• GoHome Professional
60 m2 do 120000 eura opremljen što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 60 m2 do 120000 eura opremljen što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 60 m2 do 120000 eura opremljen što veći

  • Za upit "60 m2 do 120000 eura opremljen što veći" pronađeno 333 nekretnina - prosečna cena 1.505 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 90.000 €, 64,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam ekskluzivno naselje „Panorama Houses“ smešteno u blizini centra Vrnjačke Banje. U sklopu naselja se nalaze prizemne kuće, izgrađene na prostranim parcelama od 6 ari. Svaki stan prostire se na 64m2 korisne površine, što omogućava komforan životni prostor, i popločani....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 129.500 €
17.05.2025 - 125.000 €
29.08.2025 - 127.000 €
08.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 799 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. - Kuća je na dva sprata. Nalazi se blizu osnovnih škola, prodavnica, kozmetičkih salona, kao i blizu autobuskih stajališta tako da je povezanost sa ostatkom grada jednostavna. - Na prvom spratu se....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u naselju 4. juli na prvom spratu grejne površine 65 m2 plus terasa. Sastoji se od hodnika, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Stan kompletno renoviran i luksuzno opremljen nameštajem i uređajima. Po....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '60 m2 do 120000 eura opremljen što veći'
85.000 €
85.000 €
127.200 €
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 103.650 €, 65,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 64,78 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 97.500 €, 65,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117487, I/, dupleks, klima, salonski, terasa, luks renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu iz ponude, potpuno renovirani stan salonskog tipa na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u samom srcu kulturno istorijskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113804, VII/IX, klima, lift, terasa(2), nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Moderno opremljen stan u kompleksu Elixir Garden! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje i trpezarije,spavaće sobe sa izlazom na drugu terasu,kupatila i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 65m2(dve terase 10m2), CG. lift, VI/VI, telefon , interfon, garažno mesto. U prilici smo da Vam ponudimo stan na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu. Svetao, funkcionalan, sa nesvakidašnjim rasporedom prostoeija. Sastoji se od spavaće sobe, radne sobe (idealno za rad od kuće), velikog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji, stan sa predivnim pogledom u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Stan površine 65m2, opremljen. Struktura stana: dve spavaće sobe, dnevni boravak, kupatilo, kuhinja, terasa. Sa terase se pruža divan pogled na panoramu grada. Odlična povezanost sa ostatkom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prizemlju novogradnje. Ima dva ulaza. Dve zasebne prostorije, jedna prijemna, opremljena kuhinja, toalet. Centralno grejanje oko 50 eura, dve klime. Agencijska provizija 50% od ugovorene cene zakupa. Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 51.000 €, 65,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi, kvalitetno renoviran i adaptiran, moderno opremljen, DE LUX dvosoban stan, površine 65 m2, koji se nalazi u Prijepolju, na odličnoj lokaciji, na uglu Valterove i Sarajevske ulice, u poslovno-stamebnoj zgradi Blok "Pijaca". Ulaz održavan i uredan. Stan je svetao,komforan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 50.700 €, 65,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan luksuzno opremljen stan na samom Keju! Kompletno je renoviran od poda do plafona, opremljen potpuno novim i kvalitetnim nameštajem. Ima lepu, dvorišno orijentisanu terasu. Riblja pijaca je na 5 minuta hoda a u blizini su kafići, restorani, prodavnice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 48.750 €, 65,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan sa dve spavace sobe u jednoj od najlepših zemunskih ulica. Škola, vrtić su u blizini, do centra Zemuna i keja je par minuta šetnje. Parking mesto je uključeno u cenu. Režije 70€. Bez ljubimaca. We have a great two bedroom apartment available in one....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 48.750 €, 65,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111374, I/IV, klima, lift, terasa, renoviran, ulaz mermerni, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je renoviran stan u mirnom, elitnom porodičnom kraju. Nalazi se u održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom i interfonom. Stan je šarmantnog enterijera, po....

 
 
 
  Poslovni prostor, KALUĐERICA, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj poslovni prostor nalazi u novoizgrađenom objektu u centralnom i prometnom delu naselja Kaluđerica. Prostor nije do kraja opremljen, jer vlasnik želi da ga opremi prema potrebi zakupca u kom slučaju bi se svi završni radovi obavili u roku od 15 dana. 70 m2 poslovnog prostora plus....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114660, III/V, klima, lift, terasa(2), parking, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam komforno opremljen stan u mirnoj ulici, u blizini Arhitektonsko-tehničke škole i BEO Shopping centra. Nalazi se u zgradi sa liftom, dvostrano je orijentisan, trosoban po strukturi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican i veoma komforan trosoban stan na dobroj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, poseduje dve spavaće sobe i sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, a takodje ima i lepu terasu. Stan je pet friendly. Uz stan se takodje moze zakupiti i parking mesto po ceni od....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan u novogradnji u Surčinu. Nalazi se na 3.spratu/3, stan je opremljen novim nameštajem-spreman da se uselite. U dvorištu zgrade je obezbeđeno parking mesto sa rampom. Lokacijski uslovi su odlični, u mirnom kraju a nadomak autoputa i blizine svega potrebnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan,komforan trosoban stan površine 65m2 u Tolstojevoj ulici, u srcu Grbavice, opremljen za funkcionalno stanovanje. U blizini stana je sve potrebno za život i funkcionisanje. Stan se sastoji od dnevne sobe u čijem sastavu čini kuhinja sa tepezarijom i izlaz na lepu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 35.750 €, 65,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u blizini Delta City-ja i Bloka 70, nalazi se ovaj prostran i svetao stan koji nudi udobnost i praktičnost za savremen način života. Smešten u mirnom delu Novog Beograda, idealan je za one koji žele mir, a istovremeno biti povezani sa svim ključnim gradskim sadržajima.....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 120.000 €, 64,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: 3s511 Na prodaju je moderan, funkcionalan i kompletno opremljen stan površine 64 m² u novoj i urednoj zgradi na Kosmaju, idealan za one koji žele mir, udobnost i prirodu, a da su ipak nadomak Beograda (oko 1 sat vožnje). Struktura stana: – svetao dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 120.000 €, 64,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.400 €, 64,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 3.0s, 63,56m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.720 €, 64,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za moderno i komforno stanovanje u najlepšem delu Mirijeva. Na vrhu naselja, u okviru novog projekta nalazi se ova novogradnja koja predstavlja savršenu kombinaciju zelenila i mira dok su svi ključni sadržaji na dohvat ruke. Lokacija: Izuzetno....

