spaja bulevar, centar i Spens, a opet u delu zaštićenom od buke! Vrlo lep i održavan, dvostrano orijentisan, sa dve terase. Kuhinja je fizički potpuno odvojena. Idealan za život, ili izdavanje zbog savršene pozicije, blizine biznis-lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 135.215 €, 55,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130731, VPR/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 55,19 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavace sobe 11,06 m2 i 8,18 m2. Dnevni boravak 13,84m2 i sarmantna kuhinja dvostrano zidana sa ulazom iz hodnika 5,87 m2. Svetlost u kuhinju dolazi od velikog....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 134.000 € na 109.180 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 109.180 €, 55,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 107.000 €
14.12.2025 - 134.000 €
15.05.2026 - 109.180 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Čortanovci – kuća na prodaju, 100 m od glavnog puta, idealna za odmor i život u prirodi Na prodaju je kuća površine 55 m² u Čortanovcima, smeštena na samo 100 metara od glavnog puta, u mirnom i zelenilom okruženom delu naselja. Kuća se sastoji iz više funkcionalnih nivoa. U suterenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 101.750 €, 55,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130604, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 89.900 €, 55,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Ulica Kralja Milutina, luksuzno sređen stan na trećem spratu, 55 kvadrata i zatvorena terasa. Deo dnevne sobe renoviran, luksuzno opremljen (aluminijumska stolarija, nemačka keramika, dva mokra čvora)., dve klime, podrum. Prodaje se opremljen stvarima i uređajima. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.150 €, 55,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan stan na prodaju u mirnom delu Telepa, u neposrednoj blizini Somborskog bulevara. Zgrada je manja, održavana, a stan je ulično orijentisan.U nekretnini nema većih ulaganja, sem higijenskih. Poseduje ostavu, kao i mogućnost korišćenja parking mesta u dvorištu. Većina nameštaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 156.000 €, 55,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126530, I/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132120, II/, klima, lift, terasa, podrum. Prodaje se LUX, dvosoban kompletno renoviran stan na jednoj od najlepsih, najtrazenijih lokacija u gradu izmedju Limana 3 i 4 u Balzakovoj ulici kod Doma zdravlja. Stan je uknjizen 1/1, strukturno odlicnog rasporeda, veoma prostran.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.400 €, 55,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 55m2. Stan je brzo useljiv. Kvalitetna novogradnja, odlična oprema, salonska visina plafona, bešumni lift. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odlično povezan sa glavnim saobračajnicama. Blizina Škole, vrtića....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.992 €, 55,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija 9 Jugovića , naselje Tozino Voće U blizini TC Roda i Lidl, dečijeg vrtića, osnovne škole kao i gimnazije, u mirnoj ulici idealnoj za porodičan život , u prilici smo da Vam ponudimo stanove različitih struktura. 1. Dvosoban stan broj 2, Suteren, pov. 44m2, cena: 53.240 Evra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 135.000 €, 55,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131361, II/III, terasa, uknjižen, podrum. Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan u Braće Krkljuš ulici na drugom spratu bez lifta. Stan ima 49m2 plus terasa 6m². Odmah useljiv. Agent Dragan. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 173.000 € na 162.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 162.000 €, 55,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 173.000 €
10.05.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Liman, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Limanu, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Avenije garden. Stan je u odlicnom stanju, dvosobne strukture. Dvorisno orijentisan i nalati se na 4.spratu zgrade sa liftom. Raspored:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126781, PR/III, novogradnja, stambena zgrada. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici gotovo bez buke. Dobra infrastruktura - u blizini prevoza, Doma zdravlja, pijace, marketa, škole i vrtića. Zgrada ukupno ima 14 stanova. Grejanje norveški radijatori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 152.960 €, 55,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lep stan u kvalitetno građenoj zgradi poznatog investitora, na odličnoj lokaciji gde se nalazi sve što je potrebno za udoban život. U stanu je i nameštaj, to je stvar dogovora sa prodavcima. Potrebno higijensko krečenje i malo osvežiti stan. Uredna zgrada. Uknjižen! KING NEKRETNINE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U pitanju je stan koji je potpuno nov, renoviran u predhodnoj godini od poda do plafona. Nikada nije useljavan tako da bi podstanari bili prvi stanari. Sve je rađeno po meri od nameštaja. Stan se nalazi na Bulevaru cara Lazara 54. Dvorišno je orjentisan, svi prozori i balkonska vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 135.000 €, 55,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 55 m² na odličnoj lokaciji u naselju Adamovićevo u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne starije gradnje i predstavlja idealan izbor za sve koji žele useljivu nekretninu bez dodatnih ulaganja. Svetao je, funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.300 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, Somborski Bulevar (Bul. Sv. Pantelejmona) pored Novog trznog centra Strada koji se gradi i Lidla Stan od 55,15m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinja i trpezarija, komforna terasa koja ima balkonska vrata i iz kuhinje i iz dnevnog....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 167.000 € na 154.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.000 €, 55,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 167.000 €
27.03.2026 - 154.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1101999, cena nekretnine je 167.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Novo Naselje / Šarengrad, 55m2, dvoiposoban, četvrti sprat.Nov, neuseljavan stan, izvrno iskorištenog prostora. Lepe spvaće sobe, odličnog oblika i gabarita, Uvučena lepa kuhinja u sklopu....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.250 €, 55,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan funkcionalnog rasporeda na prvom spratu, idealan za udoban i praktičan život. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i komforne terase. Posebna prednost je pozicija na prvom spratu, i sama blizina centra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 180.000 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 55kv na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u između Limana 3 i Limana 4. Stan je uknjižen 1/1, veoma prostran, svetao i funkcionalnog rasporeda, idealan kako za porodičan život tako i kao sigurna investicija.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 160.000 €, 55,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lepo održavan lokal, kompletno renoviran pre 15 godina. Sastoji se od tri prostorije i mokrog čvora. Nalazi se na izuzetno prometnoj lokaciji u centru grada. Lokal je pogodan za razne delatnosti i trenutno je u radu. Ima izlog i uknjižen je. Odlična ponuda. 35 Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 111.620 €, 55,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kupovina od investitora u samom centru Inđije - Minjon Residence je stambeni objekat u ulici Novosadska br. 6, sa podzemnom garažom, prizemljem i šest spratova. Ukupno četrdeset devet stanova raspoređenih u sedam nivoa. Iza osećaja trajnosti stoji savremena gradnja i pažnja prema....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 123.610 €, 55,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, 96.970 €, 55,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela Tami residence i kompleksa Novi Niš. Stan je projektovane površine 55,41m2, nalazi se na prvom spratu u objektu sa liftom. Po strukturi je dvoiposoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.050 €, 55,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Mirna i tiha lokacija namenjena porodičnom životu. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. U ponudi imamo stanove različitih struktura, dva ulično orijentisana lokala,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 133.900 €, 55,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i komforan porodični stan na Tatarskom brdu, smešten u kvalitetnoj novogradnji, idealan za miran i udoban porodični život. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, obe veće od 10m², sa dosta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 176.000 €, 55,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najpopularnijih ulica u Zemunu, u Prvomajskoj ulici, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na visokom prizemlju koje je visine kao prvi sprat, u zgradi koja je uredna i dobro održavana. U neposrednoj blizini je više zemunskih obdaništa kao i osnovnih škola, pošta, marketi,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 448)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>