• GoHome Professional
barem 40 m2 što veći podrum Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 što veći podrum Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 što veći podrum Zadnjih 7 dana

  • Za upit "barem 40 m2 što veći podrum zadnjih 7 dana" pronađeno 149 nekretnina - prosečna cena 2.584 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Medaković, 144.550 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Medaković II - Radovana Simića Cige 1.5, 53m2 (lođa 6m2), 1/11, CG, dva lifta, podrum, parking U ponudi komforan, jednoiposoban stan u izvornom stanju na prvom spratu u naselju Medaković II. Poseduje idealan raspored prostorija sa odvojenom spavaćom sobom, kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOČIN, 1.030.000 €, 900,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Beočinu Uknjižena Halu sa novim mašinama i kompletnom proizvodnjom vakum kesa 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Detaljna pretraga Prodaja Izdavanje Smeštaj Kuća Stan Garsonjera Lokal Poslovni prostor Apartman Hotel Šuma Industrijsko zemljište Stambeno poslovni prostor....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 1.800.000 €, 550,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Miće Orlovića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 40 m2 što veći podrum zadnjih 7 dana'
215.800 €
185.000 €
315.000 €
  Kuća, LESKOVAC, 235.000 €, 450,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve kuće u mirnom delu Radničkog naselja ,na površini od 534m2. Prva kuća je frontalno orijentisana prema ulici. Starije je gradnje, površine od 102m2. Građena je od pune cigle, spolja odrađena izolacija. Sastoji se od 2 ulaza, ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, trpezariju,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 695.000 €, 340,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Interfon Podrum Kolubarske bitke Soba: 7 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 390.000 €, 300,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Podrum Moštanička Godina izgradnje: 2000 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 300.000 €, 260,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Duvaništu(Duvanište)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Duvanište u Nišu na placu od 3,37ara. Sastoji se od PO+PR+1+PK u osnovi 102kvm. 1.PODRUM-dve prostorije, predviđeno da služi kao vešernica. 2.PRIZEMLJE-se sastoji od zajedničkog ulaznog hodnika, sobe i stepeništa....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 330.000 €, 250,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Miodraga Pavlovića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 325.000 €, 240,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izuzetno kvalitetna i luksuzno izgrađena kuća u Jagodini, smeštena u mirnom delu šireg centra grada, na lokaciji koja pruža savršen balans privatnosti i blizine svih važnih sadržaja – škole, sportskog centra i akva parka. OSNOVNE KARAKTERISTIKE Objekat upisan po Zakonu....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 150.000 €, 240,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Terasa Podrum Hilandarska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 214,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Podrum Oštreljska Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 90.000 €, 212,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se deo kuće u Radničkom naselju površine 212m2, na placu od 5a. U pitanju su dva sprata, od postojećih tri. Na prvom spratu se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo, izdvojeni garderober i dve terase. Na drugom spratu je takođe izdvojena kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 115.000 €, 200,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradnulica - petosobna kuća površine 200m2 + podrum na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom. Centralno grejanje na gas i čvrsto gorivo, trofazna struja, kanalizacija, dva kupatila, izolovana tavanica, pvc stolarija, uknjižena. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 329.600 €, 188,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u srcu Starog Jezgra Petrovaradina Četvorosoban stan 188 m2 na IZUZETNOJ TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi ispod Tvrđave u Gradiću na Prvom Spratu, sastoji se od četiri salonske sobe, hodnika, mokrog čvora kao i ceo tavanski prostor koji se može adaptirati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 449.000 €, 181,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostran dupleks od 115,6 m2+65.41m2 u Beogradu, na Zvezdari, u Mirijevu, na 4. i 5. spratu zgrade od 5 spratova. Stan je uknjižen, što predstavlja dodatnu sigurnost pri kupovini. Lokacija je veoma pogodna za porodičan život, jer pruža mirnije okruženje, a istovremeno....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce u okolini Niša-Orljane(Malošište)Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 95.000 €, 178,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se 2 kuće na placu površine 612 m2. Prva kuća je građena od čvrstog materijala na 2 etaže. U prizemlju kuće je garaža iz koje se silazi u podrum gde se nalazi kotao na čvrsto gorivo. Na visokom prizemlju je trpezarija iz koje se ulazi u kuhinju, ostavu i kupatilo, na međuspratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 185.000 €, 177,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Podrum Primućura Žarka Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 170,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Radničkom naselju površine 170m2. Prizemlje kuće je portpuno renovirano i prodaje se po sisitemu “ključ u ruke”. Prizemlje se sastoji od ulaznog godnika, posebnog kupatila i mokrog čvora, takođe ima dnevnu sobu, kuhinju, tri spavaće sobe i terasu. Na podu je parket,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 190.000 €, 169,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuće - Centar(Centar)Prodaja kuće u strogom centru Niša, na placu od 508 m2 (zajednički plac sa komšijom, svako koristi po polovinu placa), uknjižene površine 169 m2. Kuća se sastoji od PR, sprata i potkrovlja (trenutno je samo u grubim radovima, koji može da se sredi po želji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 575.000 €, 167,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na Retenziji, u blizini Zemunskog keja, nudimo vam petosoban stan (duplex) na sedmom spratu u održavanoj zgradi koja se izdvaja lepim i održavanim ulazom, ukrašenim stepeništem i bešumnim liftom. PVC spoljna stolarija, rađena izolacija i sređena fasada. Grejanje CG. Uknjižen, ima....