• GoHome Professional
do 170 m2 uknjižen opremljen što manji do 120000 e - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 170 m2 uknjižen opremljen što manji do 120000 e - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170 m2 uknjižen opremljen što manji do 120000 eura

  • Za upit "do 170 m2 uknjižen opremljen što manji do 120000 eura" pronađeno 460 nekretnina - prosečna cena 2.325 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZLATIBOR, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju je prelep, komforan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 55 m², koji se nalazi u mirnom i zelenom delu naselja Sloboda, u ulici Sunčani Breg. Stan je uknjižen, smešten na drugom spratu kvalitetne zgrade i odmah useljiv. Prostor je funkcionalno raspoređen i odiše....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prelep, komforan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 55 m, koji se nalazi u mirnom i zelenom delu naselja Sloboda, u ulici Sunčani Breg. Stan je uknjižen, smešten na drugom spratu kvalitetne zgrade i odmah useljiv. Prostor je funkcionalno raspoređen i odiše....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan, odmah useljiv stan od 55 m2 na prvom spratu novogradnje u mirnoj ulici u Borči. Spreman za uselenje, idealan za život ili investiciju. Stan je uknjižen 1/1. Upotrebna dozvola: ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. Cena stana je 2400E + 10% PDV. U cenu je uključeno jedno parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126292, I/III, klima, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima najbolji komfor i uslove za svakodnevni zivot. Gradjevinska dozvola....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126292, I/III, klima, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa završnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pružiće kupcima najbolji komfor i uslove za svakodnevni život. Gradjevinska dozvola....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 115.000 €, 56,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i funkcionalan stan površine 56 m², smešten u prizemlju nove zgrade na odličnoj lokaciji. Stan je potpuno nov i nikada nije useljavan, što budućem kupcu pruža priliku da bude prvi vlasnik i uživa u potpuno svežem prostoru. Struktura stana: prostrana dnevna soba....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 123.500 €, 56,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U novoizgrađenom kompleksu "Jelena Anžujska", na samo 15 minuta hoda od Kraljevih voda, nala zi se ovaj luksuzni dupleks koji vam predstavljamo. Zgrada sa 7 satambenih jedinica, ima 2 sprata, izgrađena je od najkvalitetnijih građevinskih materijala (termo blok) i opremljena vrhunskom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 90.000 €, 56,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se salonski dvosoban stan u centru Niške Banje nadomak šetališta, na prvom spratu u kući, uknjižene površine 56m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, koji vodi do kuhinje sa trpezarijom, prostrane dnevne sobe koja vodi u spavaću sobu sa francuskim ležajem, iz spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BANJA, 90.000 €, 56,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 75.600 €, 56,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sokobanja, ulica Kneza Miloša - Na prodaju 1.5 stan u Sokobanji u zgradi novije gradnje. Stan se nalazi u prizemlju zgrade uknjižene površine 56,21 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila, posebno odvojenog toaleta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan stan u stambenoj zgradi bez lifta, uknjižene kvadrature 51m2, sa terasom 5m2. Čine ga predsoblje, iz koga se ulazi u sve prostorije, kuhinja i trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo i terasa na koju se izlazi iz dnevnog boravka i spavaće sobe. Prodaje sa opremljen....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 102.600 €, 57,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

u ponudi odlican stan kod opstine, na prizemlju stambene zgrade, sa izlazom na dvoriste, Stan se prodaje opremljen sa stvarima sa slike. Uknjizen 1/1. PVC stolarija, bambus tarket na podu, u odlicnom stanju. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Mirijevo, Orlovska, 57m2 . 57m2, 2.0, 1/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, lux Dokumentacija: uknjižen. Stanje: nov. Stan se nalazi u novoizgrađenoj kvalitetnoj EKO zgradi, u blizini....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 127.600 €, 58,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10....

