• GoHome Professional
barem 70 m2 zadnjih 7 dana do 267 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 70 m2 zadnjih 7 dana do 267 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 zadnjih 7 dana do 267 eura/m2

  • Za upit "barem 70 m2 zadnjih 7 dana do 267 eura/m2" pronađeno 120 nekretnina - prosečna cena 67 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 253 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 280 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2500 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 49.500 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Ostrovici, ukupne površine 180m2. Sastoji se iz dva odvojena sprata, sa dva posebna ulaza. Na prvom spratu velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i jedna spavaća soba. Na spratu se nalaze dnevna soba, dve spavaće sobe i kupatilo. Oba sprata imaju....

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 155.000 €, 580,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća - Mramor(Mramor)Kompletno opremljena kuca bez ulaganja i bez provizije! Kuca 500m² + gratis pomocna zgrada od 80 m², plac 10 ara, Bazen 3m x 6m x 1,5m Garaža (magacin) za min. 5 vozila + parking u dvorištu + parking ispred kuce. Više vrsta grejanja: drva, ugalj, nafta Solarna....

 
 
 
  Kuća, GOLUBAC, 53.000 €, 208,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno-poslovni objekat od 208m2 u Vincima do Dunava na placu od 206m2 prizemlje lokali+ parking stambeni prostor na spratu podeljen u 4 apartmana sa dva kupatila cena 70.000eur ZA VISE INFO POZOVITE 065 644 97 67 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 70 m2 zadnjih 7 dana do 267 eura/m2'
875.000 €
875.000 €
37.000 €
  Kuća, GADŽIN HAN, 61.800 €, 266,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u selu Donji Barbeš, ukupne površine 266m2. Domaćinstvo se nalazi na par kilometara od Gadžinog Hana, 30km od centra Nisa. Kuća se sastoji iz prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su renovinani i sastoje se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 432.600 €, 1936,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-7089813 Na prodaju plac od 1936m2 sa starom ruševnom kućom od 73m2, na najatraktivnijoj lokaciji sa pogledom na grad, tvrdjavu i Dunav. Plac je jednim delom pod zelenilom i voćnjacima, sa svim priključcima na infrastrukturu. Idealno mesto za izgradnju luksuzne kuće....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 500,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostrana porodična kuća u selu Ribare, udaljena svega nekoliko kilometara od grada – idealna za sve koji žele mirniji život, ali i brzu povezanost sa svim gradskim sadržajima. Ova nekretnina pruža mnogo prostora i mogućnosti da je uredite baš po svojoj meri. Kuća je velike....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 35.000 €, 173,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Ravnom Selu,stara gradnja. Poseduje ogroman plac, pomoćne objekte,garažu i manju kuću. Vredi pogledati. Sve legalizovano, vlasnik 1/1. Sve informacije na broj 061251 7337 ... Prikaži broj Kuća, Vrbas - Ravno Selo | Prodaja · 173m² · 35.000€.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 120.000 €, 600,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na početku Miljakovca 3, blizu okretnice busa 48, nudimo Vam 6 ari placa na Sunčanom bregu. Sa jedne strane hvata ga zelenilo Miljakovačke šume, a sa druge, uvučen asfaltni put kojim se kreću samo vozila susednih kuća. Nalazi se u zoni A1. Informacija o lokaciji dopušta izgradnju....

 
 
 
  Plac, VELIKI MOKRI LUG, 450.000 €, 1600,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se atraktivan plac površine oko 20 ari na odličnoj lokaciji – put za Mirijevo. Plac je sa blagom kosinom i ima izlaz na dva puta (glavni i sporedni), što pruža izuzetan potencijal za organizaciju i pristup budućem objektu. Izveštaj o lokaciji Dozvoljena komercijalna izgradnja....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 110.000 €, 389,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo dva teniska terena i vikend kucu ,uknjizeno i legalizovano Vikend kuca u osnovi 64m2 + 261m2 zgrada za sport,teniski tereni dimenzija 23.77x10.97 koji se svakodnevno koriste i odrzavaju Jedno kupatilo u vikendici i dva zasebna u sklopu terena Sopstveni bunar Nije fiksna....

