• GoHome Professional
80 m2 uknjižen do 80000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 80 m2 uknjižen do 80000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 uknjižen do 80000 eura Najnovije

  • Za upit "80 m2 uknjižen do 80000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 76000 eura (malo jeftiniji)
    • 84000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, INĐIJA, 78.000 €, 83,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Inđija,Okolina,Krčedin,Brest,83m2 --------------------------------------------- 83m2, 2.0, pr+I+ptk, terasa, parking, za sređivanje, uknjižen. Vikendica u Krčedinu sa prelepim pogledom na Krčedinsku adu. Kuća se sastoji iz prizemlja, prvog sprata i potkrovlja. U prizemlju se nalaze....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 78.000 €, 75,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi veći porodični stan, maksimalnog porodičnog komfora. Stan, ima dve spavaće sobe, kuhinju, trpezariju, dnevni boravak, sve odvojeno, ali čini kompaktnu celinu, kupatilo, toalet i specifično veliku, i lođa i balkansku terasu oko celog stana ,čijim zastakljivanjem može....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 78.000 €, 84,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjizen, neuseljen stan u novogradnji od 84m2 sa parking mestom na trecem spratu (poslednji,ali nije ploca) moze kredit Lokacija Pionirski trg - Požarevac cena 78.000eur VIŠE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 80.000 €, 74,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117531, 1.5a, spratna, 1, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, dvorište/bašta, ostava, mogućnost proširenja, cela. Prodaje se kuca u Borci put za Crvenku. Prostrana kuhinja sa trpezarijom,dnevni boravak,dve sobe komforne,kupatilo,i....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 79.000 €, 73,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2023.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan visoko prizemlju stambene zgrade u naselju Dunavska. Lep raspored u stanu, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Dnevni boravak, trpezarija i kuhinja su zajedno, dve terase, kupatilo, hodnik i dve spavaće sobe. Stan je uknjižen na 73 m2 Grejanje na TA pećiLokacija....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 79.000 €, 80,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Odličan uknjižen plac od 11.02 ari u Starim Banovcima širine do puta 15m, pozicioniran u mirnoj ulici u blizini stadiona, u formiranom naselju gde su pretežno nove kuće i vikendice. Na placu je kuća na sprat koja u osnovi ima 45m2. Kuća je kupljena u izgradnji 2000. godine ima građevinsku....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 79.000 €, 82,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123990, 28.77a, spratna, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, novogradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, mogucnost prosirenja. Odlican plac sa manjom vikend kucom i svim prikljuccima u Jazak Prnjavoru, na 50 m od asfaltirane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 79.000 €, 85,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106786, struja, klima, terasa(2), uknjižen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, mogućnost proširenja. U ponudi predstavljamo splav na Adi. Splav se prodaje potpuno namešten sa razradjenim biznisom u vidu izdavanja stan na dan. Radi se o registrovanom splavu sa svim....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 78.000 €, 79,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2023.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan uknjižen na 79 m2 stambene površine. Stan se nalazi u naselju 4. juli, odnosno D3. Lokacija je odlična. U neposrednoj blizini stana se nalazi škola, vrtić, market, banka, pošta, zelena pijaca . Stan se sastoji od dve spavaće sobe, degažmana u kom je kupatilo. Kuhinja....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 77.500 €, 87,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 87m2, na odličnoj lokaciji na Duvaništu u blizini osnovne škole Ćele Kula. Stan se nalazi na drugom spratu kuće. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje, sa izlaskom na terasu, dve velike spavaće sobe sa izlaskom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 80 m2 uknjižen do 80000 eura (163)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>