• GoHome Professional
barem 40 m2 do 27 eura/m2 pala cena Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 do 27 eura/m2 pala cena Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 27 eura/m2 pala cena Zadnjih 7 dana

  • Za upit "barem 40 m2 do 27 eura/m2 pala cena zadnjih 7 dana" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 14 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 25 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 28 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1500 eura
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • podrum
    • pogodan
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 103.000 € na 99.950 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, IVANČA, 99.950 €, 4300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 103.000 €
17.05.2026 - 99.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo fenomenalan plac sa šumicom i potokom, na blagoj sunčanoj uzvišici tik uz asfaltirani put, na 500m od centra Malog Požarevca, a samo na 12 minuta vožnje od Ikee. Od centra Beograda stiže se za 30 minuta vožnje. Plac je ograđen u potpunosti sa svih strana, a od asfaltiranog....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 100.000 € na 85.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 85.000 €, 3162,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 100.000 €
15.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Građevinska parcela od 3162m2 sa stambenim objektom za kompletnu adaptaciju ili rušenje. Parcela se nalazi na glavnom Palićkom putu prema izlasku na auto-put. Pogodno za investitore. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 103.000 € na 99.950 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SOPOT, 99.950 €, 4244,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 103.000 €
17.05.2026 - 99.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 40 m2 do 27 eura/m2 pala cena zadnjih 7 dana'
19.000 €
19.000 €
23.000 €
 
-16%

Promena cene sa 77.000 € na 65.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BRESTOVIK, 65.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 77.000 €
15.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjizen. U mirnom delu Brestovika plac pod vocnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno zemljiste,pogodno za uzgajanje raznih kultura. Kuca od 70+m2 koja poseduje podrum,prizemni deo kuce i veliki tavanski prostor povrsine prizemnog....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 77.000 € na 58.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, IVANČA, 58.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 91.000 €
28.01.2026 - 85.000 €
27.02.2026 - 77.000 €
15.05.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjižen. U mirnom delu Brestovika plac pod voćnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno zemljište,pogodno za uzgajanje raznih kultura. Kuća od 70+m2 koja poseduje podrum,prizemni deo kuće i veliki tavanski prostor površine prizemnog....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 21.000 € na 20.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALA MOŠTANICA, 20.000 €, 1236,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.04.2026 - 23.000 €
23.04.2026 - 22.000 €
07.05.2026 - 21.000 €
14.05.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se plac u Maloj Moštanici, od 12,36 ari, sa započetom gradnjom . Objekat pod pločom je polusuteren od 30m2, a projekat i temelj su urađeni za SU+PR+PTK, ukupne površine 115,50m2. Visoka, Mala Moštanica, Srbija ; Obrenovac, Mala Moštanica, Jovanovića kraj, započeta gradnja.

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, TRUPALE, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima izlaz na lokalnu ulicu, koja je jednim delom asfaltirana, a nekih 60-ak metara do placa....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 120.100 € na 87.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 87.500 €, 5830,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 120.100 €
15.05.2026 - 87.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene. Ukupna površina placa je 5830m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Ulazni front je sa asfaltmog puta oko 41m, a dužina parcele oko144m, idealnog pravougaonog oblika, sa izlazom na....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 120.100 € na 87.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, TRUPALE, 87.500 €, 5830,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.100 €
15.05.2026 - 87.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.000.000 € na 950.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SOPOT, 950.000 €, 81500,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 1.000.000 €
17.05.2026 - 950.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Sopot - Kosmaj plac, 815 ari Na prodaju poljoprivredno zemljište od 8.15 ha. Moguća prenamena u građevinsko zemljište. Na parceli je zasad lešnika, dunje i kajsije. Urađen podzemni sistem kap po kap. Na placu nekoliko objekata, bunar, struja... Uknjižen. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 45.000 € na 36.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PETROVAC, 36.000 €, 4336,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 45.000 €
15.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela od 43 ara u Petrovcu, pored glavnog puta koji vodi za Novi Milanovac. Parcela je pravougaonog oblika, vodi se kao poljoprivredno zemljište po kulturi njiva 3.klase, moguća prenamena u građevinsko zemljište. Pogodno za hale i magacinske prostore, dobar prilaz i blizina....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 45.000 € na 36.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KRAGUJEVAC, 36.000 €, 4336,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 45.000 €
15.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Centar, 50.000 €, 8900,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 90.000 €
17.04.2026 - 60.000 €
29.04.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- Građevinsko zemljište - 89 ari - Struja i voda do placa - Vlasnik 1/1 Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Za više....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 18.000 € na 16.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KOSJERIĆ, 16.000 €, 3100,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 13.000 €
20.02.2026 - 18.000 €
13.05.2026 - 16.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac se nalazi u neposrednoj blizini jezera,sa asfaltnim prilazom do samog placa.U blizini se nalaze prikljuci sa strujom(u okruzenju postoje kuce)dok je za vodu predvidjeno kopanje bunara.Zahvaljujuci ravnoj konfiguraciji terena i lokaciji pogodan je za izgradnju turistickog objekta,vikendice....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 3.000 € na 2.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 2.800 €, 646,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 7.000 €
29.04.2026 - 3.000 €
17.05.2026 - 2.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u podnožju Ruskog groblja u naselju Tabane. Prilaz placu je makadam. Gradsko građevinsko zemljište. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 50.000 € na 46.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PADINSKA SKELA, 46.000 €, 18600,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 40.000 €
26.01.2026 - 50.000 €
17.05.2026 - 46.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Poljoprivredno zemljište površine 18607m2 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)

<< <1> >>