• GoHome Professional
do 180000 eura što manji 80 m2 pogodan 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura što manji 80 m2 pogodan 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura što manji 80 m2 pogodan 2.sprat

  • Za upit "do 180000 eura što manji 80 m2 pogodan 2.sprat" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 1.580 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOMBOR, 63.000 €, 73,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju trosoban stan u samom centru grada, 2 min od pešačke zone, u blizini samoposluge, pošte, vrtića. - Površina stana je 73 m2, stan se nalazi na 2. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Dvostrano orjentisan stan koji obuhvata hodnik, kupatilo, toalet, kuhinju sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.250 €, 75,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prazan trosoban stan na Adicama. Izdaje se moderan, nov stan sa kuhinjom, useljiv od 01.09. Nalazi se na drugom spratu i prostire na površini od 75 metara kvadratnih. Pogodan je za porodični život, pa ga shodno svojim potrebama i ukusu možete opremiti. Za sve informacije nas pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180000 eura što manji 80 m2 pogodan 2.sprat'
172.770 €
172.770 €
144.460 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 187.000 €, 79,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odlična stana u novoizgradjenoj zgradi na Margeru. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade. Stan je površine 79m2 i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, degažmana, kupatila, toaleta i terase. Grejanje u stanu je etažno,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.700 €, 80,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban, salonski stan od 80 m2 u užem centru Novog Sada, ulica Laze Telečkog. Stan je u vrlo dobrom stanju i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Poseduje veliku terasu od skoro 13 m2. Osim za život, veoma je pogodan za izdavanje ili kao kancelarijski prostor.U....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 84,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan koji se nalazi na prestižnoj lokaciji u ulici Aleksandra Nenadovica u Nisu, u neposrednoj blizini tržnog centra Kalce i Foruma, kao i brojnih maloprodajnih objekata, pošte, vrtića, škola, marketa, restorana, kafića i javnog prevoza. Lokacija omogućava maksimalnu funkcionalnost....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)

<< <1> >>