• GoHome Professional
barem 170 m2 do 45000 eura što manji do 12 eura/m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • barem 170 m2 do 45000 eura što manji do 12 eura/m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 do 45000 eura što manji do 12 eura/m2

  • Za upit "barem 170 m2 do 45000 eura što manji do 12 eura/m2" pronađeno 2 440 nekretnina - prosečna cena 7 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 485 eura
    • do 607 eura (prosečna cena)
    • do 728 eura
    • do 6 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, JAGODINA, 20.000 €, 1700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Suvi dol/ P-17ar/ prilaz sa same saobraćajnice/ pogodno i za poslovne i stambene objektem vrlo blizu puta prema Vranjskoj banji. Širina izlaza na put 13-14m. cena: 12e po m2 017/420991 065/8440014 069/3440014 .

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 13.500 € na 15.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, INĐIJA, 15.000 €, 1700,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.08.2025 - 13.500 €
08.05.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac u blizini Dunava i mosta kod Beške. Zemljište u građevinskom području. Plac je većim delom pod nagibom. Makadamski put pored placa. Priključak za struju na putu. U blizini stambeni objekti, vikend naselje, plaža Beška, poznati restorani Sidro i Stari Alas. Agencijska provizija....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 11.700 €, 1700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je poljoprivredno zemljište površine 16,81 ari u Rušnju, opštiina Čukarica, u naselju, dostupnost struje, vode, gradski prevoz blizu, uknjiženo na prodavca. Mogucnost kupovine još 3 parcele pored, isti je vlasnik, jedna je površine 21 ari, druga 14 ara, treca je 12 ari, može....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 6.800 €, 1700,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se parcela u Ribaru površine 17a njiva 1. klase, zemljište u građevinskom području .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 15.000 €, 1718,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na Paliluli, između Kovanlučke i Belopalanačke ulice. Vrlo lepa lokacija sa panoramskim pogledom na grad. VRLO POVOLJNO! Plac ima 1718m2, svi komunalni priključci su dostupni u blizini parcele. Trenutno se do placa dolazi službenim prolazom. Uknjižen, čisto vlasništvo.....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 20.700 €, 1724,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište površine 1724m2 na potesu Kalakača u vikend naselju Beške. Plac je ravan i ima prilazni put sa dve ulice, parcela do glavnog puta je širine 87 metara, dok je na sporednim ulicama širine od 14 do 18 metara. Zemljište se nalazi na idealnoj lokaciji za seoski turizam,....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 20.700 €, 1724,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište površine 1724m2 na potesu Kalakača u vikend naselju Beške. Plac je ravan i ima prilazni put sa tri ulice, parcela do glavnog puta je širine 87 metara, dok je na sporednim ulicama širine 18 metara. Zemljište se nalazi na idealnoj lokaciji za seoski turizam, kao....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 18.000 €, 1728,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u blizini Novog groblja, površine 1728 m2. Plac je gradsko građevinsko zemljište. Uknjižen, čisto vlasništvo , privatna svojina 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i druge nekretnine možete pogledati na našem sajtu. Za više informacija slobodno pozovite.....

 
 
 
  Plac, BUBANJ, 18.000 €, 1728,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, ŠID, 18.000 €, 1729,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2024.,

www.indomio.rs

Na glavnom putu Ljuba - Erdevik prodaje se plac u gradjevinskoj zoni. Pogodan za podizanje vocnjaka ili vinograda. Moguca gradnja vikendice. Blizina sela, venarija i jezera. Pravo mesto da sebi napravite kutak za odmor. Sve informacije na broj 0611436777 ID oglasa: 43164. .

 
 
 
  Plac, VRANJE, 20.900 €, 1740,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju zemljište: 3908/1, - 1742m2 3666/6, - 902m2 3908/2, - 1775m2 * parcele se prodaju i odvojeno Cena po m2 - 12EUR. Za više info: 0638440014 0693440014 017420991 .

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 17.460 €, 1746,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Šumovit plac šumsko zemljište 1746 m2., Mirna lokacija, lep osećaj. Idealan za brvnaru. U srcu vikend naselja. Agencijska provizija 750 €. ID oglasa: 42653. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 13.300 €, 1747,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac 1747 m2 u Gabrovcu, u blizini manastira, preko puta reke. Plac je poljoprivredno zemljište, očišćeno od šume, sa blagim nagibom prema reci. Plac ima zemljani put, a od asfaltnog je 100 m. U okolini ima kuća, pa je idealan za gradnju kuće ili vikendice, u živopisnom,....

 
 
 
  Plac, GABROVAC, 13.300 €, 1747,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, NIŠ, 20.500 €, 1760,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 1760m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u neposrednoj blizini druge česme i asvaltnog puta, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je poljski, plac je pravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište, sa mogućnošću....

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 20.500 €, 1760,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-28%

Promena cene sa 18.000 € na 13.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NOVI BEČEJ, 13.000 €, 1770,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 18.000 €
22.03.2026 - 13.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Novom MIloševu, građevinsko područje, površine 1770m2, na uglu dve ulice. Infrastruktura (struja, gradska voda, gas u ulici). Na placu se nalazi ruševna kuca . Novo Mileševo je naselje u opšini Novi Bečej, na putu između Novog Bečeja i Kikinde. U cenu je uračunata....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 17.900 €, 1775,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepa parcela na vrhu brda na obroncima Kosmaja na svega nekoliko minuta od centra Sopota. Na parceli se nalazi i kvalitetno gradjena kuća sa odličnim temeljom. U kuću potrebno uložiti minimalnu sumu novca da bi bila spremna za korišćenje. Lakiranje i pospremanje. Uz minimalna....

