• GoHome Professional
barem 180 m2 što manji lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 180 m2 što manji lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 180 m2 što manji lift

  • Za upit "barem 180 m2 što manji lift" pronađeno 623 nekretnina - prosečna cena 2.522 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 261.000 €, 174,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

ponuda br. 1255 NS PRO – 5 soban, dupleks, 174 m2, ul. Novosadskog sajma, 3.sprat BEZ lifta. 4 spavaće sobe u gornjem delu dupleksa, dva kupatila. Ostava u potkrovnom delu iznad gornjeg dela stana. Garažni prostor uz doplatu od 15000 e. Prodajna cena stana: 261.000 e. (1500 / m2)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 808.850 €, 162,00 m2 cca 4990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1179 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626 Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Prodajemo luksuzni stan u zoni starog Beograda u blizini trgovinskih, administrativnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 388.000 €, 162,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, 5.0, 162.04 m2 sa 2 terase, VII od VII spratova, dupleks, cg sa kalorimetrima, telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, odmah useljiv, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine garaznog mesta, novogradnja iz 2024.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 180 m2 što manji lift'
422.300 €
422.300 €
388.000 €
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 534.600 €, 162,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 162m2, 5.0, 5/5, penthaus, lift, 3 kupatila, 2 terase, stolarija aluminijum/pvc, granitna keramika, toplotne pumpe, podno grejanje, mogućnost kupovine 2 parking mesta, novogradnja. Fantastičan stan sa 4 spavaće sobe u prelepoj novoj zgradi sa mermernim ulazom. U izgradnji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 516.780 €, 162,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116933, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, stambena zgrada. Uknjižen, 162m2, 5.0, 5/5, penthaus, lift, 3 kupatila, 2 terase, stolarija aluminijum/pvc, granitna keramika, toplotne pumpe, podno grejanje, mogućnost kupovine 2 parking mesta, novogradnja.Fantastičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 437.500 €, 162,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam ekskluzivni 5,0-soban duplex stan površine 162,04m2 u stambenom objektu 2Po+Pr+7+Ps u srcu Dušanovca. Ovaj elegantni objekat prostire se na 11 nivoa - garaža, prizemlje, sedam spratova i poslednji povučeni sprat. Ima kupno 16 besprekorno dizajniranih stambenih jedinica,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Ledine, 405.000 €, 162,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal je u izgradnji trenutno nije moguća kupovina preko stambenog kredita. - Mogućnost kupovine garažnog mesta od 15.000e sa uračunatim PDV-om. - LUX - LIFT - granitna keramika - klima - šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija - efikasnost "B" - visina plafona je 2.60m....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 388.000 €, 162,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 101546, VII/VII, lift, uknjizen, novogradnja. Ulica Ozrenska izdvojena je od gradske vreve a opet odlicno povezana sa centrom grada, a nadomak je glavnog cvora gradskog saobracaja „Dusanovca“ koji spaja zapadni i juzni deo grada, i sportskog centra Sumice. Stambeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 516.780 €, 162,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116933, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, stambena zgrada. Uknjizen, 162m2, 5.0, 5/5, penthaus, lift, 3 kupatila, 2 terase, stolarija aluminijum/pvc, granitna keramika, toplotne pumpe, podno grejanje, mogucnost kupovine 2 parking mesta, novogradnja. Fantastican....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na granici gradske udobnosti i mirnog okruženja, tik uz Šumice i nadomak Autokomande, u jednoj tihoj ulici blizu Dušanovačke pošte, nalazi se moderan dom koji odiše stilom i kvalitetom. U pitanju je dupleks smešten u luksuznoj novogradnji iza koje stoji proveren investitor, poznat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 437.400 €, 162,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetni dupleks stan na Voždovcu, u neposrednoj blizini parka Šumice. Stan je površine 162m2 i nalazi se na sedmom poslednjem spratu. Po strukturi je petosoban i sastoji se iz dva nivoa. Na donjem nivou se nalazi predsoblje, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 360.500 €, 162,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan penthouse u novoj zgradi. Retko u ponudi, stan je dvostrano orijentisan, na ulicu i dvorište sa pogledom na Frušku Goru. Odlična nova zgrada sa vrhunskom opremom. Nisu potrebna nikakva ulaganja, jer je sve prelepo uređeno i održavano. U donjem delu je ogroman dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 388.000 €, 162,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex u novogradji na odlicnoj lokaciji nedaleko od prikljucenja za autoput. Stan poseduje lift i nalazi na VII spratu nove zgrade, opremljen je centralnim grejanjem, takođe u svakoj sobi ima klima za dodatno podešavanje temperature. Stan se sastoji se od dve terase, jedna na prvom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 388.000 €, 162,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u najlepšem delu Voždovca,u blizini parka Šumice. Renomiran investitor,izuzetan kvalitet gradnje i odlične prostorne organizacije.Projektovano za komforan život u gradu.Svaka stambena jedinica je projektovana s puno pažnje,maksimalno iskorišćen prostor u okviru date kvadrature.