• GoHome Professional
barem 170 m2 do 41000 eura pogodan što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • barem 170 m2 do 41000 eura pogodan što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 do 41000 eura pogodan što veći

  • Za upit "barem 170 m2 do 41000 eura pogodan što veći" pronađeno 277 nekretnina - prosečna cena 20 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 38000 eura (malo jeftiniji)
    • 43000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NIŠ, 22.400 €, 6178,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 6178 m2, na putu za Donju Trnavu. Plac je poljoprivredno zemljište 3 i 4 klase. Plac se nalazi pored glavnog puta Niš-Donja Trnava , pravougaonog je oblika i širom, frontalnom stranom pored samog puta. Plac je pogodan za industrijskiu namenu, separacija, hala,....

 
 
 
  Plac, DONJA TRNAVA, 22.400 €, 6178,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, IVANČA, 12.000 €, 6023,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne površine 60,23 ari u mestu Mali Požarevac, opština Sopot. Ravno i pristupačno zemljište Pogodno za različite vrste poljoprivredne proizvodnje U blizini puta i infrastrukture Mirna lokacija, idealna za voćnjake, plastenike ili manju farmu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 12.000 € na 11.500 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Šumice, 11.500 €, 5400,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 11.000 €
03.08.2025 - 12.000 €
20.02.2026 - 15.000 €
17.04.2026 - 12.000 €
27.04.2026 - 11.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Trenutno sumica. Blizu asfalta, prikljucka na struju i zeleznicke stanice Ripanj tunel- stajalista Bg voza. Pogodan za poljoprivredu i sl.. Oznaceno je naselje- ne tacna lokacija. Fotografija je ilustrativna. Provizija u visini od 550 Eur u dinarima. 069 BEOKROV .

 
 
 
  Plac, RAŠKA, 23.000 €, 5297,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Ratini, ukupne površine 5297 m2, udaljen 7 km od centra. Pogodan za različite namene. kp 1254/39 KO Ratina .

 
 
 
  Plac, JUNKOVAC, 25.000 €, 5245,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 5245m2. Plac čine dve parcele, koje su poljoprivredno zemljšte, ali se može izvršiti prenamena. Dozvoljena je izgradnja. Postoji mogućnost priključka struje i vode. Obe parcele imaju direktan izlaz na magistralni put Rača Topola.....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 17.000 €, 5241,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026. - 17.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela u gradskom građevinskom području – njiva 3. klase. Površina: 52 ara Cena: 9.000 € Pogodno za investiciju ili buduću gradnju. Uredna dokumentacija. Za više informacija, pozovite. 064/8-312-063 065/8-222-441 035/8-222-441 .

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 17.000 €, 5200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Plac sastavljen iz tri dela. Ukupno 5182m2. Prodaje se poljoprivredno zemljište sa voćnakom potez Klisura, ukupno površine 4308m2, i šumskog zemljišta 3 klasa površine 874m2. Plac udaljen 5km, od Mladenovca, pogodan za malo domaćinstvo. Na placu ima voda i struja. Pored placa asvaltni....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 11.500 €, 5172,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za dalju poljoprivrednu proizvodnju. Idealna prilika za poljoprivrednike i investitore u poljoprivrednu proizvodnju. Zasadi su u punoj snazi i....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 10.100 €, 5100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dve spojene parcele, ukupne površine 50,10 ari blizu Begaljice, opštiina Grocka, preko puta auto puta, iznad odmorišta Begaljica -zapadu, uknjiženo na prodavca. Parcele su spojene ali odvojene kao posebne parcele, jedna je površine 7,84 ara, druga je 42,26 ara, obe su uknjižene....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Desimirovac, 17.000 €, 5000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac je pogodan za izgradnju kuće, vikendice, hale, kao i za sve vrste zasada. Prodaje se zemljište površine 5000 m2, od već postojećih parcela. Nalazi se pored puta, u blizini je Siemensa. Plac je uknjižen. Vlasnik 1/1. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 14.700 €, 4896,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac na Mramorskom brdu, u blizini fabrike ,,Austroterm. Plac se nalazi na oko 350 metara od glavnog puta Niš- Prokuplje. Plac je površine 4896 m2. Svojina 1/1,uknjižen kao poljoprivredno zemljište. Pogodan za razne delatnosti (poslovni prostor, magacinski prostor, skladišni....

