• GoHome Professional
barem 150 m2 do 342 eura/m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 150 m2 do 342 eura/m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 150 m2 do 342 eura/m2 Najnovije

  • Za upit "barem 150 m2 do 342 eura/m2 najnovije" pronađeno 67 nekretnina - prosečna cena 89 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 324 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 359 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 4900 eura
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, STARA PAZOVA, 135.000 €, 433,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo kompletno sređeno domaćinstvo sa izvanredno izgrađenom kućom, garažom, halom, voćnjakom sa preko 100 stabala voća u punom rodu, plac sa okućnicom preko 28 ari. Kuća je kvalitetno građena, od prostorija poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, hodnik....

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 155.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veliku kuću P=500m2 na 8 ari placa u selu Mramor, u centru sela na ravnom delu(nema opasnost od klizišta), dvojna kuća sa 2 ulaza pogodna za veliku porodicu ili adaptaciju u više stambenih jedinica. Leva strana kuće je =300m2 korisne površine i sastoji....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 270.000 €, 900,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Malim pčelicama, površine oko 90 ari, mogućnost za sve priključke. Plac je ravan.Uknjižen cena: 270.000 eura ( 3000 eura / aru) .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 150 m2 do 342 eura/m2 najnovije'
40.000 €
40.000 €
155.000 €
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 730,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovno - stanbeni objekat, koji se nalazi u Stanovu, površine 730 kvm, u četiri etaže,na 7,18 ari placa, priključci za struju, vodu , kanalizaciju, mogućnost za gas. Dvorište ograđeno. U fazi renoviranja i legalizacije. cena: 250.000 eura .

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 50.000 €, 148,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u dobrom stanju, uknjižena na 148 m². Na placu se nalazi više pomoćnih objekata koji su takođe uknjiženi. Nekretnina predstavlja veoma povoljnu ponudu i odličnu priliku, kako za stanovanje, tako i za različite namene. Za svaku preporuku. Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 2.000.000 €, 6160,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi. Prodaje se plac veličine 61,60 ari na Novom Beogradu Po informaciji o lokaciji je moguća izgradnja stambeno poslovnog objekta. Odlična lokacija. U blizini budućeg kineskog centra, EXPO centra, savskih blokova i auto-puta "Miloš Veliki". Poseduje struju, vodu, kanalizaciju.....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 69.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se kuca,na obroncima planine Kosmaj u vikend naselju Babe. Udaljenost od Beorada je oko 45 kilometara. Kuca je gradjena sa gradjevinskom dozvolom. Kuća ima 200m2, i tri etaze, nisko prizemlje, prizemlje u okviru koga je garaza i potkrovljei ima dva ulaza. 74m2 je građeno....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 37.000 €, 160,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Knićanin - dve kuće od čvrste gradnje površina 80m2 (prizemna kuća do ulice) i 80m2 (40m2 prizemlje + 40m2 potkrovlje) + tri pomoćne prostorije na placu površine 24 ara sa kolskim ulazom i garažom. Monofazno dvotarifno brojilo, dva bunara, voćnjak. Uknjižene. Agencijska provizija....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 166.000 €, 738,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinsko zemljište površine 7,38 ari, smešteno u mirnom i urbanizovanom delu Vrnjačke Banje, u zoni porodičnog stanovanja, sa dobrom infrastrukturnom povezanošću i pristupom glavnim saobraćajnicama. Lokacija pruža odličan potencijal kako za porodično stanovanje, tako....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 34.000 €, 154,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je prelepa kuća površine 154m² smeštena na prostranom placu od 14 ari, idealna za porodičan život, vikendicu ili unosan posao izdavanja apartmana. Nekretnina je organizovana u tri odvojena apartmana, od kojih svaki poseduje sopstveno kupatilo, pružajući maksimalnu privatnost....

 
 
 
  Kuća, KUČEVO, 35.000 €, 200,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna .

 
 
 
  Plac, BANJA, 190.000 €, 1115,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja placa-put ka Niskoj banji(Niška Banja)Prodaja placa u Nisu-put ka Niskoj banji. Odlicna lokacija ya iygradnju poslovnih objekata,do glavnog puta. .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 2.960.000 €, 20000,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela u nedaleko od jezera, izdvojena od gužve, površine od 2, 4 ha na putu. .

