• GoHome Professional
barem 170 m2 do 324 eura/m2 što skuplji prizemlje - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • barem 170 m2 do 324 eura/m2 što skuplji prizemlje - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 do 324 eura/m2 što skuplji prizemlje

  • Za upit "barem 170 m2 do 324 eura/m2 što skuplji prizemlje" pronađeno 322 nekretnina - prosečna cena 224 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 307 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 340 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 23000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • renovirano
    • centralno grejanje
    • 2.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Farma, DESPOTOVAC, 100.000 €, 500,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2023.,

www.heroldo.com

Kompletno domaćinstvo se prostire na 80 ari placa u blizini centra sela u Jezeru. Na placu se nalaze dve kuće. Prva je 118m2 u osnovi, sastoji se od podruma, prizemlja i potkrovlja, od prostorija u prizemlju ima prostran dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe i kupatilo, na spratu....

 
 
 
  Kuća, DESPOTOVAC, 100.000 €, 500,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 100.000 €, 500,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradjevinski plac 503m Popovica ispod Mošine vile Slavujeva ulica Lokacija: Popovica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena: Porodično stanovanje Površina zemljišta: 503m2 Put do placa: Asfaltni put Tekst oglasa Oglasavamo prodaju .. . Dva građjevinska placa, jedan pored drugog....

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 100.000 €, 283,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Knjaževcu na mirnoj lokaciji. Sastoji se od podruma, prizemlja, I sprata i tavanske prostorije. Koncipirana kao dve stambene jedinice. U prizemlju je hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom, kupatilo, 2 spavaće sobe. Na spratu je hol, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 100.000 €, 1237,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: 066 Mesto: Stara Pazova Površina: 12.37a Tip oglasa: Prodaja Konsalting d.o.o. Stara Pazova, Reg. br. 273 OPIS: Na prodaju plac u Staroj Pazovi na odličnoj lokaciji, sa kućom za rušenje i drugom kućom koju je potencijalno potrebno adaptirati, a može biti u funkciji letnje kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 99.999 €, 400,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvospratna kuća u Farkaždinu površine 400 m2. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje tri kolska ulaza. Sastoji se od 7 soba, tri kupatila, dve trpezarije, jednom kuhinjom i ostavom. U prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i ostavom, spavaća soba i kupatilo. Na prvom spratu....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 99.910 €, 435,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam kuću u izgradnji, punu potencijala. Poseduje stambeni deo, koji se nalazi na spratu, sa dve stambene jedinice. Prizemlje je osmišljeno tako da može da se formira u veliki poslovni prostor. Podrum se pruža celom površinom kuće. Kablovi za struju su poduplani, tako....

 
 
 
  Kuća, UB, 99.000 €, 310,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Objekat za adaptaciju na Ubu Nalazi se u ulici 1. Maja blizu centra grada Plac površine 5.5 ari Ukupna kvadratura objekta je 310 m2 Zgrada u osnovi 106 m2 U prizemlju se nalaze dva lokala Na spratu i potkrovlju stambeni prostor po 100 m2 Vlasništvo uredno Mogućnost realizacije....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 99.000 €, 400,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodaja poslovnog prostora, kuće i pomoćnog ekonomskog objekta na Ibarskoj magistrali Prodaje se vanknjižni poslovni prostor, kuća i pomoćni ekonomski objekat na atraktivnoj lokaciji neposrednoj blizini Atriuma, duž Ibarske magistrale. Plac ima površinu od 9.5 ari, sa širinom ka magistrali....