 
 
 
  Apartman, KARAĐORĐEVO, 110.000 €, 389,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 19.000 €, 67,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce-Jošanica-Soko Banja(Soko Banja)Prodaja kuce u selu Jošanica (u blizini Soko Banje) na placu od 15,5 ari,blagi nagib kuca 67 kv, dva pomocna objekta od 46 i 32 kv. Uvedena voda, struja. Kuca je starije gradnje, potrebna adaptacija.Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 2.000.000 €, 12000,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa od 120 ari u blizini šetališta i Snežnika . Dozvoljena gradnja . Prodaje se gradsko gr5adjevinsko zemljište. 31 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Žarkovo, 99.000 €, 614,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je odličan, uknjižen i ravan plac koji se prostire na 6 Ari. Plac je ušuškan i u potpunom je miru prirode, na tihom proplanku u blizini crkve. Od centra Banovog brda, kolima se stiže za 10.-tak minuta. Okruženje je veoma uređeno, kuće i dvorišta u ovom delu naselja veoma....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 25.000 €, 161,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća 161m2 u mirnom delu u blizini Paraćina. Objekat je useljiv. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara! 00381 69 2 111 999 Prikaži broj , 00381 69 1 222 999 Prikaži broj Dostupni smo Vam non stop! 24 / 7 / 365 i subotom i nedeljom i....

 
 
 
  Plac, ŠEPŠIN, 1.200.000 €, 8054,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Mladenovac, Šepšin - Raljska plac, 80.54 ara Prodaje se plac koji se nalazi uz autoput Beograd-Niš, nedaleko od naplatne rampe Mali Požarevac, ukupne povrsšine 8054m2. Najveća parcela od 6332m2 je građevinsko zemljište na kome se nalazi uknjižen objekat od 27m2, dok su druge dve parcele....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 150.000 €, 1012,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Baštovanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 99.000 €, 700,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, MALI MOKRI LUG, 450.000 €, 1558,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 300.000 €, 2300,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Predmet prodaje je plac površine 2300m2, na kome se nalazi prizemna kuća strukture 3.0, kvadrature 90m2 i pomoćni objekat 50m2 (struktura 2.0), u izvornom stanju, moguća je parcelizacija na četiri parcele, kao i konverzija zemljišta, širina placa je 23m, pogodno za stambenu gradnju,....

 
 
 
  Kuća, LUKINO SELO, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Kuća sa baštom u Lukinom Selu. Površine 138 m2, na prostranom placu od 15.21 ari. Kuća je po strukturi četvorosobna. Grejanje na čvrsta goriva. Na podovima keramika, parket Delimično renoviranaPVC spoljna stolarija nova u većini prostorija i drvena stolarija starija do ulice....

 
 
 
  Plac, MLADENOVAC, 750.000 €, 6000,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Mladenovac plac, 60 ari Prodaje se plac na odličnoj lokaciji. Idealan za investitorske poslove. Uknjižen. Agencijska provizija 2%. Agent: Bogdan Obradović .

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 2.000.000 €, 16750,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Surčin, Dobanovci u sklopu industrijske zone - centralni deo prodajemo građevinsko zemljište koje se sastoji od dve katastarske parcele 10 960m2 + 5 790m2 - ukupne površine 16 750m2 koje su međusobno povezane. Zemljište izlazi na dve asfaltirane ulice. Front prema glavnoj ulici je....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Petrovaradin, 82.400 €, 841,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Petrovaradin, Širine - Vezirac. Izdvajamo iz ponude plac u građevinskom području, dozvoljena gradnja individualne ili dvojne kuće. Dozvoljena spratnost suteren, prizemlje i jedan sprat. Veličina placa 841m2, front 39m2. Prilaz placu nasut (tucanik). Do glavnog puta, na kom se nalazi....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 475.000 €, 5700,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Dobanovci-seosko domaćinstvo sa starom kućom i pomoćnim objektima na 57 ari placa koji iz glavne ulice izlazi na drugu ulicu. Kuća je prizemna, stara, za renoviranje, a pomoćni objekti zidani i u dobrom stanju za rad i stanovanje. Sama kuća ima podrum sa zidanim plafonom. Prvi deo....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 675.520 €, 8400,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132215, uknjizen. Prodaja - GRADJEVINSKO zemljiste – I klasa, Novi Sad. CENA NIJE FIKSNA! Ukupna povrsina 8444 m², u blizini hotela Sole Mio. Blizina svih infrastruktura, voda, struja, kanalizacija. Plac je u gradjevinskoj zoni, ravan. Dugorocna investicija zbog atraktivne....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 675.520 €, 8400,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132215, uknjižen. Prodaja - GRADJEVINSKO zemljište – I klasa, Novi Sad. CENA NIJE FIKSNA! Ukupna površina 8444 m², u blizini hotela Sole Mio. Blizina svih infrastruktura, voda, struja, kanalizacija. Plac je u gradjevinskoj zoni, ravan. Dugoročna investicija zbog atraktivne....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 67.500 €, 900,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odlican gradjevinski plac od 9 ari u porodicnom naselju Suncani breg. Udaljen od restorana Mali zabran 600m od manastira Rakovica 2,5km, od Beo Shopping centra 4km. Sirina placa 22.5m2 Duzina placa 40m2 Struja i voda do placa. Po informacijama o lokaciji....