 
 
 
  Plac, MRAMORSKO BRDO, 14.700 €, 4896,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Mramorskom brdu, u blizini fabrike ,,Austroterm”. Plac se nalazi na oko 350 metara od glavnog puta Niš- Prokuplje. Plac je površine 4896 m2. Svojina 1/1,uknjižen kao poljoprivredno zemljište. Pogodan za razne delatnosti (poslovni prostor, magacinski prostor, skladišni....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 30.000 €, 4625,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište površine 4625 m2, udaljeno 13 km od Prijepolja, Jabuka, potes Jabuka. Nalazi se u neposrednoj blizini Osnovne Škole i Pošte. Ima prilaz direktno sa lokalnog asfaltnog puta. Sastoji se iz dve parcele i postoji mogućnost kupovine po parcelama:....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 25.000 €, 4581,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Zemljište na glavnoj ulici u Dankovu, pogodno za hale i poslovne prostore. .

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 45.000 € na 36.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KRAGUJEVAC, 36.000 €, 4336,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 45.000 €
15.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela od 43 ara u Petrovcu, pored glavnog puta koji vodi za Novi Milanovac. Parcela je pravougaonog oblika, vodi se kao poljoprivredno zemljište po kulturi njiva 3.klase, moguća prenamena u građevinsko zemljište. Pogodno za hale i magacinske prostore, dobar prilaz i blizina....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 45.000 € na 36.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PETROVAC, 36.000 €, 4336,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 45.000 €
15.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 36.100 €, 4321,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u opštini Merošina, u neposrednoj blizini međunarodnog puta E80. Plac je površine 4321m2 a zbog svoje pozicije, u neposrednoj blizini međunarodnog puta, predstavlja pogodan prostor za razne vrste delatosti proizvodnja, skladista, ugostiteljstvo i sl. Plac se u katastru....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 10.500 €, 4232,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.indomio.rs

Lazarevo - plac površine 42,32 ara. Plac je širine 16m, pogodan za izgradnju stambenog ili poslovnog objekta, 11 km od centra Zrenjanina, izlazi na asfaltiranu ulicu i a sa severne strane na nekategorisani poljski put, što lokaciju čini zanimljivom za hangar ili garažu za poljoprivrednu....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 9.000 €, 4229,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se građevinski placevi u naselju Međureč, ukupne površine 42,27 ari. Plac se nalazi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, pogodan za izgradnju porodične kuće, vikendice ili investicioni projekat. Osnovne informacije: Površina: 42,27a Namena: građevinsko zemljište Pristupni put....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 20.000 €, 4200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je plac u Gabrovcu površine 42ara. Plac je gradsko građevinsko zemljište, pravougaonog oblika sa 50m fronta. Pogodan je za gradnju kuće i predstavlja odličnu investiciju za sve koji žele beg od gradske buke i gužve. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 18.500 €, 4200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2022.,

www.indomio.rs

Odličan plac do asfaltnog puta pogodan za gradnju .

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 8.000 € na 6.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KOSJERIĆ, 6.000 €, 4191,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 11.000 €
03.04.2026 - 8.000 €
24.04.2026 - 6.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kosjerić-Galovići, Gornja Vukobara Livada 41a Na prodaju lepo i prostrano zemljište površine 41 ar, uknjiženo kao livada, na teritoriji opštine Kosjerić. Parcela se nalazi u prirodnom i mirnom okruženju, okružena zelenilom i čistim vazduhom, što je čini idealnim mestom za odmor, poljoprivredu....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 28.000 €, 4088,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lep plac u Gornjoj Toponici, pravougaonog oblika, pogodan za izgradnju kuće. Nalazi se u manjoj ulici, na 100 metara od asfalta, u blizini su komunalni priključci. Površina placa iznosi 4088 m2, dimenzije 27 metara ulazni front, 140 metara dubina. Uknjižen, Zemljište u....

 
 
 
  Plac, GORNJA TOPONICA, 28.000 €, 4088,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 25.000 €, 4000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Parcela 40ari na odličnoj lokaciji, dimenzija 10x400 metara. Nalazi se u Fruškogorskoj ulici preko puta hladnjače, sa direktnim izlazom na asfaltni put i pristupom sa dve ulice. Zemljište se vodi kao voćnjak 4. klase u građevinskom području. Pogodno za različite namene, zbog dobre....