• GoHome Professional
barem 70 m2 što manji do 50000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • barem 70 m2 što manji do 50000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 što manji do 50000 eura

  • Za upit "barem 70 m2 što manji do 50000 eura" pronađeno 8 551 nekretnina - prosečna cena 142 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 47000 eura (malo jeftiniji)
    • 52000 eura (malo skuplji)
    • do 25 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lođa
    • 1.sprat
    • potkrovlje
    • interfon
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KOVAČEVAC, 55.000 €, 65,00 m2 cca 850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2023. - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2023.,

www.heroldo.com

Prizemna vikendica sa prelepim dvorištem. Sastoji se od trpezarije sa kuhinjom , kupatila i ostave. Na samom placu se nalazi dosta voćki i to: 5 stabala trešanja, 10 stabala višanja, 1 stablo jabuka, 15 stabala krušaka, 110 stabala šljiva, 6 oraha, 5 kajsija, 4 lešnika, 15 kupina,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 55.000 €, 65,00 m2 cca 850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2023. - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna vikendica sa prelepim dvorištem.Sastoji se od trpezarije sa kuhinjom , kupatila i ostave.Na samom placu se nalazi dosta voćki i to: 5 stabala trešanja, 10 stabala višanja, 1 stablo jabuka, 15 stabala krušaka, 110 stabala šljiva, 6 oraha, 5 kajsija, 4 lešnika, 15 kupina, 10....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 55.000 €, 65,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Deču , u ulici Ivana Petrovića, kvadrature 65m2, jedan deo kuće je renoviran, postavljena pvc stolarija, renovirano kupatilo, podovi, spuštani plafoni Kuća se sastoji od dva dela, u prvom delu dnevna soba, trpezarija, dve spavaće sobe, hodnik i kupatilo, dok je....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 50.000 €, 66,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Kertvaroš, prodaje se trosoban stan površine 66kvm koji se nalazi na drugom spratu od ukupno dva sprata. Stan u svom sastavu poseduje: dve spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, hodnik, kupatilo i balkon. Vrata i prozori su drveni, na podovima u stanu su....

 
 
 
  Kuća, HRTKOVCI, 49.000 €, 66,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na velikom placu površine 77 ari, pogodna za različite namene: stambeno, poljoprivredno, poslovno ili investiciono korišćenje. Lokacija: Hrtkovci, opština Ruma, Srem Udaljenost: 10 km od Rume, 25 km od Sremske Mitrovice, 65 km od Beograda Kuća je starije gradnje, pogodna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 49.500 €, 66,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep, kompletno opremljen stan,mirna ulica, dvorišno orijentisan mirno,grejanje na gas,mali troškovi,uz stan ima i garaža.Lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, soba, kupatilo,vešernica,terasa,2 klime,internet uveden u stanu,useljiv,cena 700 e+ depozit+....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan ulični lokal površine 66m2. Pogodan za razne vrste delatnosti. Ispred lokala se nalazi prostran parking. Dobro osvetljen, vidljiv sa mogućnošću postavljanja velike reklame, ceo prednji deo lokala u portalima. Lokal poseduje 2 kupatila. Centralno grejanje. Po potrebi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * Izdajemo 66 m2 NOVA DETELINARA ul.Branka Bajića, trosoban komplet namešten stan, 1 sprat od 5, cg, vm, terasa, klima, USELJIV, obezbeđeno 1 PARKING mesto u dvorištu zgrade CENA mesečno 700 Evra +....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 46.000 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra - 1017693 - Prodaje se uknjižen trosoban stan u bloku Vasilja Koprivice u blizini medicinskog centra. Zgrada je starije gradnje, uredno održavana. Stan je renovran i uredno održavan. Funkcionalan raspored, iz predsoblja se ide u sve prostorije. Grejanje je gradsko.....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 45.000 €, 66,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosobnu kuću u Grgetegu na placu od 9 ari. Kuća je površine 66m2 korisnog prostora a ima i toliko pomoćnih objekata plus zidanu garažu. Struja i voda su uvedene. Moguće priključenje na gas koji prolazi pored kuće. Kuća se koristi za stanovanje ali je neophodno sređivanje.....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 51.143 €, 66,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća na Zlatiboru (dva studio apartmana), u neposrednoj blizini novog kompleksa Zlatiborski konaci. Idealno za stanovanje i izdavanje. .

