• GoHome Professional
3.sprat do 130000 eura namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat do 130000 eura namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat do 130000 eura namešten

  • Za upit "3.sprat do 130000 eura namešten" pronađeno 112 nekretnina - prosečna cena 1.949 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Spens, 129.430 €, 65,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu. U pitanju je trosoban stan odličnog rasporeda. Stan ima prelepu dnevnu sobu, kvadratnog oblika koju lako možete organizovati onako kako Vam odgovara. Kuhinja je odvojena odličnim i veoma funkcionalnim....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 135.000 € na 128.750 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 128.750 €, 53,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.10.2025 - 135.000 €
27.02.2026 - 128.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam uknjižen, funkcionalan dvoiposoban dupleks površine 53 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade, u jednoj od najmirnijih i najtraženijih ulica na Grbavici. Ovaj prijatan stan idealan je kako za porodični život, tako i za mlade parove, studente ili kao investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 128.520 €, 35,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednosoban stan za prodaju u Novom Sadu, u strogom centru, Stari Grad, na izuzetnoj i veoma traženoj lokaciji. Stan površine 35m2 nalazi se u novogradnji, na trećem spratu zgrade sa liftom i predstavlja odličnu priliku za kupovinu nekretnine kako za stanovanje, tako i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '3.sprat do 130000 eura namešten'
126.250 €
126.250 €
126.250 €
  Stan, BISTRICA, 129.430 €, 65,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja iz 2023. Godine. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, 2 spavaće sobe i terasu od 6m². Takođe stan ima parking mesto ispred zgrade i podrumski box od 3m² za ostavu. Nalazi se na trećem spratu u zgradi od deset spratova koji zbog kosine ima visinu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 129.780 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN KOD SOCIJALNOG---Agencijska šifra: 1007657.Stan se nalazi u novijoj zgradi i poseduje nov nameštaj. Spavaća soba poseduje francuski ležaj, u hodniku se nalaze ugradni plakari, dnevna soba je u potpunosti nameštena, dok su kuhinja i kupatilo kompletno opremljeni.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 128.750 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

551929-Prodaje se izuzetno funkcionalan i moderno uređen stan površine 50m², na trećem spratu kvalitetne zgrade. Stan je dizajnerski opremljen – svaki detalj je pažljivo osmišljen, a nameštaj i elementi rađeni su po meri, što osigurava maksimalnu iskorišćenost prostora i vrhunski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 126.690 €, 41,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Komforan jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji – Detelinara 📍 Kod OŠ Dositej Obradović Na prodaju kompletno namešten stan površine 41 m² , smešten na 3. spratu novije zgrade sa liftom 🛗. Raspored je maksimalno iskorišćen: odvojena spavaća soba , dnevni boravak , kuhinja i terasa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 125.500 €, 51,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan dvoiposoban stan u u blizini Crkve Svetog Nikole i Mokranjčeve ulice. Stan se nalazi na 3 spratu manje stambene zgrade bez lifta. Stan je površine 51m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 30,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U jednom od najlepših delova Banovog brda, u Blagoja Parovića ulici, nudimo vam kompletno opremljen stan. U dobrom i održavanom stanju. Uknjižen i odmah useljiv. Niska uredna zgrada, sa širiokim i osvetljenim stepeništem i sa otvorenim parkiralištem ispred ulaza. Stan je na trećem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 124.650 €, 51,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, nedako od centra grada, zbog toga je odlična nekretnina za porodičan život ili izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 51m2, nalazi se na trećem spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 121.000 €, 38,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122691, III/VI, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se uknjižen, namešten jednoiposoban stan od 38.4m2 na Bulevaru Evrope, odmah useljiv. Stan se nalazi na trećem spratu, dvorišno je orijentisan i ima terasu sa lepim pogledom. Troškovi grejanja su niski i plaćaju se po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 120.000 €, 34,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra: 1053863 NOVI SAD – SOMBORSKI BULEVAR JEDNOIPOSOBAN STAN 34 m² Savršena investicija ili komforan dom u mirnoj i urbanoj zoni grada Lokacija: Somborski bulevar, Novi Sad Površina stana: 34 m² Struktura: Jednoiposoban stan Sprat: 3/5 (zgrada sa liftom) Terasa: Da Uknjiženo: Da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054780, NOVI SAD, PODBARA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 40m2. Predstavljamo vam funkcionalan jednoiposoban stan na trećem spratu zgrade novije, kvalitetne gradnje na Podbari. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na manju terasu, spavaću sobu, i kupatilo. Prodaje....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 129.986 € na 120.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 120.000 €, 37,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 129.986 €
