• GoHome Professional
do 180 m2 klima do 48000 eura što manji novogradnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180 m2 klima do 48000 eura što manji novogradnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 klima do 48000 eura što manji novogradnja

  • Za upit "do 180 m2 klima do 48000 eura što manji novogradnja" pronađeno 222 nekretnina - prosečna cena 967 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 45000 eura (malo jeftiniji)
    • 50000 eura (malo skuplji)
    • do 700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 51.500 €, 10,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal u prometnoj ulici na Novoj Detelinari, može biti pogodan za mnoge delatnosti. Ima wc i sudoper. U stvarnosti ima 11m2+6m2 galerije pogodne za ostavu. Lokal uknjižen 1/1. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Agencijska šifra: 529311, Kontakt: 0612533507 Novogradnja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 28.650 €, 11,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi. Fantastičan lokal u prizemlju tržnog centra. Pogodan za kancelariju, mirne delatnosti, krojački salon. Odlična investicija za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Novogradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 21.000 €, 12,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119290, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu, za manje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180 m2 klima do 48000 eura što manji novogradnja'
42.200 €
46.200 €
19.700 €
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 20.000 €, 12,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119291, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu, za manje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 37.130 €, 13,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan lokal u samom centru grada, u pitanju je ulični lokal u jednoj od najprometnijih ulica u centru grada. Sastoji se u odlično iskorišćenih 13 kvadrata, sa posebnom ostavom koja može da se pretvori u kuhinju i odvojenim wc-om. Sam lokal se nalazi na ulici....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 40.000 €, 16,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U TC Zeleni Venac prodaje se lokal od 16 m2. Trenutno u zakupu. Zajednicki mokri cvor. Uknjizan 1/1. Sve informacije na broj 0611436777 LOMINA, Novogradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 31.800 €, 16,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan odnos cene i kvaliteta, idealno za investiciju! Nekretnina se nalazi u mirnom delu Novog Naselja, uknjižena je na vlasnika 1/1, spremna za život. Ne propustite priliku, kontaktirajte naše agente već danas za razgledanje. Novogradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 50.000 €, 17,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

-Vlasništvo 1/1. -Uknjižen. -Čista i uredna dokumentacija. -Vlasnik prihvata prioritetno keš kupce. - Odlična lokacija, u blizini su linije gradskog prevoza. -Mali stan/studio, salonske visine. - Korisna (grejna) merena kvadratura je 17m2. - Uknjižen na 12m2. - Idealan je kao investicija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.925 €, 19,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lokal od 19m2 u strogom centru grada u poslovnoj zgradi u suterenu. Pogodan za kancelariju, tihu delatnost. Ima centralnu klimu koja se koristi za hlađenje i grejanje. Nema mokri čvor u sklopu lokala (koristi se zajednički ). Pod je od granitne keramike, gipsani plafon sa....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 33.000 €, 19,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja – Novogradnja između parkova Borići i Čuka, u podnožju planine Ozren Na atraktivnoj lokaciji, na samo 1 km od Mermernog šetališta, gradi se moderna stambena zgrada koja svojom orijentacijom (severoistok–jugozapad) pruža idealne uslove za stanovanje ili izdavanje apartmana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalemegdan, 20.000 €, 20,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor po Coworking sistemu u poslovnom prostoru Kalemegdan Business Center. Kancelarija je u potpunosti opremljena. U cenu je ukljuceno sledece: radni sto, ergonomske stolice, ormarici, kontrola pristupa, stakleni zidovi, bela tabla, klima po kancelariji, internet,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.999 €, 22,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103743, IV/V, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking. Apartman LUX, odlična lokacija! Merena površina 24,3m2. Terasa površine 6m2. Odlična investicija za izdavanje ili za odmor. Pogodan za 3 osobe,poseduje TV smart 58inča,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 32.890 €, 22,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam lokal u samom centru grada, u pasažu nadomak Zmaj Jovine ulice. Za više informacija nazovite nas već danas! 