• GoHome Professional
do 180000 eura 1.sprat kablovska što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 180000 eura 1.sprat kablovska što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura 1.sprat kablovska što veći

  • Za upit "do 180000 eura 1.sprat kablovska što veći" pronađeno 579 nekretnina - prosečna cena 1.825 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, Kotež 2, 179.000 €, 128,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U prilici smo da Vam ponudimo odličan duplex na veoma mirnoj lokaciji, odličnoj za porodični život. U okolini se nalaze marketi, pijaca, vrtić, dečija igrališta, autobuska i železnička stanica, a centar grada je na svega 5 minuta kolima. Put za Beograd je takođe veoma blizu. - Stan....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 137.000 €, 128,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sopot, Ralja-128m2, CG (na pelet) Prodaje se jako lepa porodična kuća u mirnom delu naselja veoma blizu centra. Kuća je dvospratna, prostrana i potpuno renovirana (novi krov, nove vodovodne cevi, nova septička jama, PVC sa komarnicima i roletnama) debelih zidova od 50cm. Priključena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 157.000 €, 127,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan, trosobanstan stan na prvom spratu novoizgrađenog objekta, površine 127m2, 157.000e. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, trpezarije,kuhinje, velikog kupatila,dve spavaće sobe od kojih svaka ima prostor za garderober ,manjeg kupatila u spavaćem delu i....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 31.000 €, 126,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Grejaču kod Aleksinca, 126 m2 u osnovi, na 11 ari placa. Nalazi se na glavnoj ulici, u neposrednoj blizini škole i autobuske stanice i sastoji se od tri etaže. U prizemlju su sva lokala, dva magacina i kupatilo, a na prvom spratu i potkrovlju su ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 193.068 €, 125,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 124,56m2, u izgradnji u centru Temerina, stan će se nalaziti na prvom spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija....

 
 
 
  Kuća, PREDVORICA, 55.000 €, 124,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Veoma lepa i održavana kuća, prizemlje i sprat sa 2 terase. Plac je idealno ravan i redovno održavan, sa puno četinara i raznog cveća. Direktan pristup sa asfalta. Kuća je pogodna kako za stalni boravak tako i za vikendicu, 73 km od Beograda, 14km od Šapca. Od Beograda se stiže direktno....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 165.000 €, 120,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji nedaleko od centra grada nalazi se ova fantastična nekretnina. Kuća je odlična za porodičan život. Na placu od 563 m2 smeštena je kuća, garaža, pomočni objekti i letnjikovac. Može i na kredit. Kuča je izolovana, i uvedeno je centralno grejanje na gas. Kuća poseduje:....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, Centar, 122.000 €, 120,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan sa kompletnim stvarima, centar Vršca, duplex, prvi sprat, cg etažno, alu stolarija, parket, laminat, pločice u kuhinji i kupatilu, klima, prvi nivo predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, kupatilo, ostava, terasa, drugi nivo tri sobe i toalet. Pripadajuće....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 190.960 €, 120,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

531168 TOP LOKACIJA! Na najlepšem delu Klise u Vidovdanskom naselju- Ova lokacija je za sve one koji žele da žive u gradu pritom da budu u mirnom naselju okruženom kuća. U ulici se nalazi sve od infrastrukture - gas, voda, struja, kanalizacija. Kuća u prirodi ima 120m2 a uknjižena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 60.000 €, 120,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u Veterniku u sklopu kuće na prvom spratu. Nalazi se u potezu između stadiona Vujadin Boškov i kružnog toka u Veterniku. Poseduje prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom i izlazom na terasu, kuhinju, kupatilo, toalet, veliki hodnik i dve spavaće sobe. Ispred kuće se nalaze....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 56.000 €, 120,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća je 120 m2 na placu 11,55 ari i nalazi se u selu Koraćica. Od Centra Mladenovca udaljena je oko 5 km. Struktura kuće: Prvi sprat - hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, wc, podrum i terasa. Drugi sprat - tri spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa. Ima I tavan. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Erdeč, 105.000 €, 116,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Erdeč, u Kragujevcu, površine 116 m2, koja je sagrađena na placu površine 489 m2, koji je ograđen, pravougaonog oblika je i odrźavan, a jednim delom se koristi kao bašta. Nalazi se u mirnoj ulici, nedaleko od marketa, prodavnica, apoteke, autobuske staniceUlica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 172.500 €, 115,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u novogradnji, na prvom spratu stambene zgrade u mirnoj ulici u Zemunu, u blizini Prvomajske. Ispred stanov se nalazi dodatni prostor koji se takođe može iskoristiti. Lokacija je idealna za poslovne delatnosti – u blizini vrtića i osnovne škole, marketa, na odličnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 115.000 €, 115,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine vam sa zadovoljstvom prezentuje odlican stan kako za zivot tako i kao PP! Nalazi se na prvom spratu preko puta svih upecatljivih gradskih zbivanja. Sam stan je prelep,osuncan,svetao sa 2 terase i lodjom kao i dnevnom sobom,tri spavace,kuhinjom i trpezarijom! Idealan....