• GoHome Professional
barem 160 m2 do 376 eura/m2 što manji podrum - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • barem 160 m2 do 376 eura/m2 što manji podrum - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 160 m2 do 376 eura/m2 što manji podrum

  • Za upit "barem 160 m2 do 376 eura/m2 što manji podrum" pronađeno 176 nekretnina - prosečna cena 269 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 357 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 394 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 29000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, STARA PAZOVA, 78.200 €, 200,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u Novim Banovcima u blizini dunava *Površine 200m2 racunajuci podrum,površina stambenog prostora je 140m2 *2 kupatila *5 spavacih soba *2 kuhinje *6 terasa *plac je povrsine 4.5a Prodavac je zainteresovan i za zamenu za neki manji stan do 40m2 u N.Banovcima ili u Novoj....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 61.000 €, 201,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na mirnoj lokaciji porodičnu kuću površine 201 m2, sa pripadajućom okućnicom površine 232 m2. Udaljena 5 km od Prijepolja, naselje Brezovača. U suterenu smeštena je garaža i podrum, prvi sprat ima : terasu , predsoblje, dve spavaće sobe od kojih jedna soba ima....

 
 
 
  Kuća, JASENICA, 51.500 €, 205,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju, seosko domaćinstvo u šumadijskom selu Sepci, na pola puta od Topole prema Rači i Smederevskoj Palanci, na par kilometara od planiranog auto puta Vožd Karađorđe, kao i magistralnog puta Topola - Rača, u blizini Natalinaca. Domaćinstvo je nedaleko od seoske škole i igrališta,....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 50.000 €, 214,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

KUĆA SA VELIKIM PLACEM – ODLIČNA PRILIKA! Velika Plana, ul. 1. maja Cena: 50.000 € Na samo ~90 km od Beograda, u urbanom delu Velike Plane, nudimo vam kuću sa velikim potencijalom za život ili investiciju! ✨ Osnovne informacije: ▪️ 214 m² ukupne površine ▪️ Terasa 10 m² ▪️ Dve etaže....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 45.000 €, 215,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća u Ljukovu,opština Inđija stambene kvadrature 215 kvadrata.Vlasnik kuće 1/1 Plac sa kućom i baštom je 16ari Kuća u prizemlju ima spavaću sobu,hodnik,dnevna soba sa kuhinjom i kupatilo U sobi i dnevnoj sobi je parket Ispod spavaće sobe je podrum sa spajzom....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 31.000 €, 217,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Čonoplji od 217m2 stambenog dela i 164m2 pomoćnih objekata u vidu letnje kuhinje, svinjaca, kokošinjaca, šupa. Parcela ima 2400m2 od toga bašta 1000m2. Kuća je od mešanog materijala, u dobrom stanju, ima 4 sobe, kuhinju, trpezariju, dva kupatila, magacinski prostor,....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 44.000 €, 220,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca povrsine 220m2, velika ajnfort kapija, podrum, pomocna prostorija 20m2, stala 33m2 sa plafonom visine 3,5m (pogodna za konje i goveda), cardak, mala supa. Potrebno renoviranje objekata. Povrsina placa je 1160m2, front 16,5m×70m duzina placa. Plac je ogradjen. Vlasnistvo 1/1.....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 74.000 €, 221,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodajua kuća u Novom Selu, kod Velike Plane, površine 89 m2 i dva pomoćna objekta površine 73m2 i 61m2, na placu površine 2496 m2. Kuća u prizemlju, ima od prostorija hodnik, kupatilo, 2 spavaće sobe, kuhinju, trpezariju i dnevni boravak. Postoji i mogućnost sređivanja potkrovlja....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 83.000 €, 231,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Futogu u izvornom stanju, na prostranom placu od 647m². Svi priključci se nalaze do placa- gas i kanalizacija, trenutno postoji monofazna struja i voda na samom placu. Kuća ima podrum i tavanski prostor, ne poseduje kupatilo. - predviđena za renoviranje ili rušenje....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 90.000 €, 234,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća na tri etaže u selu Babe, opština Sopot. Nalazi se na 4 km od centra Sopota, 14 km od vrha Kosmaja i na 45 km od centra Beograda. Autobuska stanica za Sopot i Beograd je u blizini. Plac je širok oko 11 m i dugačak 100 m, postoji blaga nizbrdica. Kuća zahteva renoviranje. Prostorije:....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 90.000 €, 240,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

RIPANJ Stanica Objekat iz 1946 godine za renoviranje, površina objekta 250 m2, plac 476 m2. Pozicija na glavnom putu pored glavne železničke stanice u Ripnju više nego dobra za privatnu delatnost. Cena nije fiksna Objekat ucrtan, poseduje podrum koji je sazidan, prizemlje i sprat....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 75.000 €, 240,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odmah useljivu prostranu kuću sa prelepim pravilnim placem koji izlazi na dve ulice! U sklopu kuće se nalaze dve garaže ,podrum ,više spavaćih soba kao i tri kupatila. Grejanje -kotao na čvrsto gorivo .

