• GoHome Professional
barem 70 m2 do 27000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • barem 70 m2 do 27000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 do 27000 eura što skuplji

  • Za upit "barem 70 m2 do 27000 eura što skuplji" pronađeno 3 735 nekretnina - prosečna cena 43 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 25000 eura (malo jeftiniji)
    • 28000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • parking
    • pogodan
    • uknjižen
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljista od 5 ari u Borci, Put za Crvenku. Poljoprivredno zemljiste, jedan vlasnik. U blizini placa voda i struja. Po trenutnom urbanistickom planu obelezeno kao ”Zelena povrsina” Agent Ivana: 5454 Broj u registru posrepnika: 1768 Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Vrnjačka Banja, plac za gradnju 3 km od centra, naselje Reka, cena 25000 evra. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 25.000 €, 6173,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela se nalazi van glavnog puta, mirno okruženje. Vlasništvo uredno. 064/8-312-063 065/8-222-441 035/8-222-441 .

 
 
 
  Plac, POPOVAC, 25.000 €, 1199,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac u selu Popovac povrsine 1199m2. Plac je pozicioniran pored puta i na mestu gde je planirana izgradnja obilaznice. U neposrednoj blizini placa prolazi pruga. Plac je gradjevinsko zemljiste. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija slobodno nas pozovite. Plac,....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 25.000 €, 3500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan plac pravougaonog oblika sa mogućnošću kupovine još 35 ari pored ovog placa. Plac je uredan čist nije zarastao u šikaru, tako da nema velikih ulaganja u sređivanje. Vodi se kao proljoprivredno zemljište, ali je moguća gradnja( kao domaćinstvo sa svim pratećim objektima). Prilaz....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 25.000 €, 4700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se njiva površine 47,39ara u Gabrovcu. Do njive postoji put. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 25.000 €, 1100,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi odličan, ravan plac, idealnog pravougaonog oblika. Uknjižen kao građevinski plac, nema tereta niti zabeležbi. Voda, struja do placa. Oivičen šumom, skriven od pogleda i buke, nudi mir i intimu. Lak i jednostavan dolazak do placa sa Ibarske magistrale. Za preporuku. Agencijska....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 29.000 € na 25.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 25.000 €, 277,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 29.000 €
20.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lep plac na Trošarini pogodan za izgradnju kuće. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište, uknjižene površine 277m2. Do samog placa su priključci za vodu, struju i kanalizacijju. Uknjizen.Svojina 1/1. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija javite....

 
 
 
  Plac, RALJA, 25.000 €, 1400,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126394, struja, uknjizen, plac. Nudimo vam plac ,opstina Sopot,mesto Ralja,gradjevinski plac,dozvoljena gradnja. Put do placa,30 metara od glavnog puta. Gradska voda,struja i gas su na glavnom putu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 25.000 €, 2382,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se njiva u selu Donje Vlase udaljena 350m od centra sela. Nalazi se pored samog asfaltnog puta sa frontom ka ulici oko 30m. Povšina njive je 2382m2. Nepokretnost se po katastru vodi kao poljoprivredno zemljište. Agencija Kvart nekretnine upisana je u registar posrednika pod....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 25.000 €, 1010,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Baćevca, Beograd, na adresi Milenije Ivanović , upravo je postala dostupna sjajna građevinska parcela spremna za izgradnju vašeg budućeg doma ili poslovnog prostora. Sa ukupnom površinom od 1010 kvadratnih metara, ovo zemljište nudi nebrojene mogućnosti za gradnju i investiciju.....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 25.000 €, 108,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U Apatinu se prodaje porodična kuća čvrste gradnje. Kuća je od 108m2, više pomoćnih objekatai od 115m2 i sve to na parceli od 1087m2. Poseduje tri sobe sa ulice, kuhinju, predsoblje, dnevni boravak, kupatilo i lepu verandu. Uz kuću se nalazi i velika bašta koja se može iskoristiti....

