• GoHome Professional
3.sprat što veći do 110000 eura Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 3.sprat što veći do 110000 eura Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 3.sprat što veći do 110000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "3.sprat što veći do 110000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 115.500 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične kuće, sa zajedničkim ulazom i unutrašnjim stepeništem. Stan na drugom spratu se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 95.000 €, 158,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru Sombora, stan se nalazi u Podgoričkoj ulici, lokacija stana idealna, na tri minuta od centra, iza zgrade je park, u njenoj ulici su osnovne i srednje škole i fakulteti. Stan je na trećem spratu bez lifta, ugaona lokacija u zgradi da neke sobe gledaju u Podgoričku....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 119.000 €, 134,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u centru, zgrada "Nadvožnjak". Petosoban dupleks ( drugi i treći sprat). Donji nivo je dnevna soba, spavaća soba, kuhinja i kupatilo. Gornji nivo su tri spavaće sobe i dva kupatila. Etažno grejanje na struju i drva. Sopstveni parking u dvorištu. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 108.000 €, 120,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se salonac 120 m2 sa četiri sobe i četiri terase dvostrano orijentisan sa pogledom na Bg na vodi, reku i most i zalascima sunca. Sa privatnim dvorištem u strogom centru Beograda na 10 minuta od Knez Mihailove i Bg na vodi i reke na trećem spratu bez lifta koji je poslednji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 88.000 €, 110,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9106551. Kompletno namešten četvorosoban stan u neposrednoj blizini Železničke stanice. Nalazi se na 3.spratu menje stambene zgrade i sastoji se iz dve etaže. Parking mesto u dvorištu zgrade. ODMAH USELJIV. Depozit u visini prve mesečne zakupnine. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom kraju, ispod Vidikovca, uknjižen stambeni prostor u potkrovlju zgrade građene 2000.godine. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj želji. Uknjižen je na 55m2 s tim da da je ukupna površina 108m2. U neposrednoj blizini su svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 105.894 €, 106,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP-Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 LUKSUZAN STAN ZA IZDAVANJE – VRAČAR, DESANKE MAKSIMOVIĆ Sprat: 7/7 (lift ide do 6. sprata) | Površina: 106 m² | Cena: 1.000 EUR mesečno Izdaje se prostran, funkcionalan stan od 106 m² na poslednjem spratu zgrade u....

 
 
 
  Stan, KULA, 61.000 €, 104,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 104m², savršen za porodičan život, smešten u samom centru Crvenke. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. Lokacija kombinuje udobnost i praktičnost, blizine vrtića, škola, prodavnica i sve što vam je potrebno....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Crvenka, 61.000 €, 104,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 104.000 €, 101,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju troiposoban stan u centru grada, u neposrednoj blizini ulice Rade Končara. - Površina stana je 101 m2, stan se nalazi na 3. spratu (poslednji sprat), u zgradi koja ne poseduje lift. - Stan obuhvata hodnik, kupatilo, toalet, kuhinju sa trpezarijom i dnenvim boravkom, tri....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 3.sprat što veći do 110000 eura (1252)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>