 
 
 
  Stan, VRBAS, 42.700 €, 66,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra-1017629- Prodaje se uknjižen trosoban stan u potkrovlju zgrade na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra i doma zdravlja. Na zgradi nije rađena nadogradnja. Kompletno je renoviran krov i postavljeni su novi oluci. Stan je u izvornom stanju. Veoma dobrog rasporeda.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 39.600 €, 66,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dvoiposoban stan od 66m² Stan se nalazi na 5. spratu novije zgrade (2020. godište) sa liftom, interfon sistemom i video nadzorom. Struktura i raspored: Stan poseduje ulazni hodnik, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, prostranu terasu sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 39.600 €, 66,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na Konjarniku smešten na trećem spratu novije stambene zgrade. Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda i potpuno namešten pogodan za udoban život. Nalazi se u neposrednoj blizini okretnice tramvaja, što omogućava odličnu povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 38.000 €, 66,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.indomio.rs

* Na prodaju stan u centru Gakova, na odličnoj lokaciji. -Površina stana je 66 m2, stan se nalazi na 1. spratu. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom sa izlazom na veću terasu, kuhinju i dve spavaće sobe sa izlazom na manju terasu. -Grejanje je centralno na....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 52.000 €, 66,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća u Somboru na Gakovačkom putu. - Kuća tvrde gradnje površine je 66 m2, a površina placa je 432 m2. Postoji mogućnost dogradnje sprata (betonska ploča). -Kuća poseduje hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom, ostavu i jednu spavaću sobu. -Postoji....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 38.000 €, 66,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U potrazi ste za mestom na koje ćete moći da pobegnete od gradske buke i gužve i gde ćete moći da uživate u miru i privatnosti ? Mi imamo pravu ponudu za Vas. Prodaje se odlično seosko domaćinstvo koje se nalazi u Gadžinom Hanu. Vikendica je površine 66m2, nalazi se na velikom placu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 36.300 €, 66,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 52.800 €, 66,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odličan 2. 5 stan u novoj zgradi na Vračaru, u Gajevoj ulici. Stan je kompletno namesten i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom. Odmah useljiv. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 33.000 €, 66,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, dvoiposoban stan u prelepom delu Sremske Kamenice. Komforan, idealan kako za porodicu, tako i za studente. Preporuka! Za više informacija, pozovite nas! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 33.000 €, 66,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan,namesten stan 66m2.Bela tehnika nova( bosh,lg).Stan poseduje ostavu i podrum.Cena zakupa 500e+depozit+agencijska provizija.Useljiv odmah. Tel.:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 33.000 €, 66,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, poslovni prostor kod Doma zdravlja, površine 66m2, nalazi se na III spratu, zgrada ima lift. Raspored prostorija: hodnik, tri prostorije, kupatilo, toalet i terasa. Grejanje je etažno. Izuzetno kvalitetan prostor, prefinjen i savremen izgled. Prosotr je idealne stukture....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 33.000 €, 66,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv delimično opremljen dvoiposoban stan na top lokaciji.Po želji zakupca uz dogovor sa vlasnikom stan moze biti kompletno opremljen ili prazan. Potreban depozit, Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 29.710 €, 66,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovu fantastičnu prizemnu kuću u Bačkom Gradištu. Površina placa u dvorištu iznosi 420m2. U kući postavljen pvc i ne zahteva previše ulaganja. Uknjižena je 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozvati naše agente prodaje. Terasa.