 
 
 
  Stan, LJUBOVIJA, 108.800 €, 64,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ljubovija, Gornja Trešnjica, 64m2 + 30m2 pripadajuće terase, VPR/2, grejanje struja, novogradnja. Uredna papirologija, dobijena upotrebna dozvola, knjiženje u toku. Stan se nalazi na samoj obali Drine. Luxuzno je opremljen novim nameštajem i tehnikom, spreman za izdavanje. Zgrada....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 76.900 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan stan u naselju Ledena stena. Odličnog rasporeda, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji od: predsoblja, velikog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.800 €, 64,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u novogradnji na Telepu. Nekretnina je opremljena vrhunskom opremom, grejanje na gas, mogućnost kupovine i garažnog mesta. Za svaku informaciju nazovite našu agenciju. Kontakt:0648033305 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.800 €, 64,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u novogradnji na Telepu. Rok maj 2023.godine. Nekretnina je opremljena vrhunskom opremom, grejanje na gas, mogućnost kupovine i garažnog mesta.Dvorište izlazi na dve ulice Za svaku informaciju nazovite našu agenciju. Terasa.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 128.750 €, 64,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju ulišni lokal ukupne površine 64m2 (uknjiđen na 33m2) u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Lokal se sastoji iz dve etaže, visokog prizemlja i suterenskog dela, cela predna strana lokala je u portalima, na gornjem nivou je kupatilo i opremljena kuhinja, oba nivoa su....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 65.000 €, 64,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – lokal površine 32m2 + potkrovlje od 32m2 + pokrivena terasa od 40m2. Lokal je u radu neprekidno već 23 godine kao kafe, kompletno opremljen, klima, sanitarni čvor, u postupku legalizacije. Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 41.600 €, 64,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109553.Izdaje se poslovni prostor (64m2), na drugom spratu zgrade sa liftom, na Limanu 3. Prostor je opremljen za kancelarijsko poslovanje i sve prostorije su klimatizovane. Odmah useljiv. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX TROSOBAN NOV STAN U NOVOJ ZGRADI BLIZU VELIKOG MARKETA LIDL I GRAS - a NA POČETKU SUVOBORSKE ULICE, SA GREJANJEM NA GAS I MALIM KOMUNALNIM TROŠKOVIMA U STANU JE SVE NOVO I MALI SU TROŠKOVI A SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, DNEVNE SOBE SA IZLASKOM NA TERASU KOJA POSEDUJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 33, 33.920 €, 64,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u bloku 33,sa terasom,opremljen. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan, kompletno opremljen - 64m2. Prostorije: predsoblje, dnevno-trpezarijski deo, kuhinja,dve spavaće sobe, kupatilo,wc i terasa. Stan je sunčan, svetao, funkcionalan. Grejanje etazno,klima,kablovska i internet. Blizina svih potrebnih sadržaja za miran, kvalitetan i udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, ulica Devet Jugovića, kompletno opremljen trosoban stan u zgradi sa liftom. Stan ima prostran dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Za više informacija pozovite 060/4717-520. - Šifra nekretnine: 9100525 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan sa bajkovitim dvorištem! Cena: 500€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 64m2 Struktuta: dvoiposoban stan u čiju strukturu čine: - predsoblje, - dnevni boravak, - trpezarija, - kuhinja, - dve spavaće sobe, - terasa i -pripadajuće dvorište OPIS: Stan....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 119.380 €, 63,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, IRIG, 118.000 €, 63,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi odličan trosoban stan od 63m2 u izgradnji. Nalazi se u centru Vrdnika, u luksuznom kompleksu koji sadrži sve neophodne sadržaje za komforan život u svom okruženju. U to spadaju: supermarketi, lokali, teretana, bazen i spa centar, dečije igralište, škola, zdravstvena stanica....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 120.450 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u novogradnji u mirnoj ulici u Sremčici idealno za porodice sa decom i sve koji žele prirodno, mirno okruženje u blizini grada. Stan je po strukturi 2.5 soban. 63 m2. Odličan, funkcionalan raspored. etažno grejanje i topla voda na gas Inverter klima PVC stolarija as komarnicima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 110.500 €, 63,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103009, III/III, klima, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, ostava. Dvosoban, prostran 63 m2- Grbavica, u neposrednoj blizini centra Novog Sada, a od fakulteta oko 15 min pešice. Stan je na 3. spratu bez lifta, komforan, svetao, prostran, u....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 107.430 €, 63,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 107.100 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo luxuzan trosoban stan u strogom centru, u pešačkoj zoni koja pripada Knez Mihajlovoj ulici. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja poseduje lift. Zgrada u kojoj se nalazi stan je spomenik kulture. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 330)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>