• GoHome Professional
3.sprat do 130000 eura što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 3.sprat do 130000 eura što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 130000 eura što manji

  • Za upit "3.sprat do 130000 eura što manji" pronađeno 1 305 nekretnina - prosečna cena 2.085 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • ekskluzivan
    • parking
    • renovirano
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZLATIBOR, 65.000 €, 26,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

ZLATIBOR – SVETOGORSKA ULICA Na prodaju luksuzan studio apartman (garsonjera) na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatiboru – u Svetogorska ulica. Odlična pozicija u mirnom delu Zlatibora, a u neposrednoj blizini centra, jezera, šetališta, restorana i svih turističkih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.000 €, 26,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U sastavu luksuznog apart hotela "Vidik Residence", u Vikend naselju Kopaonika, na 3. spratu od 5, nalazi se ovaj apartman. Na 26m2 moderno i ukusno opremljenog prostora nalaze se: Dnevni boravak sa sa niša kuhinjom Prostrani antre sa ugradnim plakarima Moderno, funkcionalno kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 47.500 €, 26,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan površine 26m, koji se nalazi na trećem spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se nalazi na mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini osnovne škole, vrtića ambulante i gradskog prevoza. Čine ga dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 47.268 €, 26,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stanove u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini hotela Mone. U pitanju je novogradnja, rok za završetak radova je jun 2023. godine Stanovi su povrsine od 26m2 do 45m2. Raspored dostupnih stanova: Prizemlje - 41m2, 29m2, 37m2, 26m2 3. sprat - 30m2....

 
 
 
  Stan, VINIK, 46.000 €, 26,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo više manjih stanova u novoj zgradi. Ovaj stan je na trećem spratu,sastoji se od sobe sa kuhinjom ,spavaća soba,kupatilo i terasa Zgrada je ozakonjena i može kupovina putem kredita. Za više informacije pozvati:065/222 3922. Libo agencija upisana u registar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 111.200 €, 27,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Garsonjeru 27m u Centru preko puta Univerziteta,blizina Spens-a, Promenade,Keja,III sprat,lift,odlična . . . Pozovite agenta 062518545 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 27,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 27m² u Ravaničkoj ulici, opština Zvezdara. Stan se nalazi na 3. spratu od četiri, uredne zgrade bez lifta. Prostor je svetao i lepo organizovan. Karakteristike: • 27m² • 3.sprat (bez lifta) • TA peć (grejanje) • Klima • Optički internet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 78.280 €, 27,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo garsonjeru u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Odlična investicija u pogledu izdavanja iste ili za život. Garsonjera se prodaje kompletno nameštena(poseduje takođe klima uređaj koji se ne vidi na slikama), nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom, ulično orijentisana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 77.070 €, 27,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Stan je ulično orijentisan i nalazi se na 3. spratu, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 73.500 €, 27,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom i uređenom kraju, okružen zelenilom, garsonjera na trećem spratu od četiri, u zgradi sagrađenoj 2007.godine. Prostorije: predsoblje, višenamenska soba sa kuhinjom, kupatilo i terasa koja gleda ka šumi. Stan je opremljen i prodaje se sa svim stvarima. PVC stolarija. Odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 87.550 €, 28,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1062655 - Jednosoban stan na Bulevaru Evrope blizu Šeretona. Stan je lepo uredjen i nameštaj je u ceni. Dnevni boravak sa puno svetla i pogledom na mirnu ulicu. Izdvojena kuhinja sa trpezarijom. Centralno grejanje. Treći sprat i zgrada poseduje teretni i redovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 87.550 €, 28,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007286.Kompletno namešten jednosoban stan koji se nalazi na Bulevara Evrope. Nalazi se na 3. spratu novije zgrade, koju je gradio renomirani investitor. Uknjižen 1/1. Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 84.000 €, 28,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan – Bulevar Evrope, 28 m², III sprat Prodaje se funkcionalan i kompletno opremljen jednosoban stan površine 28 m² na trećem spratu stambene zgrade sa liftom, na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Evrope. Stan se sastoji od dnevnog boravka, fizički odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.900 €, 28,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Novom Sadu, na Telepu, površine 28 m², na 3. spratu od ukupno 3. Stan je funkcionalan i pogodan za različite namene. Ugrađeno je podno grejanje, termo blok, izolacija od 10 cm stiropora, PVC stolarija sa sedam komora, kao i podne obloge od pločica i tarketa. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.250 €, 28,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dvoiposoban stan u potkrovlju od 28 kvadrat. Kuhinja kupatilo i dve sobe. Smešten je na 3 spratu zgrade bez lifta, a odlikuje se centralnim gradskim grejanjem. Oznaka stana: 1099058 Za više informacija pozovite 021/427-088 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.600 €, 28,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA U IZGRADNJI – NOVI SAD (TELEP) Tražite moderan dom koji spaja funkcionalnost, mir i vrhunski kvalitet? Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni objekat , projektovan po meri savremenog načina života. Istaknute karakteristike svakog stana: Ekonomičnost: Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.000 €, 28,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1099058. CENA stana 75 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen dvoiposoban stan u potkrovlju od 28 kvadrat. Kuhinja, kupatilo i dve sobe. Smešten je na 3 spratu zgrade bez lifta, a odlikuje se centralnim gradskim grejanjem. Za više informacija pozovite 021/427 -088....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku u resortu MILMARI nalazi se luksuzan stan-apartman (studio-garsonjera) od 28m2 na prvom spratu u dobro odrzavanoj zgradi koji ima ukupno 4 spratova i potkrovlje. Takodje, ovaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 57.680 €, 28,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u potkrovlju – Svetosavska ulica, Podbara Na prodaju uknjižena garsonjera u potkrovlju, smeštena na trećem spratu zgrade u Svetosavskoj ulici, u srcu Podbare. Stan je bez tereta i zabeležbi, odmah dostupan za kupovinu. Uknjižena površina iznosi 13m², dok stvarna korisna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 50.400 €, 28,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Leštane, Grocka. Stan je po strukturi garsonjera i površine je 28m2. Nalazi se na trećem spratu manje stambene zgrade od tri sprata. Sastoji se od dnevno spavaćeg dela sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 95.000 €, 29,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