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, Na upit, 162,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Najprestižnija lokacija u gradu nudi luksuz na svetskom nivou! Cena: 687500€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Bulevar Kralja Aleksandra Površina: 162,39m2 Struktura: petosoban stan koji se sastoji od: - open space dnevnog boravka sa - kuhinjom i - trpezarijom - četiri spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 168.000 €, 163,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

U gradu Loznica prodaje se potpuno opremljen nameštajem penthaus sa dizajnerskim renoviranjem, svojom saunom i predivnom terasom. Penthaus se sastoji iz prostorne dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, saune i terase koja uokviruje tri spoljna zida stana.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 315.000 €, 163,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran petosoban, potpuno namešten stan u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u blizini glavne opštine i SUP-a, a ipak smešten u mirnom okruženju. Stan se nalazi na 2. spratu kvalitetne stambene zgrade bez lifta. **Osnovne karakteristike:** * ukupna površina: 163....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 545.900 €, 163,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Idealan stan na najaktuelnijoj lokaciji u Novom Sadu, 163m2, petosoban+++ Agencijska oznaka-1062393 Na PRODAJU UKNJIŽEN petosoban stan u NAJATRAKTIVNIJEM delu grada, Stari grad, u neposrednoj blizini Dunava, Banovine, Dunavskog parka i ostalih znamenitosti grada Novog Sada. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 687.500 €, 163,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Danas, s velikim poštovanjem više od jednog veka istorije, nekadašnji “Depo” dobija stambenu namenu, nudeći Landmark Residence ograničenu kolekciju ekskluzivnih stanova dizajniranih za neuporediv komfor i jedinstveno iskustvo stanovanja. Ovaj poseban izbor sastoji se od izuzetno planiranih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 545.900 €, 163,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad - centar - blizina suda i spensa, na prodaju fantastičan petosoban stan od 163m2, novija zgrada sa liftom, uknjižen. Stan ima odličan raspored, dvostrano je orijentisan, sastoji se od hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, četiri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LESKOVAC, 135.000 €, 164,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU RAZRAĐEN PRODAJNO PROIZVODNI OBJEKAT- PEKARA SA PRODAJNIM OBJEKTOM U ŠIREM CENTRU GRADA, U ULICI DIMITRIJA TUCOVIĆA. OBJEKAT JE U POTPUNOSTI UREĐEN ZA PROIZVODNJU HLEBA I PECIVA. U OPREMLJENOM PODRUMSKOM DELU OD OKO 50M2 JE RADIONICA, PO HACCP-U. - TRI METRA VISINE. U OBJEKTU....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 441.980 €, 164,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stanova Novi Sad.Petosoban.Novi Sad Novo Naselje. Stan poseduje prostran i otvoren tip dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na terasu. Četiri spavaće sobe.Dva kupatila kao i toalet. Tri terase. Hodnik. Degažman. Izlaz na krovnu terasu. Postoji mogucnost kupovine garaze....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 500.000 €, 164,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična urbana vila na Mišeluku. Oprema vrhunskog kvaliteta i sve je građeno i opremljeno savremenim materijalima. Četvorosoban stan od ukupno 164m2 koji se nalazi na drugom spratu, veoma je ušuškan a orijentisan je trostrano sa gratis krovnom terasom od cca 150m2 sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 397.400 €, 164,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUKSUZNA URBANA VILA u mirnoj ulici. Predstavljamo vam stan u izgradnji u zgradi sa svega 4 stambene jedinice na najatraktivnijojj lokaciji za porodični život. Nalazi se u blizini hotela Šeraton, a u najužem okruženju je obdanište, osnovna škola, muzička škola, prodavnice, drogerije,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 515.000 €, 164,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 442.530 €, 165,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Petosoban luksuzan stan u novoj urbanoj vili +++ Agencijska oznaka stana 1099935, Novi Sad, Novo Naselje. Prodaja stana u novoj urbanoj vili koja se nalazi na izuzetno mirnoj lokaciji a fantastično povezana sa gradom. Stan je na prvom spratu, od 165m2, dvostrano orijentisan , fantastično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 500.000 €, 165,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Botanička bašta - Budimska 4. 0, 165m2 (terasa 44m2), grejanje na toplotne pumpe, lift, 6/6, telefon, interfon, garaža Na prodaju četvorosoban stan u jednoj od najtraženijih ulica u gradu – Budimskoj ulici. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi i prostire se na optimalno....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Budimska Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 2018 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 469.000 €, 165,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Penthouse, 4.0 nov, 165m² + krovna terasa gratis ++|++ Nov, 4.0 stan uknjižene površine 150,15m². Nalazi se u neposrednoj blizini centra i pešačke zone. Kvalitetna gradnja i ugradna oprema. Klime u svakoj prostoriji. Nestandardna visina plafona od 2,7m do 3,2m. Veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 500.000 €, 165,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se penthouse na VI, VII spratu zgrade koja je završena krajem 2023. godine, uknjižena i useljiva. Ceo objekat je izgrađen od veoma kvalitetnih materijala a stan je glamurozan i veoma svetao. Lift ide do V sprata. U prvom nivou stana se nalaze tri spavaće sobe, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 790.000 €, 165,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Deluxe sređen stan za svaku preporuku u okviru luksuznog kompleksa Wellport, koji pruža život po visokim standardima i uz punu privatnost i mir. Wellport je kondominijum zatvorenog tipa, sa visokim stepenom obezbeđenja, ulazak u kompleks omogućen je uz karticu kojom se otvara kapija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 297.000 €, 165,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan penthouse na Novoj Detelinari. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici u ovom gradskom naselju. Stan je kompletno namešten, novim modernim nameštajem. Sastoji se iz dve celine, idealno za porodično stanovanje. Ulazak iz u stan direktno iz lifta, dve velike tearse, grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 297.000 €, 165,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118029, III/V, klima, lift, telefon, terasa(2), nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Hitno se izdaje namešten luksuzan stan i dva garažna mesta na Filmskom gradu. Zgrada u kojoj se nalaze restorani, saloni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 950.000 €, 165,00 m2 cca 5760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u mirnom i autenticnom delu Neimara(Vracara), u jednosmernoj ulici, u blizini Hrama Svetog Save. Unikatna nekretnina, visestrane orijentacije, pozicionirana je na prvoj etazi(realne visine drugog sprata) od ukupno sest. Ova fascinantna nepokretnost poseduje dva ulaza....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 533.500 €, 165,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 239.500 €, 165,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u širem centru grada, a nadomak svih dešavanja. Stanovi su urađeni po najvišim standardima i normativima u građevinarstvu. Stan je projektovan tako da bude funkcionalan za život , grejanje centralno. U cenu stana je uračunata posrednička provizija od kupca u iznosu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 499.790 €, 166,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117001, VIII/VIII, lift, terasa, nov luks, garaza. *** PENTHOUSE *** Izuzetno lokacijski pozicioniran, veoma komforan 5.0 stan. Jugozapadno orijentisan, svetao, opremljen kvalitetnim materijalima. Raskošan dnevni boravak povezan je sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 552.380 €, 166,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 876 Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor, izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. - Ovaj penthaus je osmišljen tako da Vam potpuno oduzme dah. - Ulaz koji vas uvodi u prostranu dnevnu sobu. - Ima četiri velike spavaće sobe, od kojih jedna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 400.000 €, 166,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Voždovca, u jednoj od najlepših ulica, prodajemo luksuzni, dizajnerski uređen penthouse sa fantastičnim pogledom na grad. Stan se nalazi na 3 spratu, novije zgrade sa malim brojem stanova. Ukoliko sta ljubitelj autentičnog stana čije je uređenje potpisao renomirani arhitekta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 499.790 €, 167,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 5. 0, 167m2 (terasa + tri lođe 34m2), 8/8, EG/podno, lift, telefon, interfon, parking, garaža Izuzetna novogradnja, vrhunskog kvaliteta, u prestižnom delu grada, nudi priliku za bajkovit život. U ponudi petosoban penthaus izvanredne strukture i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 499.790 €, 167,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 8 Spratnost: 8 Soba: 5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 949.999 €, 167,00 m2 cca 5690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 9a - Džona Kenedija 4. 0, 167m2 (terasa 8m2), 10/10, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U okviru prestižnog kompleksa Kennedy Residences, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Beogradu, nalazi se jedinstven penthouse koji se retko pojavljuje na....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 447)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>