• GoHome Professional
barem 160 m2 do 324 eura/m2 što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • barem 160 m2 do 324 eura/m2 što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 160 m2 do 324 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "barem 160 m2 do 324 eura/m2 što skuplji" pronađeno 13 610 nekretnina - prosečna cena 69 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 307 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 340 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2800 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • parking
    • pogodan
    • 1.sprat
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NOVI SAD, Klisa, 2.484.700 €, 16082,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo na Klisi Veliki Plac 16000 m2 u blizini Auto Puta Na Placu imaju objekti od 180 m2 i voda i struja,izlazi na Asfalt front 60 m. Dimenzije placa su 60x270 m IZUZETNO JE IDEALNO ZA BIZNIS tel. 065/385 8880Mišo Licenca 2465 više informacija na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 2.480.000 €, 92068,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Pećinci - Šimanovci plac, 920.68 ari, front prema ulici 420m Prodaje se građevinsko zemljište od 920.68 ari u ŠImanovcima u blizini Mihaljevačke ulice. Zemljište je delom u zoni industrije i proizvodnje tip I, delom u zoni industrije i proizvodnje tip II tj. u planiranoj radnoj zoni....

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 2.480.000 €, 92068,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 2.460.000 €, 246000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Na jedinstvenoj lokaciji na Zlatiboru, u okviru prestižnog poteza Zlatni Grad, prodaje se građevinska parcela površine 24,6 ha - namenjena kupcima koji prepoznaju vrednost u izuzetnim investicionim prilikama.- Na nadmorskoj visini od 976 m- Samo 4 km od centra Zlatibora- Kompletna....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Altina, 2.380.000 €, 17000,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju gradjevinski plac velicine 170 ari, sa izlazom na Batajnicki drum. Odlicna pozicija. Industrijsko komercijalna namena. Index 1, zauzetost 50%. Cena 140eur/m2. .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 2.300.000 €, 47000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

RETKO U PONUDI !!! ZEMLJIŠTE U GRAĐEVINSKOJ ZONI !!! Na padinama Kosmaja, jedinstveno imanje koje se direktno graniči sa šumama samog Kosmaja, na prodaju zemljište u građevinskoj zoni , površine 4Ha 70Ari. Zemljište izuzetnog potencijala, sa predivnim pogledom, ušuškano u mir i zelenilo....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Savski Venac, 2.300.000 €, 47000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

RETKO U PONUDI !!! ZEMLJIŠTE U GRAĐEVINSKOJ ZONI !!!Na padinama Kosmaja, jedinstveno imanje koje se direktno graniči sa šumama samog Kosmaja, na prodaju zemljište u građevinskoj zoni , površine 4Ha 70Ari.Zemljište izuzetnog potencijala, sa predivnim pogledom, ušuškano u mir i zelenilo....

 
 
 
  Plac, KAC, 2.290.100 €, 22901,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2022.,

www.indomio.rs

ŠIFRA OGLASA: 665 EKSKLUZIVNO!! Prodaje se poljoprivredno zemljište kulture njiva 2. klase (za koje može da se uradi prenamena u građevinsko zemljište) i građevinsko zemljište izvan građevinskog područja kulture njiva 2. klase (za koje je već urađena prenamena, odnosno rešenje nije....

 
 
 
  Plac, MLADENOVAC, 2.250.000 €, 9000,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Oglavci Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 2.250.000 €, 90000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Mladenovac, Kosmaj - Oglavci plac - građevinska parcela, 9 ha Građevinska parcela od 9 hektara. Postoji mogućnost kupovine i polovine placa. Cena je 2.500 evra po aru. Na parceli je sva infrastruktura, voda, struja. Uknjižen. Agencijska provizija 2%. plot - building plot, 9 ha/900are....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 2.230.860 €, 37181,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Industrijska zona Stara - Nova Pazova, Bl. 8 i Bl. 8a, Južna radna ul. bb, a u neposrednoj blizini distributivnog centra Lidl, građevinsko zemljište površine 3ha 71a 81m2 (37181m2), jedna KP, KO Nova Pazova. Za građevinsko zemljište je urađena i plaćena prenamena. Izlazi na asvaltirani....

 
 
 
  Plac, GRABOVAC, 2.200.000 €, 21400,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Rvati, građevinska parcela-Stvarna površina-21400m2 , ugovorna površina-21400.00m2, U ponudi je građevinska parcela u Obrenovcu na izuzetnoj lokaciji. Nalazi se uz samu reku Savu, pored vrtića i osnovne škole. Ukupne je površine 2,14ha i prema informaciji o lokaciji moguće je zidati....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 2.160.000 €, 21600,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Građevinski plac u privrednoj zoni Batajnice uz magistralni put ka Pazovi (Novom Sadu) i budućeg kružnog toka i obilaznice sa direktnim priključenjem na E-70. Voda, struja, kanalizacija. Urađen idejni projekat za proizvodnu halu kao i mogućnost izgradnje hale "ključ u ruke". Front....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 2.150.000 €, 21300,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac 213 ari (2.13 h) U ulici Klin. Mogućnost mešovite gradnje. Stanovanje od 0 do 70% Komercijala minimum 30% Indeks 1.5 Spratnost P+2+Pk Stanovanje porodično, Spratnost P+1+Pk Indeks 1.1 Mogu isparcelisatu na 28 parcela. Agencijska provizija 2% Agent: Raško Jorović br.....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 2.150.000 €, 430000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju imanje od 43 hektara udaljeno 6 km od centra Zlatibora i 1 km od Zlatiborskih jezera. Na imanju je dozvoljena gradnja hotela, apart hotela, motela, turističkog kompleksa, kamp, pansioni itd. Pored turističkih namena dozvoljene su i uslužne delatnosti: restoran, kafane,....

