• GoHome Professional
do 130000 eura 20 m2 namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130000 eura 20 m2 namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130000 eura 20 m2 namešten

  • Za upit "do 130000 eura 20 m2 namešten" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 3.361 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 20 m2 (malo manji)
    • 20 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 63.800 € na 61.800 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 61.800 €, 20,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 63.800 €
13.05.2026 - 61.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Staroj Detelinari, smešten na 5. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je izuzetno dobro organizovan, maksimalno iskorišćenog prostora, svetao i vrlo funkcionalan, što ga čini prijatnim za svakodnevni život. Ne zahteva dodatna ulaganja. Stan nema svoju terasu,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 94.500 €, 21,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kopaonik( poznat i kao Srebrna planina) je najveći planinski masiv u Srbiji. Jedan njegov deo je zaštićena zona pod imenom Nacionalni park Kopaonik u okviru koga postoji veći broj zaštićenih prirodnih celina,a na njemu se nalazi i najveći skijaški centar u Srbiji. Njegov najviši vrh....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 85.500 €, 19,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 130000 eura 20 m2 namešten'
49.000 €
54.600 €
58.710 €
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 20,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je garsonjera površine oko 20 m², smeštena u polusuterenu zgrade u ulici Futoška 74. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, a dodatnu praktičnost pruža i ostava koja je uračunata u ponudu. Cena iznosi 66.950 evra, na šta se dodaje i agencijska provizija. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 58.350 €, 20,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

SAMO KOD NAS U PONUDI! Nudimo Vam perfektnu garsonjeru u jednoj od najlepših ulica u Novom Sadu, u Slovačkoj! Pozicija stana je fenomenalna, u neposrednoj blizini možete pronaći sve što Vam je potrebno za život: prodavnice, markete, pekare, apoteke, kafiće, restorane, menjačnice kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 87.300 €, 20,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera 20 m² – Karaburma centar Uknjižen stan bez ulaganja, nalazi se na drugom spratu u mirnom i sigurnom okruženju, okružen parkom i zelenilom. Kompletno namešten, opremljen video nadzorom, kablovskom TV, internetom, interfon sistemom i TA grejanjem. Topla voda, javni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 66.950 €, 20,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam garsonjeru površine 20m2 koja se nalazi na sedmom spratu zgrade na Bulevar oslobodjenja. Stan je uknjižen 1/1. Novija zgrada koja poseduje lift, biciklanu u podrumu i poseduje video nadzor. Stan se prodaje komplet namešten i idealan je za izdavanje. Lokacija na Bulevaru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 61.800 €, 20,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 91.800 €, 21,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – predstavljamo izuzetnu nekretninu koja se retko pojavljuje na trzistu. Na prodaju jednosoban stan u Starom gradu, centar, odlicna lokacija, povrsine 21m2 uknjizeno, u prirodi 25m2, sa salonskom visinom plafona preko 3m. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 49.440 €, 21,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

TOP GARSONJERA na najtraženijoj lokaciji. Stan se prodaje kompletno namešten. Pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.500 €, 21,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127246, PR/, klima, lift, uknjizen, novogradnja, parking, podrum. Prodaje se stan kod Vozdovacke crkve, na odlicnoj lokaciji, u dobro odrzavanoj novijoj zgradi, uknjizen, stan je namesten, grejanje je centralno, od prostorija ima sobu sa kuhinjom,predsoblje,i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 63.600 €, 19,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo Vam fantastičnu garsonjeru na zavidnoj lokaciji! Reč je o kompletno renoviranoj nekretnini. Prodaje se kompletno namešten. Preko puta zgrade se nalazi vrtić, igralište za decu kao i teren za rekreaciju. U okolini same zgrade je parking van zone. Pored same lepote Limana je....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 53.560 €, 21,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manji apartman na prvom spratu poznatog resorta Kraljevi Čardaci na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 20,57 m2, odlično je orijentisan i osvetljen, udoban i moderno opremljen. Prodaje se kompletno namešten. Pogodan je za izdavanje tokom....

 
 
 
 
+24%

Promena cene sa 74.900 € na 92.700 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 21,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 73.000 €
14.11.2025 - 75.190 €
23.01.2026 - 74.900 €
01.03.2026 - 92.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju manjeg salonskog stana u najlepšem delu grada. Lux renoviran stan od 21m2 (u prirodi 25m2), sa salonskom visinom plafona od preko 3m. Stan ima izuzetno dobar raspored: dnevni/spavaći deo, delimično izdvojenu kuhinju i kupatilo. Poseduje i terasu koja je u produžetku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 62.500 €, 21,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Medakovića I, okružen zelenilom, tek renoviran, namešten. Stan se u papirima vodi kao poslovni prostor tako da nije moguće da se kupi putem stambenog kredita. Moguće je kupiti preko kredita za pravna lica (firme). Stan je uknjižen bez tereta i zabeležbi. Struja prebačena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 99.000 €, 19,00 m2 cca 5210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo garsonjeru na fantastičnoj lokaciji , Donji Dorćol, ulica je Dubrovačka. Prodaje se kompletno namešten,uknjižen je na 16 m2, ali s obzirom da je pripadajuća terasa od 3 m2 pripojena stanu, merene površine je 19 m2. Veoma je svetao sa panoramskim pogledom na grad. Parking....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 44.000 €, 21,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju Studio u centru Zlatobora (500m od jezera ) Prizemlje Parking Kompletno namešten Terasa Moguca zamena za nekretninu u Novom Sadu ili okolini Vise informacija na Viber ili Whastapp 004915901431241 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 68.250 €, 21,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 21 m² , u prizemlju kvalitetne zgrade iz 2001. godine , na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – početak Grbavice , u blizini Futoške pijace, više škola, Promenade i centra grada . 🟩 Stan je dvorišno orijentisan , što obezbeđuje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 16)

<< <1> >>