• GoHome Professional
200 m2 podrum pogodan što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 200 m2 podrum pogodan što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 200 m2 podrum pogodan što jeftiniji

  • Za upit "200 m2 podrum pogodan što jeftiniji" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 1.501 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 52000 eura
    • do 65000 eura (prosečna cena)
    • do 78000 eura
    • do 650 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BAČKA PALANKA, 130.000 €, 218,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Idealan potencijal za renoviranje i prilagođavanje vašim željama!U ponudi je kvalitetno građena i prostorno funkcionalna spratna kuća koja se nalazi u mirnom delu šireg centra Bačke Palanke. Nekretnina ima odličnu osnovu za renoviranje i pretvaranje u moderan dom, a pogodna je i za....

 
 
 
  Kuća, RAČA, 57.000 €, 190,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Rači, naselje Vinogradi, površine 135 m2 i pomoćni objekat, površine 90 m2, na placu površine 317 m2. Strukturu kuće čine prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kao i stepenište, koje vodi na....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 85.000 €, 190,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u Prokuplju, u izuzetno lepom delu grada, ispod Hisara. Nadomak je reka Toplica, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nedaleko svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice Kuća je bruto....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '200 m2 podrum pogodan što jeftiniji'
115.000 €
115.000 €
119.000 €
  Kuća, VELIKA PLANA, 98.000 €, 210,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u prizemlju 132m2, podrum, tavan, plac 6,17ari i dve pomoćne zgrade od 29m2 i 32m2. Sve navedeno je uknjiženo. Pogodno za stanovanje ili za investitore. Terasa, Parking, garaža, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 115.000 €, 215,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća na atraktivnoj lokaciji, glavni put Sombor-Novi Sad. Nova struja, gradska voda, novi krov, izolacija, demit fasada, nova PVC stolarija. Plac od 1317 m2 čist tako da možete da gradite po vašoj želji (bazen, letnjikovac, igralište….). Kuća 215 m2, sastoji se od 2 ulaza,....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

GLAVNA ZGRADA: Prizemlje: ulazni hodnik, WC sa tuš-kadom, kuhinja/trpezarija, 2 spavaće sobe, zastakljena veranda, dnevna soba, tavan, podrum. Potkrovlje: ostava i velika soba. Masivna gradnja. Kaljeva peć u trpezariji greje celu kuću. Prozori drveni termoizolacioni sa metalnim i....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna porodicna kuca u Sirigu, na top lokaciji u samom centru mesta. Kuca "na lakat" sa izlazom na glavnu i sporednu ulicu. Prekoputa poste, crkve, mesne zajednice i doma zdravlja. Skola i vrtic na 200m od kuce. U kuci postoji renoviran poslovni prostor sa izlazom na....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 138.000 €, 200,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom naselju Drapšin, u Mladenovcu, na prodaju je porodična kuća na tri etaže, uknjižene površine 93 m² (osnova kuće), a stvarne oko 200 m2, na placu od 3,5 ara. Kuća se nalazi u tihoj ulici, okružena zelenilom, idealna za miran porodičan život ili kao vikendica van gradske buke.....

 
 
 
  Kuća, KOSJERIĆ, 155.000 €, 193,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Imanje na kojem su 2 objekta: 4.0 kuca, sa velikim podrumom u prizemlju i 2.0 pomocna kuca, koja je funkcionisala kao poslovni prostor, je ravno, sa malom rekom koja protice sa jedne strane imanja. Od Kosjerica je udaljeno 7km, a od Razane 2km, gde je i zeleznicka stanica, tako da....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 156.000 €, 211,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126777, 3.14a, spratna, jedan sprat, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PONUDA - Izuzetna, nova, prostrana spratna kuca, uknjizena....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 156.000 €, 211,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126777, 3.14a, spratna, jedan sprat, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PONUDA - Izuzetna, nova, prostrana spratna kuća, uknjižena....

 
 
 
  Kuća, Novi Slankamen, 192.610 €, 216,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IDEALNA KUĆA SA VIŠE OBJEKATA U NOVOM SLANKAMENU – KOMFOR, FUNKCIONALNOST I MOGUĆNOST POSLOVANJA! Prodaje se novija porodična kuća sa dva odvojena stana, prostranim dvorištem i velikim pomoćnim objektima, pogodna kako za život tako i za poslovne aktivnosti (radionice, skladišta, poljoprivreda).....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKI KARLOVCI, 380.000 €, 200,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:8081089 SREMSKI KARLOVCI, SREDNJI MATEJ, GLAMPING EKSKUZIVNA PRODAJA Građevinsko zemljište na Fruškoj gori na površini 1,2 hektara, sa bazenom, bazenskom kućicom i sa 4 ADRIA glamping šatora za odmor i rekreaciju, sa pogledom na Dunav. Pogodno za dalju izgradnju i više vrsta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 645.000 €, 206,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve nameštene penthaus duplex stambene jedinice na zasebnom spratu sa privatnim liftom i prelepim panoramskim pogledom na Gardoš i istorijski centar Zemuna. Ova nekretnina je odlična za ljubitelje šarmantnog istorijskog jezgra Zemuna. Udaljena je par minuta hoda od Zemunskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 690.000 €, 207,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan duplex sa garažom na Vračaru, u blizini Kalenić pijace - 207 m2Na prodaju luksuzan i prostran duplex stan površine 207 m2, smešten u mirnoj rezidencijalnoj ulici na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 740.000 €, 207,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 94673, V/V, dupleks, klima, lift, terasa(3), uknjižen, garaza, podrum, pogodan za pp. Predstavljamo vam fantastičan penthouse stan dupleks tipa u samom srcu Vračara, u blizini škola, marketa, Kalenić pijace i Vukovog Spomenika. Stan je prostran, prijatne osvetljenosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 740.000 €, 207,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 94673, V/V, dupleks, klima, lift, terasa(3), uknjizen, garaza, podrum, pogodan za pp. Predstavljamo vam fantastican penthouse stan dupleks tipa u samom srcu Vracara, u blizini skola, marketa, Kalenic pijace i Vukovog Spomenika. Stan je prostran, prijatne osvetljenosti,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.040.000 €, 210,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Savremeni stambeno–poslovni kompleks visoke klase Predstavljamo vam lokal u okviru ekskluzivnog stambeno–poslovnog kompleksa, koji se sastoji iz dva objekta – A i B, sa pažljivo planiranim sadržajem i vrhunskom završnom obradom. Lokal – 210 m² sa izlogom na ulicu i dvorište Na prodaju....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Savremeni stambenoposlovni kompleks visoke klase Predstavljamo vam lokal u okviru ekskluzivnog stambenoposlovnog kompleksa, koji se sastoji iz dva objekta A i B, sa pažljivo planiranim sadržajem i vrhunskom završnom obradom. Lokal 210 m sa izlogom na ulicu i dvorište Na prodaju je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 17)

<< <1> >>