• GoHome Professional
barem 70 m2 do 340 eura/m2 pala cena parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 70 m2 do 340 eura/m2 pala cena parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 do 340 eura/m2 pala cena parking

  • Za upit "barem 70 m2 do 340 eura/m2 pala cena parking" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 287 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 323 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 357 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 33000 eura
  •  Po detaljima
    • podrum
    • dvorište
    • 2.sprat
    • prizemlje
    • klima
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 145.000 € na 139.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 139.000 €, 420,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 145.000 €
01.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prostrana funkcionalna kuća lako deljiva za dve porodice koja se sastoji iz četiri nivoa-suterena,prizemlja ,prvog sprata i potkrovlja! Dve odvojene vrste centralnog grejanja Dva parking mesta ispred kuće Uredni papiri Odradjena izolacija objekta Moguća korekcija cene za....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 43.000 € na 39.000 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KARAĐORĐEVO, 39.000 €, 123,00 m2 cca 320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 43.000 €
25.04.2026 - 39.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća u Banatskom Karađorđevu - opština Žitište. Kuća je površine 123 m2, na prostranom placu od 28.78 ari. Sastoji se od četiri prostorije i toaleta. Nalazi se na odličnoj lokaciji u selu. U zakupu je market godinama unazad. Mogućnost preuzimanja zakupa. Od priključaka poseduje trofaznu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 70 m2 do 340 eura/m2 pala cena parking'
53.000 €
2.100.000 €
140.000 €
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 140.000 €, 400,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 160.000 €
13.02.2026 - 150.000 €
24.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa 7. jula Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 58.000 €
31.08.2025 - 54.000 €
03.09.2025 - 53.000 €
24.12.2025 - 49.000 €
14.01.2026 - 53.000 €
20.02.2026 - 48.000 €
18.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), vertikala. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 14.000 € na 9.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 9.000 €, 1207,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 14.000 €
19.04.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 13 ari, sa direktnim pristupom glavnom putu, što ga čini lako dostupnim i veoma vidljivim. Napomena: Zbog dalekovoda preko parcele nije dozvoljena gradnja stambenih i visokih objekata, niti trajnih konstrukcija bez suglasnosti operatora. Plac je pogodan za:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 5)

<< <1> >>