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 60.000 €, 150,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Vertikala kuće u Lipovici iz 3 nivoa na 17 ari placa. Sut+Vpr+Ptk, u suterenu je garsonjera od 30m2 i podrum. Na VPR se nalazi dvosoban stan koji je kompeltno završen i sređen, PTK je u sivoj fazi. Kuća se nalazi u blizini šume sa lepim placemUdaljena je 500m od minibusa, u blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 423.000 €, 146,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji u Ulici Vojvode Stepe, u neposrednoj blizini Voždovačke crkve. Stan se nalazi u kvalitetnoj višespratnici sa dva lifta, na šestom spratu, gde se nalaze svega dva stana, što pruža dodatni mir i privatnost.....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 168.000 €, 146,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na veoma atraktivnoj lokaciji, blizu auto-puta Beograd - Budimpešta. Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Telefon.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 180.000 €, 146,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Kertvaroša prodaje se kuća u nizu površine 146m2 raspoređenih u tri etaže. Suterenski deo čine tri prostorije i manji vinski podrum. Sprat kuće je sa teasom, kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i dnevnim boravkom. Sprat se sastoji od tri spavaće sobe od kojih se jedna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 165.000 €, 145,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Petra Drapšina Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kalvarija, 210.000 €, 140,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Neuseljiva porodična kuća u mirnoj ulici u naselju Kalvarija, u Zemunu. Kuća se nalazi u Vinarskoj ulici, na placu površine 2.7 ara i predstavlja odličnu investiciju ili adaptaciju po sopstvenim potrebama za porodično stanovanje. Objekat je prizemni, ukupne površine 140m², sa funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 278.000 €, 136,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Nika Miljanića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 6 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 550.000 €, 134,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Podrum Đorđa Stanojevića Sprat: 12 Spratnost: 12 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 505.000 €, 132,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Krunska Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 360.000 €, 130,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, duplex, 4.5, cg, 5/6, lift, dva mokra čvora, dve terase. Uknjižen na 130m2. Stan se sastoji od 2 zasebna stana, koji mogu da se stepenicama spoje u jedan veliki. Uknjižen kao Duplex od 130m2. Prvi nivo: 3.5-soban stan (izvorno bio 3.0-soban) Dvostrano orijentisan. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 269.000 €, 121,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Vidikovac – Susedgradska 121m2 Prodaje se porodičan, funkcionalan i izuzetno komforan troiposoban duplex u jednom od najlepših delova naselja Vidikovac. Nalazi u mirnoj i ušuškanoj ulici, okružen zelenilom i parkovima, u zgradi od fasadne cigle koja je odlično održavana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 498.000 €, 120,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Braće Baruh Soba: 4.5 Godina izgradnje: 1924 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 510.000 €, 120,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dobračina Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 600.000 €, 111,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu Skadarlije, u pešačkoj zoni jedne od najautentičnijih i najatraktivnijih lokacija u gradu, nalazi se ovaj salonski stan koji savršeno spaja šarm stare gradnje i savremeni komfor. Stan je uknjižen tako da je moguća i kupovina na kredit. Dvostrano je orijentisan, sa prelepim....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, Gornji Grad, 107.000 €, 109,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem fenomenalnu kuću u Pančevu, koja je pre 4 godine kompletno adaptirana i renovirana. Povrsina kuce je 120m2, poseduje dva kupatila, veliko zajednicko sa velikom kadom, kompletno uradjeno u Vileri Bosh keramici i manje uz spavacu sobu koje nije zavrseno. Ugradjen stakleni klizni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 400.000 €, 108,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Zahumska Soba: 3 Godina izgradnje: 2006 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 325.000 €, 106,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Omladinskih brigada Soba: 3 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 325.000 €, 106,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 70a - Omladinskih brigada 3. 0, 106m2 (lođa 22m2), PR/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi trosoban, dvostrano orijentisan (istok-zapad), delimično renoviran stan (PVC stolarija je postavljena). Nalazi se na odličnoj lokaciji u bloku 70a. U neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 220.000 €, 106,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131696, 2a, struja, garaza, dvorište/bašta. Na prodaju porodična kuća u Zemun, smeštena u mirnoj i tihoj ulici, idealna za porodičan život ili kao investicija.Kuća je pažljivo organizovana u dva potpuno funkcionalna i odvojena stana, što pruža izuzetnu fleksibilnost....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 146)

<< <1 2 3 4> >>