063/7561705 A.Š. 547548 Novogradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 51.500 €, 22,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garaža - garsonjera 22 m2 u prizemlju manje zgrade, okrenuta ka dvorištu, sa svojim parking mestom. Novogradnja, mirna ulica, početak Veternika, bliže Novom Sadu. Ugrađena klima. Vodi se kao garaža. Ulaz u stan iz zgrade , a može i iz dvorišta ima redovna vrata i ugrađenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 44.400 €, 24,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130593, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 50.000 €, 24,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVR OSLOBOĐENJA, 24m2 Prodaje se lokal u dve etaže na odličnoj lokaciji, u ulici Novosadskog sajma. Može da se koristi u više svrha, kao što su kancelarija, kozmetički salon, prodajno mesto ili kao magacin, u zavisnosti od potrebe. Na obe etaže se nalazi prirodna ventilacija. Poseduje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 46.750 €, 25,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je luksuzna garsonjera u potpuno novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je puno tokom cele godine! Bilo da tražite sigurnu investiciju, nekretninu za dnevni najam ili svoje mesto za odmor – ova garsonjera nudi sve što vam treba: Lokacija:....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 43.750 €, 25,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118509, VI/III, klima, lift, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, mogućnost proširenja, stambena zgrada. ---APARTMAN SE NALAZI NA 4. NIVOU OD UKUPNIH 6 ( IZUZETNA SPRATNOST ZA PLANINU ) ---KOMPLEKS RESIDENCE HILL ZAVRŠEN 2025 GOD ---50....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 47.268 €, 26,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stanove u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini hotela Mone. U pitanju je novogradnja, rok za završetak radova je jun 2023. godine Stanovi su povrsine od 26m2 do 45m2. Raspored dostupnih stanova: Prizemlje - 41m2, 29m2, 37m2, 26m2 3. sprat - 30m2....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 43.000 €, 26,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u blizini samog centra. Nalazi se u prometnoj ulici blizu Riblje pijace i srednje skole. Lokal je u dva nivoa (12m2+14m2). Poseduje mokri cvor. Ulicno je orijentisan, u novijoj zgradi. Pogodan za vise namena. U lokialu se trenutno nalazi zakupac. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 42.000 €, 26,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u novoj zgradi na 4. spratu, preko puta parka Borići, naselje Miloševi konaci. Upisana kvadratura stana je 26.4 kvm, u pomenutu kvadraturu ne ulazi prostor ispod prozora namenjen za ugradne garderobere. Poseduje odličan raspored i maksimalno iskorišćenu kvadraturu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 36.770 €, 26,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na Somborskoj rampi. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor. U pitanju je stambeni komplex od 34 urbane vile sa po dva ulaza. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Rok uselenja je određen za mart mesec 2025 godine sa rokom tolerancije od 90....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.900 €, 26,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, zgrada savremenog i modernog izgleda kao i gradnje, objekat sa liftom, u neposrednoj blizini akva parka. U ponudi stanovi kvadrature od 26m2 do 56m2, jednosobne strukture, jednoiposobne i dvoiposobne strukture sa odvojenom spavacom sobom ili dve.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 13.000 €, 26,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Beograda - Zeleni venac u ulici Jug-Bogdanova, izdaje se na duži period, potpuno renovirana i nameštena garsonjera (nov, funkcionalan nameštaj i nova bela tehnika). Garsonjera adaptitana u 1,5 stan, sastoji se iz: pretsoblja, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.170 €, 27,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam sjajnu garosnjeru u novogradnji na odličnoj lokaciji na Adicama.Prepoznatljiv kvalitet gradnje,sigurnosna ulazna vrata,tarket,PVC stolarija,grejanje na toplotne pumpe... USELJIVO! Za više infomacije pozovite naše agente prodaje! Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 50.000 €, 27,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131322, I/IV, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, Adaptibilanu u 1.5, stambena zgrada. Mali,sladak stan. Ima terasu koja se prostire duz celog stana. Mogucnost adaptacije u 1.5 stan. Blizina autobuskog stajalista. Zahvaljujuci cinjenici....