• GoHome Professional
do 160 m2 do 63000 eura useljiv što veći - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 160 m2 do 63000 eura useljiv što veći - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 160 m2 do 63000 eura useljiv što veći

  • Za upit "do 160 m2 do 63000 eura useljiv što veći" pronađeno 1 158 nekretnina - prosečna cena 1.151 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 59000 eura (malo jeftiniji)
    • 66000 eura (malo skuplji)
    • do 844 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • podrum
    • podno grejanje
    • 4.sprat
    • za studente
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 37.100 €, 53,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo sjajan, svetao, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi bukvalno na 5 minuta hoda od svega potrebnog za svakodnevni život. Stan se nalazi na 3.spratu u zgradi sa liftom. O sigurnosti lokacije nema potrebe trošiti reči, ambasade su sa svih strana.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 68.000 €, 53,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2025.,

www.heroldo.com

Potpuno renoviran dvosoban stan kod tehničke škole sa garažom površine 12m2 i podrumom od 10m2. Sastoji se od većeg dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, ostave, terase, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Stan je odmah useljiv bez ikakvog ulaganja Nova unutrašnja i spoljna stolarija,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 68.000 €, 53,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ukoliko tražite stan koji odiše toplinom doma, nalazi se u mirnom kraju, a pritom nudi funkcionalan raspored i niske mesečne troškove – ovaj stan je prava prilika za vas! Lokacija: naselje Strelište Jedno od najtraženijih i najlepših naselja za porodični život! Površina: 53m² Sprat:....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 32.000 €, 53,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična manja kuća u vikend naselju iznad bazena u Prolom Banji. Nalazi se nadomak hotela, u prirodnom zelenom okruženju, sa prelepim pogledom. Kuća je površine 53m2, spratnosti sut+pr. Nalazi se na placu ukupne površine 475m2. Prilaz do kuće ja asfaltni. Obzirom da se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 31.800 €, 53,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad 🏙️✨ Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru Oslobođenja, izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 53m² . Stan se nalazi na 2. spratu uredne stambene zgrade i odmah je useljiv. Ovaj stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo izdavanje stana 53m u Novom Sadu na III spratu ulica Janka Čmelika, stan je dvorišno orijentisan, kompletno opremljen, odličnog rasporeda, sve je iz hodnika,u stanu se nalaze dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa (ostavom), spavaća soba, kupatio,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9109267.Izdaje se namešten dvosoban stan (53m2) u centru grada. Nalazi se na trećem spratu zgrade sa liftom. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan, komforan, namešten stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, na par minuta hoda do centra grada. Strukturno je dvosoban, opremljen modernim nameštajem i tehnikom. Ono što izdvaja ovaj stan od drugih je zajednički prostor u dvorištu zgrade. Useljiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep dvoiposoban stan odličnog rasporeda u neposrednoj blizini Betanije i bulevara. Idealan za poslovne ljude (jedna soba opremljena kao radna), postoji mogućnost opremanja sobe u spavaću. Stan poseduje natkrivenu terasu od 9m2. Useljiv odmah! Za dodatne informacije pozovite 0693831004....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv dupleks stan od 53m2 za ljubitelje originalnog i specifičnog interijera. Na plafonu stana su istaknute drvene grede a pult kuhinje i visoke stolice su od masivnog drveta, kao i luster dnevne sobe. U prizemlju je dnevna soba, kuhinja i toalet sa veš mašinom. Na drugi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9103027.Izdaje se veoma interesantan dvosoban stan (53 m2) na Podbari. Odmah useljiv dupleks stan za ljubitelje originalnog i specifičnog enterijera. Na plafonu stana su istaknute drvene grede, a pult kuhinje i visoke stolice su od masivnog drveta, kao i luster dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 62.000 €, 52,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja sa građevinskom dozvolom, velika terasa na koju se izlazi iz stana nije ušla u kvadraturu, plaćena naknada Direkciji za građevinsko zemljište, prazan,useljiv. .