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 159.000 €, 1200,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno pripremljena investicija u Soko Banji(Soko Banja)Odlična investicija u Soko Banji! Plac 12 ari sa projektom objekta od 700kvm koji se sastoji od poslovnog prostora, magacina i 10 apartmana za izdavanje. Dokumentacija je kompetna i sređena, komunalije plaćene,....

 
 
 
  Plac, VINIK, 66.500 €, 617,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa-Podvinik(Branko Bjegović)Prodaja placa 617 kv, Podvinik u blizini skole i vrtica,izlazi na dve ulice.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika pod brojem 1094 .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 82.400 €, 841,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinsko zemljište 840m2 na Širinama, koje postaje sve atraktivnija lokacija. Grad se nalazi na samo desetak minuta vožnje, a pogled koji se pruža ka Novom Sadu i okolini je neverovatan. Dozvoljena je gradnja individualne ili dvojne kuće SU+P+PK, ili SU+P+1 sa povlačenjem....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 230.000 €, 2400,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Vasilija Ostroškog, zemljište u građevinskom području, njiva 2. klase-Plac 28*90, koji se nalazi pored samog puta, sa strujom pored placa, pravouganog oblika. Nema ucrtanih objekata i prodaje se kao njiva 2. klase u građevinskom području. Nije izvađena informacija o lokaciji. Agencijska....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 684.000 €, 7200,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA – PLAC 72 ARA SA UKNJIŽENOM KUĆOM, JAKOVO Lokacija: Jakovo, u blizini EXPO centra i glavnih saobraćajnica Površina placa: 72 ara Kuća: Uknjižena, 100 m² Odlična pozicija – direktan izlaz na glavnu ulicu Kompletna infrastruktura – struja i voda na placu Pogodno za: građevinske....

 
 
 
  Plac, BANJA, 50.000 €, 612,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Niškoj Banji(Niška Banja)Prodaje se plac u Niškoj Banji na odličnoj lokaciji, iznad Akva parka, površine 612kvm pored puta. Prošli struja, voda i kanalizacija, kuće su oko placa..Odlična lokacija! Vredi pogledati!!!Za dodatnne informacije pozovite agenciju Gigant....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 133.900 €, 1656,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinsko zemljište 1660m2, na Zanošu (opština Petrovaradin), na kojem se nalazi manja vikendica 21m2 sa voćnjakom. Plac je pravilnog oblika, ograđen, i ima vodu, struju i gas (do kapije). Voćnjak je dobro i redovno održavan, i poseduje stabla jabuke, kruške, breskve....

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 40.000 €, 506,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi građevinsko zemljište površine 506 m², smešteno u naselju Misa u Pančevu, jednoj od mirnijih i perspektivnih lokacija za porodično stanovanje. Plac se nalazi u uređenom okruženju sa izgrađenim porodičnim kućama, što budućem vlasniku garantuje prijatan ambijent i stabilno....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 425.000 €, 5516,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Borča – Popova Bara | Plac 55,16 ari | Objekat 168m² | Struja, voda i gas U ponudi je odličan plac površine 55,16 ari u Borči, na atraktivnoj lokaciji Popova Bara. Na placu se nalazi objekat površine 168m². Uvedeni su priključci za struju i vodu, kao i priključak za gas, što ovu nekretninu....

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 160.000 €, 2156,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja parcele u Nišu-Bubanj(Bubanj)Prodaja parcele u Nišu-Bubanj, Ledena stena.Parcela pravilnog oblika, gradsko gradjevinsko zemljište,dozvoljena gradnja.Namena-dominantna-stanovanje,poslovanje,socijalno stanovanje.Dopunska namena-komercijalne usluge,zanatske,trgovina,administrativne....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 36.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zemljište (u građevinskom području) se nalazi na par kilometra od centra grada - Košutnjačko brdo, površine oko 4,5 hektara u komadu . Zemljište je pod padom ka industriskoj zoni i auto putu. Deo parcele poravnat i nasut. Mogućnost za sve priključke. Prilaz je putem širine 3 metra,asfaltiran....

 
 
 
  Plac, MIONICA, 720.000 €, 12000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Бања Врујци је бања у северозападној Србији у општини Мионица у Колубарском управном округу. Смештена између Мионице и Љига, у долини између планине Сувобор и реке Топлице. Налази се на надморској висини од 180 метара. Удаљена је 92 километара од Београда. Кроз бању тече речица Горња....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 1.380.000 €, 23000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju je atraktivan plac površine 230 ari, smešten direktno uz glavnu ulicu u Ugrinovcima, što mu obezbeđuje odličan pristup i široke mogućnosti korišćenja. Lokacija je pogodna za različite namene zahvaljujući razvijenoj infrastrukturi i velikoj frekvenciji prolaza. Plac ima....