 
 
 
  Kuća, RITOPEK, 95.000 €, 300,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kvalitetno rađen objekat, u Ritopeku, na odličnoj lokaciji, u glavnoj ulici, blizu prevoza, škole, prodavnice, Dunava, sa prelepim pogledom koji se pruža sa terase, a i iz dvorišta. U kući duže vremena niko ne živi pa su neophodna izvesna ulaganja. Pored....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 95.000 €, 280,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća na prodaju koja je na placu od 12,87 ari. Ima tri etaže: podrum, prizemlje, potkrovlje. Dva kupatila i jedan toalet. PRIZEMLJE: DNEVNA SA TRPEZARIJOM+KUHINJA+ TRI SPAVAĆE SOBE+KUPATILO+TOALET+TERASE POTKROVLJE:DNEVNA SA TRPEZARIJOM+DVE SPAVAĆE SOBE+KUPATILO+OSTAVA POMOĆME PROSTORIJE....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 95.000 €, 450,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u sirovom stanju Su+Pr+I+Pk, osnova kuće je 134m2.lepa parcela od 994 m2 i predivan pogled na okolinu. Nalazi se u neposrednoj blizini restorana ,,4 vetra,, na Ibarskoj magistrali. U suterenu su predviđene garaže i prostorije namene po iznoru. Prizemlje i sprat su....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 95.000 €, 270,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.anatnekretnine.com

Tipska kuća, nalazi se na Deninom brdu, u mirnoj ulici, odlično locirana. Dva nivoa od po 90 m2 + lokal u prizemlju 90m2. Sadrži prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila. Kuća je kompletno sredjena i useljiva, sa izlazom na dvorište ispred....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 90.000 €, 280,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, veliko dvorište, da budete u mirnijem kraju a opet dovoljno blizu centru grada, a želite modernu i kvalitetnu kuću onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se kuća u Pasi Poljani. Površine je 280m2,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 90.000 €, 290,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Kuća poseduje podrum, prizemlje i sprat. Jedna strana je lepljena za drugu kuću. Grejanje je kotao na gas i čvrsta goriva. Gradska voda, sengrup, podna obloga laminat, spoljna stolarija drvena. 6 spavaćih soba, 2 terase, 2 kupatila. Kuća je napravljena 2005 godine i objekat je upisan....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 90.000 €, 298,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novoizgrađena kuća u Kragujevcu, naselje Pivara, korisne površine 298 m2, na placu površine 221 m2. Kuća ima garažu, podrum, kotlarnicu i ostavu u prvom nivou suturen, dok je na drugom nivou prizemlje i trećem nivou sprat isti raspored, a od prostorija ima kuhinja sa dnevnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 90.000 €, 300,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor je višenamenski , prizemni nivo velika hala , polu sprat sa kancelarijama i mokrim čvorom i kuhinjom ,podrumski deo je celina pa se može koristiti kao magacinski prostor za robu. Lokal se nalazi u centralnom del naselja ispred hale na 3 ari se nalazi veći parking....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 90.000 €, 300,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Vila nadomak grada, idealna za višečlanu porodicu. Nalazi se na uređenom placu od 15 ari i okružena je visokim borovima, koji pružaju prirodnu hladovinu, mir i osećaj potpune privatnosti. Objekat je u sivoj fazi, urađen po izuzetno visokim građevinskim standardima, sa već uvedenim....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 110.000 € na 90.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 90.000 €, 270,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 110.000 €