 
 
 
  Kuća, RUMA, 90.130 €, 241,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119519, 3.98a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Čvrsta i prostrana spratna kuća od 241m2 na cca.4 ara placa u širem centru Rume. U upotrebi....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 90.130 €, 241,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119519, 3.98a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava. Cvrsta i prostrana spratna kuca od 241m2 na cca.4 ara placa u sirem centru Rume. U upotrebi....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 90.000 €, 242,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se ili se menja za stan u Novom Sadu, porodična spratna kuća u Jazak selu, opština Irig. Kuća se nalazi u ulici Zmaj Jovinoj. Ima ograđeno dvorište , upkupna površina dvorišta kog čine tri placa je 544m2 . Kuća je u osnovi 121m2 ima zidani podrum u polusuterenu, prizemlje....

 
 
 
  Kuća, JAZAK, 90.000 €, 242,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA KUĆA- JAZAK, JAZAK SELO , 90000 eur 242 m2, u osnovi 121m2 . Prizemlje, sprat , potkrovlje i pomoćne prostorije. Prodaje se ili se menja za stan u Novom Sadu, porodična spratna kuća u Jazak selu, opština Irig. Kuća se nalazi u ulici Zmaj Jovinoj. Ima ograđeno dvorište , upkupna....

 
 
 
  Kuća, JELAŠNICA, 90.000 €, 244,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Jelašnici, 244 m2, na 457 m2 placa. Kuća je novije, kvalitetne gradnje i sastoji se od prizemlja koje sadrži dnevnu sobu sa kuhinjom, kupatilo, garažu i pomoćnu prostoriju ( budući vlasnik sebi može prilagoditi drugačiju funkciju postojećih prostorija), i potkrovlja....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 90.000 €, 250,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – petosobna kuća površine 250m2 na placu od 6,66 ara. Trofazna struja, plin, kanalizacija, podrum, parket, laminat, terasa, 2 kuhinje, 2 kupatila, tolaet, nema kolski ulaz. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Moguća zamena za stan. Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 90.000 €, 250,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2023.,

www.indomio.rs

Kuća u blizini centra,površine 250m2 na parceli od 6,66 ara.Sastoji se od prizemlja i sprata.U prizemlju su tri sobe , kupatilo, toalet i kuhinja , na spratu su dve sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo Trofazna struja, plin, kanalizacija, podrum, po podovima je parket i laminat,....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 95.000 €, 250,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća pored magistralnog puta na 60 ari placa u blizini Knića, 95.000 eura. Kuća je spratna. U prizemlju se nalazi garaža (podrum) i prostorija predviđena za kotlarnicu. Stambeni deo se sastoji od velikog dnevnog boravka, posebno izdvojene kuhinje, spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 70.000 €, 250,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća od 250m2 na ulasku u Topolu. Kuća je prostrana i sastoji se od prizemlja i sprata. Struktura prizemlja: veliki dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, wc, podrum, ostava i još jedna prostorija predviđena za letnju kuhinju. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 51.000 €, 250,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu ,250 metara kvadratnih,podkrovlje,donji deo 100 kvadrata isposobljen ,gornji deo 100 kvadrata samo grubi radovi,podrum ispod pola kuce 50 kvadrata,veliko dvoriste,basta supa svinjac,,vise info na broj 065/6795025 Terasa, Parking, garaža, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Kuća, ORLOVAT, 80.000 €, 260,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Orlovat – petosobna spratna kuća sa lokalom ukupne površine 200m2 + manja jednosobna kuća sa podrumom površine 60m2 + pomoćne prostorije na placu od 14,6 ara. Trofazna struja, grejanje pećima na čvrsta goriva, u spratnoj kući dva kupatila, u manjoj jedno kupatilo, manja kuća poseduje....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 25.750 €, 260,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se „kuća na lakat“ u Despotovu, površine 260m2, na placu površine 16 ari, sa priključkom za struju i vodu. Kuća ima tri velike spavaće sobe sa prozorima prema ulici, svečanu trpezariju sa prozorima prema dvorištu, odvojene toalet i kupatilo u kući, kuhinju i ostavu, letnju....

 
 
 
  Kuća, DESPOTOVAC, 25.750 €, 260,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, SEČANJ, 30.000 €, 263,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća-poslovni prostor površine 263 m2 na placu od oko 5 ari u naseljenom mestu Krajišnik. Objekat je od čvrstog materijala, struja monofazna i trofazna, grejanje na GAS i čvrsto gorivo. Kuća može biti pretvorena i stambeni prostor, a i u prostor apartmanskog. Ispod objekta....

