• GoHome Professional
210 m2 do 589 eura/m2 porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 210 m2 do 589 eura/m2 porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 210 m2 do 589 eura/m2 porasla cena

  • Za upit "210 m2 do 589 eura/m2 porasla cena" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 433 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 559 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 618 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 48000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+7%

Promena cene sa 103.000 € na 110.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 220,00 m2 cca 500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 103.000 €
01.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Beloševcu .

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 90.000 € na 120.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 120.000 €, 203,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.03.2022 - 90.000 €
24.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2022.,

www.heroldo.com

Stambeno poslovni ovjekat u centru Ćuprije na placu od 4, 27ara .. Mogućnost dogradnje sprat + potkrovlje. Tri objekta ukupne površina 203m2. 203 m 2 0 0 0 .

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 98.000 € na 119.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRUPANJ, 119.000 €, 211,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 98.000 €
08.03.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127793, 22a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, novija, prostrana, useljiva kuća za porodično....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '210 m2 do 589 eura/m2 porasla cena'
99.000 €
99.000 €
65.000 €
 
+23%

Promena cene sa 86.000 € na 105.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, MRAMORSKO BRDO, 105.500 €, 230,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 86.000 €
17.04.2026 - 105.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na Batušinačkom putu, na 15-ak minuta voznje od centara grada. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gužve u gradu. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, površine 230 m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog dela, velike dneve sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 68.000 € na 85.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 85.000 €, 201,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 68.000 €
01.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Rokovci,201m2,stambenog,uknjiženog prostora,prizemna kuća od čvrstog materijala,opasana fasadnom ciglom,drvena stolarija,keramika,etažno grejanje.Uz kuću i ekonomsko dvorište kao i šuma,bašta,sve na površini od 1500m2,kolski ulaz,garaža.Uredna kuća,bez većih ulaganja,sva infrastruktura....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 30.000 € na 33.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BOLJEVAC, 33.000 €, 216,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 30.000 €
16.04.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se kuća (pr+1) sa izlaskom stepenicama u potkrovlje, sagrađena sedamdesetih od 216m2 u osnovi 108m2, uknjiženo 61m2 na mestu gde je bila sagrađena stara kuća, nova u procesu legalizacije, sa pomoćnim objektom od 33m2 uknjiženim i štalom sa senikom od oko 200m2 (neuknjiženom),....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>