 
 
 
  Plac, DOLJEVAC, 18.000 €, 1777,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište u okolini Doljevca, mesto Šarlince, površine 1777m2. Uknjižen je kao svojina i vlasništvo je 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija, stojimo vam na raspolaganju. Plac, Doljevac - Šarlince | Prodaja · 1777m² · 18.000€.

 
 
 
  Plac, DOLJEVAC, 18.000 €, 1777,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište u selu Šarlinac, opština Doljevac. Parcela je 18 ari površine i pogodna je za proizvodnju raznih kultura. Uknjižena je, vlasništvo 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija, stojimo vam na raspolaganju. Plac, Niš - Doljevac | Prodaja....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 18.000 €, 1777,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poljoprivredno zemljište u selu Šarlinac, opština Doljevac. Parcela je 18 ari površine i pogodna je za proizvodnju raznih kultura. Uknjižena je, vlasništvo 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija, stojimo vam na raspolaganju. .

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 23.000 €, 1777,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Viljuši na starom putu za Kraljevo, površine 17,77 ari. Dužina fronta placa je 36m do asfaltnog puta. Cena 23.000 eura Agencija KULA .

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 7.500 €, 1778,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište u blizini konaka Ljubica i Hotela Balašević (370 i 500m), u podnožju planine Rtanj, iznad magistralnog puta Paraćin – Boljevac, Zaječar, Bor, opština Boljevac (240m) sa ukupnom površinom od 17a 78m2, sa mogućnošću gradnje jer izlazi na veštačko....

 
 
 
  Plac, IRIG, 21.200 €, 1780,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

cca 1800 m2 IRIG, GRAĐEVINSKA ZONA , CENA 21.200 EUR Prodajemo plac u zoni građevinskog zemljišta, van granica GGZ. Nalazi se u Irigu, potes Ružaš. Ekstra mesto pored planirane brze saobraćajnice kod Iriga, u građevinskom zemljištu gde je dozvoljena gradnja privrednih objekata raznih....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 14.000 €, 1783,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Makova sedmica, prodaje se gradsko građevinsko zemljište površine 1783 kvm. Na dobroj lokaciji, asvaltiran put sa mogućim priključcima za gas, struju i uskoro za vodu i kanalizaciju! Na parceli je bušen bunar! Papiri su uredni, vlasništvo 1/1. Red. br. 25-Z7 .

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 18.000 €, 1792,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju zemljište sa potencijalom za izgradnju u naselju Trupale. Uknjižena površina parcele je 1792m2 i nalazi se u građevinskom području. U blizini su asfaltni put, kuće i priključci za struju i izvor vode, jer se nalazi u lepom prirodnom okruženju na samom obodu sela. Cena je....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 18.000 €, 1792,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 8.000 € na 7.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 7.000 €, 1798,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 8.000 €
08.05.2026 - 7.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na Hajdukovu, pored asfaltnog puta, udaljen 1 km od centra sela. Plac ima 1798 m². Na parceli je moguća gradnja porodične kuće, poslovnog ili ekonomskog objekta, kao i garaža i pomoćnih objekata. Maksimalni indeks zauzetosti je 30%, a dozvoljena spratnost je P+1+Pk.....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 15.000 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u ataru sela Valakonje,poljoprivredno zemljiste povrsine 1817m2. Plac se nalazi nedaleko od grada, na oko 3km. Prilaz je sa asfasltnog puta. Vode i steruje nema. Papiri uredni,vlasnik 1/1. CENA 15000e Awa Nekretnine reg br 822 066 / 873 - 4444 .

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 11.000 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja poljoprivrednog zemljista-Banja Jošanica(Soko Banja)Na prodaja poljoprivredno zemljište-livada u selu Jošanica u neposrednoj blizini Soko banje. Udaljeno 5 km od sela,na samom zemljištu je izvor pijace vode. Pogodno za seoski turizam . Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 18.000 €
15.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104512, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste.Njiva Ima asfalt do placa,struja,i voda. Blizu zeleznicke stanice u Ralji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 18.000 €
10.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104512, struja, uknjižen. Poljoprivredno zemljište.NjivaIma asfalt do placa,struja,i voda.Blizu železničke stanice u Ralji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 7.500 €, 1800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Poljoprivredno zemljište uz glavni put .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 6.500 €, 1800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2023.,

www.indomio.rs

Plac čine 2 parcele! .

 
 
 
  Plac, GORNJI MATEJEVAC, 20.000 €, 1810,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište - voćnjak, veoma blizu Gornjeg Matejevca, na ravnom terenu, u lepom, prirodnom okruženju. Uknjižen, privatna svojina. Za više informacija pozovite agenciju. Plac, Niš - Gornji Matejevac | Prodaja · 1810m² · 20.000€.

 
 
 
  Plac, NIŠ, 20.000 €, 1810,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište - voćnjak, veoma blizu Gornjeg Matejevca, na ravnom terenu, u lepom, prirodnom okruženju. Uknjižen, privatna svojina. Za više informacija pozovite agenciju. .