29.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u naselju Duvanika Su+P+Pk, površine 270m2, na parceli 4,12ari.Kuća se sastoji od tri etaže, suterena, prizemlja i potkrovlja.U suterenu su tri prostorije i sanitarni čvor.Prizemlje se sastoji od tri sobe, kuhunje, trpezarije, kupatila i terase.U potkrovlju su tri sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 90.000 €, 370,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Spratna kuća sa potkrovljem, garažom i podrumom, ukupne površine cca 370 m2, na placu od 2,2 ara. Struktura prostora: prizemlje: pretprostor, predsoblje, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, dve sobe; podovi: parekt i pločice; stolarija drvena; spoljašnje stepenište sa....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 90.000 €, 600,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Miljakovac 3, Miljakovacke staze, 6 ari, okretnica autobusa 48, na suncanoj rakovickoj strani, izlazi na sumu i novoprojektovanu saobracajnicu. Direkcija je uradila prvu fazu. Lokacija se nalazi u zoni A1, ima DUP, po informaciji o lokaciji moze se graditi prizemlje + 2 sprata a dozvoljava....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 90.000 €, 600,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se gradjevinsko zemljište od 9ari blizu samog centra Jakova, odlična lokacija, retko u ponudi. Do samo placa su dovedeni asfaltni put, voda, struja,gas. Plac je ograđen. Front ka asfaltnoj ulici je 23,5 metara. Porodična je gradnja, može se graditi Prizemlje-1.sprat i potkrovlje.....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 89.900 €, 266,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Celarevu. Kuca je na placu od 337m2. Gradjevinska povrsina kuce je 191m2 a gradjevinska povrsina pomocnih objekata je 75m2. U povrsinu kuce spadaju: Podrum sa kotlarnicom za grejanje na cvrsto gorivo i gas Prizemlje: spavaca soba, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 89.000 €, 285,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična kuća na jednom od najlepših mesta u Lazarevcu. - Uknjižena na 95m2, a ukupno ima tri stana oko 285m2. - U prizemlju se nalazi garaža i najmanji stan koji mora da se renovira. - Na prvom i drugom spratu su dva trosobna stana koji su renovirani. - Kuća se nalazi na 1200m od....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 87.500 €, 335,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična kuća na dobroj lokaciji blizu centra Srbobrana. Kuća je građena u dva nivoa, prizemlje i suteren i sve je uknjiženo, gde ima 335 m2 bruto stambene površine. Kuća u prizemlju ima dve spavaće sobe, veliku dnevnu sobu koju je potrebno završiti- omalterisati, kuhinju....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 268,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zeleno Polje - Kuća zidana od čvrstog materijala koja se sastoji se iz 2 etaže, površine 268m2 (134m2 prizemlje + 134m2 potkrovlje) na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom i nezavršenim pomoćnim objektima. U prizemlju se nalazi hodnik, 2 veće spavaće sobe, kupatilo, dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 85.000 €, 270,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.indomio.rs