22.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno lep stan u samom centru grada u Jevrejskoj ulici.. Stan je kompletno renoviran, svetao, topao i prijatan kako za život, tako za izdavanje ( ranije se izdavao kao stan na dan).U stanu je sve novo postavljeno i ugrađeno. Stan ima veliku prostranu sobu, odvojenu kuhinju....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 118.000 €, 39,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ZLATIBOR ROYAL GARDENS U ponudi je moderan, potpuno opremljen stan u luksuznom kompleksu Royal Gardens na Zlatiboru. Nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za sopstveni boravak, tako i za investiciju i dalje izdavanje, s obzirom na kvalitet gradnje, sadržaj kompleksa i atraktivnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 132.000 €, 81,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ADICE, 81m2, TROSOBAN Predstavljamo Vam trosoban stan, namešten, na početku Adica. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, terase i hodnika. Vlasnička dokumentacija je uredna. Cena 132.000€....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 117.420 €, 38,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviiran, opremljen novim nameštajem, dvosoban stan, 38m2, (uknjižen na 33m2), na 3.spratu (nije poslednji ) u zgradi sa iliftom u centru Novog Sada-pešačka zona. Stan se prodaje namešten. Pogodan kako za život, tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite 0638854918. - Šifra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 117.400 €, 38,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten jednoiposoban stan 33+5m2 na 3. spratu(ne i poslednji) u centru Novog Sada, pešačka zona, Zmaj Jovina, lift, sve novo.Prodaje se kompletno namešten. Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 116.000 €, 51,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod Čaira. Nalazi se na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra grada, na par minuta od parka Čair, tržnog centra Delta Planet. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 50m2, po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na trećem spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 111.240 €, 46,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na Novoj Detelinari. U pitanju je dvosoban stan od 46m2 na trećem spratu. Strukturno je stan fenomenalan. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Dnevna soba je sa trpezarijom, spavaća soba je preko 10m2, komotno staju francuski ležaj i plakar. Iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u Temerinskoj ulici, na trećem spratu zgrade sa liftom, ima terasu, uknjižen. Prodaje se kompletno namešten, u cenu uračunata agencijska provizija. Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban, lux stan u novogradnji na trećem spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Svetao i sunčan. Useljiv od 01.10. 2025. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 51,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Na prodaju dvosoban stan 51 m² + terasa 4 m² (neuknjižena), Stara Detelinara. Nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta (stara gradnja). Stan je renoviran pre 6 godina i prodaje se namešten – useljiv bez ulaganja. Struktura: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, soba, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 104.000 €, 101,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju troiposoban stan u centru grada, u neposrednoj blizini ulice Rade Končara. - Površina stana je 101 m2, stan se nalazi na 3. spratu (poslednji sprat), u zgradi koja ne poseduje lift. - Stan obuhvata hodnik, kupatilo, toalet, kuhinju sa trpezarijom i dnenvim boravkom, tri....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 103.000 €, 44,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Kalman Zlatibor Centar, dvosoban, namešten stan 44m2 Kalman naselje je udaljeno na 5 min hoda od jezera i užeg centra grada tj. 100m od početka pešačke zone, a opet dovoljno daleko od gužve. Naša mikro lokacija uvek dobija najbolje ocene jer pruža pravi....