• GoHome Professional
barem 180 m2 do 342 eura/m2 dvorište uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 180 m2 do 342 eura/m2 dvorište uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 180 m2 do 342 eura/m2 dvorište uknjižen

  • Za upit "barem 180 m2 do 342 eura/m2 dvorište uknjižen" pronađeno 32 nekretnina - prosečna cena 200 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 324 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 359 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 22000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ŠID, 45.000 €, 164,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo dve kuće na jednoj parceli u Moroviću, opština Šid. Obe nekretnine su uknjižene. Nalaze se u asfaltiranoj ulici, imaju trofaznu struju , gradsku vodu, septičku jamu, a moguće je priključenje na kanalizaciju i gas. Grejanje je na čvrsto gorivo ili struju trenutno. Kuće su....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, dvorište/bašta, cela. Nudimo vam u opštini Mladenovac,Vlaška,plac od 21 ara,sa četiri uknjižene kuće.U potpunosti su za renoviranje.Sveukupna kvadratura svih četiri kuća je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 139.000 €, 407,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi! Prodaje se odlična kuća u Turiji, sa direktnim izlazom na kanal DTD. Kuća je uknjižena kao stambeno - poslovni objekat, ali zbog svoje lokacije, može biti odličan turistički objekat. Kuća je odlično građena, ima lepo dvorište puno zelenila. Kuća ima tri sobe, kuhinju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 180 m2 do 342 eura/m2 dvorište uknjižen'
80.000 €
80.000 €
78.000 €
  Kuća, SRBOBRAN, 82.400 €, 239,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća u Nadalju sa prelepo uređenim dvorištem.Kuća se nalazi u mirnoj ulici, okružena zelenilom. Na placu imaju dve stambene jedinice, gde je kuća do ulice kompletno renovirana, a druga je manja i novosagrađena. U kući ima tri sobe, odvojena kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, cela.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza(2), parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv, cela.....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se sastoji iz dva stambena objekta. Jedna kuća do puta je starije gradnje i potrebno ulaganje ali moguće stanovanje i u takvom stanju. Sastoji se od dve velike sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Druga kuća novije gradnje sastoji se od dve prostorije. Kuće su povezane natkrivenim....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 400,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni centar u Kragujevcu, naselje Šumarice, površine 400 m2, na placu površine 14 ari. Na ograđenom placu površine 14 ari, nalazi se stambeno poslovni objekat idealan za razne namene hala, dečiji vrtić. Stambeni deo, koji je odmah useljiv, uknjižene površine....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 62.000 €, 176,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 16426 Kuća 176m2 na odličnoj lokaciji 300m udaljena od centra Šida.Kuća je starija sa novogradjenim pomoćnim objektima koji su uknjiženi.Plac je na jednoj parceli, vlasnik 1/1. Pomoćni objekti su čardak dužine 17m i visine 6 m, natkrivene dve velike šupe, pušnica....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam u opstini Mladenovac,Vlaska,plac od 21 ara,sa cetiri uknjizene kuce. U potpunosti su za renoviranje. Sveukupna kvadratura svih cetiri kuca je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 62.900 €, 256,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Malošište, udaljena od centra Niša oko 11km. Izuzetno dobra povezanost sa gradom, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nadomak svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice.osnovna....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 102.000 €, 435,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju veliki plac u Žablju! Na placu postoji izgrađena kuća u tri etaže - podrum, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje i potkrovlje poseduju po dve terase sa obe strane kuće, koja je dobro locirana u neposrednoj blizini centra Žablja. Kuća je okružena velikim dvorištem, koje ostavlja....

 
 
 
  Kuća, PLANDIŠTE, 80.000 €, 350,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 90959, 15a, spratna, 3, struja, kanalizacija, telefon, terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, garaza(2), parking, dvoriste/basta, ostava, cela. Pola kuce u pitanju. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 73.000 €, 329,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 329m2 sa 3 stambene jedinice u selu Susek 30km od Novog Sada, plac 658m2 . Dve stambene jedinice su kompletno sredjene a jedna treba da se završi. Ima 13 soba, 4 kupatila, dve kuhinje, dva hodnika i pomoće objekte koji su uknjiženi. Centalno grejanje je sprovedeno po celoj kući,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 750.000 €, 3829,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stanojeva livada, uknjižen,-Stvarna površina-3829m2 , ugovorna površina-3829m2, Na prodaju atraktivno građevinsko zemljište ukupne površine 3829m2 u mirnom i porodičnom delu Velikog Mokrog Luga. Urbanistički parametri: Indeks izgrađenosti 2.0 Spratnost Po+P+3+Ps Maksimalna visina....

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 66.950 €, 181,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična kuća u centru Bezdana, uknjižene stambene površine 181m2 na placu od 446m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, predsoblja, kupatila. Gradjena od čvrstog materijala, po podu je parket, drvena stolarija, grejanje na čvrsto gorivo.....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 90.130 €, 241,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119519, 3.98a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Čvrsta i prostrana spratna kuća od 241m2 na cca.4 ara placa u širem centru Rume. U upotrebi....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 90.130 €, 241,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119519, 3.98a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava. Cvrsta i prostrana spratna kuca od 241m2 na cca.4 ara placa u sirem centru Rume. U upotrebi....

 
 
 
  Plac, VIŠNJICA, 190.000 €, 1400,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121637, 14a, prizemna, struja, kanalizacija, uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja, deljiv, plac. Gradjevinsko zemljište površine 14 ari sa kućom 60 m2 u izvornom stanju (za kompletno renoviranje) gde je dozvoljena....

 
 
 
  Plac, VIŠNJICA, 190.000 €, 1400,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121637, 14a, prizemna, struja, kanalizacija, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, dvoriste/basta, podrum, ostava, mogucnost prosirenja, deljiv, plac. Gradjevinsko zemljiste povrsine 14 ari sa kucom 60 m2 u izvornom stanju (za kompletno renoviranje) gde je dozvoljena....