KOPAONIK, STARA PLANINA, apartman, 38m2 (29m2). Prodajemo izuzetan, kompletno namešten i moderno opremljen stan apartmanskog tipa, površine 38 m² (uknjžen na 29m2), smeštajnog kapaciteta za 4 odrasle osobe, koji se nalazi na trećem spratu u sklopu novog apartmanskog kompleksa “Srebrna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 85.700 €, 29,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju objekta u ulici Stevana Doronjskog koja se nalazi u naselju Banatić jednom od najlepših i najtraženijih delova za život u Novom Sadu. Objekat je odlično pozicioniran sve je na 5 minuta udaljenosti Železnički park, Novosadski Sajam, Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.000 €, 30,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo stan u blizini Vukovog spomenika-ulica Svetog Nikole U mirnom i veoma traženom delu Zvezdare, prodaje se funkcionalan i lepo organizovan stan površine 30 m², na 3. spratu uredne zgrade. Stan je jednoiposoban, što ga čini izuzetno praktičnim kako za život, tako i kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 125.000 €, 30,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U jednom od najlepših delova Banovog brda, u Blagoja Parovića ulici, nudimo vam kompletno opremljen stan. U dobrom i održavanom stanju. Uknjižen i odmah useljiv. Niska uredna zgrada, sa širiokim i osvetljenim stepeništem i sa otvorenim parkiralištem ispred ulaza. Stan je na trećem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Predstavljamo vam potpuno renoviranu garsonjeru na odličnoj lokaciji, u blizini Detelinarske pijace. Stan površine 30m² nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom. Posebna prednost je zatvorena, topla terasa koja može služiti kao dodatna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 102.000 €, 30,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132214, III/, klima, lift, terasa, garaza, parking, ostava. Prodaje se jednosoban stan sa novim renoviranjem u naselju Nova Detelinara. Stan je po strukturi garsonjera povrsine 30 m² sa funkcionalnim rasporedom i prostranom, toplom terasom (postavljen radijator), koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 102.000 €, 30,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102550 CENA 102.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se POTPUNO RENOVIRAN jednosoban stan na Novoj Detelinari, u neposrednoj blizini Detelinarske pijace. Stan se sastoji velike i prostrane sobe sa kuhinjom, kupatila i zastakljene terase. Nalazi se na trećem spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 97.850 €, 30,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunski opremljen, kompletno namešten stan na Novoj Detelinari – bez dodatnih ulaganja! Savršen izbor za život ili izdavanje – luksuz, udobnost i sigurnost na odličnoj lokaciji! +++ Agencijska oznaka stana 1064269, Novi Sad, Nova Detelinara. Prodaje se moderan, dvorisno orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 97.850 €, 30,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera na Novoj Detelinari u ulici Dr. Svetislava Kasapinovića. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Sva instalacija, enterijer i nameštaj su potpuno novi, od moderne kuhinje, kvalitetnih podova, funkcionalne rasvete, do bele....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera, Nova Detelinara – Dr Svetislava Kasapinovića, 30m² Prodaje se kompletno nameštena garsonjera površine 30m² na 3. spratu u novijoj zgradi sa ukupno 6 spratova, u ulici Dr Svetislava Kasapinovića, na atraktivnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Stan je izuzetno funkcionalnog....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara Prodaje se garsonjera u novoj zgradi kompletno opremljena. Dvorišno orijentisana. Nalazi se na 3 spratu. Grejanje na gas. Uknjižena 1/1. Cena 97850e Za više informacija pozovite na 0646685341 Snežana. Reg.br.posr.1856 Snežana trio nekretnine Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 95.000 €, 30,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA! Na prodaju kompletno renoviran i opremljen stan na trećem spratu u zgradi bez lifta u ulici Oblačića Rada na Detelinari. Dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavača soba, kupatilo, hodnik. Odlična lokacija, blizina škole, autobuske stanice. Uknjiženo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 89.000 €, 30,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