 
 
 
 
-43%

Promena cene sa 3.700.000 € na 2.100.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Hotel, LAZAREVAC, 2.100.000 €, 9200,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.12.2025 - 3.700.000 €
30.03.2026 - 2.100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.menadzer.biz

Velelepni hotelsko-rekreativni i poslovni kompleks sa zatvorenim i otvorenim bazenima; pogodno za medicinske i wellness usluge, lovački i sportski turizam, kockarnice, skupove i kongrese. Na manje od sat vremena vožnje od Beograda, pozicioniran na brežuljkastom terenu, sa prelepim....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 2.100.000 €, 6100,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Gradjevinska parcela za višeporodično stanovanje veličine 61 ar. Dozvoljena gradnja više objekata kao i formiranje gradjevinskog kompleksa. U neposrednoj blizini obilaznice koja spaja Pančevacki put sa Pupinovim mostom, Jezera Veliko blato . Od Vukovog spomenika 16 min . Parcela ispunjava....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 2.073.000 €, 10365,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Beoexpert prodaje jednistvenu građevinsku parcelu u Krnjači. Locirana je uz put koji povezuje Beograd - Zrenjanin i deo je beogradske Opštine Palilula. Zemljište je ravno, neizgrađeno, ukupne površine 10.365 m2, (1ha 365m2). Sastoji se od jedne katastarske parcele. Pravougaonog je....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 1.800.000 € na 2.070.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, KRAGUJEVAC, 2.070.000 €, 13800,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 1.800.000 €
08.03.2026 - 2.070.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.indomio.rs

Plac se nalazi u industrijskoj zoni " Petrovačka magistrala" na ulazu u Kragujevac. Širina fronta je 50m. Indeks zauzetosti 60%. Visinska regulacija p+4. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 2.020.000 €, 26902,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Industrijsko građevinsko zemljište na izuzetnom mestu, na obodu Niša. Zemljište se nalazi severno od autoputa Beograd-Sofija i zapadno od Čamurlijskog puta. Sa ove lokacije se može odmah uključiti na autoput prema Beogradu, Solunu ili Sofiji. Takođe, nalazi se u blizini niškog aerodroma....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 2.000.000 €, 6200,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi. Prodaje se plac veličine 61,60 ari na Novom Beogradu Po informaciji o lokaciji je moguća izgradnja stambeno poslovnog objekta. Odlična lokacija. U blizini budućeg kineskog centra, EXPO centra, savskih blokova i auto-puta "Miloš Veliki". Poseduje struju, vodu,....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 2.000.000 €, 9615,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Tabla,-Uknjiženo zemljište površine 96,15 ari u Surčinu. Vlasništvo je 1/1 i nalazi se u neposrednoj blizini nove Surčinske petlje (nove Autokomande) uz autoput Miloš Veliki koja će povezati koridor 10 i 11. Zemljište se nalazi nadomak planiranog nacionalnog stadiona i novog Beogradskog....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 2.000.000 €, 12000,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa od 120 ari u blizini šetališta i Snežnika . Dozvoljena gradnja . Prodaje se gradsko gr5adjevinsko zemljište. 31 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 2.000.000 €, 16750,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Surčin, Dobanovci u sklopu industrijske zone - centralni deo prodajemo građevinsko zemljište koje se sastoji od dve katastarske parcele 10 960m2 + 5 790m2 - ukupne površine 16 750m2 koje su međusobno povezane. Zemljište izlazi na dve asfaltirane ulice. Front prema glavnoj ulici je....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 1.700.000 € na 2.000.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 2.000.000 €, 16750,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.700.000 €
13.05.2026 - 2.000.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 2.000.000 €, 36250,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Razvojna lokacija sa direktnim pristupom autoputu i izuzetnim investicionim potencijalom Na prodaju komercijalno građevinsko zemljište površine 36.250 m , strateški pozicionirano uz autoput na pravcu Koridor 11 (BeogradNovi Sad) , neposredno uz postojeći priključak. Lokacija se nalazi....

