• GoHome Professional
60 m2 do 1800 eura/m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 60 m2 do 1800 eura/m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 60 m2 do 1800 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "60 m2 do 1800 eura/m2 što skuplji" pronađeno 4 219 nekretnina - prosečna cena 1.403 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • parking
    • luksuzan
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 98.880 €, 57,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan na Podbari u ulici Filipa Višnjića. Idealan je za porodično stanovanje. Ulaz zgrade je odlično održavan, stan je dvostrano orijentisan i poseduje 2 terase, kao i kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Kuhinja je fizički izdvojena takođe sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 128.500 €, 65,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom, porodičnom naselju Altina, u tihoj ulici bez buke, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je u novijoj zgradi iz 2014.godine, koja je na ozakonjenju. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udoban život. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 127.800 €, 65,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

U toku proleća 2022. godine u planu je početak radova na izgradnji stambeno-poslovnog objekta na lokaciji Nova Detelinara, spratnosti SU+PR+GAL+4+PK sa dupleksima. Objekat će se nalaziti na trenutno najperspektivnijoj lokaciji, Bulevar Evrope, lako dostupnoj i potpuno opremljenoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '60 m2 do 1800 eura/m2 što skuplji'
77.710 €
127.200 €
127.000 €
  Stan, OBRENOVAC, 127.500 €, 65,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 109032, I/V, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, može zamena(), stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 127.500 €, 65,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109032, I/V, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, moze zamena(), stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 127.000 €, 65,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Izvorno dvosoban stan u korektnom stanju. U sve prostorije se ulazi iz hodnika. Uknjižen. Agencijska provizija koju plaća kupac 2% uknjižen GORANKA, licenca br. 4763 069/1009855 2/4 TOŠIN BUNAR || dokumentacija : uknjižen TOŠIN BUNAR.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 127.000 €, 65,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća 65m2 plus 10m2 terasa, uknjižena. Dupleks, sve u kući je novo. Grejanje je na norveške radijatore. Ima dve nove inverter klime. Parking mesto. Ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, veliko kupatilo i velika spavaća soba na spratu, kao i dve krovne ostave. Blizina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 127.000 €, 65,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na dve etaže uređen u modernom, minimalističkom stilu. Uknjižen na 65m2, grejne površine 45m2. Ima pripadajuće parking mesto. Prvi nivo: hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo Drugi nivo: spavaća soba Svetao i funkcionalan prostor. Minimalni mesečni troškovi. Grejanje na 2....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 120.250 € na 126.750 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 126.750 €, 65,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 120.250 €
20.05.2026 - 126.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan u novoj zgradi u blizini restorana Paris lux Stan je u izgradnji nove stambene zgrade na I i II-spratu sa liftom povrsine od 63.94m2 sa grejanjem na struju. Na podu ce biti bukov ili hrastov parket prve klase, pvc stolarija. Keramika takodje prve klase.Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 126.250 €, 65,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu. U pitanju je trosoban stan odličnog rasporeda. Stan ima prelepu dnevnu sobu, kvadratnog oblika koju lako možete organizovati onako kako Vam odgovara. Kuhinja je odvojena odličnim i veoma funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 126.250 €, 65,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 126.000 €, 65,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa PDV-om. Pouzdan investitor! Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 126.000 €, 65,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa PDV-om. Pouzdan investitor! Pozovite za više informacija. Terasa.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 125.860 €, 64,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 63,47m2 projektovane površine, po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i delom za kuhinju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 125.250 €, 64,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2022.,

