• GoHome Professional
barem 70 m2 do 340 eura/m2 što veći pogodan - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • barem 70 m2 do 340 eura/m2 što veći pogodan - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 do 340 eura/m2 što veći pogodan

  • Za upit "barem 70 m2 do 340 eura/m2 što veći pogodan" pronađeno 1 432 nekretnina - prosečna cena 69 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 323 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 357 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2700 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, JAGODINA, 9.000 €, 4229,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se građevinski placevi u naselju Međureč, ukupne površine 42,27 ari. Plac se nalazi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, pogodan za izgradnju porodične kuće, vikendice ili investicioni projekat. Osnovne informacije: Površina: 42,27a Namena: građevinsko zemljište Pristupni put....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 456.100 €, 4217,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se zemljište u Sremskoj Kamenici - Čardaku, u okviru tri parcele ukupne površine 4.217 m². Zemljište se nalazi u građevinskom području, pogodno za stambenu ili investicionu gradnju. Lokacija je mirna i atraktivna i pruža odličan potencijal za stambenu izgradnju (porodične....

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 209.100 €, 4200,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 106643, struja, uknjižen, njiva. Prodaje se plac u blizini restorana Mika Alas na Makišu. Prilaz je direktno sa starog Obrenovačkog puta. U neposrednoj blizini parcele se nalazi autobusko stajalište. Trenutno na celoj teritoriji mogu da se grade samo montažni objekti....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Žarkovo, 209.100 €, 4200,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 106643, struja, uknjizen, njiva. Prodaje se plac u blizini restorana Mika Alas na Makisu. Prilaz je direktno sa starog Obrenovackog puta. U neposrednoj blizini parcele se nalazi autobusko stajaliste. Trenutno na celoj teritoriji mogu da se grade samo montazni objekti....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 20.000 €, 4200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je plac u Gabrovcu površine 42ara. Plac je gradsko građevinsko zemljište, pravougaonog oblika sa 50m fronta. Pogodan je za gradnju kuće i predstavlja odličnu investiciju za sve koji žele beg od gradske buke i gužve. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 18.500 €, 4200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2022.,

www.indomio.rs

Odličan plac do asfaltnog puta pogodan za gradnju .

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 8.000 € na 6.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KOSJERIĆ, 6.000 €, 4191,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 11.000 €
03.04.2026 - 8.000 €
24.04.2026 - 6.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kosjerić-Galovići, Gornja Vukobara Livada 41a Na prodaju lepo i prostrano zemljište površine 41 ar, uknjiženo kao livada, na teritoriji opštine Kosjerić. Parcela se nalazi u prirodnom i mirnom okruženju, okružena zelenilom i čistim vazduhom, što je čini idealnim mestom za odmor, poljoprivredu....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 55.000 €, 4157,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac na lepoj lokaciji. Plac je u neposrednoj blizini Matejevackog puta i udaljen je 5 minuta autom od grada, predstavlja pogodan prostor za razne namene kuca za odmor, proizvodnja, skladista, i sl.Plac se u katastru vodi kao gradjevinsko zemljiste. Uknjizen, privatna svojina.....

 
 
 
  Plac, BEGEC, 92.700 €, 4152,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo pored Puta Futog-Begeč Odličan Plac od 4152 m2 Pogodan za Razne AktivnostiParcela se vodi kao Poljoprivrednana Placu postoji Uknjižen objekat od 15 m2 kao i dva bušena bunarainfrastruktura je u blizini placaširina fronta je 14x300 metaraMogućnost kupovine....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 427.040 €, 4146,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 7089825 - Prodaje se građevinski plac u Petrovaradinu, naselje Sadovi. Pogodan je za izgradnju višespratnice. Asfalt, struja, voda i kanalizacija na 200m od placa. Više informacija na 064 823 6 6 36 Prikaži broj . Buda Plac, Novi Sad - Sadovi | Prodaja · 4146m²....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 95.000 €, 4136,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