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 160.000 €, 2156,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja parcele u Nišu-Bubanj(Bubanj)Prodaja parcele u Nišu-Bubanj, Ledena stena.Parcela pravilnog oblika, gradsko gradjevinsko zemljište,dozvoljena gradnja.Namena-dominantna-stanovanje,poslovanje,socijalno stanovanje.Dopunska namena-komercijalne usluge,zanatske,trgovina,administrativne....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 787.816 €, 10366,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Boljevačka Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 3.770.000 €, 58000,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici ste da kupite atraktivan plac površine 5,8 hektara, smešten na odličnoj lokaciji u Paliluli. Ovaj plac je idealan za izgradnju proizvodnog pogona, hale ili magacina, pružajući vam brojne mogućnosti za razvoj poslovanja. Ova lokacija nudi odlične mogućnosti za poslovanje,....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 268.000 €, 4438,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Retko u ponudi - prodaje se građevinska parcela na Goču, 17 km od Vrnjačke Banje, na izletištu Mtrovo Polje, na bregu bez klizišta, u okruženju borove šume i sa prelepim pogledom na predele i reku Rasinu ( udaljena oko 150 met). površina parcele je 4.438 m2 a građevinska dozvola se....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 61.000 €, 1039,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U centru Obrenovca, u blizini autobuske stanice, nudimo vam na prodaju građevinski plac površine 10,39 ari, čija je širina 35m. Plac je ravan, ima izlaz na dve ulice, a pored ulice koja je asfaltirana su cevi za centralno grejanje. Po nalazu veštaka na placu je dozvoljena gradnja....

 
 
 
  Plac, BANJA, 140.000 €, 2400,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Nisu(Niška Banja)Prodaja placa - gradsko građevinsko zemljište od 24 ari na putu ka Niskoj Banji u naselju Nikola Tesla. Plac izlazi na asfaltiranu ulicu 30 m. Namena je za: -stanovanje,-poslovanje,-socijalno stanovanje.Indekc(stepen) zauzetosti gradjevinske parcele....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 61.000 €, 1100,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, LIPOVICA, 43.000 €, 800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132278, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Lipovica | Prodaja · 800m² · 43.000€.

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 99.000 €, 1861,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljišta u okolini Soko banje(Soko Banja)Prodaja zemljišta u okolini Soko banje,Rtnja, Šarbanovacki put, do asfaltnog puta, struja u blizini,gradjevinsko zemljište. Za dodatne i nformacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux je upisana u registar....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 112.500 €, 2200,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od lepših pozicija, na 350 metara od centra, prodaje se plac od 22,5 ari. Plac se nalazi u blizini glavne ulice, malo uvučen, u mirnoj i tihoj ulici, okružen zelenilom. Postoji infrastrukturna mreža ( asfalt, voda, struja, gas) i omogućava priključak za navedeni plac. Plac....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 115.000 €, 2300,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132224, uknjizen. Prodaja DUMBOVO - GRADJEVINSKI PLAC 2300 m2, PR+2+PK u gradjevinskoj zoni u naseljenoj oblasti. Struja, voda na placu pored. Plac je ravan, idealan za gradnju. Moguca parcelizacija na manje placeve. Uknjizen 1/1. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 115.000 €, 2300,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132224, uknjižen. Prodaja DUMBOVO - GRADJEVINSKI PLAC 2300 m2, PR+2+PK u gradjevinskoj zoni u naseljenoj oblasti. Struja, voda na placu pored.Plac je ravan, idealan za gradnju. Moguca parcelizacija na manje placeve. Uknjižen 1/1. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 51.500 €, 1045,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.045 m2, idealno za porodičnu kuću, vikendicu ili investiciju u budućnosti.Na placu se nalazi uknjižen objekat od 14 m2, trenutno ruševan, što može biti dodatna administrativna prednost za buduće planove gradnje.Šta ovaj plac izdvaja:nov....

 
 
 
  Plac, BANJA, 32.000 €, 723,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa u Niskoj banji-Ženeva(Niška Banja)Prodaja placa u Niskoj banji-Ženeva. Blizu kruznog toka.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 116)

<< <1 2 3> >>