• GoHome Professional
80 m2 uknjižen do 84000 eura najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 80 m2 uknjižen do 84000 eura najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 uknjižen do 84000 eura najnovije

  • Za upit "80 m2 uknjižen do 84000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 79000 eura (malo jeftiniji)
    • 88000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 86,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, uknjižen četvorosoban stan u tri nivoa potkrovlju. Uz stan idu i dva parking mestakoja su u ceni.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052241 .

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 81.900 €, 77,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2025.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN 1/1 STAN U MIRNOM OKRUŽENJU U NEPOSREDNOJ BLIZINI ŠKOLE, PREVOZA, VRTIĆA, MARKETA.STAN SA PARKING MESTOM U LEPOJ ZGRADI- SAMO 3 STANA. OPREMA: PVC STOLARIJA SA ROLETNAMA, INSTALACIJE ZA EG NA STRUJU, PLOČICE, LAMINAT, LAKO MOGUĆA ADAPTACIJA - IDEJNA SKICA U FOTOGRAFIJAMA.....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 79.000 €, 82,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123990, 28.77a, spratna, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, novogradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, mogućnost proširenja. Odličan plac sa manjom vikend kućom i svim priključcima u Jazak Prnjavoru, na 50 m od asfaltirane....

 
 
 
  Poslovni prostor, BARAJEVO, 84.000 €, 84,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen lokal u centru Barajeva od 84 m2, sa jednim mokrim čvorom. U blizini lokala se nalaze lokalni kafići i prodavnice. Postoji mogućnost spajanja/proširenja sa drugim lokalima. Pre godinu dana se nalazio restoran pored lokala sa odličnim prometom i lokalno stanovništvo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan za izdavanje na izuzetnoj lokaciji u gradu. Stan se nalazi u strogom centru grada u Kosovskoj ulici. Stan ima 83m2. Stan se nalazi na 1. spratu. Struktura stana: dnevna soba, pretsoblje, 2 spavace sobe, kuhinja, toalet, kupatilo. Centralno grejanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 80,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan 2.5 funkcionalan stan u održavanoj zgradi u Trgovačkoj ulici , ukupne površine 80m2 . Od prostorija poseduje veliki ulazni hodnik , kuhinju , dnevnu sobu , veću terasu , trpezariju , wc , kupatilo , veću spavaću sobu , manju spavaću sobu I manju terasu. Stan je izuzetno svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 80.000 €, 74,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117531, 1.5a, spratna, 1, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, dvorište/bašta, ostava, mogućnost proširenja, cela. Prodaje se kuca u Borci put za Crvenku. Prostrana kuhinja sa trpezarijom,dnevni boravak,dve sobe komforne,kupatilo,i....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 79.000 €, 73,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2023.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan visoko prizemlju stambene zgrade u naselju Dunavska. Lep raspored u stanu, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Dnevni boravak, trpezarija i kuhinja su zajedno, dve terase, kupatilo, hodnik i dve spavaće sobe. Stan je uknjižen na 73 m2 Grejanje na TA pećiLokacija....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 79.000 €, 80,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Odličan uknjižen plac od 11.02 ari u Starim Banovcima širine do puta 15m, pozicioniran u mirnoj ulici u blizini stadiona, u formiranom naselju gde su pretežno nove kuće i vikendice. Na placu je kuća na sprat koja u osnovi ima 45m2. Kuća je kupljena u izgradnji 2000. godine ima građevinsku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 79.000 €, 85,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106786, struja, klima, terasa(2), uknjižen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, mogućnost proširenja. U ponudi predstavljamo splav na Adi. Splav se prodaje potpuno namešten sa razradjenim biznisom u vidu izdavanja stan na dan. Radi se o registrovanom splavu sa svim....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 80 m2 uknjižen do 84000 eura (188)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>