ČORTANOVCI, VEĆI PLAC Prodajemo plac površine 4136m2 u vikend zoni, a u neposrednoj blizini vile "Stanković". Voda i struja na šesdeset metara od placa a prilaz do placa je jedan deo asfalt a drugi deo (oko 30 metara) tucanik.Plac u gornjem delu ravan , front 10 metara a....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Ledena Stena, 136.000 €, 4100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Ledenoj steni, na putu za Donje Međurovo. Plac je površine 41,06ari. Nalazi se pored asfaltnog puta. Pogodan je za izgradnju poslovnog objekta, hale. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 100.000 €, 4100,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dva placa ukupne površine 4131 m2 sa ucrtanim objektom od 53m2 na 300m od glavnog puta, na 1,6 km od autoputa. Urbano ali opet mirno za život. Pogodan za deobu na dva do tri placa. Uknjižen 1/1, bez tereta. Bunar na placu, bandera pored placa. Odličan i za investiciju. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 28.000 €, 4088,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lep plac u Gornjoj Toponici, pravougaonog oblika, pogodan za izgradnju kuće. Nalazi se u manjoj ulici, na 100 metara od asfalta, u blizini su komunalni priključci. Površina placa iznosi 4088 m2, dimenzije 27 metara ulazni front, 140 metara dubina. Uknjižen, Zemljište u....

 
 
 
  Plac, GORNJA TOPONICA, 28.000 €, 4088,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, NIŠ, Medijana, 100.000 €, 4014,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac od 4014 m2 u industriskoj zoni u blizini Bulevara Nikole Tesle, iza fabrike Nisal. U blizini placa postoji mogućnost za prključak na vodu i struju. Plac je pogodan za gradnju hladnjače, hala za preradu voća ili stovarište. Na njemu je započet objekat u osnovi od 100....

 
 
 
  Plac, DUVANIŠTE, 80.000 €, 4000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Brzom brodu, površine 40ara. Nalazi se u indrustrijskoj zoni, pogodan je za gradnju proizvodnog ili trgovinskog kompleksa. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj....

 
 
 
  Plac, VRANJE, 60.000 €, 4000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju DVE PARCELE od po 40ar (ukupno 80ar) koje se graniče; vrsta zemljišta: poljoprivredno zemljiste; u Suvom dolu veoma blizu puta Vranje -Vranjska banja, širina izlaza na put 45m (za obe parcele) Na odličnoj lokaciji, asfaltirani put do placa kao i struja i kanalizacija. Pogodan....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 25.000 €, 4000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Parcela 40ari na odličnoj lokaciji, dimenzija 10x400 metara. Nalazi se u Fruškogorskoj ulici preko puta hladnjače, sa direktnim izlazom na asfaltni put i pristupom sa dve ulice. Zemljište se vodi kao voćnjak 4. klase u građevinskom području. Pogodno za različite namene, zbog dobre....

 
 
 
  Plac, GADŽIN HAN, 24.000 €, 4000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje livada u selu Kosmovcu, mesto zvano Čuka.Livada se prostire na 40 ari ( kat.par. 1494 KO Kosmovac) Pogodno za izgradnju vikendice. Pogled na Trem, Devojacki grob i Sokolov kamen. Agencijska provizija 2%. ID oglasa: 42547. .

 
 
 
  Plac, DUVANIŠTE, 825.000 €, 3973,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac na izuzetnoj gradskoj lokaciji. Površina placa je 3973m2. Plac je pravilnog pravougaonog oblika sa frontom od 30m. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini restorana ,,Švajcarija'' i pogodan je za raznovrsnu poslovnu namenu po želji budućeg kupca.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 825.000 €, 3973,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 41.000 €, 3970,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Korićanima od 39,70 ari. Zemljište je po kulturi njiva prve klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema struja i voda, ali su u neposrednoj blizini. Prilaz do parcele asfaltnim putem, a u samu parcelu makadam nekih dvadesetak metara. Pogodno za gradnju,....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 360.000 €, 3950,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Plac u Ovči površine 39,50 ari iz dve parcele.Idealan plac pogodan za izgradnju komercijalnih objekata. Plac je kompletno prazan, približne dužine 55 metara i širine 75 metara.Na odličnoj lokaciji, Pančevački most, na samoj obilaznici Borče. Odlična povezanost sa svim delovima grada.....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.000 €, 3917,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 39 ari na Budžinom brdu. Trenutno je bagremar na njemu. Prilaz placa je makadam. Pogodan za izdradnju vikendice. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.000 €, 3917,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju šumsko zemljište površine 39 ari, idealno za ljubitelje prirode, investitore ili kao dugoročnu sigurnu investiciju. -Površina: 39a -Cena: samo 12.000€ -Prirodno okruženje -Odlična prilika za ulaganje -Pogodno za odmor, vikend zonu ili eksploataciju drvne mase (u skladu....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 266.000 € na 320.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BOLJEVCI, 320.000 €, 3900,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 266.000 €
10.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljista od 38 ari, front 60m, u blizini centra i glavne saobracajnice. Na deset kilometara od aerodroma "Nikola Tesla", u blizini "Jakovacke petlje", ukljucenja na "Milos Veliki", buduceg "Nacionalnog stadiona" i "Expo centra". Zemljiste pogodno za izgradnju hale, poslovne....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 128.000 €, 3900,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na L. Steni, MINovo naselje, pogodan za gradnju. Plac se nalazi na mirnom mestu. Plac je velicine 39 ari, pravougaonog oblika. Za više informacija javite se. .

