• GoHome Professional
barem 70 m2 što manji do 340 eura/m2 Oglasi objavl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 70 m2 što manji do 340 eura/m2 Oglasi objavl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 70 m2 što manji do 340 eura/m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "barem 70 m2 što manji do 340 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 323 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 357 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 35.000 €, 123,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KUĆA U BLIZINI POŠTE. IMA IZLAZ NA DVE ULICE. PLAC JE POVRŠINE OKO 3 ARA. POTREBNA ADAPTACIJA. BLIZINA CENTRA. .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 20.000 €, 63,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U Somboru, naselje Prnjavor, prodaje se manja jednoiposobna kuća površine 63 m², pogodna za samca, par ili kao investicija. Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: dnevnog boravka spavaće sobe kuhinje kupatila (bez WC-a) spoljnog (poljskog) WC-a U dvorištu se nalaze garaža....

 
 
 
  Kuća, SIĆEVO, 20.000 €, 63,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa vikendica u Sićevu. Nalazi se u naseljenom delu, okružena prirodom. Idealna nekretnina za ljubitelje prirode i života van buke. Vikendica je uknjižene kvadrature 63m2, vrlo kvalitetne gradnje sa fasadnom ciglom. Unutrašnost vikendice je potrebno adaptirati. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 18.000 €, 63,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Tordi. Nalazi se u centru sela. Kuća je pretvorena u poslovni prostor - prodavnica, kuhinja, dva sanitarna čvora i magacin. Građena od čvrstog materijala... Grejanje TA Stolarija drvena.

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 18.000 €, 63,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosobna kuća u centru Torde, površine 63m2 na parceli od 222m2, preuređena u poslovni prostor. Sastoji se od dve prostorije, prolazne čajne kuhinje i sanitarnog čvora. Čvrst materijal, kara-tavan, trofazna struja, na podovima keramičke pločice, PVC ulazna vrata, ostala stolarija....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 16.000 €, 66,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Započet objekat je sa pločom,prizemlje i sprat završeni,ali nema krov,samo ozidano bez stolarije.Struja je bila u pomoćnom objektu(brvnari),ali je isključena.Bunar na placu,asfalt do kuće. Kuća, Jagodina - Končarevo | Prodaja · 66m² · 16.000€.

 
 
 
  Kuća, APATIN, 24.000 €, 66,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prizemna kuća u Svilojevu, površine 66 m², na placu od 12 ari. Građena od cigle, sa termoizolacijom. Struktura: • hodnik • kuhinja • kupatilo • soba • mogućnost još jedne sobe U dvorištu se nalaze pomoćni objekti i ucrtana stara kuća. Plac pravougaonog oblika, mogućnost....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 19.000 €, 67,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2022.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u selu Jošanica (u blizini Soko Banje) na placu od 15,5 ari,blagi nagib kuca 67 kv, dva pomocna objekta od 46 i 32 kv. Uvedena voda, struja. Kuca je starije gradnje, potrebna adaptacija. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 064-538-11-99 Agencija Gigant....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 24.000 €, 67,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju započeta kuća u osnovi 67 m2, sa placem od 14 ari u Donjem Vlasu, Kuća se nalazi 500m iznad, od skretanja za gradsko groblje. Izgrađeno je prizemlje kuće sa prvom pločom, sa mogućnošću dalje dogradnje kuće. Na plac je dovedena voda, treba priključak da se plati, da bi se....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 24.000 €, 67,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 70 m2 što manji do 340 eura/m2 (15130)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>