• GoHome Professional
3.sprat do 57000 eura što veći novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat do 57000 eura što veći novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 57000 eura što veći novogradnja

  • Za upit "3.sprat do 57000 eura što veći novogradnja" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 1.365 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 54000 eura (malo jeftiniji)
    • 59000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SURČIN, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan u novogradnji u Surčinu. Nalazi se na 3.spratu/3, stan je opremljen novim nameštajem-spreman da se uselite. U dvorištu zgrade je obezbeđeno parking mesto sa rampom. Lokacijski uslovi su odlični, u mirnom kraju a nadomak autoputa i blizine svega potrebnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 40.600 €, 58,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan, na trećem spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini OFK stadiona i Bogoslovije. Novogradnja, kompletno name[ten stan, nikad useljavan. Nisu dozvoljeni kućni ljubiumci. Samo za dugoročni zakup,minimum godinu dana. Obavezan 1 depozit. PROSTORIJE:hodnik,kupatilo,spavaca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom možemo da Vam ponudimo stan u novogradnji u centru grada na Vračaru u blizini Južnog bulevara. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja ima 5 sprata i lift. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan sa prostranom dnevnom sobom koja je spojena sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '3.sprat do 57000 eura što veći novogradnja'
53.560 €
53.560 €
24.000 €
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten, nov dvosoban stan u blizini Centra u Kisačkoj ulici. Treći sprat. Terasa. Stan ima dva pripadajuća garažna mesta. Potreban depozit. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Agencijska provizija 50% na cu zakupa, prvi mesec. Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, delimično namešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina centra grada. III sprat u novoizgrađenom stambenom objektu sa liftom. Obezbeđeno....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 57.000 €, 38,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini škole Miloje Vasić u Kaluđerici, u ulici 5 Maja br 2 prodajemo nov, useljiv 2.0 stan, ima samo jedan ovakav stan, (potkrovlje) 38 m2, odličnog funkcionalnog rasporeda. Stan je odlično organizovan i čine ga: Predsoblje iz kog se ulazi u dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 47.000 €, 35,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

HIT - SNIŽENA CENA - TOP PONUDA Na prodaju apartman na Kopaoniku, 35m2, 47.000e. Apartman se nalazi u novoj zgradi na trećem spratu bez lifta u kompleksu Kraljevi Čardaci i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 47.000 €, 35,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 60.000 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

062518545 , 063518546 Prodajemo NOV stan 33m na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci koje je smešteno na oko 1.200m od Centra Zlatibora.U ponudi imamao stanove različitih struktura i kvadratura 26m,33m,40m,46m,53m prazne ili komplet opremljene spremne za korišćenje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Zlatiborski konaci NOV stan 33m Lokacija: Zlatibor (Srbija, Čajetina) Ulica i broj: Zlatiborski konaci Sobnost: Jednosoban Kvadratura: 33m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Na struju Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Klima Tekst oglasa 062518545 , 063518546....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 48.000 €, 32,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru površine 32m2 u novogradnji u Novoj Pazovi. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, perionice i kupatila. Garsonjera je na odličnoj lokaciji u....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 45.000 €, 32,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera, Novogradnja 32m2 Nova Pazova, Svetosavska bb, Novo Naselje. U okviru kompleksa "Sky City Residence". Treći sprat, zgrada poseduje Lift itd... Useljenje kraj 2024. Cena 45.000eur. Za više informacija na tel. 062421515 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 51.500 €, 31,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor (kancelarija) u najužem centru grada. Nalazi se na trećem spratu, pogodan za razne delatnosti. Odlična investicija. Za više informacija pozovite! 063/7561705 A.Š. 543194 Novogradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 47.268 €, 26,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stanove u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini hotela Mone. U pitanju je novogradnja, rok za završetak radova je jun 2023. godine Stanovi su povrsine od 26m2 do 45m2. Raspored dostupnih stanova: Prizemlje - 41m2, 29m2, 37m2, 26m2 3. sprat - 30m2....

 
 
 
  Stan, BRUS, 45.000 €, 24,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Jednosoban stan na Kopaoniku-Brzeće,novogradnja,blizina žičare i Gondole,grejanje na struju,odmah useljiv,III sprat,lift,moguća i zamena za stan u Novom Sadu ili auto. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 50.000 €, 17,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

-Vlasništvo 1/1. -Uknjižen. -Čista i uredna dokumentacija. -Vlasnik prihvata prioritetno keš kupce. - Odlična lokacija, u blizini su linije gradskog prevoza. -Mali stan/studio, salonske visine. - Korisna (grejna) merena kvadratura je 17m2. - Uknjižen na 12m2. - Idealan je kao investicija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)

<< <1> >>