Kuca u Meljaku sa građevinskom dozvolom 270m2 dvorištem i njivom od 1,25 hektara. Dva četvorosobna stana + 40m2 u prizemlju , letnji boravak + dodatne ekonomske prostorije (ostava za ogrev, kotlarnica,prostorija za alat pribor) , grejanje na kotao (struja čvrsto gorivo). Nalazi se....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 85.000 €, 300,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

NOVA PORODIČNA KUĆA NADOMAK ĆUPRIJE – PROSTOR, MIR I POTENCIJAL NA JEDNOM MESTU! Na prodaju nova spratna kuća, smeštena na samo 10 minuta od centra Ćuprije, idealna za porodičan život, ali i za one koji žele više prostora i mogućnosti za posao ili dodatnu gradnju. Plac: 5,17 ari uređene....

 
 
 
  Kuća, SVILAJNAC, 85.000 €, 254,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2023.,

www.indomio.rs

Jedinstvena ponuda, kuća sa pomoćnom zgradom i garažom. Kuća 200m2. Prizemlje – dnevna soba, trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo. Na spratu još 4 spavaće sobe, kupatilo. Pomoćni objekat: hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevna soba sa kuhinjom. Garaža. Za više informacija i....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 85.000 €, 345,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća 345m2 na placu od 1036m2-Lugovo Prodaje se nedovršena kuća površine 345m2 na placu od 1036m2 u Lugovu. Sastoji se od prizemlja(218m2), potkrovlja(127m2) i suterena(garaža i podrum). U prizemlju su dve sobe, veliki dnevni boravak sa kuhinjom, ostava, dva kupatila, predsoblje i....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 85.000 €, 250,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u ul. Zeke buljubaše, površine oko 250m2 sa lokalom i garazom i placem, sastoji se iz dva nivoa tj prizemlje i prvi sprat. Prizemlje je u izvornom stanju dok je prvi sprat kompletno sređen i renoviran, postoji mogućnost da se adaptira i potkrovlje jer i ono....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 85.000 €, 492,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u Kovinu, u mirnoj ulici bez velikog saobraćaja, upisan suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje. Od toga je sređen suteren i prizemlje, a sprat i potkrovlje nisu. U sređenom delu, u suterenu su pločice svuda, a u prizemlju su pločice i brodski pod. Grejanje je centralno i ima....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 85.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJEMO KUĆU 500m u KORUŠKOJ glavni put Lokacija: Banoštor (Srbija, Beočin) Ulica i broj: KORUŠKA Kvadratura: 500m2 Površina zemljišta: 2500m2 Broj soba: 5 soba i više Spratnost: Jedan sprat Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 82.400 €, 841,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, Širine - Vezirac. Izdvajamo iz ponude plac u građevinskom području, dozvoljena gradnja individualne ili dvojne kuće. Dozvoljena spratnost suteren, prizemlje i jedan sprat. Veličina placa 841m2, front 39m2. Prilaz placu nasut (tucanik). Do glavnog puta, na kom se nalazi....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 82.400 €, 841,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, potez Širine. Zemljište u građevinskom području - voćnjak 3. klase. Dozvoljena gradnja individualne ili dvojne kuće spratnosti suteren, prizemlje, sprat ili potkrovlje. Struja, voda, gas u blizini placa. Prilaz tucanik. Uknjižen.(Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br.....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 82.000 €, 256,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajemo veliku porodičnu Kuću u Srbobranu preko puta Osnovne škole, put za Bečej, Pr+1+Pk Bruto površine 322m neto 256m + pomoćne prostorije bruto površine 88m neto 70m,lep plac 470m.Kuća je starije gradnje iz 80-ih,od čvrstog materijala,u prizemlju je kuhinja sa trpezarijom,dnevnim....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 82.000 €, 270,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi Porodičnu kuću površine 270 m2 /osnova 90m2/, spratnost:Po+Pr+1S koja se nalazi u Prijepolje, potes Bostani, ulica Rajka Divca, u neposrednoj blizini mini marketa Tref i Energomontaže, podeljena po verikali na 2 ,potpuno nezavisne, stambene jedinice. Ima uređenu....

 
 
 
  Kuća, LJIG, 82.000 €, 350,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ljig - prodajem kuću u centru Ljiga ..površina kuće 350 m2 ..plac 466 m2 kuća je za kompletno renoviranje ..poslovni prostor u prizemlju kuće . u cenu je uračunat i građevinski plac površine 827 m2 koji se nalazi uz kuću .. Kuća je spomenik kulture i pod zaštitom je države ......

 
 
 
  Kuća, SELO MLADENOVAC, 82.000 €, 388,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K705 Na prodaju prostrana kuća u Selo Mladenovcu, površine 479 m², na placu od 7,22 ara. Ova nekretnina idealna je za porodični život zbog svoje izvanredne lokacije - škola je u neposrednoj blizini, a autobuska stanica se nalazi na samo 200 metara od kuće. Udaljena svega 1,7....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 80.000 €, 247,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prizemlje se sasroji od dnevnog boravka, kuhinre, trpezarije, kupatila, hodnika. Iz dnevnog boravka postoji hodnik koji vodi na sprat. Na spratu postoje tri spavaće sobe,kupatilo, terasa. Na spratu postoji izdvojeni stan površine 58m2 u kome kupatilo, i jedna velika soba. Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 255,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Objekat izgrađen 1997. god. površine 255m2, na glavnom putu Sombor – N.Sad, prema Kljajićevu. U prizemlju je prostor za radionicu, auto-servis sa dva kanala i 3 mesta za auto. Čardak, 5 boksova za pse i letnjikovac. Na spratu se nalaze tri sobe, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 80.000 €, 260,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Srebrno jezero- sama kuća na placu 3 ara. Kuća rađena od čvrstog materijala, rađena za sebe i uživanje. Prizemlje i potkrovlje. Odmah useljiva, potrebno je higijensko krečenje. Dvorište sa dosta zelenila, tuja i cveća, garaža, na placu ima zidani rsotilj, pečenjara, sušara za meso.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 323)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>