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129572, V/V, klima, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Odlicna garsonjera za mlade osobe,u zgradi bez lifta.odlicna investicija Legalizacija. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 21.600 €, 27,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85121, VI/VII, klima, lift, nov luks, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je potpuno nov, namešten stan na odličnoj lokaciji! Stan je moderno i vrlo funkcionalno opremljen. Nalazi u blizini Kule Beograd, tržnog centra Galerija, Kliničkog....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 47.540 €, 28,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je savremeni stambeni kompleks u izgradnji, sa planiranim završetkom radova do kraja 2026. godine. Objekat se nalazi na odličnoj lokaciji u Bečeju, u mirnom i urbanom okruženju, sa lakim pristupom svim važnim sadržajima – školama, prodavnicama, zdravstvenim ustanovama i javnom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Miljakovac, 45.000 €, 28,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127859, PR/PR, video nadzor, izlog, klima, nov, montažni, fasada nova, parking, lokal. Izuzetna prilika, poslovni prostor. Moguc nastavak delatnost uz doplatui, razradjen posao. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Rakovica, 45.000 €, 28,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127859, PR/PR, video nadzor, izlog, klima, nov, montazni, fasada nova, parking, lokal. Izuzetna prilika, poslovni prostor. Moguc nastavak delatnost uz doplatui, razradjen posao. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.570 €, 28,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 35.000 €, 28,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal Mokranjceva kod okretnice. Lokal je u prizemlju zgrade, novogradnja, povrsine 28m2, Lokal je celina koja moze da se odvoji i na dve jedinice, grejanje je na struju. Lokal je izdat tako da buduci kupac moze da nastavi sa rentiranjem ili privede prostor svojoj nameni. Cena 35000....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 51.800 €, 28,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130601, II/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 45.000 €, 29,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119530, PR/V, klima, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada prosečna, parking, stambena zgrada. Stan se nalazi u prizemlju, nije ukopan u nivou tla Ima prirodno osvetljenje i normalnu visinu (nije u zemlji) . Stan poseduje spavacu sobu, dnevnu sobu, kuhinu,....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 43.500 €, 30,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična prilika za investiranje, novogradnja na Srebrnom jezeru, u ponudi mali stanovi, smešteni nadomak marine, predstavljaju spoj moderne arhitekture, luksuza i funkcionalnosti koja pruža jedinstveno iskustvo relaksacije i udobnosti. SPA centar za vlasnike stanova. U cenu stana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na sedmom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina stana je....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKI MOKRI LUG, 51.000 €, 31,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem se lokal u prizemlju novije lepo održavane zgrade u naselju Brace Jerkovic, u ul.Rajacka na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih infrastrukturnih sadržaja. Autobuska stajališta se nalaze u blizini lokala, dobro je povezan sa ostalim delovima grada. Lokal je pogodan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 51.500 €, 31,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor (kancelarija) u najužem centru grada. Nalazi se na trećem spratu, pogodan za razne delatnosti. Odlična investicija. Za više informacija pozovite! 063/7561705 A.Š. 543194 Novogradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 48.000 €, 32,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru površine 32m2 u novogradnji u Novoj Pazovi. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, perionice i kupatila. Garsonjera je na odličnoj lokaciji u....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 46.000 €, 33,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP PONUDA – Nov stan 33 m² sa parking mestom, 5 min od plaže – Srebrno jezero Prodaje se potpuno nov stan, površine 33 m², u završenoj i useljivoj zgradi, smešten na idealnoj lokaciji – samo 5 minuta laganog hoda od plaže na prelepom Srebrnom jezeru. Stan nikada nije korišćen – vi....