 
 
 
  Kuća, KOCELJEVA, 29.500 €, 66,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

Svileuva je naselje u Srbiji, opština Koceljeva, Mačvanski okrug. Po površini je drugo najveće selo Srbije. U Svileuvi je rođen i živeo vojvoda pop Luka Lazarević, junak iz Prvog srpskog ustanka. Ovde se dogodila “ Bitka na Svileuvi 1804 godine “. U selu se nalazi Crkva Sv. Arhiđakona....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVO, 28.000 €, 66,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2025.,

www.agencijapragma.com

Lazarevo – trosobna kuća površine 66m2 + pomoćni objekat na placu površine 12 ara. Monofazna struja, Grejanje na plin, spoljašna PVC stolarija, voćnjak. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 28.000 €, 66,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lazarevo - trosobna kuća površine 66m2 + pomoćni objekat na placu površine 12 ara. Monofazna struja, Grejanje na plin, spoljašna PVC stolarija, voćnjak. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 25.000 €, 66,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Grabovu, kuća je od naboja, ima dve sobe i kuhinju, voda je sprovedena. Lep plac veličine 1076 m2, kuća je ušorena u selu. Kontakt vlasnik Mile: 064/1903558 .

 
 
 
  Kuća, APATIN, 24.000 €, 66,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prizemna kuća u Svilojevu, površine 66 m², na placu od 12 ari. Građena od cigle, sa termoizolacijom. Struktura: • hodnik • kuhinja • kupatilo • soba • mogućnost još jedne sobe U dvorištu se nalaze pomoćni objekti i ucrtana stara kuća. Plac pravougaonog oblika, mogućnost....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Kertvaroš, 55.000 €, 66,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izvorno stanje, kupatilo za kompletnu adaptaciju. Podrum, ostava, Telefon.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 16.000 €, 66,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2025.,

www.heroldo.com

Započet objekat je sa pločom, prizemlje i sprat završeni, ali nema krov, samo ozidano bez stolarije. Struja je bila u pomoćnom objektu(brvnari), ali je isključena. Bunar na placu, asfalt do kuće. 66 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 49.500 €, 67,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

TS-2/19 Trosoban stan na izuzetnom mestu - u blizini Zone 3, pijace Boško Buha i parka Sv. Save. Medicinski i stomatološki fakultet nisu daleko, a gradski prevoz i komunikacija sa drugim delovima grada su odlični. Snabdevanje u ovom delu grada, blizina više osnovnih škola i druge....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 49.000 €, 67,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Jugovo, mirna ulica iza Pansiona Stasea. Odličan plac, 9,4ara i upisana kuća za renoviranje 67 kvadrata. Voda, struja, kanalizacija na placu. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 43.550 €, 67,00 m2 cca 650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 43.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

BANOVO BRDO , UKNJIŽEN, ODLIČAN STAN U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novijoj gradnji, smešten u najlepšem delu Banovog brda – pravoj oazi mira, a istovremeno na idealnoj lokaciji. Stan je orijentisan jugozapadno, što ga čini izuzetno svetlim i sunčanim tokom celog dana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 43.550 €, 67,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan na odličnoj lokaciji. Miran deo Konjarnika, odlična povezanost sa svim delovima grada. Uredna održavana zgrada sa liftom. Izuzetno komforan, sa puno mesta za odlaganje, veliki plakari, ostava, ugradna kuhinja. Odvojeni kuhinja i trpezarija. Kompletna kuhinjska oprema.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 43.550 €, 67,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban funkcionalan salonski stan u dobroj zgradi sa lepim ulazom. Stan je delimično renoviran. Iznad stana je već uradjen stan u okviru postoječeg gabarita potkrovlja. Hitna prodaja. Slike će u ponedeljak biti postavljene. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 51.500 €, 67,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna vikendica na lepom mestu sa divnim pogledom na prirodu. Od prosotorij ima dnevni boravak sa kuhinjom, sobu, kupatilo. Na placu struja i bunarska voda, pored placa prikljucak za gas. Na placu ima i garažu. Ide se glavnim putem BG-NS. Plac je uknjižen, vikendica u postupku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 40.200 €, 67,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110530.Izdaje se delimično namešten trosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom na Limanu 2. Jedna spavaća soba je prazna, a moguć je dogovor i oko ostalog nameštaja u stanu. Useljiv je od 1.10.2025. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 40.200 €, 67,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvoiposoban stan – Podbara, 67m² 🏢✨ Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 40.200 €, 67,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen dvoiposoban stan na dobroj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima. Stan je pet friendly. Odmah useljivo. Kontakt tel. 0646586099 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 36.850 €, 67,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 566)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>