• GoHome Professional
do 150 m2 do 60000 eura useljiv do 750 eura/m2 što - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 150 m2 do 60000 eura useljiv do 750 eura/m2 što - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 do 60000 eura useljiv do 750 eura/m2 što manji

  • Za upit "do 150 m2 do 60000 eura useljiv do 750 eura/m2 što manji" pronađeno 586 nekretnina - prosečna cena 593 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 48000 eura
    • do 60000 eura (prosečna cena)
    • do 72000 eura
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111179. Izdaje se lep, kompletno opremljen novijim nameštajem, dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade, u Centru. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten,dvosoban stan od 54 m2 na Bežanijskoj kosi u ulici Partizanske avijacije.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109036.Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na Grbavici, sa svojim parking mestom u dvorištu zgrade. Stan je useljiv od 01.10.2024. Potreban depozit u visini jedne mesečne kirije.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Predstavljamo namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada, više poslovnih banaka, TC Promenada, Spensa. Ovaj svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinjom i ostavom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u NOVOJ zgradi u CENTRU GRADA kod PEŠAČKE ZONE, na samo 1min.od GIMNAZIJE, PODBARE, KEJ-a.. Nalazi se u mirnoj ulici u blizini restorani, kafići, park,pijaca. Uredan i moderno opremljen dvosoban stan bez terase, dvorišno orijentisan. Stan je opremljen NOVIM nameštajem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdaje se kompletno opremljen dvosoban stan na fantastičnoj lokaciji Socijalno - ulica Dostojevskog. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Odmah useljiv. Pet friendly, postoji mogućnost zakupa i garaže od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Banatić, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se moderan dvosoban stan – Banatić, Bačka ulica 🏡 U ponudi je potpuno nov, moderno opremljen dvosoban stan, smešten u mirnoj ulici. Lokacija pruža savršen spoj tišine i odlične povezanosti – sve što vam je potrebno nalazi se na samo nekoliko minuta hoda. ✨ Karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111133.Izdaje se kompletno renoviran i namešten dvoiposobam stan (54 m2) na 3. spratu stambene zgrade sa liftom na Limanu 2. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije za izdavanje je odličan trosoban stan na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija u ulici Danila Kiša na Grbavici u blizini centra grada, Promenade, fakulteta i svih drugih gradskih sadržaja. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Crveni krst,Vojvode Šupljikca ulica, 2.0,54kvm,polunamešten a može biti i namešten stan (stvar dogovora),kompletna kuhinja i bela tehnika,plakari,trp.sto i stolice (fale 2 ležaja), prizemlje, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, cg (info stan 13000din), NOVOGRADNJA, pogodan za PP ili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan površine 54m2 + 30m2 dvorišna terasa na Grbavici. Sastoji se iz dnevnog boravka, dve odvojene sobe, kuhinje, predsoblja, kupatila sa kadom , odvojenog toaleta i dvorišne terase. Stan je izuzetno dobro pozicioniran iz razloga što se nalazi u prizemlju zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Kompletno renoviran i luksuzno namešten stan u Takovskoj, kod Botaničke bašte U ponudi je izuzetno sređen, kompletno renoviran i opremljen stan na odličnoj lokaciji – Takovska ulica, neposredna blizina Botaničke bašte. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan,moderan dizajn, kompletno opremljen u novoj zgradi,grejanje na kalorimetre,mali troškovi.Lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, soba, kupatilo, terasa,dvorišno orijentisan mirno,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah, cena 750 e+ depozit+ ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo moderan 2.0 stan u tek useljenoj zgradi u ulici Mirijevski bulevar u blizini TC Karaburma. Strukturu stana čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Izdaje se potpuno namešten i opremljen svom potrebnom kućnom tehnikom. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KOMPLETNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN – GRBAVICA, 55m² 🏡✨ U ponudi je potpuno nov, luksuzno renoviran trosoban stan u mirnom dvorišnom delu na odličnoj lokaciji – Bulevar Cara Lazara , Grbavica. Budite prvi stanari u stanu koji nikada nije bio useljavan! 👌 🔹 Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110617.Izdaje se moderan, kompletno namešten, svetao dvosoban stan (55m2) na prvom spratu zgrade. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, fizički odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Dozvoljeni su kućni ljubimci.Stan je useljiv od 01.09.2025.Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108141. Izdaje se lepo namešten dvoiposoban stan na prvom spratu zgrade sa liftom na Grbavici. Parking mesto obezbeđeno. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Visinski je pozicioniran na nivou prvog sprata. Po strukturi je dvoiposoban. Izdaje se kompletno namešten. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla- nov neuseljavan stan ++|+ Izdaje se nov neuseljavan stan na odličnoj lokaciji. Stan je u fazi opremanja bice opremljen po želji budućeg zakupca. Stan se izdaje na duži period. Grejanje se plaća u sezoni. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Useljiv po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 70, ulica Jurija Gagarina, 2.0 stan , 8/9, površine 55 m2, u bloku 70 preko puta Male Piramide, dvosoban po strukturi, dnevna soba, spavaća, trpezarija + kuhinja, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom, lođa, kompletno opremljen što uključuje: nameštaj, security ulazna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 17048, VIII/XII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, parking, ostava, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan preko puta TC Piramida(ugao Gandijeve i Jurija Gagarina).Useljiv. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Izdaje se renoviran stan – Grbavica 🔹 📍 Lokacija: Alekse Šantića, Grbavica 🏢 Površina: 55m², dvoiposoban stan 🏠 Sprat: 1. sprat 🏡 Opis stana: ✅ Renoviran i opremljen novim uređajima ✅ Struktura: Dnevna soba 🛋️ Spavaća soba 🛏️ Dečija soba 👶 Kuhinja 🍳 Ostava 🏡 Kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran i kompletno opremljen, odamh useljiv stan sa 2 spavaće sobe i malim režijskim troškovima. Preporuka agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep, dvosoban stan na Podbari, uknjižene površine 55 m², dok u stvarnosti raspolaže sa čak 70 m² prostora. Nalazi se na drugom spratu u urednoj zgradi sa liftom, u mirnoj ulici nadomak centra grada, svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 55m2, renoviran, dvostrano orjentisan, spavaća i dnevna soba su juzno orjentisane. Veoma osvetljen i dobro izolovan. Nalazi se na Dorćolu u blizini Bitef-a. Stan se nalazi u izuzetno mirnoj i jednosmernoj ulici, prekoputa Skadarlije u blizini Ulice Dzordza Vašingtona, Bajlonijeve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvodoban namešten stan useljiv odmah, kompletno opremljen, osim posteljine i pribora za jelo. Stan je renoviran prošle godine što se može videti sa slika. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban komforan,svetao stan u mirnoj ulici u blizini Generalštaba i ulice Neznanog junaka.Odmah useljiv.Stan nije pet friendly. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 36.400 €, 56,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija stana je u izuzetno mirnom kraju. Stan je na suprotnoj strani od ulice tako da je boravak u njemu prilicno tih i prijatan. Nalazi se u neposrednoj blizini TC Stadion, Lidla i Maksija. Odlicna konekcija gradskim prevozom do svakog dela grada. Stan se sastoji od dve spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111102.Izdaje se izuzetno lep, namešten dvosoban, dvorišno orijentisan stan (56 m2) u ulici Stevana Musića, u blizini fakulteta, Dunavskog keja , trznog centra, Spensa. Stan je kompletno namešten, poseduje spavaću sobu, kupatilo, terasu, ostavu, kuhinju i dnevnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEMO ODLIČAN KOMPLETNO NAMEŠTEN STAN NOVIJIM NAMEŠTAJEM NA LEPOJ LOKACIJI NA BULEVARU OSLOBODJENJA NA LIMANU 2 , ODMAH USELJIV ( nije za studente ) TEL. 063538166 ZORAN Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122434, I/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja. Izdaje se lepo namesten dvorisno orjentisan stan, 56m2, u ulici Stevana Musica, u blizini fakulteta,Dunavskog keja , trznog centra, spensa Stan je kompletno namesten, poseduje spavacu sobu, kupatilo, terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Kej), ulica Stevana Musića. Kompletno namešten, lep jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Blizina fakulteta, keja, pešačke zone, vrtića, srednje i osnovne škole Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja odvojena šankom, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u Braće Baruh. Stan se izdaje zaposlenim osobama ili studentima. U stanu nema uslova za porodice. Prednost ima zaposlena devojka. Pored kirije, plaćaju se računi za infostan i električnu energiju. Infostan je 8800 dinara. Stan je odmah useljiv. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji na Crvenom Pevcu. Ukupna površina stana je 56m2 , nalazi se na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Druga spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Novi Sad, Grbavica - 56m2, dvosoban stan - Treći sprat bez lifta - Kompletno opremljen stan - Odmah useljiv - Hodnik. kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, prostrana terasa, spavaća soba, kupatilo Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Mileve Marić. Kompletno renoviran, namešten, komforan dvosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa sa ostavom. Pozicioniran na visokom prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam lep dvosoban, komforan i odmah useljiv stan na dobroj i lepoj lokaciji na samo 20 minuta hoda do centra grada. U blizini se nalaze marketi, kafići, restorani. U ceni je takođe i parking mesto u ceni. Za više informacija nas slobodno kontaktirajte. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Izvidnička. Neuseljavan kompletno namešten jednosoban stan u neposrednoj blizini vrtića, škola, Bulevar patrijarha PavlaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, odvojen spavaći blok, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Ovaj stambeni prostor koristi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov,još neuseljavan stan,kompletno opremljen,podno grejanje,mali troškovi,parking ispred zgrade,lep raspored,hodnik,dnevni boravak sa kuhinjom,soba,kupatilo,terasa,mirna ulica,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 17 juna,cena 500 e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 44.800 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvoiposoban stan – Bulevar Evrope, 56m² | 2. sprat | Kompletno namešten | Odmah useljiv ✨ Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope , izdaje se moderno opremljen i kompletno namešten dvoiposoban stan površine 56m² . Stan se nalazi na 2. spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 34.200 €, 57,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan, veoma ukusno i u potpunosti opremljen stan u ulici Dragana Rakića u Zemunu, naselje Sava Kovačević. Koncept zatvorenog naselja sa ulaznom rampom za automobile sa šifrom, čime dobija na privatnosti. Naselje novije gradnje, iz 2014. godine. Stan se sastoji se od prijemnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 57 m2 CENTAR - ul.Dunavska, namešten trosoban stan, 1 sprat, cg, klima, vm, tv, telefon, kablovska televizija, useljiv, CENA mesečno 500 Evra + 500 Evra 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, CENTAR ul.Dunavska - 57 m2 –2500 Evra USELJIV IZ 44882....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 587)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>