• GoHome Professional
do 180 m2 klima lift što skuplji do 46000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 180 m2 klima lift što skuplji do 46000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 klima lift što skuplji do 46000 eura

  • Za upit "do 180 m2 klima lift što skuplji do 46000 eura" pronađeno 723 nekretnina - prosečna cena 768 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 43000 eura (malo jeftiniji)
    • 48000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 41.300 €, 59,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Botanička bašta, Vojvode Dobrnjca; 65m2 (uknjiženo 59m2), 2.5, II/4, cg, klima, interfon, internet, kablovska; Kompletno namešten dvoiposoban stan na drugom spratu uredne zgrade bez lifta (stepenište nije "naporno") u blizini Botaničke bašte. Stan je dvostrano orijentisan i veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan, lepo osvetljen stan u bloku 63, preko puta Immo centra, sa pogledom na zelenilo, što ga čini savršenim spojem urbanog života i mirnog okruženja. ✅ Odlična osvetljenost – stan je svetao tokom celog dana ✅ Centralno grejanje sa kalorimetrom – plaćate samo onoliko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Kompletno renoviran i luksuzno namešten stan u Takovskoj, kod Botaničke bašte U ponudi je izuzetno sređen, kompletno renoviran i opremljen stan na odličnoj lokaciji – Takovska ulica, neposredna blizina Botaničke bašte. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan,moderan dizajn, kompletno opremljen u novoj zgradi,grejanje na kalorimetre,mali troškovi.Lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, soba, kupatilo, terasa,dvorišno orijentisan mirno,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah, cena 750 e+ depozit+ ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 40.950 €, 63,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 40.800 €, 68,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen trosoban stan sa parking mestom u dvorištu u ulici Kolo srpskih sestara. Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi bez lifta. Prostrana dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Idealno za porodice, ili zaposlene parove.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 40.800 €, 68,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Trosoban PET-FRIENDLY stan u tek useljenoj zgradi na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. U potpunosti opremljen lepim, novim i kvalitetnim nameštajem. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo sa kadom. Komfornu terasu koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 40.800 €, 68,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * - Izdajemo 68 m2 BULEVAR OSLOBODJENJA ul. Ćirpanova, namešten trosoban stan, 2 sprat od 5, lift, cg, vm, ktv, tv, klima. USELJIV CENA mesečno 600 Evra + 600 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 40.700 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, svetao, uredan, komforan stan, od 74m2, nadomak Muzičke škole na Limanu3, spreman je za nove podstanare. stan se nalazi na 6.spratu, okružen zelenilom i besplatnim parkingom. Cena zakupa je 550e, potreban je depozit. Dragica 0613087022 Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 40.700 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111160. Izdaje se komforan, kompletno namešten dvoiposoban stan na 6. spratu zgrade sa liftom, na Limanu 3. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci. Stan je uslejiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 40.600 €, 58,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je funkcionalan i svetao stan, do sada korišćen kao kancelarijski prostor. Idealan za firme, advokatske kancelarije, agencije, IT kompanije ili druge poslovne delatnosti. Prostor je u odličnom stanju, klimatizovan i nalazi se u blizini svih centralnih gradskih lokacija i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 40.600 €, 58,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX STAN U PUPINOVOJ PALATI U CENTRU GRADA USELJIV ODMAH Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je useljiv 01.08.2025.god. Namešten i kompletno opremljen. Kuhinja sa mašinom sa suđe, mašina za veš sa sušenjem, svi kuhinjski aparati. Peti sprat, lift. Plaćanje kvartalno. Klima, centralno grejanje. Interfon, optički internet. Mogućnost kućnih ljubimaca uz dupli depozit. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 40.500 €, 22,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na odličnoj lokaciji, u manjoj , mirnoj ulici, nadomak Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog samog položaja odlična investicija za one koji se bave izdavanjem. Garsonjera je uknjižene površine 22 m2, sastoji se od ulaznog dela, prostora za kuhinju, višenamenske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106101, V/VII, klima, lift, terasa, luks renoviran, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan na lokaciji sa odličnom infrastrukturom, nalazi se u samom centru grada, u održavanoj zgradi sa liftom. U blizini zgrade nalaze se stajališta gradskog prevoza, te je odlično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, namešten, odmah useljiv. Svetao, u lepo održavanoj zgradi sa liftom. Grejanje na 2 inverter klime. Na odličnoj lokaciji, kompletna infrastruktura. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Za preporuku. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121702, VI/VI, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Na odličnoj lokaciji u Sazonovoj, odmah pored Čuburskog parka i 5 minuta od Kalenić pijace i Njegoševe ulice, izdaje se stan od 45 m², u novoj zgradi kompletno opremljen. Stan je svetao, moderan i izuzetno funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 40.000 €, 39,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2025.,