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 100.000 €, 33,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najpoželjnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10 minuta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.000 €, 45,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130913, III/IV, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju kompletno namešten dvosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je na trećem spratu sa liftom. Uknjižen. Može stambeni kredit! Agent Dragan. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 99.000 €, 66,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prelepo namešten stan , izuzetno kvalitetnim nameštajem po svim lux standardima . Sastoji se od prostrane , svetle dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, velikog kupatila, spavaće sobe i terase. Ukupna površina stana je 66m2.Stan se nalazi na 3. spratu , nove zgrade , koja ima lift....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 97.850 €, 35,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO! Fantastičan, uknjižen dvosoban stan u novogradnji, savršenog rasporeda! Maksimalno iskorišten svaki kvadrat, kuhinja odvojena fizički, dnevna soba sa izlazom na terasu, spavaća soba komforna da stane francuski ležaj, u hodniku ima dovoljno mesta za plakar i cipelarnik.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 97.850 €, 30,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunski opremljen, kompletno namešten stan na Novoj Detelinari – bez dodatnih ulaganja! Savršen izbor za život ili izdavanje – luksuz, udobnost i sigurnost na odličnoj lokaciji! +++ Agencijska oznaka stana 1064269, Novi Sad, Nova Detelinara. Prodaje se moderan, dvorisno orijentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 95.200 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan trosoban stan – Vračar, Crveni krst U neposrednoj blizini Crvenog krsta, izdaje se moderan trosoban stan od 68 m², pozicioniran na trećem spratu kvalitetne novogradnje. Stan karakterišu besprekorna organizacija prostora i pažljivo birani detalji. Svetao dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 95.000 €, 29,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

KOPAONIK, STARA PLANINA, apartman, 38m2 (29m2). Prodajemo izuzetan, kompletno namešten i moderno opremljen stan apartmanskog tipa, površine 38 m² (uknjžen na 29m2), smeštajnog kapaciteta za 4 odrasle osobe, koji se nalazi na trećem spratu u sklopu novog apartmanskog kompleksa “Srebrna....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 95.000 €, 58,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban namešten stan od 58 m2 na 2/3 spratu zgrade bez lifta blizu škole Kizur Ištvan. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila sa kadom i dve terase sa pristupom iz dnevnog boravka i kuhinje. Podovi su parket i pločice, prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 93.000 €, 93,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan trosoban stan na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na trećem spratu, a prostire se na površini od 93m2, a u prirodi na čak preko 100m2. U potpunosti je namešten, opremljen lepim i kvalitetnim nameštajem, izdaje se sa svom kompletom belom tehnikom. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Kertvaroš, 92.000 €, 46,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Kertvaroš, prodaje se kompletno namešten, dvosoban komforan stan površine 46m² na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je izgrađen 2023. godine, a sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na gas,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 92.000 €, 37,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzno opremljen stan površine 37 m, smešten na trećem spratu novije zgrade u samom centru Zlatibora, u ulici Miladina Pećinara svega tri minuta lagane šetnje iznad zlatiborskog jezera. Lokacija je jedna od najtraženijih na planini, idealna za odmor, život ili investiciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 88.000 €, 110,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9106551. Kompletno namešten četvorosoban stan u neposrednoj blizini Železničke stanice. Nalazi se na 3.spratu menje stambene zgrade i sastoji se iz dve etaže. Parking mesto u dvorištu zgrade. ODMAH USELJIV. Depozit u visini prve mesečne zakupnine. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 88.000 €, 38,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Stan ima 38m2 Nalazi se na 3 spratu od 6 nove, kvalitetno napravljene zgade Zgada ima lift Po strukturi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 87.550 €, 28,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007286.Kompletno namešten jednosoban stan koji se nalazi na Bulevara Evrope. Nalazi se na 3. spratu novije zgrade, koju je gradio renomirani investitor. Uknjižen 1/1. Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 87.000 €, 46,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

DVOSOBAN 46m² – 87.000€ DETELINARA 10185. TREĆI SPRAT.UKNJIŽEN. TERASA.NAMEŠTEN. .