www.indomio.rs

Odličan stan na dva nivoa u fenomenalnoj zgradi! Nova gradnja, odlični materijali, raspored sjajan! U svakoj prostoriji isplaniran prostor za ugradne elemente. Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 125.250 €, 64,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastičan, komforan, kompletno renoviran stan (veliki dnevni boravak, jedna spavaća soba ima preko 15m2, a druga soba je manja, odvojena trpezarija sa kuhinjom ima prirodnu ventilaciju). Vodovodne i strujne instalacije su zamenjene. Odličan parket i keramika, kvalitetna oprema u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se u blizini stare Mirijevske crkve, početak Mirijevskog bulevara, osnovne škole Despot Stefan Lazarević i nekoliko marketa, i autobuskih stanica sa nekoliko linija. Stan se nalazi u zasebnom objektu, tako da izgleda kao kuća. Ispred ulaza u stan postoji oko 10 m2 natkrivenog....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u Kragujevcu - naselje Erdoglija U pitanju je komforan dvosoban stan koji se sastoji od velike dnevne sobe, jedne spavaće sobe, kuhinje, kupatila, predsoblja i terase. Prodaje se sa kompletnim nameštajem. Stan ne poseduje parking mesto. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 125.000 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je moderan stan površine 65 m² (50 m² osnovnog prostora + 15 m² galerije), smešten na poslednjem spratu potkrovlja u zgradi sa liftom. Ova nekretnina kombinuje komfor, savremeni dizajn i funkcionalnost, pružajući jedinstven ambijent za prijatan život. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 125.000 €, 64,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan dvosoban stan na Novom Naselju. Stan je izvorno dvosoban ali se može prepraviti u dvoiposoban. Poseduje komfornu spavaću sobu, kuhinju i trpezariju, ostavu, kupatilo i terasu sa fenomenalnim pogledom na Novi Sad. Zgrada je odlično održavana sa biciklanom,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-novonaselje-bistrica/547899 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 125.000 €, 64,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 121.560 € na 124.850 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 124.850 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 121.560 €
03.04.2026 - 124.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, u stambenom objektu spratnosti Po+P+5, na izuzetno traženoj lokaciji u ulici Mokranjčeva - Jovana Apela, u Niš. Stan se nalazi na trećem spratu i ima projektovanu površinu od 65,71 m² (≈66 m²). Odlikuje ga funkcionalan i racionalan raspored,....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 124.500 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi trosoban stan odličnog rasporeda; - Lamela u izgradnji, centar Batajnice, ulica Jovana Brankovića; - Sastoji se od hodnika (9,83m2), dnevnog boravka sa trpezarijom (21,84m2), kuhinje (5,93m2), kupatila (4,62m2), toaleta (1,81m2), spavaće sobe (9,34m2), druge spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 124.500 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, srce Surčina; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Stan po strukturi trosoban, na prvom spratu od ukupno dva; - Sadrži: prijemni hodnik, open space dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 124.430 €, 65,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Investicija u oblasti Expo centra u Surčinu predstavlja strateški potez sa značajnim potencijalom za rast vrednosti nekretnina koji je uveliko u toku. Grad se uveliko proširio na Surčin koji se transformiše u novi urbani centar. Lokacija je dobila na značaju zbog blizine Expo centra,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 126.500 € na 124.000 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 124.000 €, 65,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 116.500 €
19.12.2025 - 118.000 €
15.02.2026 - 126.500 €
06.04.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Dvoetažni stan ukupne korisne površine 65 m2.Uknjižen.U nivou prizemlja neto površine 29,87m2 u nivou potkrovlja neto površine 35,14m2.Tarket podovi.Stanu pripada deo dvorišta(terasa) površine 25 m2 sa ostavom od 4 m2 i parking mesto,kapija na daljinski . Novogradnja u naselju Ovča....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 124.000 €, 64,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan stambeni objekat koji se nalazi na dobroj lokaciji u Čalijama. Objekat je spratnosti Po+P+5, gradi se od visokokvalitetnih materijala, po svim evropskim standardima i u skladu sa savremenim načinom života. Dostupan je dvoiposoban stan površine 63,58m2, zgrada poseduje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.690 €, 65,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 65.1 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severoistok-severozapad. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 65,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran četvorosoban stan na Grbavici. Nekretnina se nalazi u najlepšem delu naselja, u neposrednoj blizini, dve osnovne škole, vrtića, ambulate i više supermarketa. Idealna investicija, kupovinom ovog stana dobijate odličnu mogućnost proširenja svog doma za nekih dodatnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 123.600 €, 65,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetno komforan porodični stan. Svetao i dobro pozicioniran ka južnoj strani (pogled na Frušku goru). Dve sobe, kupatilo, predsoblje, degažman, kuhinja sa trpezarijom, terasa, dve ostave. Parking ispred zgrade, biciklana u posebnoj prostoriji u ulazu na prizemlju. Lift je stalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 123.600 €, 65,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1092881 - Uknjižen trosoban stan u centru Petrovaradina. Zgrada je iz 2011.godine. Spavaće sobe su okrenute ka dvorištu dnevna ka ulici. Treći sprat, dve terase. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 123.600 €, 64,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Ova 1/1 uknjižena nekretnina nalazi se na Limanu 2, delu grada odakle vam je sve blizu, škole, vrtići, supermarketi, autobuske linije Stan je izuzetno dobro održavan i prodaje se namešten. Stan je komforan, veoma dobro osvetljen prirodnom svetlošću i dvostrano je orijentisan. Mirno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 64,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan uknjižen dvosoban stan na Šonsiju. Stan dvostrano orijentisan, mir, tišina, zelenilo. Odličnog rasporeda iz hodnika u sve prostorije. Poseduje i ostavu u sklopu zgrade oko 2.5m2, i ostavu na terasi. Stan uknjižen na ime prodavca 1/1, tako da je moguća i kupovina putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 123.600 €, 64,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

18078, 061 234 30 11 Stefanela, U blizini Bulevara Oslobodjenja u novijoj lepoj zgradi prodajemo dvoiposoban stan površine 64m2 . Stan je sa puno svetla, prazan i renoviran sa veoma lepom opremom. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 123.600 €, 64,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan odličnog rasporeda u novijoj zgradi. U blizini škola, vrtić, Novosadski put, odlično povezan autobuskim linijama sa ostalim delovima grada. Uz stan se dobija i pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade. Uknjižena nekretnina 1/1 na vlasnika pa je moguća kupovina....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 123.600 €, 64,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, u lepom naselju Blok 8. Veoma komforan dvosoban stan od 64m2. Dobar raspored prostorija, odvojena kuhinja. Zgrada ima lift. Iznad je još jedan sprat. Pvc stolarija u stanu. Blizu je autobuska stanica do grada vožnje 10.minuta. Naša preporuka. Šifra: 411943 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 63,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Lep stan u novogradnji na traženoj lokaciji. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 63,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lep stan u novogradnji na traženoj lokaciji. Dvorišno orijentisan, mir, tišina! Povoljna cena! Terasa.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 123.600 €, 63,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj lokal u samom centru grada nudi izvanrednu priliku za poslovanje. Nalazi se na dve etaže, sa suterenskom etažom koja je lako dostupna, svega nekoliko stepenika niže. Galerija na gornjoj etaži dodatno proširuje prostor i pruža mogućnost za različite aranžmane. Ukupna površina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 123.600 €, 63,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na LIMANU 2 u ulici Boška Buhe odlične strukture, izvorno dvosoban uz mogućnost prepravke u dvoiposoban stan sa dve spavaće sobe. Blizina Univerziteta, Promenade, Merkatora itd.. Stan je za kompletno renoviranje s toga postoji prostor za korekciju cene ! ! !Za više....