www.gsigma.rs

Jednosoban stan, naselje 4 juli (D3). Stan se nalazi na petom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od jedne sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika i kupatila. Na podovima keramika, laminat, spoljna drvena stolarija Stan se nalazi u centralnom delu naselja 4.jul - u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar,Kneginje Zorke ulica-kod Hrama, 1.5,51kvm,NOV nameštaj, dnevna+spavaća soba, 2 klime, mašina za sudove, ugradni plakari, 2 LCD-a,kvalitetni SVI uredjaji, halogena rasveta, cg-po potrošnji (info stan od 6000din), održavanje 2500din,katv i internet 4500din, PARKING MESTO uz doplatu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar Evrope, ulica Futoški put. Nenamešten poslovni prostor u neposrednoj blizini Bulevara Evrope i hotela Sheraton. Prostor čini jedna celina i sanitarni čvor. Pozicioniran na I spratu manje stambene zgrade bez lifta. Izdavanje na duži vremenski period. Klimatizovan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdajemo lep, svetao, dvostrano orjentisan, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi na 2.spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, zatim kupatila i kuhinje sa trpezarijom, dve terase. Stan je kompletno namešten,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 39.900 €, 57,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo nov stan 57m2, na duži vremenaki period, 700e, ljubimci nisu dozvoljeni. CG sa kalorimetrima + klima uređaj, infostan i održavanje zgrade 3000rsd. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 39.900 €, 57,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 39.700 €, 22,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman na Zlatiboru, površine 22m2, u centru, 350 m od Zlatiborskog jezera na idealnoj lokaciji za odmor i uživanje, u mirnom delu bez buke. U blizini je veliki broj radnji, kafića, restorana, butika, autobuska stanica, pijaca, apoteke, ski staza Obudojevica. . . Apartman....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 39.600 €, 66,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dvoiposoban stan od 66m² Stan se nalazi na 5. spratu novije zgrade (2020. godište) sa liftom, interfon sistemom i video nadzorom. Struktura i raspored: Stan poseduje ulazni hodnik, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, prostranu terasu sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 39.600 €, 44,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten i renoviran stan, u centru grada. U blizini marketa koji radi 24h ,,Maxi". Stan je u mirnoj ulici sa prelepim pogledom na grad. Etažno grejanje (Norveški radijatori), klima inverter. Stan ima: - spavaću sobu, koja je nameštena sa plakarima, TV-om, francuskim ležajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 39.500 €, 50,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119326, IV/VI, klima, lift, terasa, nov luks, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom možemo da Vam ponudimo stan u novogradnji u centru grada na Vračaru u blizini Južnog bulevara. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja ima 5 sprata i lift. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan sa prostranom dnevnom sobom koja je spojena sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan u ulici Save Maškovića na duži vremenski period u novom kompleksu Park Villa. Postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu od 50e. Odmah useljivo. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvodoban namešten stan useljiv odmah, kompletno opremljen, osim posteljine i pribora za jelo. Stan je renoviran prošle godine što se može videti sa slika. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se amešten dvosoban stan površine 56m2 u Centru, u Pupinovoj palati. Treći spat, ima terasu. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Potreban depozit. Agencijska provizija 50% na cenu zakupa, prvi mesec. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 600 Dragana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan kod Vukovog spomenika, ul.Ruzveltova, po strukturi 1.5, ukupne površine 56 m2, spratnost III/7, CG. Režije infostan 7000,upravnik i održavanje zgrade 2000, struja po potrošnji, internet i katv na ime zakupca. Zgrada se nalazi se na odličnoj lokaciji koja omogućava povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban komforan,svetao stan u mirnoj ulici u blizini Generalštaba i ulice Neznanog junaka.Odmah useljiv.Stan nije pet friendly. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Voždovcu za nepušače,bez kućnih ljubimaca,bez lifta,greje se na norveške radijatore. Useljiv od 1.10.2025. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Todora Toze Jovanovića. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, namešten, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, okružen zelenilom. Pozicioniran u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića, Bulevara Evrope....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.000 €, 52,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. broj posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan stan u novoj zgradi na Vračaru sa dve terase ✨ Izdaje se stan od 52 m² sa jednom spavaćom sobom, dvostrano orijentisan, na 5. spratu nove i luksuzne zgrade u prestižnom delu Vračara.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican i veoma komforan trosoban stan na dobroj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, poseduje dve spavaće sobe i sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, a takodje ima i lepu terasu. Stan je pet friendly. Uz stan se takodje moze zakupiti i parking mesto po ceni od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 39.000 €, 78,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban komforan stan na Novoj Detelinari u ulici Ilije Birčanina. Stan ima 78m2. U hodniku su ugradni plakari , cipelarnik, čiviluk. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Ima kupatilo sa protočnom toplom vodom i još jedan WC. Dve spavaće sobe, od kojih jedna ima izlaz na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 39.000 €, 52,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Bulevar Oslobođenja, Novi Sad - stan od 52m2, 2.0, kompletno namešten i opremljen sa nameštajem i tehnikom - struktura: dnevna soba koncipirana sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa - stan je odmah useljiv - nije pet friendly Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno renoviran, moderan, komforan, jednoiposoban stan u Tozinom Sokaku. Stan se sastoji iz hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Stan se izdaje zaposlenom paru ili jednoj osobi, bez ljubimaca.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 724)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>