• GoHome Professional
do 1300 eura/m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 1300 eura/m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 1300 eura/m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 1300 eura/m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 1 160 nekretnina - prosečna cena 602 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2
    • do 240 m2
    • 240 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 240 m2
    • 290 m2
  •  Po ceni
    • 1200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 59000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 84.500 €, 65,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanse nalaze na II spratu stambene zgrade površine je 65m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što ste pogledali....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 36.400 €, 28,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Poslovni prostor sa kompletnim kupatilom. Na izuzetnoj lokaciji u centru grada. U ponudi je i lokal pored od istog vlasnika, od 20 m2. Za kupovinu oba lokala, cena po dogovoru. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 105.300 €, 81,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 81m2 u Skopljanskoj ulici u Požarevcu sprat 4 ima lift- novogradnja moze bilo koja vrsta kredita - uknjižen stan ima dve spavace sobe ,veliku terasu mogućnost kupovine spoljnog pokrivenog parking mesta 8000eur cena stana 1300eur + PDV VIŠE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 1300 eura/m2 zadnjih 14 dana'
26.000 €
52.000 €
59.800 €
  Stan, LESKOVAC, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se stanovi u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanovi se nalaze na II spratu stambene zgrade. Veličina preostalih stanova je 40m2,53m2,65m2 i 77m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 390.000 €, 300,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Podrum Moštanička Godina izgradnje: 2000 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 100.100 €, 77,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanse nalaze na II spratu stambene zgrade površine je 77m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što ste....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 68.900 €, 53,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje dvoiposoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanse nalaze na II spratu stambene zgrade površine je 53m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što ste pogledali....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo dve papirološki odvojene stambene jedinice u mirnoj ulici u Leštanima. Stanovi su površine od po 50m2 i nalaze se na drugoj i na trećoj etaži stambenog objekta. Oba stana su koncipirana tako da se sastoje od dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 68.949 €, 53,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji, idealan za sve koji žele privatnost, tišinu i kvalitetan život, a da su i dalje na dohvat svih važnih sadržaja. Stan je smešten u ušuškanom okruženju bogatom zelenilom, što pruža poseban osećaj mira i komfora. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.187 €, 38,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo biranim materijalima i modernim sistemima za maksimalnu udobnost. Karakteristike stana i zgrade: *Podno grejanje – uživajte u prijatnoj toplini....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 22.000 €, 17,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u strogom centru Niša(Centar)Prodaja lokala u strogom centru grada. Nalazi se u podzemnom prolazu kod TC Kalča, površine 17kvm, sa mokrim čvorom bez WC-a. Isključen sa sistema Centralnog grejanja,ODMAH USELJIV.Vredi pogledati !!! .

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 110.000 €, 85,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji. U cenu je ukljuceno parking mesto u dvoristu zgrade. Velika terasa sa pogledom. Zgrada sa ukupno 9 stanova. Sopstveno centralno grejanje( nije prikaceno na gradsko grejanje) placa se samo u sezoni. Kontakt 063/524 -439 Prikaži broj Trosoban stan,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 106.000 €, 82,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran i funkcionalan stan smešten u samom centru grada, u mirnoj i prijatnoj ulici koja pruža idealan balans između urbanog života i privatnosti. Stan je odlično organizovan i sastoji se od: -kuhinje povezane sa trpezarijom i dnevnim boravkom -dve spavaće sobe -kupatila....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 89.180 €, 69,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvoiposoban stan na mirnoj lokaciji, idealan za sve koji žele privatnost, tišinu i kvalitetan život, a da su i dalje na dohvat svih važnih sadržaja. Stan je smešten u ušuškanom okruženju bogatom zelenilom, što pruža poseban osećaj mira i komfora. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 115.000 €, 89,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća se nalazi u Jagodini, u naselju Centar, na odličnoj lokaciji blizu svih sadržaja, škole i vrtića, uz sam put. Miran kraj čini je pogodnom za porodično stanovanje, a može biti i odlična opcija za poslovni prostor, poput ordinacije. Objekat je renoviran i spreman za dalje uređenje.....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 275.000 €, 214,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo samostalnu kuću u mirnoj ulici, na 7 ari placa, sa etažama prizemlje+sprat. uređeno dvorište, septička jama, doveden gas do kuće. Kuća se u prizemlju sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na dvorište, tri spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 150.000 €, 117,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Moderan, odlično uređen prostor za uživanje na vodi. Pozicioniran na Makiškoj strani, nedaleko od restorana Kraljičin vagon. Dobar prilaz. Nalazi se na na metalnim pontonima i dodatnim ojačanjima. Grejna površina je 80m. Donji nivo se sastoji od prostranog dnevno boravka povezanog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 305.000 €, 234,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Radivoja Markovića, 3/4, eg, uknjižen, dupleks, lux, bez ulaganja-Ugovorna površina stana je 125m2. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 55.000 €, 43,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo potpuno renoviran stan ,pravilnog rasporeda u samom centru grada . Nova stolarija Nekorišćen nameštaj Nova tehnika Idealan za život ili izdavanje Dvosoban stan, Paraćin | Prodaja · 43m² · 55.000€.