 
 
 
  Kuća, STANIŠIĆ, 20.600 €, 263,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Stanišić. Švapska kuća,većim delom od čvrstog materijala,delom mešani materijal,prizemna,263m2,klasičnog salonskog rasporeda i takvog izgleda.Tri sobe,gong,kuhinja,kupatilo,veliki podrum.Prazna,potrebno je kompletno osvežiti,neke delove renovirati.Voda,struja,gasu u ulici.U....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 89.900 €, 266,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Celarevu.Kuca je na placu od 337m2.Gradjevinska povrsina kuce je 191m2 a gradjevinska povrsina pomocnih objekata je 75m2. U povrsinu kuce spadaju: Podrum sa kotlarnicom za grejanje na cvrsto gorivo i gas Prizemlje:spavaca soba,kupatilo,dnevna soba sa trpezarijom,kuhinja....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 100.940 €, 270,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na desetak minuta peške od glavne ulice i centra grada, u mirnom kraju, na prodaju kuća ukupne površine 270 kvadratnih metara, tri etaže - uređen podrum ispod cele kuće, prizemlje i sprat. Kvalitetna gradnja, bez kosina, betonske ploče i izolacija. Dva kupatila, prostrano predsoblje,....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 74.000 €, 270,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi u užem centru Iriga površine 114m2, starije gradnje od čvrstog materijala i potrebna joj je adaptacija krova, za šta postoji kupljen kompletno novi crep sa pratećom opremom. Kuća je u dobrom stanju, poseduje podrum površine 35m2 kao i niz novoizgrađenih objekata. Uz....

 
 
 
  Farma, BEOČIN, 37.000 €, 274,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18274 Na obroncima Fruške Gore u selu Sviloš nalazi se prelepo imanje koje čeka svog vlasnika.Kuća i pomoćni objekti su uknjiženi 274m2 na placu od 903m2.Ispod samog domaćinstva prolazi potok i prelep pogled koji puca na Frušku Goru. Kuća se nalazi u mirnoj ulici.Imanje....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 31.000 €, 277,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA!! Na prodaju porodična kuća u Kupusini, na početku sela, ukupne površine 277 m² na placu od 12 ari. Nekretnina se sastoji iz starijeg i novijeg dela, što pruža funkcionalnost i mogućnost dodatnog uređenja prema sopstvenim potrebama. Noviji deo kuće je urađena izolacija, drvena....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 280,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana porodična kuća od 280m², smeštena u samom centru sela Majur, na velikom i ravnom placu od čak 38 ari – idealno za porodični život, ali i za poslovnu....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 105.000 €, 284,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo petosobnu porodičnu kuću od 284m2 na placu od 870m2 koja se nalazi u strogom centru Čerevića, u Karađorđevoj ulici na minut od predivnog , relaksirajućeg pogleda na Dunav. Stambeni deo se nalazi do ulice i ima oko 150m2. Čine ga tri velike sobe, dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 72.600 €, 285,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Novom Slankamenu *površina kuće 285 m2 *površina placa 1509 m2 *dvofazna struja / gradska voda / *grejanje čvrsto gorivo+priključak gas-a /septička jama *6 soba / 1 kupatilo *podrum *uknjižena kuća vlasništvo 1/1 privatna svojina ###bez tereta### *agencijska provizija uračunata....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 22.000 €, 288,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Starija kuća 288m2 uknjiženo u centru Erdevika. Kuća je za kompletno renoviranje. Kuća ima 6 soba , kupatilo i sremački trem skoro celom dužinom kuće. Struja i voda su isključeni ali su instalacije razvedene po kući . Plac je 2173m2 iz 3 parcele. Vlasnik 1/1, kuća legalizovana. Ispred....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 90.000 €, 290,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća poseduje podrum, prizemlje i sprat. Jedna strana je lepljena za drugu kuću. Grejanje je kotao na gas i čvrsta goriva. Gradska voda, sengrup, podna obloga laminat, spoljna stolarija drvena. 6 spavaćih soba, 2 terase, 2 kupatila. Kuća je napravljena 2005 godine i objekat je upisan....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 72.000 €, 294,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Terasa Podrum Majur Spratnost: 1 Soba: 9 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 100.000 €, 296,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća 296 m2 u Stanišiću, plac 8 ar, Kuća poseduje 6 spavaćih soba, veliki dnevni boravak sa trpezarijom I kuhinjom, 2 kupatila, hodnik, 3 terase, garažu za 2 automobila, letnju kuhinju, zatvorenu terasu sa pečenjarom I nekoliko pomoćnih objekata, podrum I tavan. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 41.000 €, 296,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća od 296m2 u Apatinu, kuća poseduje spavaćau sobu, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i terasu, drugi deo je ulaz od lokala sa magacinskim prostorom koji se još može proširiti. Postoji još jedan objekat koji može biti letnja kuhinja sa kupatilom. PVC i....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 90.000 €, 298,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novoizgrađena kuća u Kragujevcu, naselje Pivara, korisne površine 298 m2, na placu površine 221 m2. Kuća ima garažu, podrum, kotlarnicu i ostavu u prvom nivou suturen, dok je na drugom nivou prizemlje i trećem nivou sprat isti raspored, a od prostorija ima kuhinja sa dnevnim....