Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "60 m2 do 1800 eura/m2" pronađeno 4 219 nekretnina - prosečna cena 1.403 €/m2
Filtriraj
03.04.2026.,
www.indomio.rs
Miljakovac III, Miljakovačko brdo, nov jednosoban adaptibilan u dvosoban površine 55m2 u prizemlju prizemne porodično stambene zgrade sa tri stana. Stan je u završnoj fazi. Predviđen je kao stan open space koncepta ( koncept otvorenog prostora) ali se sa jednom gipsanom pregradom....
25.02.2026.,
www.indomio.rs
u ponudi odlican stan kod opstine, na prizemlju stambene zgrade, sa izlazom na dvoriste, Stan se prodaje opremljen sa stvarima sa slike. Uknjizen 1/1. PVC stolarija, bambus tarket na podu, u odlicnom stanju. .
10.04.2026.,
www.srbija-nekretnine.org
Useljivo u decembru 2026. Trenutno moguća samo gotovinska kupovina. Prodaje se funkcionalan i moderno projektovan dvoiposoban stan površine 56,27 m², idealan kako za porodično stanovanje tako i kao investicija. Stan se odlikuje odličnim rasporedom prostorija: • prostran dnevni boravak....
Promena cene sa 82.600 € na 97.350 €
dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cena
Kretanje cena nekretnine:
16.08.2024 - 82.600 €
10.04.2026 - 97.350 €
09.02.2024.,
www.kvadratnekretnine.com
Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 2. 0, 59m2, PR/1, TA U prizemlju manje zgrade tipa porodične kuće, prodaje se dvosoban stan sa garažom. Potrebna su ulaganja, stan je za sređivanje. Deljiv je na dve stambene jedinice. Prostorije: ulazni hodnik, dve sobe, kuhinja sa trpezarijom,....
01.04.2026.,
www.srbija-nekretnine.org
Nov dvoiposoban stan sa parking mestom na Bubnju, novogradnja Stan se nalazi u novoj zgradi na Bubnju, ul Svetislava Trgojevica na IV-spratu sa liftom, povrsine od 60m2 i grejanjem na struju. Izvedene instalacije za klima uredjaj. Na podu je Nemacki tarket 12mm debljine, stolarija....
11.05.2026.,
www.srbija-nekretnine.org
Zamislite da ste na samo par minuta od aerodroma, a opet dovoljno daleko da ne čujete buku aviona. Da ste blizu Novog Beograda i svih njegovih sadržaja, a opet okruženi zelenilom i mirom. Upravo to vam nudimo, na svega 3km od Aerodroma Nikola Tesla i Novog Beograda. Lokacija je idealna....
12.03.2025.,
www.indomio.rs
Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2.0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....
12.05.2026.,
www.nadjinekretnine.com
- Pravosnažna građevinska dozvola - Ograničena ponuda. - Kompletna dokumentacija. - Vrhunska novogradnja. - Tarket - Tara concept - Alu roletne - PVC stolarija. - Fasadna izolacija 15 cm stiropor - Izolacija ispod krova debljine 20–25 cm - Parapetni radijatori po principu norveških....