 
 
 
  Plac, JUNKOVAC, 25.000 €, 5245,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 5245m2. Plac čine dve parcele, koje su poljoprivredno zemljšte, ali se može izvršiti prenamena. Dozvoljena je izgradnja. Postoji mogućnost priključka struje i vode. Obe parcele imaju direktan izlaz na magistralni put Rača Topola.....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 25.000 €, 212,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa lokalom u selu Draževac, u centru sela na 100m od škole, apoteke, prodavnice, poste, kafane Marjan, nalazi se 15 km od grada Niša. Kuća ima 212m2, sastoji se od Pr plus 1 sprat, i Pk. Površina placa je 830m2. Prizemlje kuće je odlično za izdavanje poslovnih prostorija.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 25.000 €, 139,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Prizemna kuća uknjižena na 139 m2 na placu od 6,25 ari u naseljenom mestu Perlez. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe i kupatila. Građena od čvrstog materijala, plafoni štukatur, struja trofazna, grejanje na čvrsto gorivo. Dvorište ograđeno i čini....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 25.000 €, 2479,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poljoprivredno zemljište na Đurđevom brdu površine 24,79a. .

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ĆUPRIJA, 25.000 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 30.000 €
01.03.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 50 ari na glavnom putu za Supsku. Nalazi se u građevinskom područiju. Ukoliko želite da pogledate plac sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretine iz naše ponude, možete nas kontaktirati na neke od sledećih brojeva....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 25.000 €, 150,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća sa celokupnim imanjem od 3,7ha u selu Krastavče u opštini Gadžin Han. Nalazi se u Zaplanjskoj brdovitoj šumskoj regijiji, koja je prepoznatljiva po čistom vazduhu i prirodnoj lepoti, prepuna rečica i planinskih izvora. Odlična za porodični život i odmor,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 27.900 € na 25.000 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SREMČICA, 25.000 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.05.2025 - 29.900 €
29.06.2025 - 27.900 €
06.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinski plac,dozvoljena gradnja P+2+PK,indeks zauzetosti parcele 0,70. Front parcele ka ulici je 10 metara. Minimalna širina građevinske parcele po informaciji o lokaciji je 6 metara. Minimalna površina građevinske parcele po informaciji o lokaciji je 250 m2. Parcela je udaljena....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 25.000 €, 66,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Grabovu, kuća je od naboja, ima dve sobe i kuhinju, voda je sprovedena. Lep plac veličine 1076 m2, kuća je ušorena u selu. Kontakt vlasnik Mile: 064/1903558 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 25.000 €, 161,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća 161m2 u mirnom delu u blizini Paraćina. Objekat je useljiv. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara! 00381 69 2 111 999 Prikaži broj , 00381 69 1 222 999 Prikaži broj Dostupni smo Vam non stop! 24 / 7 / 365 i subotom i nedeljom i....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 25.000 €, 130,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u Vojvodini, kod Zrenjanina, selo Taraš (Evropsko selo roda) PRODAJEMO KUĆU 130m stara Vojvodjanska kuća , prizemna ,plac 1600m2 ulica Maršala Tita (Glavna) , u neposrednoj blizini reke Tise (300m od reke). Kuća je uknjzena u Katastru, moze i na Kredit, sa dosta nusprostorija,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Ledena Stena, 25.000 €, 270,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac na Ledenoj Steni, u Minovom naselju, ukupne površine 270kvm, plaćene primarne komunalije, sve sem priključaka, tj. sekundarnih komunalije. Objekat će biti ljepljiv sa obe strane bočno. Vredi pogledati Za bliže informacije, agencija nekretnina DONA E, www.donae.rs, 060--0408229,....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 25.000 €, 1200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122175, uknjizen, deljiv, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 25.000 €, 977,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Kragujevcu naselje Male Pčelice .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo građevinsko zemljište, izvan građevinskog područja, površine 500 m2, u naselju Zova, na Zlatiboru. Plac je smešten u mirnoj zoni, pored asfaltnog puta. U neposrednoj blizini se nalazi vodovodna i elektro mreža. Plac je blago naget, iskčen od rastinja i drveća. Dozvoljena....

 
 
 
  Plac, GRABOVAC, 25.000 €, 3900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju 39ari gradjevinskog zemljista u Obrenovcu, mesto Zvečka. Veoma pristupacan plac, direktan pristup sa asfaltnog puta, ravan, pravougaonog oblika. U širini od 32m izlazi na asfaltni put. Mogućnost priključenja na elektro i vodovodnu mrezu. Plac se nalazi 6km od centra Obrenovca,....

 
 
 
  Plac, MALA MOŠTANICA, 25.000 €, 1200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128758, uknjizen, plac. Na prrodaju plac velicine 12 ari ( 0,1236 ha) u Maloj Mostanici, sa nezavrsenim objektom- pod plocom je polusuteren od bruto 28,98 m2, a projekat i temelj su uradjeni za Su + Pr + Pk ukupne kvadrature 150 m2: 30 m2 + 60 m2 + 60 m2. Uknjizen 1/1,....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 20.000 € na 25.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, ZRENJANIN, 25.000 €, 1047,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 20.000 €
15.03.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Odličan plac od 1047 m2 u Zrenjaninu. Plac je za gradnju kuće -porodično stanovanje. Do placa je dovedena sva infrastruktura. Plačene komunalije za kuću od 120 m2. telefon: 065 38 58 888. Dančo lic. br.322 www.status-nekretnine.com A57-21552. Status nekretnine d.o.o upisan u reg.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 25.000 €, 150,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Centar – kuća površine oko 150m2 na placu površine 23,32 ara. Monofazna struja, voda, septička jama. Kuća zahteva veća ulaganja. Uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Plac, ZAKLOPAČA, 25.000 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Građevinska parcela površine 995m2 u Grockoj koja izlazi na Smederevski put, uz plac je priključak na vodovod i struju. Teren je pravougaonog oblika, blagi pad, dimenzije 18x55m, izlazi na dve ulice. Na placu je sitno drveće i žbunje. Prema planu korišćenja parcela se nalazi u površinama....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 25.000 €, 1200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122175, uknjižen, deljiv, plac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena niža od 35.000€ posrednička provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 25.000 €, 4350,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac od 43,5 ari na ulazu u Rakitovo. .

 
 
 
  Kuća, ZMAJEVO, 25.000 €, 67,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 3002120 – Plac na uglu dve ulice sa uknjiženim objektom u Stražilovskoj Na prodaju plac pravilnog oblika, ukupne površine formirane od dve parcele, na atraktivnoj poziciji u naselju. Nalazi se na uglu ulica Stražilovska i Milunke Savić, što pruža dodatnu vrednost....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 25.000 €, 42900,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinsko zemljište 429 m Vodice, pored El Paso City-ja Na prodaju lepo građevinsko zemljište površine 429 m u mirnom delu Vodica, na odličnoj lokaciji odmah pored El Paso City-ja. Parcela ima direktan pristup asfaltiranom putu i kompletnu infrastrukturu struja, voda,....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 25.000 €, 130,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Površina objekata: oko 130 m² Površina dvorišta: oko 10 ari Lokacija: okolina Prokuplja (udaljeno oko 12 km) Pomoćni objekat: nalazi se na placu Cena: 25.000 € Opis: Na prodaju kuća sa pomoćnim objektom ukupne površine oko 130 m², smeštena u mirnom seoskom okruženju, na udaljenosti....

 
 
 
  Plac, MALA MOŠTANICA, 25.000 €, 1200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128758, uknjižen, plac. Na prrodaju plac veličine 12 ari ( 0,1236 ha) u Maloj Moštanici, sa nezavršenim objektom- pod pločom je polusuteren od bruto 28,98 m2, a projekat i temelj su urađeni za Su + Pr + Pk ukupne kvadrature 150 m2: 30 m2 + 60 m2 + 60 m2. Uknjižen 1/1,....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 25.000 €, 140,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u Novim Kozarcima kod Kikinde. Kuca je povrsine 140m2, izgradjena je od cigle sa betonskom tavanskom plocom, a nalazi se na placu od oko 11 ari. Poseduje prikljucke za struju, vodu i gas. Na istom placu se nalazi garaza I pomocni objekti, ukupne povrsine oko 140m2.....

 
 
 
  Plac, VELIKI CRLJENI, 25.000 €, 4000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U gradskoj opštini Lazarevac, na samom ulasku u Stepojevac, u urbanom delu naselja Vrbovno, okružen porodičnim kućama, povučen od vreve Ibarske magistrale, smešten je plac koji se prostire na površini uknjiženoj na 4045m2. U neposrednoj blizini placa nalazi se stajalište gradskog....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Goločelo, 25.000 €, 300,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Golocelu 10km od Kragujevca..Kuca ima 200m2+100m2 podrum,ukupno 300m2,na placu od 40ari…Poseduje struju,vodu i gradjevinsku dozvolu..Nalazi se 30m od glavnog puta..Za sve ostale informacije kontakt 0637099294 (viber). .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 27.000 € na 25.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 25.000 €, 139,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.07.2025 - 27.000 €
22.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Perlez - petosobna kuća od čvrstog materijala površine 139m2 + pomoćne prostorije na placu površine 6,25 ara sa kolskim ulazom i garažom. Trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, voda, tavanica štukatur, septička jama, uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 426)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>