 
 
 
  Plac, BANJA, 140.000 €, 2400,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Nisu(Niška Banja)Prodaja placa - gradsko građevinsko zemljište od 24 ari na putu ka Niskoj Banji u naselju Nikola Tesla. Plac izlazi na asfaltiranu ulicu 30 m. Namena je za: -stanovanje,-poslovanje,-socijalno stanovanje.Indekc(stepen) zauzetosti gradjevinske parcele....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 370.000 €, 7100,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji u blizini terminala u Batajnici, prodaje se njiva ukupne površine 71 ar. Ovo prostrano zemljište odlikuje se odličnom pristupačnošću i neposrednom blizinom industrijske zone, što ga čini idealnim kako za poljoprivredne aktivnosti, tako i za investitore sa širim....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 815.000 €, 16300,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Građevinski plac 163 ara, vlasništvo 1/1, u površinama dozvoljene gradnje, odlična pozicija, otvorenog pogleda, pravilnog oblika, ravan. Idealna lokacija na padinama Avale, jugozapadne orijentacije, odličan potencijal za gradnju kako porodičnih kuća tako i centara rekreacije, etno....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 290.000 €, 5800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U mirnom delu Batajnice, nedaleko od glavne saobraćajnice, nalazi se prostrana parcela površine 58 ari, idealna za sve koji traže spoj dostupnosti i potencijala. Zemljište je poljoprivredno, pravilnog oblika, lako dostupno i okruženo prirodom, a opet dovoljno blizu infrastrukture....

 
 
 
  Plac, KALUĐERICA, 315.000 €, 6400,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na oko 300metara od Smederevskog puta posle instituta Vinča, plac u zoni porodične gradnje. Sanska.

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 250.000 €, 5100,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Palilula, Kotež, plac od ukupno 51ar. Gradsko građevinsko zemljište, pogodno za gradnju. Moguća je podela placa na četiri placa. Nalazi se na 250m od Zrenjaninskog puta. .

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 765.000 €, 16000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela sa fantastičnim pogledom na ušće Tise u Dunav. Odlično pozicioniran za vinariju, sportskorekreativni centar ili vilu. Posebna vrevnost parcele je pogled i veličina u jednoj celini. Udaljenost od asfaltnog puta je 350 m, od centra Starog Slankamena i marine 2 km. Na 60 km od....

 
 
 
  Plac, VINIK, 81.000 €, 2192,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja dela placa u naselju Branko Bjegovoć(Branko Bjegović)Prodaje se udeo od 2192kvm placa koji ima ukupno 4256kvm u naselju Branko Bjegović. Upisano u katastar kao gradsko građevinsko zemljište! Vredi pogledati!!! Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-616-98-20....

 
 
 
  Plac, BELI POTOK, 211.990 €, 5975,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je plac površine 59,75 ari na izuzetnoj lokaciji, Zuce. Nalazi se u uređenom urbanom naselju, svega 150 metara od centra, sa odličnom pozicijom u blizini Ikee i autoputa. Plac je idealan za izgradnju stambenih ili komercijalnih objekata, a njegova blaga uzvišenost pruža....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Medijana, 251.500 €, 7200,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja placa na Kosovu(Centar)Na prodaju zemljište na Kosovu opština Priština,( 7 km od Prištine) kod spomenika Kosovskih Junaka, KO. Donja Brnjica, površine 72ara.Za dodatne informacije pozovite 064-538-11-99 018-299-229 .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 95.000 €, 2900,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Plac - Fruška gora od 29 ari ima blagi nagib kao i potok u donjem delu placa. Odlična pozicija na lokaciji omogućava budućem vlasniku pravu priliku za uživanje i mogućnost bavljenja etno turizmom. Asfaltiran put do placa, struja dovedena do placa. Agencijska provizija iznosi 2% od....

 
 
 
  Plac, ZAJEČAR, 170.000 €, 5766,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

RETKO U PONUDI !!! Parcela na centralnoj lokaciji u Zaječaru, u krugu nekadašnje fabrike "Kristal", između ulica Čegarske, Đure Đakovića i Crvene armije. Ukupne površine 57,66a (ravan teren, pravougaonog oblika). Uknjiženo. Pozicionirana odmah do distributivnih centara velikih....