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 61.000 €, 52,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Čelarevo!!!Potpuno nov sjajan dvosoban stan 52me2 odmah useljiv, BEZ ULAGANJA, u maloj stambenoj zgradi sa dva stana na prvom spratu i dva lokala u prizemlju. Podno grejanje. U cenu su uračunati i električni kotao i klima, koji će biti naknadno ugrađeni. Postoji mogućnost uvođenja....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 61.000 €, 52,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se lokal u Jagodini, idealan za razne delatnosti. Nalazi se na dobroj lokaciji, lako pristupačan i vidljiv. Lokal je funkcionalan, poseduje sanitarni čvor, veliku izlogu i odličan raspored. Mogućnost više namena – kancelarija, butik, frizerski salon, studio ili manja radnja.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 60.000 €, 52,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s552 Prodaje se kompletno renoviran, funkcionalan i svetao stan površine 52 m², koji se nalazi u zgradi u naselju 25. maj u Mladenovcu – jednoj od najtraženijih lokacija za porodičan i miran život. Stan je dvostrano orijentisan, a pogled se pruža ka mirnom delu i zelenilu,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 57.000 €, 52,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s303 Prodaje se odlično renoviran stan površine 52 m², koji se nalazi na četvrtom spratu zgrade u mirnom delu, nedaleko od sportskog centra i svih važnih sadržaja. Stan se prodaje isključivo namešten, što ga čini idealnim za one koji žele odmah useljiv dom bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 52.000 €, 52,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 46.748 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ IZDAVANJE – Luksuzan dvosoban stan 52m² – BW Metropolitan, Beograd na vodi Izdaje se moderno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 52m², u zgradi BW Metropolitan, u okviru prestižnog kompleksa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 41.600 €, 52,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan – Bulevar Oslobođenja, 52m², 2. sprat 🏡✨ U ponudi je ekskluzivan i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 52m², koji se nalazi na 2. spratu uredne zgrade sa liftom, smeštene u jednoj od najatraktivnijih i najbolje povezanih ulica u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 39.000 €, 52,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Bulevar Oslobođenja, Novi Sad - stan od 52m2, 2.0, kompletno namešten i opremljen sa nameštajem i tehnikom - struktura: dnevna soba koncipirana sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa - stan je odmah useljiv - nije pet friendly Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, namešten, odmah useljiv. Svetao, u lepo održavanoj zgradi. Javni parking isped zgrade. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Kompletna infrastruktura, za svaku preporuku. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon: 064/116-3464 Agencijska....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 33.800 €, 52,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Kompletno renoviran poslovni prostor kod Osnovnog suda i Spensa. Visoko prizemlje. Ovaj poslovni prostor čine dve prolazne kancelarije, opremljena kuhinja, kupatilo sa tuš kabinom, ulazni hodnik i zatvorena terasa. Centralno gradsko grejanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 33.800 €, 52,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvosoban stan – Spens, 52m² | 1. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je moderno opremljen i funkcionalan dvosoban stan površine 52m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – kod Spensa. Lokacija nudi odličnu povezanost....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 72.000 € na 68.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 68.000 €, 52,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 72.000 €
17.04.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan površine 52m² + terase,uknjižen na 52m2 u mirnom naselju Kajsijar u Jagodini. Stan se nalazi u blizini Učiteljskog fakulteta, što ga čini idealnim za studente, mlade parove ili kao investiciju za izdavanje. Osnovne informacije: Površina: 61m² Struktura: dvosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepo namešten stan, kompletno opremljen,lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo, terasa,mali troškovi grejanje na gas,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 01 avgusta,cena 600 e+ depozit+ ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten stan u Zahumskoj,odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 30.680 €, 52,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo izuzetno prijatan i moderan stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – u mirnom delu Grbavice, idealnom za svakodnevni život. Stan je dvoiposoban, površine 52m2, smešten na četvrtom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan 52m2 na Novoj Detelinari. Sadrži dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i terasu. U ceni stana je i obezbeđeno parking mesto! Useljiv od 01.09. Kontakt Stanislava 069/383-1010 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Đorđa Servickog. Odličan trosoban stan, kompletno renoviran i namešten. U mirnoj ulici, okružen zelenilom. U blizini škole, ulice Miše Dimitrijevića i Bulevara cara Lazara. Ovaj lep stambeni prostor nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade. Čine ga....