 
 
 
  Plac, VRANJE, 97.225 €, 3889,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

ODLIČNA LOKACIJA/ DIREKTAN PRILAZ SA SAOBRAĆAJNICE/ Prilaz sa dva puta/ P - 38,9 ar Cena: 25e/ m2 (početna cena) Pogodno za izgradnju poslovnog objekta/ hala/ magacina 017/420991 063/8440014 069/3440014 ili lično u agenciji ul.Ive Lole Ribara 13/1 u Vranju .

 
 
 
  Plac, LESKOVAC, 19.500 €, 3885,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u građevinskom području, na Hisaru, pogodan za izgradnju vikend ili porodične kuće. Parcela je pravougaonog oblika, nalazi se na lepom mestu pored puta, postoji mogućnost priključka na struju i gradsku vodu. Veličina placa je 38,85 ari. Vlasništvo 1 kroz 1, cena nije....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 265.620 €, 3800,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 38 ari, na odličnoj lokaciji, pogodan kako za investitore, tako i za poslovne ili stambene projekte. Plac ima front širine 14 m, pravilnog je oblika i pruža dobru iskoristivost. Na placu su obezbeđeni priključci za struju i vodu, što značajno olakšava i ubrzava....

 
 
 
  Plac, IRIG, 40.000 €, 3780,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo u Krušedolu Lep Veliki Plac 3780 m2 na POGODNOJ LOKACIJIPlac se nalazi u blizini naselja i Manastira..Plac je pogodan za vikendicu i za Uživanjeput je TvrdOBAVEZNO POGLEDATI.. više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 750.000 €, 3762,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična prilika za investiranje. Ravan plac, pravougaonog oblika, širine 35-40m. Lokacija u blizini Grand kafe, neposredna blizina Surčinske ulice. Plac je pogodan za izgradnju većeg objekta. Uknjiženo 3762m2. Agencijska provizija kupca 2% .

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 46.500 €, 3740,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

FANTASTIČAN VELIKI PLAC 3740 m2 U ČORTANOVCIMA ZA PROBRANE I UŽIVANJE U ŠUMSKOM MIRU Prodajemo u Čortanovcima Veliki Građevinski Plac 3740 m2 u IZUZETNOJ ZELENOJ LOKACIJI.Plac je Osunčan i Pogodan za posebne projekte ima izvesne nagibe i odličnu konfiguracijuOvo je fantastična....

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 32.000 €, 3740,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U prilici smo da vam ponudimo veoma lep plac od 37,4 ara, koji na sredni ima sopstveno jezero sa pijaćom vodom i ribicama. Voda je bistra i čista. Jezero ne presušuje, pa je plac pogodan i za zemljoradnju; sađenje svih kultura; uživanje u prirodi pod otvorenim nebom. Plac okružen....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 3707,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2024.,

www.heroldo.com

Odličan plac, pogodan kako za gradnju tako i obrađivanje. *Na placu ima objekat sa strujom 3.707 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 3707,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan plac, pogodan kako za gradnju tako i obradjivanje. *Na placu ima objekat sa strujom .

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 40.000 €, 3700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 87923, struja, uknjižen. Na prodaju zemljiste 37a, pogodno za gradnju.Fantastičan predeo podno misterioznog Rtnja.Odmah pored puta koji vodi ka etno selu Ilino(3km) Sokobanji(28km) i sa druge strane od Boljevca udaljen 1km Gamzigradske banje 30km. Dovedeni struja i....