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Centar,dvosoban stan na trećem, poslednjem spratu, bez lifta. Renoviran, prodaje se opremljen stvarima i uređajima: sudomašina, mašina za sušenje. Bez ulaganja. Hodnik, kupatilo, spavaća i dnevna soba, kuhinja i terasa. Grejanje inverter klima i norveški radijatori. Obezbeđen parking....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 135.000 €, 106,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se STAN ( sprat kuće ) u Erdogliji, površine 106 kvm, sa centralnim gradskim grejanjem. Sprat od 106 kvm se sastoji od : hodnik, kupatilo, tri sobe, kuhinja, dnevni boravak i dve terase, tavana ( jedna prostorija )- deo je renoviran 2021.god. Stan je celina za sebe, odvojena....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 28.000 €, 22,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Garsonjera u Kertvarošu površine 22 m2 uknjižena kao poslovni prostor i useljiva odmah. Podovi obloženi keramikom, stolarija je PVC, grejanje je na struju. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 22 m 2 Sobe: 1 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja.

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 65.000 €
10.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dvosoban komforan, uknjižen stan. Dvostrano orijentisan. Sa centralnim rasporedom. U zgradi od fasadne cigle, sa 8 stanova i manjim dvorištem ispred. U mirnom delu naselja, a blizu centra i gradskog prevoza 306 i 311 koji saobraćaju do Ustaničke, okretnice tramvaja. Samo keš kupci.....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 60.000 € na 70.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, LEŠTANE, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 60.000 €
10.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 355.000 €, 280,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nova kuca na sprat sa dva odvojena ulaza udaljena od centra grada samo 6 km . Kuca je kompletno uredjena( sendvic zid) osim fasade. Donji deo poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve velike spavace sobe,veliki hodnik , kupatilo i uvucena terasa 16 m2.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 675.000 €, 517,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu stambenu zgradu koja nudi izuzetnu priliku za profitabillni biznis. Zgrada ima 9 stanova različitih struktura od garsonjera do trosobnih. Svi stanovi su kompletno završeni i namešteni osim stana u potkrovlju koji kupac može dovršiti i opremiti....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 110.000 €, 85,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Ugao Brace Tatic i Ive Lole Ribara Sprat: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, MALI MOKRI LUG, 225.000 €, 178,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kuća je na odličnoj lokaciji na 500 metara od Smederevskog puta, na 3 km od vrha Ustaničke i na 1 km od Mirijeva IV. Dovoljno udaljena od centra grada da se udobno osamite i uživate u prirodi i čistom vazduhu. Na placu od 5 ari nalazi se uknjižena kuća od 155 kvm građevinske površine....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.000 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo izuzetno svetao i komforan stan, savršen za porodični život i uživanje u prostoru. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje dodatnih 40 m² tavanskog prostora, koji se može urediti kao još jedna soba, radni prostor ili zona za opuštanje – u skladu sa vašim....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 265.000 €, 210,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Slobodana Macure, pr+I, eg, uknjižena-Stvarna površina-210m2 , ugovorna površina-138.00m2, Prelepa, komforna kuća u osnovi 93m2, ukupno 120 m2, sa gornjim spratom koji nije dovršen. Terasa natkrivena 15m2 kao i garaža od 15m2 uz kuću. Renovirana je pre sedam godina. Kuća ima tri ulaza....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 300.000 €, 238,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sa ponosom predstavljamo uknjiženu, izuzetno kvalitetnu kuću u najlepšem delu Bariča. Ova nekretnina nije samo kuća, već dom građen po najvišim standardima, gde se o svakom detalju vodilo računa. Površina objekta: Uknjiženo 238m2, mereno 300m2 Plac: 15 ari (prostrano, održavano i....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 300.000 €, 238,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Beograd, 340.000 €, 265,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Internet Tomasa Mana Godina izgradnje: 2008 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 129.000 €, 103,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Retka prilika – kompletno opremljena kuća na tri nivoa, dve parcele pod šumom. U ponudi jedinstvena nekretnina, idealna za one koji traže mir, prirodu i potpunu privatnost – bez odricanja od komfora u Maloj Ivanči. Kuća je temeljno renovirana 2021. godine i pažljivo organizovana na....

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 129.000 €, 103,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 73.750 €, 59,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlicno iskoriscen prostor. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 MIRIJEVSKA.

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 225.000 €, 180,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Nameštena i renovirana porodična kuća u mirnoj ulici, idealna za porodičan život. Nalazi se na svega nekoliko minuta od škole, vrtića, marketa, pijace, pošte, banke i svih sadržaja neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Svetog Save, Sopot, Srbija ; Sopot, Svetog Save, sređena kuća....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 73.750 €, 59,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlicno iskoriscen prostor. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419- 353 Prikaži broj PR/1 MIRIJEVSKA Trosoban stan, Beograd....

 
 
 
  Garaža, BISTRICA, 17.500 €, 14,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

-Bulevar Evrope, Novi Sad - garažno mesto od 14m2 u suterenu zgrade - uknjiženo Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz i 065-27-27-091 Nikola Ljuboja , Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405 .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 180,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nameštena i renovirana porodična kuća u mirnoj ulici, idealna za porodičan život. Nalazi se na svega nekoliko minuta od škole, vrtića, marketa, pijace, pošte, banke i svih sadržaja neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Kuća je funkcionalno organizovana na više nivoa. U prizemlju....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 35.000 €, 28,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je poslovni prostor površine 28 m² koji predstavlja odličnu priliku za investiciju ili pokretanje sopstvenog biznisa. Lokal je trenutno u funkciji i u njemu posluje računovodstvena agencija, što potvrđuje njegovu funkcionalnost i pogodnost za obavljanje kancelarijskih i uslužnih....

 
 
 
  Kuća, DOBANOVCI, 150.000 €, 120,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U mirnom i porodičnom naselju Bečmen, nalazi se kuća koja može postati vaš dom iz snova. Na prostranom placu od 5,5 ari smeštena je kuća koja pruža sve što je potrebno za komforan i skladan život. Prizemlje, površine 120 m², nudi obilje prostora za svakodnevne aktivnosti i porodična....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 460)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>