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 105.000 €, 114,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN OD INVESTITORA Prodajem visoko-kvalitetan stan u fazi izgradnje na Mišeluku. Stan se nalazi se u urbanoj vili u kojoj sam suinvestitor i koja ima ukupno četiri stana. Vila je u prelepom ambijentu i na prelepoj lokaciji, tj. na mirnom i tihom mestu. Do nje vodi asfaltni put, a....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 113,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastična spratna kuća na Popovici, udaljena svega 100m od glavnog puta. Sastoji se od tri nivoa i ukupno 113m2 korisne površine, od čega je uknjiženo 49m2. U prizemlju se nalaze prostran dnevni boravak, kuhinja i kupatilo, kao i velika terasa. Na prvom spratu se nalaze....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 185.470 €, 112,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan br. 3 u izgradnji od 109,13 m2. Stan se nalazi na prvom spratu. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 5 spavaćih soba, 2 kupatila, ostave i dve terase, uz maksimalno iskorišćenje stambenog prostora. Mirna lokacija pogodna za porodični život,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 164.800 €, 110,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u Petrovaradinu. Nekretnina ima suteren sa garažom i kotlarnicom, prizemlje i sprat. Solidno održavana, uz malo ulaganja savršena za miran porodičan život. Za sve informacije pozvati naše agente prodaje. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, UGRINOVCI, 160.000 €, 110,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude moderan stan na prvom spratu lux zgrade , koja će biti useljiva u maju 2025 godine. Veoma interesantaa organizacija prostora u skladu sa avargandnom arhitekturom , pruža mogućnost korišćena jedne sobe kao spavaće sobe , ili odvojene trpezarije-po želji....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Kej, 110.000 €, 110,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 110 m2 BEOGRADSKI KEJ - ul.Trg Neznanog Junaka 4. četverosoban prazan stan, 1 sprat od 5, lift, cg, terasa, POGODAN ZA POSLOVNI PROSTOR , CENA mesečno1000 Evra + 1000 Evra depozit 064-829-5008 064-829-5005 021-6337-037 BEOGRADSKI KEJ - ul Trg Neznanog....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Vojlovica, 60.500 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, neuseljavan stan u kući, na prvom spratu. Nalazi se na veoma mirnoj lokaciji koja ima odličnu povezanost sa centrom grada. U blizini se nalazi market, apoteka, autobuska stanica, a na desetak minuta hoda se nalazi i park. Osnovna škola i vrtić su....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.000 €, 108,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan na lepoj lokaciji u samom centru grada, na keju, odmah pored svih dešavanja u gradu. Odlična investicija kako za stanovanje, tako za izdavanje kao i za poslovni prostor (kancelarije, ordinacije i sl.). Stan je po strukturi troiposoban, uknjizene površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 158.930 €, 107,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov petosoban na 1.spratu. 1440e/m2 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 107.000 €, 107,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan stan, na prvom spratu. Dvostran, svetao, sa odličnim rasporedom prostorija. Sastoji se iz dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, tri sobe, kupatilo, toalet, predsoblje. Dve zastakljene terase sa garniturom za odmor i uživanje, dodatno krase prostor.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 106,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na prvom spratu, u porodičnoj zgradi na odličnoj lokaciji, u blizini ekonomskog i pravnog fakulteta. Stan ima 106 m2,sastoji se od hodnika, stepenišnog prostora, višenamenske dnevne sobe, salona, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Očuvan i održavan, u izvornom stanju,....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 100.000 €, 104,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća korisne površine 104m u Pasi Poljani, na putu za Gornje Međurovo, ukupne površine 132m2, u osnovi 66m2 na placu od 6,69ari. Plac je idealnog pravougaonog oblika, na njemu se nalaze garaža i pomoćna prostorija od 22m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 148.000 €, 102,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan nove zgrade (useljena 2021) površine 102m2 na prvom spratu. Sastoji se od hodnika koji vodi u manji toalet, dnevnog boravka sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu, odvojene kuhinje sa ostavom. Spavaći deo je odvojen i čine ga dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 118.600 €, 100,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju sprat kuće 100m2, na Bul.Svetog Pantelejmona. Vrlo funkcionalan stan na prvom spratu u kući u mirnom delu grada. Sprat se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, trpezarije i kuhinje sa ostavom.i prirodnom ventilacijom. Iz ovog prostora izlazi se na vrlo funkcionalnu terasu(10m2),....