• GoHome Professional
3.sprat klima do 1100 eura/m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat klima do 1100 eura/m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat klima do 1100 eura/m2 pala cena

  • Za upit "3.sprat klima do 1100 eura/m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 1000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 73.000 € na 68.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 68.000 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 73.000 €
15.03.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Dunavska - trosoban stan površine 73m2 + terasa i podrumski prostor na drugom i poslednjem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje sa kalorimetrima, parket, klima, interfon, uknjižen 1/1. CENA JE FIKSNA! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 139.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 139.000 €, 153,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 150.000 €
03.04.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124652, 20a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja, deljiv, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2025 - 210.000 €
19.12.2025 - 199.000 €
11.03.2026 - 190.000 €
06.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118399, 1.5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum. HITNA PRODAJA!!! Kuca za SVAKU PREPORUKU,bez ulaganja,sem u potkrovlju nije zavrsena dnevna soba i kupatilo,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 240.000 € na 220.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 220.000 €, 200,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.09.2025 - 240.000 €
14.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2025.,

www.gsigma.rs

Kuća sa potkrovljem naselje Bagljaš. Zidana veoma kvalitetno sendvič zid. Lep raspored prostorija. U prizemlju se nalazi komforan dnevni boravak sa izlazom na natkrivenu terasu koji je okrenut ka dvorištu, trpezarija sa kuhinjom (ostava) sa izlazom na drugu manju terasu, predsoblje,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 92.000 € na 89.500 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 89.500 €, 81,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 92.000 €
19.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan naselje 4. juli (D3). Površine 82 m2 + terasa. Sastoji se od predsoblja, trpezarije sa izlazom na terasu, komfornog dnevnog boravka, kuhinje sa ostavom, degažmana - dve spavaće sobe i kupatila. Na podovima keramika, centralno gradsko grejanje, klima uređajStan se....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 384.900 € na 350.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 350.000 €, 330,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 384.900 €
29.03.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2024.,

www.berzanekretnina.org

Prelepa kuća 10 godina stara u tri nivoa, na 12 ari placa, 330m2, 3 terase, eg na sruju i podno grejanje, 3 kupatila , garaža 30m2, ostava, vešerajkompletno nameštena, uknjižena. I nivo: Hodnik, kupatilo, veliki dnevno trpezarisko kuhinjski deo sa predivnim ozidanim kaminom, visina....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 72.000 € na 62.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PRIJEPOLJE, 62.000 €, 56,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 72.800 €
18.03.2026 - 72.000 €
24.04.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka! U ponudi je potpuno renoviran dvosoban stan površine 56 m² , koji se nalazi u Prijepolju, u stambenoj zgradi Luke, ulica Kestenova, na prvom spratu. Lokacija je izuzetno pogodna za porodičan život – u neposrednoj blizini nalaze se osnovna škola i obdanište. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 285.000 € na 280.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Borča, 280.000 €, 265,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 300.000 €
11.01.2026 - 285.000 €
27.03.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Luksuzna šestosobna porodična kuća u mirnom delu Borče – 265m² + uređeno dvorište! Na prodaju prostrana, luksuzna kuća u Borči, udaljena svega 1 km od Zrenjaninskog puta – dovoljno blizu svim sadržajima, a izdvojena od gradske buke i gužve. ???? Plac: 5,5 ari ???? Stambena površina:....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MLADENOVAC, 100.000 €, 97,00 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 120.000 €
16.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Za sve one koji vole boravak u mirnom okruženju i bez stresa, ova nekretnina je idealna. Na 2 kilometra od glavnog puta za Mladenovac a 10km od centra i Selters banje. Na placu od 14 ari, sagrađena je nova prizemna kuća, kompletno nameštena i opremljena. Tri sp. sobe, dnevni boravak....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KORAĆICA, 100.000 €, 97,00 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 120.000 €
17.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • klima do 1100 eura/m2 pala cena (74)
  • 3.sprat do 1100 eura/m2 pala cena (13)
  • 3.sprat klima pala cena (22)
  • 3.sprat klima do 1100 eura/m2 (89)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>