 
 
 
  Poslovni prostor, PADINSKA SKELA, 130.000 €, 58,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan poslovan prostor u kompleksu Dunavske terase, u prizemlju gde se nalaze i drugi poslovni prostori, tako da je pogodan za različite delatnosti. Lokal je otvorenog tipa, luksuzno opremljen, moguće je preurediti ga po želji. Ima malu kuhinju i toalet. Ukupna površina....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 59,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma lep, dvoiposoban stan, koji se nalazi u centru grada, na samo 5 minuta od TC Kalča, predstavljamo Vam kao EKSTRA PONUDU. Stan je uknjižen, oblik svojine – privatna, sa udelom od 1/1, a zgrada ima odobrenje za upotrebu. U stanu je sve ugrađeno najkvalitetnije i veoma lepo usklađeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, ul. Vojvode Vlahovića, stan u stambenoj zgradi iz 2015. godine, 60m2 - podeljen je u dve zasebne stambene jedinice: jednoiposoban 40m2 i garsonjera 20m2. U jednoiposoban stan je ulaz iz dvorišta, a ulaz u garsonjeru iz hodnika zgrade. Dva kupatila su potpuno opremljena,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Kalman kompleksu, u mirnom delu Zlatibora,na samo par minuta lagane šetnje od kraljevog trga,pocetne stanice gold gondole,u blizini je aroma market,kao i talija ketering i restoran koliba kod Milunke. Stan je orjentisan sa pogledom na obudojevicu. Stan je veoma prostran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 98.000 €, 60,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam potpuno nov, moderno uređen i uknjižen stan na Paliluli, na savršenoj lokaciji nedaleko od centra grada. Ova nekretnina kombinuje funkcionalnost, udobnost i odličnu povezanost sa svim sadržajima. Osnovne karakteristike: Površina stana: funkcionalno raspoređena kvadratura....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 60,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo nove uknjižene planinske kuće -Vikendice, koja se nalazi u novoizgrađenom kompleksu, vikendice nisu lepljenje već su samostalne rađene su u nizu i građene su u dva nivoa, ukupne površine oko 60m (u osnovi je 35m2) +terasa+ 2 ara placa. Prodaju se komletno opremljena sa novim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.780 €, 60,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Na prodaju – Kompletno namešten dvosoban stan, Detelinara, 60m², 2. sprat 🏡✨ U ponudi je prostran i kompletno namešten dvosoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji na DetelinarI . Zgrada je uredna i održavana, a okolina nudi....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 109.000 €, 61,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126141, X/XXIII, klima, lift, telefon, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan u centru Kragujevca, 60,8 m2, sprat 10.Stan na odličnoj lokaciji, u neporednoj blizini Osnvone škole "Svetozar....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 109.000 €, 61,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126141, X/XXIII, klima, lift, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan u centru Kragujevca, 60,8 m2, sprat 10. Stan na odlicnoj lokaciji, u neporednoj blizini Osnvone skole "Svetozar Markovic"....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 99.000 €, 61,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena Ponuda. Prodaje se izuzetan stan apartman na Divčibarama. Nov, tek opremljen, nekorišten. Kompletno i kvalitetno namešten. Elektronska brava za otvaranje karticom ili kodom. Kompletna oprema za izdavanje, posteljine, preškiri 2 parking mesta u sklopu kompleksa. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 117.800 €, 62,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131917, V/, uknjizen. Na prodaju lep, funkcionalan dupleks u prelepom kraju punom zelenila. Potpuno opremljen namestajem i novom, modernom kuhinjom sa svim aparatima (frizider, masina za sudove, ugradna ploca i rerna, mikrotalasna). U kupatilu ves masina. Ugradjene....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 127.720 € na 121.330 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 121.330 €, 62,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 127.720 €
01.05.2026 - 121.330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČAN NAMEŠTEN DUPLEKS STAN NA DETELINARI---Agencijska šifra: 1007979. Prodaje se kompletno opremljen trosoban dupleks stan na petom spratu zgrade sa liftom u mirnom kraju Detelinare. Donja etaža stana se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 122.000 €, 62,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i kompletno opremljen stan u ekskluzivnom zatvorenom naselju na Kosmaju. Stan se nalazi na poslednjem spratu nove zgrade iz 2023. godine i pruža spektakularan pogled na prirodu i obronke Kosmaja. Idealan za odmor, život van grada ili kao premium investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 99.000 €, 62,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban, uknjižen, luksuzan apartman od 62m 2 u naselju Jolly Kop na Kopaoniku, potpuno opremljen, nameštaj po meri, norveški radijatori. Podno grejanje u kupatilu. Winter garden terasa sa podnim grejanjem i pogledom. Cena: 99.000 EUR Kontakt: 065/50 30 280 Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 62,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan na prvom spratu. Odličan raspored, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, terasa, hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, wc. Prodaje se kompletno opremljen, bez ulaganja. Uknjižen 1/1, bez tereta. Postoji....