• GoHome Professional
do 100000 eura 90 m2 luksuzan najnovije što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 100000 eura 90 m2 luksuzan najnovije što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100000 eura 90 m2 luksuzan najnovije što manji

  • Za upit "do 100000 eura 90 m2 luksuzan najnovije što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 106.600 €, 82,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

💸 Na izdavanje: 1.300 € mesečno + depozit 📑 Ugovor minimum 12 meseci 💼 Na prodaju: 379.000 € 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan idealan i za porodice i za diplomate, kao i za investitore koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 81.340 €, 83,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj nov, moderan i luksuzan stan nalazi se na jednoj od najboljih pozicija unutar naselja Stepa Stepanović. U blizini vrtića i škole. Okružen je uređenim delom za igru, odmor, razonodu, kao i svim bitnim elementima svakodnevnih potreba. Grejanje je centalno sa kalorimetrima, tako....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 110.000 €, 83,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91712, SUT/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Odmah useljiv,luksuzan i funkcionalan apartman sa odvojenom spavaćom sobom površine 48m² i polu natkrivenom terasom površine oko 35m² sa najlepšim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.400 €, 84,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan i luksuzan četvorosoban stan na veoma lepoj lokaciji u centru, okružen obrazovnom i uslužnom infrastrukturom. Stan je površine 84m2, pozicioniran na V spratu stambene zgrade sa liftom. Kompletno, kvalitetno i do detalja estetski osmišljen i luksuzno dizajniran upotrebom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Prodaje se četvorosoban lux stan, nalazi se na Paliluli, kod pijace i rampe, ima površinu od 85m2 + terasa i nalazi se na III spratu, ima CG, podrum, PVC stolariju, parket, telefon, KTV, NET, urednu i kompletnu dokumentaciju, cena stana je 85.000 E. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2022.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja trosobnog stana - duplex, u blizini lutkarsog pozorišta, na V spratu uknjižene površine (državina) 85 m2, EG. Stan se satoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc na V spratu, dok se dve spavaće i kupatilo nalaze na VI spratu (na koji se penje stepenicama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 5 stan, LUX, komforan, namešten i sređen stan u novogradnji, moderan enterijer, dve spavaće sobe, zastakljena terasa (18m2) sa podnim grejanjem koja može služiti kao još jedna soba, cg po utrošku. Mogucnost zakupa parking mesta po ceni od 100 evra. Novogradnja Internet....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u naselju Stevan Sinđelić. Površina stana je 85m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od predsoblja, velike dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, velike spavaće sobe, radne sobe sa krevetom, ostave, kupatila, WC-a i dve....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Vračara, kod Hrama Svetog Save, izdaje se lux trosoban stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom. Stan je vrlo funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kuhinjom, zastakljenom lodjom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 59.500 €, 85,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux četvorosoban stan na keju. Stan je veoma prostran i komforan i čine ga: ulazni hodnik, dnevni borava sa trpezarijom, odvojena kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje i hlađenje je preko toplotnih pumpi, u kupatilu podno. Stan je opremljen nameštajem i....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 100000 eura 90 m2 luksuzan što manji (34)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>