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN – SAJMIŠTE 🏙️✨ U ponudi je moderno opremljen jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji Sajmište , idealan za udoban i miran život. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade i prostire se na 52m² , što ga čini prostranim i funkcionalnim. 🏢 🛋️ Raspored....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110492.Izdaje se prazan ulični lokal od 52 m2 na dva nivoa (jednako raspoređena kvadratura dole i gore) u prizemlju zgrade nadomak ulice Cara Dušana. Izuzetno prometna lokacija kako pešaka, tako i automobila. Pogodan za razne vrste delatnosti. Lokal je useljiv odmah.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Rotkvarija, 52m² 🏙️✨ U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan površine 52m², koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Rotkvarija, u blizini železničke stanice 🚉. Stan je odmah useljiv i pruža odličan odnos komfora i funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111058. Izdaje se lep, kompletno namešten dvosoban stan na 1. spratu novije zgarde sa liftom, u Starom gradu. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i balkona. Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visni jedne....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105302. Izdaje se moderno opemljen dvoiposoban stan (52m2) na prvom spratu zgrade na Novoj Detelinari. Obezbeđeno je parking mesto u dvorištu zgrade. U stanu su dozvoljeni psi. Useljiv je odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan na Novoj Detelinari.Zgrada se nalazi u mirnoj I tihoj ulici.Stan je komforan I poseduje sve od bele tehnike.Dve sobe,trpezariju,kuhinju sa ostavom,kupatilo I odvojen wc.Terasu. Parking mesto je u dvoristu zgrade. Potreban depozit u visini kirije. Useljiv od 1 SEPTEMBRA....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se komforan stan – Nova Detelinara, ul. Dr Svetislava Kasapinovića ✨ 📍 Lokacija: Mirna i tiha ulica, idealna za stanovanje Blizina svih važnih sadržaja (prodavnice, prevoz, škole, parkovi) 📏 Karakteristike stana: Dve odvojene spavaće sobe 🛋️🛏️ Trpezarija sa kuhinjom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93565, I/, lift, terasa, parking. Numerisano parking mesto je u dvoristu zgrade. Stan ima dve sobe, trpezariju,kuhinju sa ostavom, kupatilo i odvojen wc i terasa. Potreban depozit u visini kirije. Useljiv od 01. septembra. Dozvoljeni manji psi. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Hadži Svetića. Namešten, komforan dvosoban stan u neposrednoj blizini centra grada i Temerinske pijace. Svetao dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo sa tuš kabinom. Pozicioniran na prizemlju stambene zgrade. Pripadajući deo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97925, I/IV, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Izdaje se moderno namešten dvosoban PET FRIENDLY stan na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici između Bulevara Oslobođenja i Sajma. Stan se nalazi u kvalitetno zidanoj zgradi. Lepo održavan stan, odličnog rasporeda.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar - Kej, ulica Stevana Musića. Namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, pešačke zone, šetališta keja, sudaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom i ostavom, spavaća soba, kupatilo sa kadom i prostrana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux potpuno renoviran , dvosoban stan od 52m2, na samom početku Grbavice, ulica Miše Dimitrijevića, na 1.spratu.Stan je dvorišno pozicioniran(znači tiho i bez saobraćajne gužve), ogružen zelenilom. Sastoji se od dve prostrane svetle sobe, opremljene novim nameštajem, roletne....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 67.000 €, 51,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novo na tržištu! U prilici smo da vam ponudimo stan koji se nalazi u samom centru Vranja, na prestižnoj adresi Dr. Dimitrija Jovčića 16. Ovaj komforan stan od 45 kvadratnih metara je odmah useljiv i pruža idealan prostor za udoban, urbani način života.Stan se nalazi na 3.spratu,od....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 698)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>