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u novogradnji u mirnoj ulici u Sremčici idealno za porodice sa decom i sve koji žele prirodno, mirno okruženje u blizini grada. Stan je po strukturi 2.5 soban. 63 m2. Odličan, funkcionalan raspored. etažno grejanje i topla voda na gas Inverter klima PVC stolarija as komarnicima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 110.500 €, 63,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103009, III/III, klima, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, ostava. Dvosoban, prostran 63 m2- Grbavica, u neposrednoj blizini centra Novog Sada, a od fakulteta oko 15 min pešice. Stan je na 3. spratu bez lifta, komforan, svetao, prostran, u....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u naselju 4. juli na prvom spratu grejne površine 65 m2 plus terasa. Sastoji se od hodnika, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Stan kompletno renoviran i luksuzno opremljen nameštajem i uređajima. Po....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 110.000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici odmah do Ekonomskog i Pravnog Fakulteta, 5 minuta hoda do pešačke zone Stan je po strukturi trosoban, površine 66 m2 (uknjiženih 47 m2). Sastoji se od prostranog hodnika,....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 98.400 €, 66,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Nedaleko od bolnice u Gornjem gradu, novogradnja 4 sprata+PTK, ulica Igmanska 3.5 stan od 66m2, knjiži se na 61,5m2. Kvalitetna novogradnja sa garažnim prostorom, 4 sprata i potkrovljem. Centralno grejanjena toplanu (sa kalolimetrima, kompletno opremljen stan, trenutno pod kirijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 127.000 €, 66,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u suterenu zgrade. Renoviran, opremljen i trenutno prilagođen potrebama stomatološke ordinacije. Stan se zagreva na inverter klime, mali režijski troškovi, ima led rasvetu, video nadzor, spuštene plafone. Uknjižen kao dvosoban stan na 46m2 korisne površine a mereno....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 116.000 €, 67,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderno opremljen novi stan, u zgradi izgrađenoj 2024. Godine. sa parking mestom. Uknjižen. Lokacija svega 150m od centra, železničke stanice i kulturnog doma u mirnoj ulici. Prvi sprat, stan se sastoji od kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojenom....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 103.000 €, 67,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128907, 11.49a, spratna, jedan sprat, struja, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, ostava, mogucnost prosirenja, deljiv. Nova, jedinstvena, komforna, spratna vikend kuca, neto povrsine 80m2, na placu od 11,5 ari, potes....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 103.000 €, 67,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128907, 11.49a, spratna, jedan sprat, struja, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Nova, jedinstvena, komforna, spratna vikend kuća, neto površine 80m2, na placu od 11,5 ari, potes....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 118.000 €, 68,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan, trosoban stan, sredjivan, opremljen, nalazi se na sedmom spratu u stambenoj zgradi, u neposrednoj blizini Delte. Zgrada ima lift, a stan pripadajuću podrumsku prostoriju. Stan se sastoji iz komforne dnevne sobe, trpezarije koja povezuje dnevnu sobu sa kuhinjom, dve komforne....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 116.300 €, 69,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, naselje Erdoglija, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 69 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Stan se nalazi na prizemlju u zgradi, sa zasebnim ulazom. Namešten je, opremljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 91.000 €, 70,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na izdavanje poslovni prostor u samom centru Beograda na Obilićevom vencu VEOMA ATRAKTIVNA LOKACIJA u neposredoj blizini Knez Mihajlove, Zelenog venca i Terazija Prostor ima 70m2 Nalazi se na 7 spratu održavane zgrade sa 7 spratova Sastoji se od većeg,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 80.000 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 105666, SUT/, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava. Prodaje se opremljen trosoban stan u suterenu zgrade 70 m2 sa odvojenom ostavom. Stan ima sopstveni ulaz od ostalih stanara. U katastru se vodi kao poslovni prostor, svi racuni prebaceni na stambene. Niski troskovi,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 461)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>