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 39.998 €, 100,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica na Bubnju u neposrednoj blizini Novog groblja. Ukupna površina placa je oko 55ari, vikendica ima oko 100m2 (51m2 u osnovi, P+I+Pk). U prizemnom delu nalazi se garaža sa kanalom, na prvom spratu nalaze se ulazni hondnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 99,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan porodičan četvoroiposoban stan na Veterničkoj rampi.Stan se nalazi na prvom spratu u kompleksu od tri urbane vile i sastoji se od hodnika,dnevnog boravka sa kuhinjom,dve terase,kupatila,toaleta,tri spavaće sobe i jedne male sobe koja je pretvorena u garderober.Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.900 €, 99,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje. Po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, višenamenskog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 123.600 €, 97,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na prvom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj lokaciji za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su osnovna škola Kole Rašić, ambulanta Rasadnik, razni marketi. Stan je po strukturi....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 165.000 €, 96,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je četvorosoban stan (95,94m2), trostrano orijentisan , sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase. Stan ima dodatni prostor za smeštaj garderobe (garderober-ostava). Nalazi se na 1. spratu. Kuhinja, kupatila i podovi....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 150.000 €, 96,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 2 kategorizovana apartmana u Vrdniku i stan/lokal u prizemlju Broj soba: 3 Struja / voda / kanalizacija / gas u ulici Prilazni put asfalt ### Bez tereta ### Privatna svojina Agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) Šifra nekretnine: 8304 Šifra posrednika:....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 100.000 €, 96,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposobni stan 96m2, na Trošarini, preko puta Stop Šopa. Stan se nalazi na prvom spratu kuće. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i dve velike terase. Stolarija je aluminijumska, u hodniku je keramika, u dnevnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 171.500 €, 95,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na 1. spratu u vili sa samo 6 stanova, prodaje se savršeno organizovanog rasporeda i vrhunskog kvaliteta gradnje, četvorosoban stan, površine 95m². Novija gradnja, grejanje je na gas, plaća se samo u grejnoj sezoni (svaki stan ima svoj kotao). Stan ima prelep dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 80.750 €, 95,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude veoma kvalitetan stan, na prvom spratu, lepe, male zgrade, u mirnoj ulici Mitropolita Stratimirovića. Stan ima zaseban ulaz i trenutno funkcioniše kao Škola stranih jezika. Poseduje četiri prostorije-koje sada imaju funkciju prijemne sobe i tri učionice.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 47.500 €, 95,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na Detelinari, Rumenačka ulica, površine 95m2. Stan se sastoji iz tri sobe (dnevne sobe i dve spavaće sobe), kuhinje, kupatila, toaleta, hodnika i terase. Nalazi se na prvom spratu. Stan se izdaje prazan, sa kuhinjskim elementima. Useljivo od 01.06.2025. godine.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.600 €, 94,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini Pravnog fakulteta, 84 m2 + terase. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, prostranog dnevnog boravka, trpezarije sa izlazom na veliku terasu, kuhinje koja takodje ima izlaz na terasu,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine u osnovi 94 m2. Na ograđenom placu površine 4,27 ara, nalazi se komplet sređena kuća, koja u prizemlju pored hodnika ima kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo i spavaću sobu, kao i stepenište koje vodi na sprat, gde je terasa sa....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 165.000 €, 93,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je četvorosoban stan (92,96m2), trostrano orijentisan , sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase. Stan ima dodatni prostor za smeštaj garderobe (garderober-ostava). Nalazi se na 1. spratu. Kuhinja, kupatila i podovi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 168.000 €, 92,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Centru Niša u neposrednoj blizini pravnog i ekonomskog fakuteta, kao i blizini šetališta. Po strukturi stan je trosoban, na 1. spratu, povrsine 92m2, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se zasebno ide u sve prostorije, prostran dnevni boravak sa izdvojenom trpezarijom, odvojenom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 568)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>