1053017,NOVI SAD, JEDNOSOBAN STAN ,30 M2 Prodaje se jednosoban stan na trećem spratu u neposrednoj blizini Železničke i autobuske stanice, na samo par minuta hoda od centra grada. Bulevar Jaše Tomića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 88.990 €, 30,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Fantastičan Jednosoban stan 32 m2 u IZGRADNJI na TIP-TOP LOKACIJIStan se nalazi na Trećem spratu,dvorišne orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi u delu Novog Sada koji je Pogodan za kvalitetan Porodičan životIstičemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 85.000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124571, III/, uknjižen, podrum. Prodaje se uknjižen jednosoban stan kod Železničke stanice. U cenu ulazi i nameštaj. Treći sprat bez lifta. Stanu priprada i podrumska prostorija takođe uknjižena. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.670 €, 30,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

STAN U IZGRADNJI OD KVALITETNOG INVESTITORA, PETROVARADIN---Agencijska šifra: 1007843. Prodaje se garsonjera na trećem spratu zgrade u izgradnji sa liftom, u mirnom kraju Petrovaradina. Rok izgradnje ove zgrade je 30.04.2027. godine. Investitor je pouzdan i kvalitetan sa....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 65.000 € na 73.150 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 73.150 €, 30,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 65.000 €
20.02.2026 - 73.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Severni Telep. JEDNOIPOSOBAN SA DVORIŠTEM - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do kraja 2026.godine. Jednoiposoban stan površine 30m2, koji se knjiži kao garaža. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 0/3 spratu i sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 72.900 €, 30,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je moderan jednosoban stan površine 30 m² na atraktivnoj i sve traženijoj lokaciji na Mišeluku, u neposrednoj blizini nove Kovid bolnice. Stan se nalazi na trećem spratu novije zgrade sa liftom i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i za investiciju. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nova garsonjera na trećem spratu, dvorišno orijentisana, na 200m od Kovid bolnice. Grejanje je na gas Prostorije: soba, kupatilo, terasa Pogled na: dvorište Mogućnost povrata PDV do određenog iznosa. Ima jako lep pogled na Frušku Goru i neće biti zatvoren drugom zgradom.....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 70.702 €, 30,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 30,74m2, u izgradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na trećem spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhnjom, spavaće sobe,hodnika, kupatila i terase. Apart hotel je postavljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Severni Telep. JEDNOIPOSOBAN SA DVORIŠTEM - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do januara 2026.godine. Jednoiposoban stan površine 30m2, koji se knjiži kao garaža. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 0/3 spratu i sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep manji stan u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Po strukturi je dvosoban, površine 30m2. Nalazi se na trećem spratu u novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, manje dnevne sobe, izdvojene kuhinje,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 470)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>