 
 
 
  Plac, ŽABALJ, 2.000.000 €, 44000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradevinsko zemljiste 44000m Industrijska zona Đurđevo Cena: 2.000.000,00 EUR Lokacija: Đurđevo (Žabalj) (Srbija, Žabalj) Namena: Poslovna zona Površina zemljišta: 40000m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja, Voda, Gas, Telefon, Industrijska struja Tekst oglasa EKSKLUZIVNA....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 1.990.000 €, 39300,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela površine 3,9 hektara na Zlatiboru, u blizini restorana Čumićevo sokače. Plac se nalazi se u građevinskom području i predstavlja idealnu priliku za gradnju većih objekata. Ovaj deo pruža mirno i prirodno okruženje, savršeno za sve koji žele da pobegnu od gradske....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 1.950.000 €, 26077,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.menadzer.biz

Na prodaju parcela od 2.6 ha (260 ari) zemljišta u Batajnici, na obodu naselja Belarica. Kontakt telefon 065 660 5658 Cena zemljišta 7500 eur/ar Agencijsku proviziju u visini od 2% od ugovorene cene plaća kupac. .

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 1.921.000 €, 68599,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Veliki kompleks 64.000 m2 idealan za prelepo naselje. Mogućnosti građenja su za stanovanje - porodično stanovanje i komercijalni sadržaji iz oblasti trgovine, uslužne delatnosti koje ne ugrožavaju životnu sredinu i ne stvaraju buku. Takođe je kompatibilnosa ustanovama socijalne zaštite....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 1.920.000 €, 21303,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.menadzer.biz

Prodaje se 213 ar gradskog građevinskog zemljište sa izuzetnim potencijalom, na izlasku iz Batajnice prema Novoj Pazovi, u ulici Pukovnika Milenka Pavlovića. Zemljište se prvenstveno prodaje kao celina ali se u skladu važećim planskim aktom koji ovo zemljište deli u tri zone, (zonu....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 1.900.000 €, 7800,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetno atraktivna lokacija u Železniku, idealna za stambenu ili mešovitu gradnju, ukupne maksimalne izgrađenosti 5.000,84 m². Parcela je ravna, pravilnog oblika, sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini – asfaltni pristupni put, voda, struja, kanalizacija i....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 1.890.000 €, 9000,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2022.,

www.indomio.rs

Extra lokacija,jedinstvena prilika za kupovinu. Dozvoljena izgrađenost 30% (P do P+2)okvirno oko 7000 m2 korisnog poslovnog prostora(t.j Neto Prodajne Površine-NPP). Na pomenutim parcelama prema UTU dozvoljena je gradnja turističkih objekata kao:hoteli,ugostiteljski objekti,etno centri,kongresni....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 1.850.000 €, 9200,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja plac - Građevinsko zemljište u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola Tesla (u blizini muzeja vazuduhoplovstva). Na samom putu između auto-puta i aerodroma. Plac na kome je moguča izgradnja ( po informaciji o lokaciji) komercijalnih sadržaja višeg stepena, kao što su Tržni centri,....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 1.832.160 €, 45804,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2022.,

www.adventisrealestate.com

Stara Pazova - Krnješevci - Građevinsko zemljište - prodaja .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 1.830.000 €, 7317,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetan plac u blizini Minovog naselja, na Ledenoj steni, površine 7317m2. Pogodan za izgradnju manjeg naselja sa modernim stambeno poslovnim objektima za stanovanje. Plac je gradsko građevinsko zemljište, kvadratnog oblika, sa namenom dominantnom, stanovanje ili poslovanje.....

 
 
 
  Plac, UGRINOVCI, 1.828.400 €, 65300,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Ugrinovci - Busije poljuprivredno zemljište, 65.382m2 Parcela pravilnog oblika, koja ćitavom jednom stranom izlazi na asfaltni put dužinom, naselja Busije. Poljoprivredna kultura. Obrađivano zemljište U neposrednoj blizini, intermodularnog terminala, između dva autoputa i pruge....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 1.828.400 €, 65300,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 1.820.000 €, 22800,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Fenomenalna investicija za gradnju 61 stambene jedinice P+1+Pk. Gradjevinsko zemljište sa infrastrukturom. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje....

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 1.800.000 €, 47332,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se zemljište u industrijskoj zoni Šimanovaca, površine 47.332 m2, dimenzija 155x305 m. Lokacija je u građevinskom području, idealna za izgradnju logističkih centara, fabričkih hala ili magacinskih prostora. Zemljište je ravno i ima lak pristup saobraćajnim koridorima, što....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 1.895.500 € na 1.784.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NOVI SAD, 1.784.000 €, 21650,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.01.2023 - 1.236.000 €
13.01.2023 - 1.450.000 €
30.06.2023 - 1.895.500 €
05.04.2026 - 1.784.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinsko zemljište 21650 m2 za Poslovanje i Hale u blizini Auto-Puta *PARCELA SA PROJEKTOM ZA VIŠE HALA*Prodajemo u Poslovnoj zoni Novog Sada u blizini Auto puta Ekskluzivno Veliko Građevinsko zemljište 21650 m2 na TOP LOKACIJI Parcela je veličine preko dva Hektara, Front....

 
 
 
  Plac, KAC, 1.755.000 €, 34000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan plac kod naplatne rampe Novi Sad od 34079 m2 kod pumpe NIs petrol u gradjevinskoj zoni.Front placa je 200 metara.Svi priključci su do placa. Sve dodatne informacije na broj 066 82 92 800 ili 065 27 27 090 Nikola Ljuboja broj licence 1405, agencija N nekretnine. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 409)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni